Obsah  >>  Kultura, volný čas a sport  >>  Uctění památky našich hokejistů
Strana:   1  2  3

Uctění památky našich hokejistů

Nobody
Počet příspěvků: 655
Hlavně pro: Maximus +čtenářka
18.11.2011 - 10:47

Tak už vím, co je reprezentace, to jsou podle vašich měřítek tihle primitivove:
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/fotbal/reprezentace/clanek.phtml?id=721739
Na tyhle se máme, podle vás, spoléhat?  Tohle nás ve světě reprezentuje? Nejsme to my, jsou to tahle hovada?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2824
Hlavně pro: talisker
24.9.2011 - 20:39

Kde jsem napsal, že není 19% v Německu DLOUHO?  prosím vás , kde to vidíte? Citujte.
A je tam 4 roky.  Zmínil jsem to proto, že tento nominál tam je prostě také.

Samozřejmě , že sociální systém vznikl v době vlád ODS, na to nemusíte hledat citace, to je holý fakt a je to v pořádku. Na něm nic divného !

VY JSTE ALE NAPSAL TOTO :

"Pokud je Bohuslav Sobotka tvůrce tristních opatření  v sociální oblasti z roku 2005 (což je strašná psina, neboť sociální systém jako takový byl zaveden v devadesátých letech vládou V. Klause a prošel pouze kosmetickými změnami"

Psina právě není, že tímto textem vyviňujete Sobotku a zavádíte Klause jako autora. A ještě napíšete, že prošel kosmetickými změnami. !!! Proboha !
Takže ještě jednou, ANO systém zavedla ODS, ale parametry jsou variabilní a ty změnila vláda s ministrem Sobotkou !


A těmi KOSMETICKÝMI změnami jsou právě ty tragické PARAMETRY, VÝŠE DÁVEK a JEJICH ADRESNOST a dávky nové !Další drzostí je vaše rada, že vláda měla cosi dělat po roce 2006.  Především, to nemělo nikdy opustit Sněmovnu
Kde jste žil , člověče? Kde jste viděl tu pravicovou sněmovnu?
Kdyby byla sněmovna pravicová, pak by vládu  asi Paroubek nemohl položit, že?


V roce 2006 nemohla vláda dělat zhola nic, protože vláda byla konstituována na sklonku roku a pak následovávala vláda, která byla závislá na několika zběhlých socanech.  Pak vláda padla a přišel Fischer.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
talisker
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Shark
23.9.2011 - 19:17

Taky mě mrzí, že jsem mimo téma, ale popíráte sám sebe. Když napíšete cituji......A až bude DPH 19%, tehdy bude stejná jako u sousedů v Německu, tam už je dlouho......., tak já Vám pouze říkám, že 19% je i u nás. Najednou ale napíšete, že vlastně v tom Německu není dlouho, že stále roste s každou vládou, že složená daňová kvóta je vyšší, atd......
Mám taky internet a vím, jaké daně jsou v Německu (například velmi progresivní daň z příjmu fyzických osob).
Tak jak, chcete nebo nechcete podobné složení daní u nás jako v Německu?

Rád bych také, aby jste si nevymýšlel, že bych napsal, ŽE KLAUS JE AUTOREM ZMĚN SOCIÁLNÍCH ZÁKONŮ V ROCE 2005, lépe si to přečtěte. Bohužel bych Vám sem dal odkaz z webu ODS, kde pan Tlustý vysvětluje jak za vlády ODS vznikl sociální systém, ale odkaz je neplatný (asi je p. Tlustý v nemilosti).
Pokud v roce 2005 socani schválili zvýšení mandatorních výdajů (což nezpochybňuji), tak sakra v roce 2006 až dosud tady trestuhodně pravicová sněmovna neudělala zřejmě NIC!!!

