Obsah  >>  Kultura, volný čas a sport  >>  Koncert The Beatles Revival ve Kvíčku
Strana:   1

Koncert The Beatles Revival ve Kvíčku

Sokolovna Kvicek
Hlavně pro: Všechny
2.4.2012 - 10:55
Krasný dobrý den Vám všem. S radostí si vás dovoluji pozvat na vystoupení jedné z nejúspěšnějších revival skupin u nás i v Evropě, The Beatles Revival.
27. 4. 2012 od 21:00

Kladenští "brouci" přiletí na jedinečný koncert do nově zrekonstruované Sokolovny ve Slaném - Kvíčku.
Koncert začíná v 21:00. Po cca hodině bude menší pauza na vydechnutí, cigárko a .... :)
Dále vás budou "Beatlsáci" bavit ještě další hodinu.

Po koncertě se domů rozhodně nejde, můžete se těšit na pecky let 80. a to až do 3 hodin. 

Vstupenky v předprodeji za pouhých 190Kč, k dispozici 300 kusů. Na místě za 250Kč
Objednávat je můžete i zde, rádi Vám je připravíme, zabalíme a zašleme :).


The Beatles Revival Band z Kladna - jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních párty a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu! 
Koncert Beatles Revivalu z Kladna je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendárních Beatles. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla pozvána do rodiště Beatles - anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo. A nebo to, že po vystoupení v Adelphi Hotel v Liverpoolu přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor a prohlásil, že vystoupení skupiny bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles, přestože s nimi strávil na cestách dlouhých pět let. Jedním z důkazů je též obrovský úspěch na Estrel Beatles Festivalu v Berlíně, kde skupina svým výkonem nadchla prvního manažera Beatles Alana Williamse natolik, že kapelu přizval ke spolupráci na projektu John Lennon Memorial. V neposlední řadě je též měřítkem úspěchu bezpočet televizních vystoupení, například v TV Nova, ČT1, maďarské MTV, polské TVP1, slovenské TV Markíza, německé MDF1 a dalších televizích po celé Evropě. 

http://www.thebeatles.cz/

http://www.facebook.com/sokolovna.kvicek


Přílohy:
p.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.