Obsah  >>  Infrastruktura, ekologie  >>  Rušení TV příjmu
Strana:   1

Rušení TV příjmu

kubisek
Počet příspěvků: 81
Hlavně pro: Vosátková
4.10.2016 - 17:21

„Správným postupem je přitom kontaktovat místně příslušné oblastní pracoviště Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ), kde rozhodnou o tom, zdali je stížnost oprávněná a souvisí se spuštěním LTE základových stanic. Pokud ano, mají diváci nárok na bezplatnou opravu,“ Moje otázka zní - proč to řešíte tady na diskusním fóru? Řešte to s ČTÚ, ČTÚ je jediná autorita ke sjednání nápravy. Dokonce může nařídit základnovou stanic LTE v testovacím provozu vypnout. Ale pokud si to budete řešit sami, tak z hlediska ČTU se vlastně nic neděje.
Naposledy upraveno 04.10.2016 - 18:02Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vosátková
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: všechny
4.10.2016 - 11:09
Dobrý den všem,
bohužel i v Brožovského, Balasově a pod. přilehlých ulicích jsme pocítili někteří zmíněný výpadek televizního vysílání. Vzhledem k naléhání  lidí v domě jsme řešili problém okamžitě a to zavoláním opraváře příslušného k odstranění závady. A stálo nás to 2800,- Kč. Na kom tuto platbu, lidičkami nezaviněnou závadu požadovat, mi tedy není docela jasné. Poradí mi někdo a jakým způsobem. Požadovat platbu na Českém telekomunikační úřadu? Děkuji za info.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
veropet
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: Všechny
2.10.2016 - 13:00
Nám v Žižkovce také nový vysílač silně ruší televizní příjem. Myslím si, že by ale namontování rušičky, která prý problém vyřeší, měla hradit firma, které vysílač patří, tak, jako tomu bylo u vysílače Ufouna na paneláku v Žižkovce.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 571
Hlavně pro: kubisek
30.9.2016 - 16:52

Děkuji za radu. S problémem se vypořádám, už jsem to před léty řešil (mám venkovní, profesionálně provedenou anténu včetně rozvodů. Jen mě zajímají zkušenosti ostatních uživatelů, může to být užitečné při řešení nákladů na úpravy anténního systému. Pokud jsem sám, bude problém u mne. Pokud nás budou alespoň desítky, bude chyba jinde. Podle statistiky úspěšnosti stížností, není šance zas až tak malá.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kubisek
Počet příspěvků: 81
Hlavně pro: Všechny
29.9.2016 - 12:05
Evidentně kombinace blízké stanice LTE, příjem na kanálu 58, 59 a 60 a zřejmě i anténa pochybné kvality s vestavěným širokopásmovým zesilovačem +několikdesítek dB a více. Oznamte to na ČTU http://www.ctu.cz/problematika-souvisejici-s-provozem-siti-lte
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonim
Počet příspěvků: 18
Hlavně pro: Robin
29.9.2016 - 09:35
Wilsonova ulice.U nás došlo k velkému zhoršení tv signálu,Zatím sme problém nevyřešili nijak
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 571
Hlavně pro: Všechny
28.9.2016 - 20:10
21.9. došlo v Šultysově ulici ke zprovoznění stanice1094 přístupového bodu pro příjem LTE signálu. Zajímalo by mne, zda došlo u některých uživatelů ke zhoršení/znemožnění televizního příjmu. Pokud ano, jak  jste problém řešili a na čí náklady? Domnívám se, že náklady na úpravu anténních systémů (vstupní filtry) by měl nést provozovatel tohoto LTE přístupového bodu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.