Obsah  >>  Infrastruktura, ekologie  >>  M.A.T
Strana:   1

M.A.T

nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: Všechny
14.4.2017 - 23:03
toto se mi stalo také. Prý mám být rád, že mi to ještě vyměnili za jiné zboží s hodnotou stejnou nebo větší.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 80
Hlavně pro: Všechny
8.4.2017 - 12:22
Dobrý den všem, kteří nakupujete nebo hodláte nakupovat v tomto podivné krámku na Londě. Pro ty starší jenom připomínám, že kdysi , když tam sehnal člověk opravdu skoro všechno, tak se to jmenovalo "U Kozmů".
Chci se podělit o zkušenost, kterou mám s tímto obchodem :Dne 8.4.2017 jsem potřeboval koupit přívodní hadici k vodovodní baterii, jelikož ta moje byla krátká. Tak jsem neváhal a jel do prodejny M.A.T. protože je nejblíž. Pro jistotu jsem si vzal starou hadici sebou a požádal pána prodavače, jestli by mi nenanšel stejnou přívodní hadici, ale delší. Pán byl ochotný a našel, ja jsem zaplatil a odešel. Jenomže doma jsem zjistil, že koupená hadice tam nesedí , jelikož pán prodavač mi prodal (nechtíc, stát se to může) s jiným závitem. A tak jsem jel opět do této prodejny v dobré víře, že nebude problém toto zakoupené zboži tady vyměnit. Jenomže ... Jinou hadici s tím mím závitem neměli. Tak si říkám, že na radu pána prodavače zájdu do prodejny oproti vinárně Hruška. Jenomže co s tou hadici ?  Paní vedoucí mi sdělila, že peníze mi NEVRÁTÍ  a  že aby sem si vybral JINÉ ZBOŽÍ !  Výborná zkušenost a ponaučení, že pokud si koupíte nějaké zboží v této prodejně a doma náhodou zjistíte, že jste koupili špatně (špatně změřené, nesedí to atd.), tak si to zboží můžete doma klidně vystavit a koukat se na něj , nebo jej v této tzv. prodejně vyměnit třeba za váleček na nudle :-))))
Takže do této prodejny už v životě nikdy více! A dobré rozuzlení na závěr: Šel jsem do prodejny s instalatéřským materiálem oproti vinárně Hruška a paní prodovačka VELICE OCHOTNĚ mi tu koupenou hadici v M.A.T. s úsměvem vyměnila za tu správnou. Nekcám ! :-))))
Naposledy upraveno 08.04.2017 - 12:28Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.