Už tady nebudeme odbočovat od tématu, vlastenectví se to moc netýká.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2824
Hlavně pro: talisker
23.9.2011 - 16:10

asi jsme se dostali mimo téma, ale tohle dokončíme
V Německu byla původně dvojice sazeb DPH 5 / 10 a teď je 7/ 19, přičenž stále roste, s každou vládou.. Složená daňová kvota v Německu je ovšem daleko vyšší, než u nás, krom progresivního zdanení příjmů existuje daň solidarity, platí ji  bez výjimky každý, 5,5% z příjmu a církevní daň, ta je 8% z příjmu a platí ji registrovaní u církve, což je v Německu vysoký počet plátců.

a teď ten Klaus a sociální systém:

To považuji za vrchol drzosti, označit Klause za autora změn sociálních zákonů v roce 2005 !

Sociální systém samozřejmě zavedla vláda ODS a koalice a je funkční. To ale není důvodem dnešních problémů.  Důvodem současných problému jsou PARAMETRICKÉ ZMĚNY, navržené za ministra Sobotky, nová legislativa !

TO ZNAMENÁ VÝŠE DÁVEK A DÁVKY NOVÉ
( vzpomínáte, ty pastelky a další kraviny, jakých bylo plný noviny?)
1. Najdete to v novinách
http://www.finmag.cz/cs/finmag/ekonomika/o-financich-vulgarne/
Vývoj hospodaření veřejných rozpočtů v roce 2006 je charakterizován hned několika „nej“. Celkový deficit veřejných rozpočtů byl nejvyšší v historii ČR a současně došlo k jeho nejvýraznějšímu meziročnímu zvýšení. Nejvyšší v historii ČR byl také deficit státního rozpočtu, který má na celkovém deficitu největší podíl.
2. Najdete to v oficiálních zdrojích
tady oficiálně, z analýzy Českého statistického úřadu
http://www.czso.cz/csu/csu.nsf/ainformace/72EA00417430
.......
V roce 2006 znovu vzrostly  podíly mandatorních výdajů4 měřené v poměru k ekonomickému výkonu země a také v poměru k velikosti příjmové a výdajové strany státního rozpočtu. Ty má stát za povinnost vyplácet podle přijatých zákonů či jiných smluvních závazků. Jedná se o důchody, nemocenské dávky a státní sociální podpory, platby státu do zdravotního pojištění, výdaje na dluhovou službu, podpora stavebního spoření, příspěvky politickým stranám, příspěvky k penzijnímu připojištění, podpora exportu, hypoték či transfery mezinárodním organizacím...........
..............
Skokový růst mandatorních výdajů v souvislosti s novými sociálními dávkami (např. porodné a rodičovský příspěvek) ve schváleném rozpočtu na rok 2007 katapultoval podíly mandatorních výdajů na hranici tří pětin výdajů rozpočtu, tedy na vyšší podíl než v roce 2003.

3. Najdete to ve vysokoškolských zdrojích
Diplomová práce
http://is.muni.cz/th/41539/pravf_m/Diplomka_PrF.txt

Zadlužení České republiky roste, v posledních letech docela rychlým tempem. Má na
tom značný podíl neuvážený rozdavačný způsob vlády Sociální demokracie, v nynější době snahou
vyspravit si renomé a nalákat voliče, ale také mnohdy neefektivní hospodaření jak státních,
tak i samosprávných orgánů a institucí, a přebujelý idealismus (či snad naivita a neodbornost)
zástupců samosprávy

Konečně, nepokoušejte se tady dělat z lidí blbce, když každý v této zemí ví a vidí, co a koho léta  podporují odbory a ČSSD a komunisté, byl to sprostý nákup voličů
.
Nejtragičtější na tom, že v téhle zemi skutečně jsou potřební, kteří léta pracovali a díky takovéto rozhazovačné politice je nedostatek prostředků na jejich podporu. Tu dostanou nemakačenkové, kteří nemusejí ani prokazovat svoje hendikepy. ! ! ! Slovo sociální je socanů je jen jedna velká lež!

