Obsah  >>  Guláš  >>  Kolik restaurací (všeho druhu) je ve Slaném?
Strana:   1  2

Kolik restaurací (všeho druhu) je ve Slaném?

tara
Počet příspěvků: 32
Hlavně pro: Brutus a Rr
30.6.2015 - 21:40
Naposledy upraveno 28.07.2015 - 22:50Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: livit
29.6.2015 - 22:38

Myslím,že Hemerkův statek.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: livit
29.6.2015 - 21:57

Maminky s dětmi vítány! Děti, nezoufejte, máte si kde hrát. Váš klid na hraní jsme zajistili dětským koutkem se skluzavkou, balonky a hračkami. Vaše maminka se již může nerušeně věnovat ochutnávce kávy, vína či dezertu v přítomnosti dalších maminek tvých kamarádů a kamarádek.

http://www.hs-ristorante.cz/
Přílohy:
obr-23.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
tara
Počet příspěvků: 32
Hlavně pro: všechny
29.6.2015 - 20:01
Naposledy upraveno 28.07.2015 - 22:51Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: Všechny
22.5.2015 - 12:47
ahoj, byl jste někdo někdy v poslední době u Antoše ? My jsme mu dali opět po roce šanci, jestli se zlepšil. NO, co říci, nic moc. Obsluha - tragédie - žádná změna k lepšímu - než si vás laskavě všimne, než si objednáte, než to přinesou, tak uteče večer. Několikrát se i spletou a snaží se vám vnutit něco jiného. Jinak chuťově bylo jídlo i pivo výborné. Steak se nějak zmenšuje, bůčkové pomazánky slabá polovina nádobky a vyšší cena oproti minulosti, kdy nádoba byla vrchovatá a cena nižší.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Koza
Počet příspěvků: 4
Hlavně pro: Roman Hořejší
20.12.2014 - 12:17

Do vás, Romane, už asi někdo kočárkem naboural a jste trochu poznamenaný, néé? Asi taky na palici, jak tomu říkáte, že? A ne málo podle vašeho vyjadřování. Jinak byste musel pochopit, že slova zaplivaná a zahulená Továrna byla slova použitá v nadsázce a v reakci na příspěvek Pavla, který takto vystihuje prostředí v Továrně a zcela nelogicky k tomu dodává, že do této restaurace nikdo nechodí, což si trochu odporuje, protože kdo ji potom zakouří, když tam nikdo nechodí, že?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Roman Hořejší
Počet příspěvků: 23
Hlavně pro: Koza
19.12.2014 - 22:00

A pokud se podivam na tvuj predchozi prispevek tak vychvalujes tovarnu a v druhem je zaplivana. Jsi asi na palici ne?! Bych z Martysu na Tebe postval ty male deti at te rozjezdi s kocarkama.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Roman Hořejší
Počet příspěvků: 23
Hlavně pro: Všechny
19.12.2014 - 21:58
Bych tuto inteligentni debatu zrusil. Ten kdo se sem podiva po case musi mit pocit ze tato diskuze je pro pacienty ustavu. To jsou debaty.....jeden vetsi odbornik nez druhy a nebo urazejici hrubiani kteri se skovavaji za anonymitu teto diskuze. Kupte si pivo v Kaufu a salam v lahudkach,protoze podle teto diskuze je tu jeden vetsi expert nez druhy. Delat s lidmi je pech a delat neco pro lidi jeste vetsi......
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Bagr
Vyvažeč septiků
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Pavel
18.12.2014 - 20:39

No teda styď se Ty hulváte!  Co máš proti vousatejm seniórům ty cucáku! Revma na Tebe mizero!Nejlepší hospoda je Na Díře u vlakáče!!!!


