Obsah  >>  Infrastruktura, ekologie  >>  Realitní kancelář **píp** - jaké máte zkušenosti II. ?
Strana:   1  ...  31  32  33  34  35  36

Realitní kancelář **píp** - jaké máte zkušenosti II. ?

Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Helena Píšová
7.11.2008 - 09:33

Vážená paní Píšová, tedy s těmi gramatickými chybami máte naprostou pravdu. Je to hrozné. jakou má ta společnost úroveň. Žasnu, například nad úrovní pana Jasanského. To jsou úplné perličky, co on píše. Vyhrožuje Vám a přitom každý dopis končí slovy "děkuji Vám za důvěru" Jeho dopisy jsou směsí arogance a blbosti. Zdravím všechny postižené.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Andrea
7.11.2008 - 09:19

Přece není možné, aby někdo prováděl beztrestně takovouto kriminální činnost. Smlouvy by měly být podepsané buď v kanceláři společnosti a nebo by měly být zaslány k prostudování zájemcům a teprve následně podepsány. Jedná se přece o statisícové částky, takže podstrčení smlouvy k podpisu někde v autě, nebo na parcele ve chvatu nemůže být hodnověrné.Nejhorší na tom je, že když zájemce konečně smlouvu obdrží poštou- můj případ-(makléř si ji okamžitě sebere a odveze sebou)a teprve následně ji pošle, tak potom již není možné nic zrušit. Na telefony nereagují, dopisy vracejí, kancelář mají uzamčenou a s nikým se nebaví.V nejlepším případě Vám oznámí, že už je to zaregistrované a nedá se s tím nic dělat. Dělají z nás hlupáky, zastrašují soudy. Člověk se ale musí bránit. Budu se s nimi soudit, potřebovala bych poradit. Neznáte někoho chytrého, kdo pozná, jestli je smlouva vůbec platná? Jestli ano, napište mi to prosím do této diskuze. Bojím se totiž uvést své jméno, dokud nebudu mít vyřešené ty soudy. S pozdravem B.B.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Helena Píšová
7.11.2008 - 09:01

také jsem dostala amatérskou zálohovou fakturu, myslím, že je celá Zprostředkovatelská smlouva neplatná. Neznáte právníka, který by poradil? Budu se s nimi soudit. S podravem Kristýna Bejšovcová
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
6.11.2008 - 23:01
Dobrý den,způsoby RK které uvádí paní Andrea mohu jen potvrdit. U nás byla situace obdobná a již 11 měsíců válčíme.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: paní Andreu i Všechny
6.11.2008 - 21:02

Dobrý den,paní inženýrko,
jsem naprosto stejného názoru i stejných zkušeností,které máte Vy.Elánu mám dost.Mnoho kroků jsem udělal,zatím bezúspěšně.Problém je asi ve dvou věcech:a/nedostatek prostředků na spor/?/vedený přes rozhodce,při dnešním stavu justice,policie a státní správy/včetně zastupitelství/b/pochybná "ochrana osobních údajů zákonem-mám rovněž minmálně tři "bohaté"ovšem zcela negativní zkušenosti.
Ze všeho nerad bych dopadl jako jistá paní,která pověděla pravdu na jistého ministra a dnes se stala/možná/již odsouzenou.Chtěl bych dožít v jistotě a tu bohužel již dlouhou dobu necítím.Předpokládám,že mi rozumíte.Bojovat jsem schopen.Děkuji za pochopení.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Helena Píšová
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
6.11.2008 - 16:30
Dobrý den,

Andreo děkuji Vám za vložení příspěvku a novou diskuzi. Mně, stejně jako mnoha dalším, se stalo v bleděmodrém totéž. Dokonce mi přišel od těchto podvodníků i jakýsi amatérsky vyplněný "zálohový list" na cca 170.000 korun:) Pro formu jen uvádím že ještě ke všemu nejsem vlastníkem nemovitosti, nemovistost nebyla prodána, fotografie na jejich webu nemají se zmiňovaným bytem nic společného a nikdy tato "společnost" nevyvinula snahu k prodeji této nemovitosti) O SPAM smskách které mi neustále chodí (včetně triviálních gramatických chyb) ani nemluvím. Opravdu mi není jasné, jak to, že tito podvodníci ještě běhají na svobodě? Nechápu.