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: 1index
23.9.2011 - 15:13

Každý v diskusi obhajuje svůj názor o kterém se domnívá, že je správný (i když tomu tak, z jakéhokoliv důvodu, být nemusí). Takže skutečné objektivity, mezi spolu nesouhlasícími diskutujícími, se lze jen málokdy nadít.
Nicméně prohlašuji objektivně, že má výtka patřila "taliskerovi" u kterého jsem  si všiml té naprosté změny tématu - na což jsem zareagoval svou poznámkou. Došlo tu i k, sem nepatřícím, osobním přestřelkám (čehož jsem ani já nebyl ušetřen), ale vždy to vycházelo alespoň ze sporu k danému tématu.
Pokud jsem si nevšiml tak absolutní změny tématu u jiných diskutujících, omlouvám se - Vy to ale jistě napravíte a označíte ty příspěvky, mimo téma (které  vůbec nevycházely z daného tématu o pietních akcích za hokejisty na náměstích), na které reagoval "talisker".
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1348
Hlavně pro: Shark
23.9.2011 - 11:50

Toto téma mělo být spíš o citech než politice a ekonomii. Tak z vašeho příspěvku reaguji jen na hloupá srovnání "nemám ráda" s nenávistí a fašismem. Domyslíte si, co diskutér neřekl, a pak ho kritizujete.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
1index
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Čtenář
23.9.2011 - 11:30

Čtenáři - buďte té dobroty a rovněž upozorněte, (samozřejmě taktně), Sharka i Nobody-ho, že jsou malinko v jiném tématu. Objektivita by Vám slušela.
A pro Sharka:  http://hokej.sport.cz/clanek/191516-poslal-pul-milionu-nemocne-divce-za-par-minut-nasel-smrt-v-letadle-jak-42.html

Nejsem zastáncem megaoslav sportovních výsledků, ani zprofanovaného megatruchlení, ale tohle gesto pomoci hokejisty nemocné dívce a nejen ji nemá v našich končinách obdoby.
Naše "hvězdy", ať už z jakéhokoli odvětví, jsou schopny založit tak akorát nějakou nadaci, kterou se chtějí zviditelnit a zaměstnat v ní.... ale to je již na jiné téma.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 655
Hlavně pro: talisker
23.9.2011 - 10:49

No, to jste nám to tedy objasnil. Tak nakonec se tady dozvím, že ty návrhy sociálních zákonů a jejich naplnění v roce 2005 navrhoval Klaus. Komunisti a socani už uměj i cestovat časem?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: talisker
22.9.2011 - 23:36

Jste malinko v jiném tématu !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: Maximus
22.9.2011 - 23:30

Pusťte si žilou - to vám možná udělá dobře. Nesmyslné diskusi s vámi se, mám za to - po této ukázce - většina diskutujících pro příště vyhne. Ale nebojte se, někdo, na ty vaše zhovadilosti určitě zareaguje - ono to mnohdy opravdu bez odpovědi ani nejde nechat.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
talisker
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Shark
22.9.2011 - 23:18

První poznámka:
Sharku, DPH 19% není jen v sousedním Německu, je i u nás. Akorát že v sousedním Německu ještě existuje snížená sazba ve výši 7%, ta už u nás nikdy nebude. Takže kdy bude u nás stejná jako v tom Německu, kde už je dlouho, jak píšete?

Druhá poznámka:
Pokud je Bohuslav Sobotka tvůrce tristních opatření  v sociální oblasti z roku 2005 (což je strašná psina, neboť sociální systém jako takový byl zaveden v devadesátých letech vládou V. Klause a prošel pouze kosmetickými změnami - potvrdil to i v roce 2006 v předvolební kampani V. Tlustý - bylo zveřejněno i na webu ODS), navhrhuji tedy potrestat také nástupce, že s tím od roku 2006 nic neudělali a nechali tento tristní stav, čímž zvedli zadlužení země o dalších 600 miliard Kč.