Přílohy:
oldmanbeardcat.jpg

Naposledy upraveno 18.12.2014 - 20:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Koza
Počet příspěvků: 4
Hlavně pro: JitkaG.
16.12.2014 - 15:56

Vážený pane majiteli, vidím, že záporný ohlas na vaši restauraci se vám vůbec nelíbí, bohužel pravda je taková, že u toho jednoho stolu, kde vy jste viděl 50 lidí, sedělo cca 12 maminek, některé měly dítě na klíně, některé v kočárku, kolik lidí bylo na bowlingu nevím, ale ti evidentně nepotřebovali obsluhu, když neseděli u stolu. U baru se střídalo tak cca 5 lidí. Když přijde nový host do jakékoliv restaurace, tak myslím, že by obsluze nemělo trvat 20 minut než se přijde zeptat co si dá k pití a jídlu, u vás jsme bohužel čekali více jak 20 minut a nedočkali se nikoho a je jedno kolik lidí jste v restauraci měli, když si budu chtít chodít pro jídlo a pití někam k baru, tak to můžu jít do bufetu, ale já jsem se chtěla najíst a pobavit s přáteli a zaplatit za kvalitu svými vydělanými penězi. A to si hlavně musíte uvědomit, že host vám nese svoje peníze a chce za to službu na úrovni,  u vás jsme ji nedostali a můžete se čertit jak chcete, příště k vám prostě nepřijdeme a své peníze utratíme třeba v té zahulené a zaplivané Továrně, jak píše váš příznivec v příspěvku níže, kde jsme my služby na úrovni rozhodně dostali. Nikom nevnucuji, aby šel na jídlo sem nebo jinam, tohle je můj zážitek a můj názor, tím to pro mě končí a vy se s tím popasujte dle libosti. A místo toho, abyste poučil obsluhu, že když vidí nového hosta má vyrazit s nabídkou, klidně dál nadávejte na hosty, že se nechovají podle vašich představ. Konec konců uvidíme za pár let, jestli tady dál bude fungovat zaplivaná Továrna a Antoš a Rybičky a nevím co ještě příšerného, nebo váš skvělý Martys.
Srdečně vás, váš personál i stálé a spokojené návštěvníky zdravím a přeji mnoho úspěchů v podnikání. Pevné nervy s hosty, kteří obtěžují a za své peníze chtějí služby. Hodně zdraví v novém roce! Na tento příspěvek už nemusíte vůbec reagovat, není nutné si tu vyměňovat názory pro pobavení ostatních.
S pozdravem nespokojená návštěvnice!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
JitkaG.
administrativa
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Koza
15.12.2014 - 12:48

Vážená paní Kozo. Kapacita naší restaurace je cca 70 míst a dalších 20 míst na bowlingu. V době Vaší návštěvy byl obsazen "jeden stůl" padesáti lidmi a již zmíněných dvacet míst na bowlingu. Přesto, že se obsluha snažila všechny hosty co nejrychleji obsloužit, docházelo bohužel k malým zpožděním. Omlouváme se Vám tímto, že jste musela zažít tento jistě traumatizující zážitek. Obsluhu velice důrazně pokáráme, aby si Vás dobře pamatovali. Přeji Vám krásný den a doufám, že ho přestanete kazit ostatním. Majitel restaurace
Naposledy upraveno 15.12.2014 - 12:49Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: kukulina
15.12.2014 - 12:36

Ano, máte pravdu, i nám se u Martyho moc líbí. A to po všech stránkách. Zavrhli jsme ze známých důvodů Antoše a chodíme sem. Zřejmě to byl někdo odnaproti z Továrny, jež zeje prázndnotou, tak chtěl uškodit. Do té zaplivané a zahulené putyky totiž nikdo moc nechodí, jen pár kuřičů a ožralů. A navíc mají v logu nějakého dědka fousatého, což je úchylné.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kukulina
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: Koza
14.12.2014 - 11:43

