Obsah  >>  Guláš  >>  Ungelt
Strana:   1

Ungelt

OldriskaJulcova
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: Všechny
8.9.2017 - 11:41
Njn. Tak vždycky se nepodaří. Třeby měl kuchař prostě špatný den. Já tam párkrát byla a jídlo bylo dobré.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MELIBA
recepční
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: UNGELT
29.8.2014 - 11:04
Bohužel již nikdy na jídlo nepřijdeme. Kuchař nezvládá minutkovou kuchyni. Servírka byla moc milá a snažila se situaci zachránit, bohužel jídlo nezachránila. Mimochodem chilli hobliny na hranolkách? tomu nerozumím.  Panenka nedopečená, dělaná na dvakrát, bez chuti. Hříbkové ragů? tohle rozhodně nebylo hříbkové ragů, přesolená chuť směsice hub. Dle názvu jsem se těšila na opravdu skvělou houbovou omáčku k masu z hřibů!  Interiér restauce a obsluha je moc příjemná, bohužel si myslím, že práve kuchař kazí podnik. Je pravda, že manžel ochutnal svíčkovou a byl spokojený.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ToN©
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ing. Jan Chyský
1.6.2003 - 13:00
Je opravdu tezke si z toho neco vyvodit, asi neni vse tak jednoduche, ja se nam, mozna jen pouhym zahaznikum zda, ale pokud se jedna treba o to jiz zminovane nadrazi (treba), tak na tom se mi osobne nelibi ze porad nekdo slibuje neco, co neni jisteho...ja osobne nerad slibuju neco, o cem nevim ze to 100% je realneho.. tak proc se treba nerekne ze autobusak bude za tri roky kompletni od urciteho data...pak by treba nikoho neprekvapilo, ze je otevrene AN o rok drive nez melo, naopak by to lidi i potesilo... a ne petkra, deset krat oddalovat jeho otevreni.. jelikoz tamhle je chybicka, tamhle je chybicka.. no a ta elektrika.. no to je detajl.... vite myslim ze casto se lidi vrhaj do neceho, na cez nejsou vubec pripraveni..vezmete si treba jen takovou reformu verejne spravy.. no treba pro Slany katastrofa a financni dira..no a takovychto prikladu naleznete spousty...Pokud uz tu zaznel nazor ze pokud nekdo neco koupi a pak teprve zjisti v jakem je to stavu...no neni to nahodou o zajici v pytli :) :) ;) :)..S pozdravem a dobrou naladou ToN©
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Honza
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
1.6.2003 - 12:56
Jak to tak vypadá tak se mi zdá, že se zase Slaný dostane do další ostudy jako u autobusového nádraží, jak již zmínil pan Chyský (další kostlivec).
Je mi divné, že se někdo přihlásí do výběrového řízeni aniž by byl seznámen se stavem objektu a jedná o jeho získání do pronájmu.
Jestli Ungelt zůstane zavřený, tak si myslím že se jedná o škodu, protože tahle restaurace měla ve Slanym docela tradici.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ing. Jan Chyský
Anonymní uživatel
Hlavně pro: ToN©
1.6.2003 - 00:08
Ze zápisů z rady města se dozvíte následují, viz dole. Co si z toho vyberete záleží na vaší fantazii, ale podle zápisů to vypadá na dalšího kostlivce ve skříni, podobně jako autobusové nádraží.

Mě však fascinuje, že se někdo účastní soutěže s projektem otevření k 1.1. 2003 a zřejmě se se stavem objektu vůbec neseznámil. Jak rada posuzovala předložený a přijatý projekt, že na to nepřišla?

Rovněž informace z mimořádného zasedání 5.3. „že starosta informoval o výsledku jednání s projektantem na rekonstrukci restaurace Ungelt“ je opravdu hodnotná. Proč není tento výsledek v zápisu uveden?

Stejné je to i se zápisem z 8. jednání rady, kde je na začátku schválen bod k rekonstrukci Ungeltu, ale dál se o tom už nic nepraví.

V dalších zápisech o Ungeltu již žádná zmínka není. Možná na posledním jednání, které podle mého odhadu mohlo proběhnout 21.5., avšak zápis po více než týdnu zatím na internetu není.

Ze zápisů rovněž není jasné, zda byla nájemní smlouva uzavřena.

Doufejme, že se někdo odpovědný k celému problému vyjádří.

Hezký den

JChZ Á P I S
z 2. jednání rady města konaného dne 18. prosince 2002

.
ad 6 žádost o pronájem nebytových prostor v čp. 4 na masarykově

náměstí ve slaném - restaurace ungelt

Rada na svém 1. zasedání odložila výše uvedený materiál s tím, že budou přizváni zájemci, aby předložili a vysvětlili radě města svůj záměr.

P. Milan Mach, majitel restaurace Hamburk, odpovídal radě města na vznesené dotazy a projevil vážný zájem o pronájem výše uvedené restaurace. Informoval o případných rekonstrukcích a opravách a to vše za provozu. Zahájení provozu od 1. 1. 2003 a požádal v případě úspěchu o nájemní smlouvu minimálně na dobu 5 let.

P. Pavel Zelenka, druhý zájemce o pronájem nebytových prostor, přednesl své záměry. Zachování tradiční české kuchyně, (bratr byl v současné době v UNGELTU zaměstnán) a rád by vytvořil zde rodinný podnik. Informoval o investicích - topení, fasáda, oprava zdi a výměna oken a dveří. V případě úspěchu požádal o nájemní smlouvu na dobu 10 let.

Třetí zájemce se nedostavil od záměru odstoupil. Rada postupně projednala a diskutovala o předneseném a poté schválila uzavření nájemní smlouvy na pronájem nebytových prostor v čp. 4 na Masarykově náměstí ve Slaném za účelem zajištění provozu restaurace s teplou a studenou kuchyní s panem Milanem Machem s platností od 1. 1. 2003 na 5 let za stanovených podmínek na základě sazeb schválených radou města. (8 pro, 1 zdrž.)

následující zasedání

JUDr. Richtr upozornil, že v UNGELTU provedl nový majitel kontrolu celého objektu a bylo zjištěno, že objekt je v tak zuboženém stavu, že náklady na jeho rekonstrukci přesáhnou částku 1 mil. Kč.Z Á P I S

Z MIMOŘÁDNÉHO JEDNÁNÍ RADY MĚSTA KONANÉHO DNE 5. 3. 2003


Pan starosta přednesl několik informací a sdělení:
.
.
informoval o výsledku jednání s projektantem na restauraci UNGELT
.
.


Z Á P I S
Z 8. JEDNÁNÍ RADY MĚSTA KONANÉHO DNE 26. března 2003

Rada města schválila doplnění programu.

ad 1 REKONSTRUKCE RESTAURACE V OBJEKTU UNGELT ČP. 4 NA MASARYKOVĚ
NÁMĚSTÍ VE SLANÉMKvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ToN©
Anonymní uživatel
Hlavně pro: all
31.5.2003 - 20:43
Zaroven se k Honzovi pripojuju.. je po nem nejak teskno ze?...Byvalo tam takovy rodinny prostredi a stali stamgasti..
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Honza
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
31.5.2003 - 18:54
Chtěl bych se informovat o dění kolem restaurace Ungelt? Jak to s ní vypadá? Jestli se bude někdy v budoucnu otevírat? A kdo jí má v pronájmu od města?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.