PS: Možná jste myslel, že by stačily 4 facky pro každého ministra financí, který tam seděl. Nebo v případě sociálního systému můžete přidat i všem ministrům práce a sociálních věcí.
Naposledy upraveno 22.09.2011 - 23:29Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Maximus
Počet příspěvků: 127
Hlavně pro: Čtenář
22.9.2011 - 21:23

Spíš to nesleduji tak často jako zdejší komedianti včetně Vás.Já mám totiž taky jiné věci na práci než sledovat slánsko.Už mě to s Váma nebaví si psát.Je to o ničem.Takže Vás se žraločkem zase na chvilku opustím,abych se do Vás zase po čase,až budu mít potřebu,pustil.Potřebujete te to jak koza drbání :-D
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: Maximus
22.9.2011 - 20:57

K vámi zmiňované věci se v jiném tématu, již několikrát, vyjadřoval někdo jiný. To, že jste to nezaregistroval, je dalším potvrzením vaší snížené vnímavosti.
Nicméně v tomto tématu, kde jde o úplně jinou věc než se politicky jakkoliv projevovat, diskutujete se "Čtenářem" na dané téma z kterého jste nesmyslně uhnul  - k tématu jste ovšem argumentoval rovněž nesmyslně. Z toho nakonec tedy definitivně vyplývá, že diskuse s vámi nemá absolutně žádný smysl.
Jen blázni se rozesmávají a radují bez důvodu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2824
Hlavně pro: Hovězísteak
22.9.2011 - 20:53

Steaku nemějte obavu, stíháme všechno, jsme družní a veselí. takže například víme, že Antoš je v pátek plnej.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2824
Hlavně pro: Obyvatelka
22.9.2011 - 20:50

Taky mám ten pocit, že jste v tandemu s Maxem, a pokaždé s ním souhlasíte. To je tedy šaráda, že?

DPH se zvyšuje proto, že nějak se dluhy zaplatit musí, a DPH je navázáno na spotřebu, takže ten , kdo spotřebovává víc, bude víc platit.  A až bude DPH 19%, tehdy bude stejná jako u sousedů v Německu, tam už je dlouho. Je to každopádně lepší varianta, než zdanit víc příjmy, protože je na vás, jak budete hospodařit, o příjmy nepřijdete a o vydáních si rozhodujete sama. taky je to každopádně lepší varianta, než přijít o 40% důchodů jako v Řecku.
Že to není v programovém prohlášení, není vůbec divné. Když je v roce voleb X  zveřejněno a v roce X+ 1 se vyskytne ožehavý problém k řešení, nelze čekat na další volební prohlášení 4 roky !  Chápete? A ten problém tady je, krize Eura a průser větší , než hypoteční krize v USA, asi tak 10x větší. Hrozí pokles objednávek a na tom visí náš zahraniční obchod...HDP,  daně a příjmy z nich. Hrozí krach evropský měny, což by se nás těžce dotklo jako dodavatelů.  Z toho všeho je zvýšení DPH nejrozumnější řešení, lepší se skutečně nenabízí, zatížení daněmi ohrozí  zaměstnavatele a ti odejdou jinam, nebo vezme příjmy rovnou všem.
Přečtětě si tohle a pochopíte, kam šly vaše peníze a jak vypadá český sociální systém, kdo ty bonbonky tady podporoval. Teď  je tady PRVNÍ VLÁDA, která s tím něco dělá !

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/208774.aspx

Starosta Dubí: Romská rodina tu na dávkách brala 92 tisíc každý měsíc
Existují romské rodiny, které se "importem" příbuzných ze Slovenska dokážou příjmově dostat před manželský pár pracující jako střední management...............................

Takže děkujte Bohu, že se našel někdo jiný, než Bohuslav Sobotka, tvůrce a realizátor těch tristních opatření v sociální oblasti v roce 2005,  z kterých se budeme kurýrovat ještě sakra dlouho. .
A že nechodíte k volbám? To je čecháčkovství, nadávat na všechno a všechny, ale sám není schopen ani tu nejzákladnější občanskou svobodu dát najevo.
Musím vám říct, že pro vaše pocity existuje vysvětlení, odborně se to jmenuje latentním fašismem, iracionální nenávist k jiným lidem a etnikům se takto projevuje. Latentní fašisté odmítají , že jsou rasisté, ale nenávidí přesto jiné lidi.. Psychologově to vysvětlují latentním strachem z ohrožení svojí pozice ve společnosti, někteří se bojí, že je tihle  připraví o práci, jiní třeba jen o místo v tramvaji, prostě se nich prohlubuje  pocit ohrožení neznámým, přesne nespecifikovaným  nebezpečím, prstě takový strach z neznáma.
Existují samozřejmě i jiná vysvětlení, třeba to, že s nimi prostě někdo má špatnou osobní zkušenost.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Maximus
Počet příspěvků: 127
Hlavně pro: Čtenář
22.9.2011 - 18:41

