Obsah  >>  Politika, politici  >>  Braňme demokracii - téma opět důležité!
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  17

Braňme demokracii - téma opět důležité!

Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
16.10.2018 - 13:28 (nový)
http://forum24.cz/kscm-chce-vysetrovat-zlocinnou-privatizaci-a-co-majetkove-zlociny-komunismu/
DRZOST KOMUNISTŮ JE DECHBEROUCÍ!Tzv. "zločinnou privatizaci" by chtěli vyšetřovat představitelé a nástupci strany, která v r. 1948 zahájila frontální útok na soukromý majetek. Okradli i církve, které chtějí dnes okrást znovu zdaněním finančních náhrad! Celkové majetkové zločiny komunistického režimu se nedají ani vyčíslit. A komunisti opět, jak je jim nakonec vlastní, vystupují dnes s neuvěřitelnou drzostí - bez vyvození jakékoliv vlastní odpovědnosti.
Naposledy upraveno 16.10.2018 - 17:34Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: XXL
10.10.2018 - 08:27

Milouš už příště kandidovat nemůže. Probíhat to bude naprosto stejně. Naši brouci Pytlíci a Ládinek Vám zase řeknou koho máte volit. Samozřejmě to bude opak toho co chtějí   "obyčejní lidi."  :- Oni mají více rozumu a ostatní jsou blbci...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 20:13

Pokud toto píše ekonomka tak vážně "POTĚŠ **píp**". Nestudovala jste v Plzni? Tam už dostalo diplom mnoho i horších:-))) Gramatika jak prvňáček a ani po "dlouhých" 5 letech života v tomto městě nevíte,že se jmenuje  SLANÝ a nikoliv SLANÉ? Proboha-skutečně o tom víte prd! Vařte raději doma knedlíky,Vy "ekonomko":-)))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Všechny
9.10.2018 - 15:38

Sem si řikal, kdy už konečně mezi tady ty ubohý reakce na tomto DF přistane nějaká pořádná, inteligentní, pravdivá. 
Řikam si, kur va kde vzal ten Zeman  v tomhle suchu v Práglu bláto, jak o tom píše vždy pravdumající  pan L.Sch.(Tedy on o tom nepíše, on to jenom překopíruje po někom jinym.)

Čekal jsem nějakou bahenní bitvu a vono nic. Jenom Miloš řek Jirkovi, že má masivnější křeslo než on a nějakej písálek  JENNY NOWAK z toho udělá mezinárodní škandál.  
Myslim, že ve filmu Knoflíková válka se taky kluci dohadovali, že velitele bude dělat ten, kdo má většího pin ďoura. Aź budou příští volby do toho křesla tam na hradě, třeba bude volba probíhat stejnym způsobem a bude to demokratičtější, než minulá volba. Jen bych byl pro, aby u měření pindiků byl přítomen Jenny Nowákovic a jistý čtenář jeho článků, aby tu pak nedocházelo k nějakým dezinformacím.


XXL:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
9.10.2018 - 14:31
Ubohé reakce, jaké vidíme v tomto DF vidíme, bohužel, i tam, kde by to být nemělo:
L.Sch.
http://forum24.cz/zeman-se-vysmiva-drahosovi-sam-po-nezvoleni-prezidentem-v-roce-2003-utekl/

Nemáme, bohužel, slušného prezidenta republiky. To opět M. Zeman potvrdil, když svou škodolibou - "gratulaci" - škodolibě vyválel v blátě a olepenou urážkami již zvolenému senátorovi i dalším dvěma bývalým soupeřům, postupujícím do druhého kola, s gustem hodil do tváře.
Naposledy upraveno 09.10.2018 - 16:44Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 13:54

Faktem je , že došlo k porušení zákona nebo dokonce několika zákonů.  Faktem je, že podle Vás nikdo za nic nemůže. Posledním faktem je, že Vaše ekonomické  vzdělání má vážné trhliny. Nechci Vás urážet, taky nejsem hvězda. O tom, že nejste slaňačka není pochyb.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 12:52

"o tom jak Slané k APD přišlo zajímavé čtení!"

Hned je poznat, že jste náplava. Slaňák by takhle větu nikdy neformuloval.

Kauza zpolitizovaná??? U mě politiku určitě nehledejte! Na tu já mám svůj názor.

