Obsah  >>  Infrastruktura, ekologie  >>  Obchody ve Slaném
Strana:   1  ...  15  16  17  18  19  20

Obchody ve Slaném


Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
6.12.2005 - 12:48
Díky!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Dong
Anonymní uživatel
Hlavně pro:
6.12.2005 - 10:05
Je to vedle byvale sypky (pokud stojim celem tak napravo)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek

Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
6.12.2005 - 09:49
Sdělte mi, kde se Sympasport nachází.Ráda bych se tam taky podívala.
Díky
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tom
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vsechny slanaky
6.12.2005 - 07:49
Ahoj Lidi, chtěl bych se připojit do diskuze.Včera jsem byl v obchodě Sympasport a říkám vám, ten kluk ví, co říká.Takovou přednášku o thermoprádle jsem ani nečekal.Pravda je, že zas tak velikej sortiment nemaj, ale na Slaný myslím dost sobře vybranej.Malý město, malej krámek.
Sympasporte, jestli tohle čteš, držím ti palce, ste supr:)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
motorista
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
21.10.2005 - 14:12
Když si v sobotu chci koupit jistý doplněk k autu, tak zajdu do mototechny. Ale jedna ze dvou má už zavřeno a to je teprve 10 hod. Ta druhá požadovanou věc nemá.
Tak volím shop u benzinky. Potřebnou součástku nemají, zato tam mají dobrý výběr nápojů. Jdu do dalšího shopu benzinky, tam zase pečou dobré koláče.
Ještě, že ta Praha je blízko.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Laděna
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
21.10.2005 - 08:33
Chtěka jsem vloni u Baťi koupit na přelomu října a listopadu dětské zimní botky.Bylo mi řečeno, že už mají jen zbytky,abych příště nakupovala zimní boty tak zhruba v srpnu.Pak jsem někdy v dubnu požadovala plátěné tenisky, popř. nějaké sandálky.To mi zase řekli, že to se ptám moc brzy na letní botky. Tak vážně nevím, kdy mám vlastně nakupovat. Každopádně mě to otrávilo a chodím jinam.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tom
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
21.10.2005 - 08:27
Já už oblečení a boty ve Slaném nekupuji. Je tu malý výběr a personál co vás otravuje hned jak vlezete do dveří. Ale vyjímky existují a Bata byl vždy ok...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
čtenář
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vj
21.10.2005 - 06:31
souhlas, když už si člověk vybere boty tak mají jenom jedno číslo
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
vj
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vedení Baťa Slaný
20.10.2005 - 23:03
Co říkáte na nabídku obchodu Baťi ve Slaném ? Dnes jsem šla koupit dětské zimní boty a zjistila jsem, že mají na výběr z jednoho páru! Stejně jsem dopadla při shánění letní a domácí obuvi v minulosti. V každém čísle jeden pár. Skoro jako za minulého režimu :-(. Jak je možné, že Baťa v Praze má daleko větší nabídku ? Už mě tam neuvidí !!! Jen jedno je k dobru. Konečně je napadlo přesunout dětské do přízemí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Petra
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vsechny slanaky
7.10.2005 - 21:23
á.. koukám, že už to víte...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Petra
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vsechny slanaky
7.10.2005 - 21:21
Ahoj Lidi.Je to až k neuvěření, co se to ve Slaném děje.Pár měsíců jsem byla mimo a pan šikula u nás otevřel přesně takovej obchůdek, který tady chyběl.Ano,ano, mluvím o Sympa Sportu.Jsou boží-co myslíte?nemá to chybu, to, co tam prodávají je jednak bytelný,a je to něco, co tady opravdu ještě nebylo.Tak ahoj, Péťa
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
jena
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vsechny slanaky
18.7.2005 - 07:59
Ahoj lidi.Vite, ze se ve slanym bude otvirat novej sport?Neco ve stylu Hudy,horalu, zkratka outdoor.Ma to prz být nekde naproti countraci
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
007
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ala
15.7.2005 - 12:35
p.Dvořáková:384791161, 603724301
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ala
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
15.7.2005 - 08:30
Prosím neměl by někdo telefonní kontakt na letní dětský tábor Jemčina nad Nežárkou.Myslím tím přímo někoho kdo zařizuje letní tábor.Byla bych moc vděčná.Děkuji.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: simča
17.6.2005 - 12:15
Tak tomu nevěřím, když nekoupíš kouká divně a ty hadry nic moc. Prý Polsko.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jerry
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Koláč
17.6.2005 - 11:23
Jestli myslíš, že třeba Baťa má vzhledem k ceně lepší boty(kvalitou, ne vzhledem) tak jsi na omylu.
Už taky lepí(ne šije) v Itálii a na kvalitě to je zatraceně znát.
Kdysi boty vydržely pár let, ale teď jsou za rok v hajzlu a reklamace? Chacha. To už tu bylo, když evidentně rozlepenou botu zaslali zpět s poznámkou že zapáchá a o obuv nebylo řádně pečováno.
Pak jsou boty u čongů za 300 lepší v poměru cena-výkon.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Koláč
Anonymní uživatel
Hlavně pro: nákupčí
17.6.2005 - 11:18
Já chodim pro hadry jenom k čongum. Boty si raději koupim v pořádném obchodě, kterých je ve Slaném myslím si dost. :-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nákupčí
Anonymní uživatel
Hlavně pro: simča
14.6.2005 - 19:12
No no,nepřechvaluj.Já jsem byla nucena jednou tam koupit přítelovi kalhoty a nad cenou se mi protočily panenky a kdysi jsem dostala od Ježuldy svetr a v tý samý době ho měli Čongové zarohem o 500,-levnější.Ten samej,stejný barvy,stejná cedulka,stejná značka.Občas tam teda mrknu,ale přijde mi to,že si hraje na butik a přitom je to ...jak co.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Laděna
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Maja
14.6.2005 - 05:53
Chodím do Kadeřnictví Jana Na Dolíkách k pí.Janě.Nechávám si u ní dělat barvu i melíry a odcházím spokojená,i cenově.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Eli
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Maja
13.6.2005 - 22:13
Ja mam kadeřnici z Prahy, protože ve Slanym, po pár pokusech už neriskuju a nechci ronit slzy
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  15  16  17  18  19  20
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.