Obsah >> Infrastruktura, ekologie >> Obchody ve Slaném
Obchody ve Slaném
Dong
6.12.2005 - 10:05
Anonymní uživatel
Hlavně pro: já6.12.2005 - 10:05
Je to vedle byvale sypky (pokud stojim celem tak napravo)
já
6.12.2005 - 09:49
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny6.12.2005 - 09:49
Sdělte mi, kde se Sympasport nachází.Ráda bych se tam taky podívala.
Díky
Díky
Tom
6.12.2005 - 07:49
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vsechny slanaky6.12.2005 - 07:49
Ahoj Lidi, chtěl bych se připojit do diskuze.Včera jsem byl v obchodě Sympasport a říkám vám, ten kluk ví, co říká.Takovou přednášku o thermoprádle jsem ani nečekal.Pravda je, že zas tak velikej sortiment nemaj, ale na Slaný myslím dost sobře vybranej.Malý město, malej krámek.
Sympasporte, jestli tohle čteš, držím ti palce, ste supr:)
Sympasporte, jestli tohle čteš, držím ti palce, ste supr:)
motorista
21.10.2005 - 14:12
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny21.10.2005 - 14:12
Když si v sobotu chci koupit jistý doplněk k autu, tak zajdu do mototechny. Ale jedna ze dvou má už zavřeno a to je teprve 10 hod. Ta druhá požadovanou věc nemá.
Tak volím shop u benzinky. Potřebnou součástku nemají, zato tam mají dobrý výběr nápojů. Jdu do dalšího shopu benzinky, tam zase pečou dobré koláče.
Ještě, že ta Praha je blízko.
Tak volím shop u benzinky. Potřebnou součástku nemají, zato tam mají dobrý výběr nápojů. Jdu do dalšího shopu benzinky, tam zase pečou dobré koláče.
Ještě, že ta Praha je blízko.
Laděna
21.10.2005 - 08:33
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny21.10.2005 - 08:33
Chtěka jsem vloni u Baťi koupit na přelomu října a listopadu dětské zimní botky.Bylo mi řečeno, že už mají jen zbytky,abych příště nakupovala zimní boty tak zhruba v srpnu.Pak jsem někdy v dubnu požadovala plátěné tenisky, popř. nějaké sandálky.To mi zase řekli, že to se ptám moc brzy na letní botky. Tak vážně nevím, kdy mám vlastně nakupovat. Každopádně mě to otrávilo a chodím jinam.
Tom
21.10.2005 - 08:27
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny21.10.2005 - 08:27
Já už oblečení a boty ve Slaném nekupuji. Je tu malý výběr a personál co vás otravuje hned jak vlezete do dveří. Ale vyjímky existují a Bata byl vždy ok...
čtenář
21.10.2005 - 06:31
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vj21.10.2005 - 06:31
souhlas, když už si člověk vybere boty tak mají jenom jedno číslo
vj
20.10.2005 - 23:03
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vedení Baťa Slaný20.10.2005 - 23:03
Co říkáte na nabídku obchodu Baťi ve Slaném ? Dnes jsem šla koupit dětské zimní boty a zjistila jsem, že mají na výběr z jednoho páru! Stejně jsem dopadla při shánění letní a domácí obuvi v minulosti. V každém čísle jeden pár. Skoro jako za minulého režimu :-(. Jak je možné, že Baťa v Praze má daleko větší nabídku ? Už mě tam neuvidí !!! Jen jedno je k dobru. Konečně je napadlo přesunout dětské do přízemí.
Petra
7.10.2005 - 21:21
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vsechny slanaky7.10.2005 - 21:21
Ahoj Lidi.Je to až k neuvěření, co se to ve Slaném děje.Pár měsíců jsem byla mimo a pan šikula u nás otevřel přesně takovej obchůdek, který tady chyběl.Ano,ano, mluvím o Sympa Sportu.Jsou boží-co myslíte?nemá to chybu, to, co tam prodávají je jednak bytelný,a je to něco, co tady opravdu ještě nebylo.Tak ahoj, Péťa
jena
18.7.2005 - 07:59
Anonymní uživatel
Hlavně pro: vsechny slanaky18.7.2005 - 07:59
Ahoj lidi.Vite, ze se ve slanym bude otvirat novej sport?Neco ve stylu Hudy,horalu, zkratka outdoor.Ma to prz být nekde naproti countraci
Ala
15.7.2005 - 08:30
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny15.7.2005 - 08:30
Prosím neměl by někdo telefonní kontakt na letní dětský tábor Jemčina nad Nežárkou.Myslím tím přímo někoho kdo zařizuje letní tábor.Byla bych moc vděčná.Děkuji.
anonym
17.6.2005 - 12:15
Anonymní uživatel
Hlavně pro: simča17.6.2005 - 12:15
Tak tomu nevěřím, když nekoupíš kouká divně a ty hadry nic moc. Prý Polsko.
Jerry
17.6.2005 - 11:23
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Koláč17.6.2005 - 11:23
Jestli myslíš, že třeba Baťa má vzhledem k ceně lepší boty(kvalitou, ne vzhledem) tak jsi na omylu.
Už taky lepí(ne šije) v Itálii a na kvalitě to je zatraceně znát.
Kdysi boty vydržely pár let, ale teď jsou za rok v hajzlu a reklamace? Chacha. To už tu bylo, když evidentně rozlepenou botu zaslali zpět s poznámkou že zapáchá a o obuv nebylo řádně pečováno.
Pak jsou boty u čongů za 300 lepší v poměru cena-výkon.
Už taky lepí(ne šije) v Itálii a na kvalitě to je zatraceně znát.
Kdysi boty vydržely pár let, ale teď jsou za rok v hajzlu a reklamace? Chacha. To už tu bylo, když evidentně rozlepenou botu zaslali zpět s poznámkou že zapáchá a o obuv nebylo řádně pečováno.
Pak jsou boty u čongů za 300 lepší v poměru cena-výkon.
Koláč
17.6.2005 - 11:18
Anonymní uživatel
Hlavně pro: nákupčí17.6.2005 - 11:18
Já chodim pro hadry jenom k čongum. Boty si raději koupim v pořádném obchodě, kterých je ve Slaném myslím si dost. :-)
nákupčí
14.6.2005 - 19:12
Anonymní uživatel
Hlavně pro: simča14.6.2005 - 19:12
No no,nepřechvaluj.Já jsem byla nucena jednou tam koupit přítelovi kalhoty a nad cenou se mi protočily panenky a kdysi jsem dostala od Ježuldy svetr a v tý samý době ho měli Čongové zarohem o 500,-levnější.Ten samej,stejný barvy,stejná cedulka,stejná značka.Občas tam teda mrknu,ale přijde mi to,že si hraje na butik a přitom je to ...jak co.
Laděna
14.6.2005 - 05:53
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Maja14.6.2005 - 05:53
Chodím do Kadeřnictví Jana Na Dolíkách k pí.Janě.Nechávám si u ní dělat barvu i melíry a odcházím spokojená,i cenově.
Eli
13.6.2005 - 22:13
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Maja13.6.2005 - 22:13
Ja mam kadeřnici z Prahy, protože ve Slanym, po pár pokusech už neriskuju a nechci ronit slzy