To si nedovete spočítat pani ekonomko, že pro město Slaný je prostě dost neokonomický provozovat takovej parkhaus?Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 160
Hlavně pro: hopes
9.10.2018 - 11:07

Asi by to chtělo si přečíst ty staré zápisy z jednání jak zastupitelstva tak rady. Ale počkejte si. Jak skončí soud vše bude na talířku. A pak bude jen na Vás, co s tím.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 160
Hlavně pro: Lojza
9.10.2018 - 11:05

Kecy jsou tu běžné. Zkuste něco s fakty, třeba to zrovna Vám půjde!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 160
Hlavně pro: XXL
9.10.2018 - 11:04

Ve Slaném a Středočeském kraji jsem zhruba 5 let.  Důvod, proč se v té věci angažuji je to, že jsem povoláním ekonomka, několik volebních období jsem byla v zastupitelském postavení, téměř na druhém konci republiky, a připadá mi celá kauza spíš zpolitizovaná než něco jiného. A ony politicky motivované diskuze je třeba občas vrátit do reality. Proto si dovoluji upozornit na očividná fakta, že zdaleka ne všichni jsou proti parkovacímu domu, naopak, i v této diskuzi se najdou odvážlivci plující proti proudu. Získat informace, když víte kde hledat a máte čas je celkem snadné. Takže nemám žádný zájem na nikom, jen se držím faktů. A až skončí soudy bude příběh s lidským pozadím o tom jak Slané k APD přišlo zajímavé čtení!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Všechny
9.10.2018 - 10:07
APD mi zcela vyhovuje, neb jinak stojím na ulici a vždy, když je předpověď na nebezpečné jevy, kroupy, silný vítr apod. šoupnu auto do parkáče.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 08:52

Vy musíte bejt jedna z těch, co v tom záměru, který byl součástí volebního programu ODS "má prsty" !

Doufam, že v dalším záměru nemá ODS postavit tu třeba námořní přístav. Ikdyž vlastně nemam co remcat zvítězili ve volbách....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 08:36

Koukám, že se nám tu rýsuje nový pan Schneider, kecy, kecy a zase jenom kecy. Nic proti Vám, ale psát "VY" s měkým  "i" to je fakt síla. Zkraťte to - slánská ODS to podělala a brzy to podělá znova.   :-)

Ládinek teda hrubky fakt nedělá.

Naposledy upraveno 09.10.2018 - 08:45Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
hopes
Počet příspěvků: 164
Hlavně pro: Lucije
9.10.2018 - 08:35

Plácáte tady nesmysly. Nechápu, proč se vyjadřujete tak obsáhle k záležitosti, které buď nerozumíte, nebo o ní nemáte dostatek informací. A to i přesto, že už byly všude možně publikovány. Takže k vašim největším omylům:

a) Smlouvu na výstavbu APD zastupitelé nikdy neprojednávali. A tudíž ji ani nemohli schválit (ani odmítnout).

b) Stejně tak ani dodatky č. 1. až 6. nebyly nikdy projednány ani v zastupitelstvu, ani v radě města. Tudíž tam ani nemohly být schváleny.

V radě města byl projednáván pouze dodatek č. 7, ten radní schválili - včetně tedy těch nezákonných změn podmínek výběrového řízení. I platnost tohoto projednání je však ve smylsu zákona nedotatečná, neboť tato záležitost je plně v komeptenci zastupitelstva.

 

Jinými slovy, od počátku to byla naprostá levota a jedno porušení zákona za druhým.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 160
Hlavně pro: XXL
9.10.2018 - 07:25

Pozdě?  O tom, že se něco z veřejných prostředků proinvestuje rozhoduje podle Vás někdo jen tak? Taková věc jako třeba dnes čistička, hodnotou podobná APD snad nebyla předmmětem veřejné diskuze?  A nerozhodovalo se z vůle občanů?  Je úplně jedno kdy, zda loni nebo před mnoha léty. Ale základem demokratického rozhodování jsou volby. Referendum se nepoužívá a jiný nástroj demokracie nemá! Takže znovu a naposled. APD vznikl na základě záměru, který byl součástí volebního programu ODS, která s tímto volebním programem zvítězila ve volbách. Tedy je jen a pouze splněním volebního programu! Nic víc a nic míň. To, co se na tenhle prostý fakt nabaluje jsou jen ona remcání těch, co ve volbě neuspěli. Právo remcat nikdo nikomu neupírá. Ovšem to ještě neznamená, že ti co remcají jsou chytřejší nebo ví bůh co. Rozhodla většina voličů a ti, co nešli k volbám si daj pivko a budou říkat, že blbě. To je jasně pitomost. Měli možnost a nevyužili jí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 160
Hlavně pro: Jiří Hůla
9.10.2018 - 07:15