Vazeny, takhle neobjektivni prispevek("jeden stůl") jsem jeste nezazila, jsem take jedna z navstevnic Martysu, shodou okolnosti jsem v Martysu vcera take byla zhruba v case obedu - 12-15h, take jsem zaznamenala, ze maji obsazen "jeden stul" o cca 40-50ti lidech.obsluhovaly dve servirky a pokud vim, nikdo nemel nejmensi problem s tim, jit si objednat na bar..servirky se nam slusne omluvily a dodaly, ze budeme cekat na obsluhu malinko dele nez je obvykle, to se vsak dalo pri takove obsazenosti akceptovat, my byly vcera velmi spokojeni a timto obsluze dekujeme. Ja mam spis takovou zkusenost prave z jinych restauraci. Hezky den...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Koza
Počet příspěvků: 4
Hlavně pro: Všechny
13.12.2014 - 21:30
Dnešní zážitek z  návštěvy restaurace Martys v Atlase - něco příšerného!!! obsazen byl jeden stůl, kde seděly maminky s dětmi, jinak ani noha. Přišli jsme čtyři a čekali 20minut, nikdo si nás za tu dobu vůbec nevšiml, šli jsme se zeptat k baru, jestli někdo obsluhuje, nebo si musíme objednat u baru, jak jsme to viděli u ostatních. sdělili nám, že obsluhují, ale mají toho strašně moc, tak musíme počkat. No neumím si představit, jak dlouho bychom měli čekat v poloprázdné restauraci. Ve vedlejší "Továrně" nás obsloužili hned po usednutí a to podotýkám, že tam byly obsazeny skoro všechny stoly. Co z toho plyne? Příště už vůbec do Martysu, ale rovnou do Továrny. Jakou máte zkušenost vy?
Naposledy upraveno 13.12.2014 - 21:33Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Gabo
učitel
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: R r
29.8.2014 - 16:14

k těm tvým 30 nálevnám bych doplnil ještě : 
31 Zlatý kuře32 U Draka (Pražská)33 Rest.Ouvalova (ubytovna)34 Bar či hospoda v Lázeňský (nevím zda funguje)35 Herna vedle č.p.8936 Bibina ve Vikovce37 Calvado (Žižkova)38 Bar vedle Calvada39 Bývalé PDA (naproti tanku)40 Továrna41 Mlýkárna42 Výčep na tenise43 Bar Batelka (nevím zda funguje) 44 U Hrušky
a přidávám pro fajnšmekry přehled neexistujících 
Grand, Na Šancích, U Fialů, Lacinova (solná jeskyně), U koně, U zeleného stromu, U 5 komínů, Picérka vedle sklenářství Čáp, Nalejvárna samovýčep Hanžburského, Hospoda u komouše Miterka (naproti Wilsonu), vedle čínská hospoda (Pátek) a mnoho dalších :))

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anna S.
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: Všechny
18.5.2014 - 18:55
Můj přísěvek se netýká konkrétního zařízení.S tím se setkáváme v kterékoliv restauraci,v kterémkoliv městě...
Dnes jsem v příloze Víkend Dnes četla velice inspirativní článek:Sleva za způsobné děti.....v restauraci v Calgary naúčtovali slevu 5 dolarů za "well behaved kids"- za dobře vychované děti.Za rozjívené spratky se naopak naúčtovává přirážka.V jisté restauraci ve Washingtonu se objevila položka "Fucking needy kids".Po středeční návštěvě TOVÁRNY ve Slaném bych tyto postihy zavedla i u nás.Bohužel s tímto nešvarem obtížných,nevychovaných,rozjívených spratků a tím pádem neschopných matek-rodičů se setkáváme čím dál tím častěji....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Všechny
10.12.2013 - 18:51
Fórum je veřejné, nemám žádná výhradní práva. Když někdo vystaví svůj seznam, udělá jen dobře.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: R r
10.12.2013 - 18:03

Ten abecední seznam je zajímavý.Ale taky si myslím,že 70 podniků,kde se točí pivo nebo podává alkohol ve Slaném určitě není.Ale uvidíme,nechám se překvapit:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Všechny
10.12.2013 - 13:26
Dík všem za příspěvky. Chystám doplněný seznam znova vystavit, ale až to bude stát zato. Do seznamu nedám podniky beze jména, ledaže bych podle popisu podnik našel a nějaký název zjistil. Neříkám, že to neudělám, ale nebude to hned. Stejně tak nemá význam zapisovat již neexistující...

Stejně si myslím, že 70 tu podniků nebude.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 724
Hlavně pro: Všechny
9.12.2013 - 11:26
Jednou jsme to počítali, bylo to číslo mezi 60-70, počítaly se podniky, kde se točilo pivo
chybí vám tam Krušovická v Grandu, a již zavřená Corsini naproti GE Money, tam asi ale nebyl výčep, jen kavárna, KVíček Sokolovna, U Lva v Soukendě, tam je ale teď už jen kavárna, bejval tam ten samovýčep, na Londě je herna s výčepem, pak ten modrej barák v Plynárenský, to je nějakej Nonstop, vedle Calvada je stále taky nějakej výčep
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.