Proč jste se nevyjádřil k tomu,že zde využíváte několik přezdívek a pořád si melete to svoje?Já bych řekl,že to tak je,protože k tomu nemáte potřebu se vyjádřit a bránit se.Tak jak se mám bavit rozumně s politickým agitátorem,který mele většinou nesmysly a ještě s několika přezdívkami a byl všude po světě maximálně prstem po mapě?Zase jste potvrdil svojí velikost a pořádně mě rozesmál
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2766
Hlavně pro: Maximus
22.9.2011 - 17:38

Tak  to vidíte - správnost mého dojmu, že nejste schopen vnímat obsah napsaného textu, jste v této diskusi již několikrát potvrdil. Že nechápete, už vůbec, smysl některých reakcí k danému tématu, není pak již nikterak překvapující.
Jednoznačně jste prostě potvrdil, že patříte k hovězímu.

P.S. - Vysvětlivka pro "CHYTRÉHO" Maxe :
Občas využívám možnosti - UPRAVIT PŘÍSPĚVEK - neboť přehlédnu překlep. Vy byste měl této možnosti využívat nejenom k opravě chyb či konstrukce některých vět, ale hlavně svých ubohých výrazů, které do diskuse nepatří a hodně o Vás vypovídají. S Vámi, zkrátka, nelze slušnou diskusi vést.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Hovězísteak
Počet příspěvků: 19
Hlavně pro: Žraloček, Čítankář
22.9.2011 - 12:43
Ja prostě nechápu jednu věc. Jak to, že frajeři jako vy dva, máte tolik času na diskutovani na slansku. To nemáte kamarády, ženský, kohokoliv?? To si musíte povídat pořád dokola s anonymem 1 a 2 na diskuzi? Vám oboum asi dost schází osobní kontakt s člověkem.... Přijde mi to jako stejná úchylka, jakou je hraní počítačových her. Prostě magoři. Nejhrubšího zrna. Alou do Antoše na pořádný pivo pro pořádnou elitu a vypnout počítač trumpety.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 655
Hlavně pro: Obyvatelka
22.9.2011 - 11:15

Ale to vy tady vždycky. Vy totiž jste Maximovi v závěsu, takže předpokládám, že máte  něco víc .společný, než jen psaní sem.Taky mě nepřekvapuje , že se vám nelíbí Rumuni atakdál. Přesně takhle na nás koukaj i na Západě, jsme jen o něco lepší. Jenomže o Polácích neříkají, že kradou, ti kazí trh práce levnou pracovní silou, a to je zcela jiný problém. My máme obraz grázlů, kteří kradou. A když se na to díváte tak, že když druhej, tak já taky, tak se neleze divit, že to lepší nebude. Argumentace, že když soused, já budu taky ,je prostě příšerná.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ItHaz
Počet příspěvků: 133
Hlavně pro: Obyvatelka
22.9.2011 - 09:45

vy jste ten typický příklad čecháčka :-))

na politiku je naštvaný, přitom nechodí volit

říkáte, že "proč by lidí dodržovali zákony, když politici ne"... a proto mě napadá, "proč by politici dodržovali zákony, když obyvatelé ne?"
oni jsou jen jedni z nás, prostě vzorek národa, ukázka, co češi udělají, když se dostanou k moci = kradou

nemáte ráda poláky, ukrajince atd, přitom ale říkáte že nejste proti cizincům. Nechápu, tak buď jedno, nebo druhé, ne? Oni jsou tady, protože tady našli práci, kterou češi nechtějí dělat. Kde čech ohrne nos a jde radši na dávky, oni pracují. Pracují tvrdě, dobře a bez keců, narozdíl od čechů. Proto tu jsou a proto mají práci.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.