Pane zastupiteli, o tom, kdo z nás co zná se tu šířit nebudu. Že smlouvu, a to je to Vámi uvedené nabytí, schválilo zastupitelstvo je jasné. Problém je s dodatky, ale tohle vše je dnes dávno pryč.Dodatky samotné pro nabytí význam nemají. Problém je v jejich platnosti, pokud nebyly řádným způsobem schváleny. To jen abychom tu nemátli zjednodušeným právním výkladem ty, co neznají detailně podstatu dnes již zcela nezajímavého sporu o škodu způsobenou radními kteří ony dodatky schválili sami. Nebyli sami, stejně třeba dopadla Praha s tunelem Blanka a dodatky, které také neprošly zastupitelstvem hlavního města. Chybu může udělat každý, v minulosti i současnosti. Ale tohle ví každý, kdo se o věc trošku zajímá. APD jednoznačně město má a nemá žádný smysl dokola omýlat co kdo kdy udělal špatně. Úředník města připravuje podklady, tedy aspoň v případech, kdy se jedná o odborné záležitosti. Žádný zastupitel není vševěd, od toho ten úřad město má! Pokud víte o ekonomickém rozboru který by tehdejší investiční odbor připravil, ne asi, ale víte, pak Vás jako zastupitele žádám o jeho zveřejnění. Teprve potom bude možný nějaký závěr. Vaše tvrzení bez podkladů, je dost odvážné. Rozbor navíc nemůže vycházet ze smlouvy, ten jí musí předcházet! Jak by jinak odpovědný zastupitel, třeba Vi sám, mohl posoudit zda za těch rozborem daných podmínek je věc, ať už jakákoliv, pro město výhodná nebo ne a jak tedy bude hlasovat. O tom, kdo kdy jednal ve prospěch či neprospěch města ve věci APD zatím závěr udělat nejde. Teprve po té, až bude pravomocné rozhodnutí soudu budu se touto věcí jako celkem, od počátku přes současný stav a možnou budoucnost zabývat. Jako ekonomka, samozřejmě. Ona ekonomika kupodivu jasně ukazuje, i kdo co zavinil a kolik to stálo. Všimla jsem si jistě, že město místa kam auta odkládat potřebuje. Také jsem si všimla třeba názoru na postavení garáží. Bylo by to levnější, zcela jistě. Jen by ty garáže určitě nešlo postavit tam, co je APD a už vůbec ne 150! Prostá řešení nejsou vždy ta nejlepší, i když to z jedné strany tak vypadá. Místo, kde stojí APD je, z pohledu návštěvníka města ideální. Jen tak nějak stále chybí směrování k parkování v APD. Čím to bude? Přeci o tom již zastupitelstvo jednalo a hleďme ono nic. Pokud něco má generovat nějaký příjem, bylo by v zájmu města, nepochybně, aby o tom potenciální zákazník věděl. Pokud by kdokoliv vydal stejnou energii na propagaci jako vydáváte Vi na zbourání, no  to by byla opravdu škoda, pak by se výnos APD s vysokou pravděpodobností výrazně zvýšil. Ale to je, samozřejmě, věcí celého zastupitelstva jak postupuje i proč.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Jiří Hůla
9.10.2018 - 00:00

Dobrý den pane Hůlo,
děkuji za Váš názor a naprosto s Vámi souhlasím.
XXL
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Lucije
8.10.2018 - 23:55

No to jsem rád, že v tom vítěznym volebnim programu tehdy ODS neměla a nezrealizovala vyhlazení města, jako esesáci vyhladili  Lidice! To už by bylo pozdě tenkrát před těmi více než 10 léty.
Tady bude pozdě až zejtra. Je potřeba to zbourat a veškerý náklady nechat zaplatit tý tenkrát vítězný družině.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: R r
8.10.2018 - 23:41

Vy jste fakt dobrej!

Není dobrej nápad nájezdovej dům,
neni dobrej nápad vyhnat auta parkující v PD na ulici,
takže dobrej nápad je platit miliony ročně za něco, co tu nechala záhadnym způsobem postavit rubikova banda....

a ještě závidíte někomu, kdo si parkuje zadarmo u domu.
Naposledy upraveno 08.10.2018 - 23:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1294
Hlavně pro: Všechny
8.10.2018 - 22:27
Opakovat dokola, že provoz je drahý bez dalšího je jen obehraná písnička.

Existuje ekonomický rozbor nákladů a řeší někdo jak je snížit?

Postavit nájezdové betonové monstrum ve středu města asi není dobrý nápad.

Stejně tak není dobrý nápad bez náhrady vyhnat dnes v PD  parkující auta na ulici..

Není dobrý nápad zabírat zelené plochy a investovat do parkování mezi domy, postupně ze sídlišť a dále z města dělat parkoviště.

Nakonec se na těch parkovištích mezi domy na všechny stejně nedostane. Jak k tomu přijdou ti, co investovali, pořídili si garáž a dochází do ní (či jezdí na kole) kilometr a více proti těm, co si  zadarmo prosazují parkování u domu a mají parkovací dům u nosu.

Proč se trpí parkování na ulici těm, co mají dvory a v nich garáže a klidně okupují i chodníky a zelené pruhy?

...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  17
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.