Přejji všem doposud nepodvedeným vyhnout se obloukem a nám podvedeným pevné nervy.

Helena Píšová
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Andrea
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: Všechny
6.11.2008 - 12:36
Dobrý den,

sice jsem v diskuzi na tomto serveru doposud žádný příspěvek nevložila, ale velice ráda nyní vytvořím nové téma diskuze „Realitní kancelář **píp** - jaké máte zkušenosti II.?“ jakožto reakci na zrušené téma „Realitní kancelář **píp** - jaké máte zkušenosti?“ (na adrese: http://diskuze.slansko.cz/infrastruktura-ekologie/realitni-kancelar-**píp**-jake-mate-zkusenosti), jehož příspěvky zmíněná společnost nechala zrušit. Zároveň dávám na vědomí, že přispívám jakožto registrovaný, čti neanonymní, přispěvatel.

Prohlašuji, že jsem nikdy nebyla, nejsem a ani nebudu makléřem společnosti **píp**, stejně jako, dle mého mínění, všichni, kteří svými příběhy přispívali do výše zmíněné, právě zrušené, diskuze. Dovoluji se domnívat, že paní Valentová se ve svém úvodním tvrzení na původní diskuzi snaží znevážit nastalou situaci, kterou vyvolala RK **píp** svým podvodným jednáním u drtivé většiny jimi naverbovaných klientů. Nemyslím si, že tuto diskuzi podněcuje skupina bývalých makléřů, nýbrž skutečně lidé, kteří se cítí podvedeni.

Reaguji jakožto právě jeden z mnoha poškozených, na základě zkušeností nabytých v době nedávné, kdy společnost **píp** uvedla v omyl naši rodinu při podpisu zprostředkovatelské smlouvy. K této věci uvádím, že realitní makléřka a „ředitel pro strategický rozvoj“ tvrdili mojí matce před podpisem dokumentu v podobě exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy, že jde o pouhý souhlas se zveřejněním inzerátu a nabízením nemovitosti, bez jakýchkoliv závazků pro ni. Ještě před podpisem dokumentu, sdělili oba aktéři RK **píp** telefonicky toto jejich lživé tvrzení i mojí osobě a mému příteli. Samotnou smlouvu makléřka znemožnila matce přečíst navozením atmosféry spěchu a vyrušováním v podobě nesčetných dotazů (o malé velikosti písma a nekvalitní struktuře papíru dokumentu nemluvě). S ohledem na výslovné ujištění makléřky a „ředitele pro strategický rozvoj“, že se matka k ničemu nezavazuje, tedy rozhodně nepředpokládala, že dojde k podpisu !výhradní! zprostředkovatelské smlouvy. Dle mého názoru tedy mohlo dojít ze strany **píp**u k trestnému činu podvodu ve stádiu pokusu.

Dále si dovolím konstatovat, že na základě sdělení mnoha dalších poškozených provádí RK **píp** tyto podivné praktiky se stejným, či obdobným, scénářem po celém území České republiky.

Prohlašuji, že vše, co jsem zde uvedla je pravda, a jakožto “identifikovatelný objekt“ tedy očekávám názorovou diskuzi, zalarmovaný útvar policie ČR i soudní řízení s povinností mnou vyřčená skutková tvrzení prokazovat.

V rámci zachování naučné diskuze tímto zároveň žádám další poškozené, aby se zde zaregistrovali a podělili se s ostatními o neveselé příběhy z náboru klientů společností **píp** Consulting Int. s.r.o., jakožto varování pro případné další potenciální zájemce o prodej či koupi nemovitosti. Bohužel je však nutné počítat i s tím, že neanonymní přispěvatelé budou následně mandantáři této společnosti zastrašováni, vždyť co vše by RK **píp** pro své obchodní partnery neudělala, že?

S přáním šťastné ruky při výběru právního zástupce všem lapeným klientům společnosti **píp** Consutling Int. s.r.o.

Ing. Andrea Rolfesová, Praha 4

Naposledy upraveno 06.11.2008 - 12:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  31  32  33  34  35  36
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.