Obsah  >>  Kultura, volný čas a sport  >>  Slánské listy
Strana:   1

Slánské listy

Jeseter1
Počet příspěvků: 20
Hlavně pro: čtenáře
13.1.2012 - 23:20
Je třeba mít na zřeteli skutečnost, že Slánské listy už vycházejí dvacet let a kdyby byly tak špatné, jak se někteří diskutující snaží ostatní přesvědčit, asi by byly už dávno skončily. Je fakt, že nejsou příliš aktuální a jejich zprávy bývají dost vousaté, ale asi řadu slaňáků možná  zajímají nadčasové  rozhovory se zajímavými lidmi, exkurze do historie nebo do kultury. Důležité zřejmě je, že se týkají Slaného a proto SL lidé ve Slaném stále kupují. Redakce je sice tvořena několika postaršími redaktory, ale to neznamená, že neví, která bije.  To se ovšem netýká pana Pilíka,  který trpí zvláštní sebestřednou úchylkou, ale i to se může stát v každém povolání.  Jinak, ta možnost dopisovatelů, se sama nabízí. 
Je samozřejmě škoda, že žádný z řádných redaktorů (pomineme-li Libora Dobnera) vlastně ve Slaném přímo nebydlí.
 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 496
Hlavně pro: Všechny
13.1.2012 - 19:33
Bohužel si myslím,že i toto je otázka financí asi jako vše ostatní.Asi by nebyl problém zaměstnat kvalifikovaného redaktora,ovšem to se vždy na konečné ceně odrazí.Tak nevím....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Rezi
Počet příspěvků: 30
Hlavně pro: Čtenáři
12.1.2012 - 12:01

Hm, pokud jste nespokojeni, tak můžete svou nespokojenost napsat přímo panu vydavateli.
Je to jednoduché. Mně ve Slánských listech přesně chybí témata jako drogy ve městy a další jevy, které se dotýkají občanů a příliš se o nich nehovoří.
Jenomže, co tak nějak vůbec chtít, když pan vydavatel tvrdí, že kulturní publicistiku může dělat i student gymnázia, na to prý nepotřebuje publicistu se zkušeností. Myslím, že to je zcela vypovídající...
Naposledy upraveno 12.01.2012 - 12:01Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2734
Hlavně pro: Jitulevr
6.1.2012 - 22:16

Nejde ani tak o vzhled - barevné či černobílé - ale bohužel, obsahově (teda jak?) k žádnému posunu nedošlo. Je mi líto, ale barevnost není pokrokem, zvláště když list je stavěn zejména na jednom redaktorovi o jehož kvalitách si dovolím poněkud zapochybovat. Kecálek? - to ano - ale skutečná fakta?- ta ho mnohdy příliš nezajímají. Je mi líto, ale bulvár (i když pouze na místní úrovni) zůstává stále bulvárem!
Čtenář.
Naposledy upraveno 06.01.2012 - 22:19Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jitulevr
Počet příspěvků: 22
Hlavně pro: Všechny
6.1.2012 - 19:30
Nová podoba Slánských listů se vydavatelům moc nepovedla:( Co na tom, že jsou vyvedené v barvě, když jsou tak neskladné. Myslím si, že hodně čtenářů bylo překvapeno touto radikální změnou. Ne vždy nové znamená lepší.
Naposledy upraveno 06.01.2012 - 19:32Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.