Obsah  >>  Diskuze ke článku  >>  ČESTMÍR SUŠKA: SKULPTURY VE MĚSTĚ
Napsat nový příspěvek
Strana:   1  2

ČESTMÍR SUŠKA: SKULPTURY VE MĚSTĚ

Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
2.6.2017 - 13:13

"Tyto negativní reakce mě zvedly ze židle, nikdy nikam nepíšu ... ů

Opravdu by jste udělal líp, kdyby jste nic nikde nepsal a pokud už chcete něco někde psát, tak přestaňte ječet něco o "..ten kdo nic neumí a nedokáže nic, tak nejvíc kritizuje!!! " Asi myslíte sám sebe, že ? .-))))
A když se vám to tak líbí, tak proč se nedomluvíte s pánem Šuškou (nabo ja se ten pseudoumělec jmenuje a za mírný poplatek si neumístíte ty jeho "výtvory" např. na svou zahrádku, kde máte jistě anglický trávniček? :-)))
Uvědomte si pane, že náměstí je veřejné prostranství a ne skládka šrotu!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Frisco
Počet příspěvků: 4
Hlavně pro: Všechny
2.6.2017 - 10:02
Když jsem prvně viděla, jak vyndavají trávník tak jsem si pomyslela, že přidělají náhonky s květinami na náměstí a před kostel.. Následovaly však betonové panely tak jsem čekala, co na ně umístí. Tyto sochy nejsou dle mých představ, ale nejsou zde napořád. Možná by pomohly nějaké informativní cedulky, né každý stihnul přednášku pana Suška, aby věděl o čem to je, v čem spočívá jeho tvorba. Třeba by následně lidé přehodnotili své názory. A vnitřní osvětlení by tomu také pomohlo. Nicméně, jako oživení města to není zas tak špatný nápad, alespoň se mají lidé o čem bavit a stěžovat si jak je zvykem.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Don Perverzo
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
2.6.2017 - 08:50

Ano, ještě že máme ve Slaném mocipány,kteří nás učí, čemu se my, nekulturní primitivové, máme obdivovat, co je krásné a čemu máme tleskat. Asi nerozumím modernímu perversnímu zvrácenému umění, ale rezavý železný šrot na zničeném trávníku mi nějak nenadchnul. To je jak kdybychom dělali výlet na smetiště a tam se obdivovali umělecké scenérii skládky odpadků. Samozřejmě město hradilo přepravu, zničení trávníku, instalaci "opičáren", jako i odměnu "umělci", za to, že smíme veledíla, o které se přetahují New York, Londýn, Paříž či Tokio, vystavovat. Jsem zvědav, jak bude trávník uveden do původního stavu.
Proč není vystaveno něco hezkého ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
2.6.2017 - 07:19
Tyto negativní reakce mě zvedly ze židle, nikdy nikam nepíšu ale toto mi nedá nereagovat. Je to oživení a skulptury jsou moc pěkné, ten kdo nic neumí a nedokáže nic, tak nejvíc kritizuje!!!
Chtělo by to ještě dát dovnitř světlo aby se osvětlily a vytvářely krásné obrazce. A ten pán co tam chce dát zpět trávník, tak k tomu připomínka, že tam po odstranění vystavených skulptur se trávník vrátí, a on ho tam dávat určitě nebude!!
Pochvala panu Čestmíru Suškovi, kterého neznám, ale smekám klobouk před tímto nápadem a díky zastupitelstvu za oživení náměstí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: muzeum a odb. kultury
1.6.2017 - 22:25
Dělat z nás omezené blbce, to jsme si opravdu nezasloužili. Doufám, že to bude okamžitě odstraněno, oba adresáti ať se Slaňákům omluví a rukou společnou vrátí okamžitě zpět zeminu a vypěstují urychleně trávník. Takhle opravdu ne.
S tím souvisí i unifikace např. výloh na Londě - z jakého důvodu, kde to má opodstatnění, kdo to jmenovitě nařizuje a schvaluje ? Lesklé výlohy u Drholce naopak působily jistým znakem kvality, čistoty a spolehlivosti. Chceme mít město jako nedávno za jistým člověkem opěvovaných husitů (dle historických pramenů první teroristé v Evropě!) - šedivé a vypálené ? Kdy budeme muset chodit do středu města jen v kožených opánkách (ti vyvolení, ostatní v onucích), s fíkovým listem někde uprostřed těla a zmijovkou na hlavě ? Zůstantě na zemi, jinak běžte od válu ! Je to hnus, ctihodnosti. Jak se finančně podílíte na těchto úpravách ? Určitě odpovíte, že je to dar nájemce obchodu (v tomto případě jde o zastupitele).
Doufám, že se Vám nebude příčit odpovědět anonymovi, určitě se ale najde dost lidí, kteří si Vaši odpověď rádi přečtou; buď se ale bojí napsat svúj názor anebo jsou nevýslovně lhostejní. K tomu máme "Lepší město" ?
Rodilý Slaňák, který si nehraje na "patriota"
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 80
Hlavně pro: Všechny
1.6.2017 - 18:42
No to je hnus.  Doufám, že to někdo rozřeže a odveze do šrotu:-D Vypadá to tam jak ve sběrně železa.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
muzeum
organizace města
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Všechny
1.6.2017 - 12:46
Toto je diskuze ke článku:
ČESTMÍR SUŠKA: SKULPTURY VE MĚSTĚ
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Autor:
Hlavně pro:
Text:
Povolené tagy jsou: <b>, <i>, <u>, <p>, <li>, <ul>, <ol>, odkazy se z adres tvoří automaticky.