Obsah  >>  Politika, politici  >>  Braňme demokracii - téma opět důležité!
Strana:   1  ...  6  7  8  9  10  ...  19

Braňme demokracii - téma opět důležité!

Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: Všechny
20.8.2018 - 22:39
VŠICHNI BÝVALÍ POLITICI RESPEKTOVALI prezidenty NKU ,  Kalu i jeho předchůdce 
NE TAK BABIŠ
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/centralni-nakup-statu-nefunguje-a-uspory-neprinasi-uvedl-nku/1653975?utm_source=twitter&utm_medium=twitter_feed&utm_campaign=twitter

NEOVLIVNICZ@NEOVLIVNICZ

NKÚ ve sporu s vládou Andreje Babiše. Už poněkolikáté. "Chování prezidenta NKÚ je nepřijatelné," řekl už před časem premiér. Jak dlouho Miloslav Kala v čele nezávislého kontrolní úřadu vydrží? https://bit.ly/2OQ0CWG

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 489
Hlavně pro: Čtenáři
20.8.2018 - 22:18

To víte že jo Schneidere, všichni okolo Vás jsou politruci.  
Jo dobře jste se z toho vyvlíknul!  "V tomto tématu, které jsem já založil, nebudu zkrátka na provokování jejich i jiných (z jisté skupiny) dál reagovat..."
Asi je pro Vás těžké napsat pravdu o nástěnce v mlíkárně. Možná hrozí, že by Vás ostatní diskutující označili politrukem.
Zdraví Franta Klika z Rakovnika

R.č. 680821/1968
Č. OP. 5482145
Vladislavova 407
269 01 Rakovník

PS Stačí takhle? 
Věřte, nevěřte. Já taky nemusim věřit, že jste Schneider.
XXL

Naposledy upraveno 20.08.2018 - 22:21Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: Všechny
20.8.2018 - 20:05
„21. srpen je u nás svátkem všech rasistů, xenofobů a primitivních hejtrů. V tomto období se smí legálně vyřádit na jediné zemi a jediném národě, který je u nás regulérně povoleno nenávidět,“ svěřil se.Tento skutečně neotřelý názor vyplodil ....člen českého parlamentuhttp://forum24.cz/srpnove-hejtovani-poslance-volneho-aneb-diagnoza-spd/Poslanec Lubomír Volný (SPD)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: Všechny
20.8.2018 - 19:18
Evropští politici se vyjadřují k 50. výročí okupace .
Ne tak Zeman, ten mlčí, pravděpodobně si nechce rozhněvat  Putina, neb Rusáci dodneška tvrdí, že nám pomohli.
A tak Česká televize odvysílá v den výročí 21.srpna v 19.50 projev slovenského prezidenta pana Kisky
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
20.8.2018 - 13:36
Nu, vida - chvilku nesleduji téma v DF a hned taková ubohost. XXL sprostota pánů "XXL" a "Brutuse", je vskutku - POLITRUCKÁ - !!! Já rozhodně nemusím, tak jako oni a komouši - jejichž způsoby velmi připomínají - o nich vědět všechno. Jen si myslím, že zpoza rohu či stínu - tedy z pozice anonymů - je jejich projev více než - UBOHÝ a ZBABĚLÝ!!!
V tomto tématu, které jsem já založil, nebudu zkrátka na provokování jejich i jiných (z jisté skupiny) dál reagovat a hodlám i nadále pokračovat v uvádění vybraných odkazů.
Pánů se zřejmě týká poslední věta z následného odkazu na čl. Jana Hrušínského:
L.Sch.

http://forum24.cz/jan-hrusinsky-kdyz-rachot-tanku-probudil-nekolik-generaci/
... Kolaboranti a vlastizrádci, pod ochranou ruských tanků, zvedli v srpnu 1968 hlavy. ... - Podobnost s dneškem čistě náhodná?... - Komunisti, kolaboranti a vlastizrádci - znovu dnes zvedají hlavy povzbuzováni nejvyššími představiteli země. - JAKÁ HANEBNOST - !!!

http://forum24.cz/pouceni-roku-1968-ti-kdo-zpochybnuji-ze-patrime-k-demokratickemu-zapadu-zrazuji-narod/
Srpen 1968 znamenal konec iluzí o lidské tváři socialismu a mírotvorném Kremlu. Nu - a po padesáti letech stojíme překvapivě znovu před otázkou, jak s touto zkušeností naložíme(?) !!!
Před sto lety byla před námi dobrá demokratická budoucnost, utnutá v r. 1939 totalitou nacistickou. Leč padli jsme posléze do totality komunistické. Z té jsme se dostali v r. 1989 a naše dobrá budoucnost je demokratická (spojená s cestou demokratickou) i dnes. Jiná cesta by přinesla dříve či později jen tanky a nesvobodu.
Naposledy upraveno 20.08.2018 - 13:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: Všechny
19.8.2018 - 22:15
Neuškodí trocha humoru na konto politiků.  U některých výplodů, pravda,  trochu zamrazí:
https://hlidacipes.org/kdo-vlastne-okupoval-ceskoslovensko-babisuv-dvojnik-nyvlt-a-poslanec-kteremu-ukradli-letadlo/
Kdo to byl, nevím. Lidi říkali, že přišli Rusáci, to je všechno. (…) Vzpomínáme si potom, když nás okupovali, když jsme hráli hokej, a samozřejmě Palach a všechno.“
(Andrej Babiš na tiskové konferenci po jednání české vlády, 15. srpna).....Takže pěkně prosíme: Pokud byste někdo věděli, proč Češi jezdí v létě k moři, napište Jirkovi do parlamentu. Adresa je kobzaj@psp.cz, pan místopředseda zahraničního výboru bude rád.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 483
Hlavně pro: XXL
19.8.2018 - 15:02

Musím Vás upozornit,že čekáte-li od pana Schneidera normální a pravdivou odpověď,budete zklamán.Mám s ním své zkušenosti.Jeho frustrace se proměnila na paranoické zanášení tohoto webu odkazy na jednostranné a neobjektivní webové stránky,které tu nikdo nečte.Logická komunikace s tímto člověkem je vyloučena.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 489
Hlavně pro: Čtenáři
18.8.2018 - 23:33

Pletete se pane Schneidere!
Vyplývá z toho jen to, že Vaše vkládané odkazy vůbec neotvírám a tudíž nemohu vědět, že ještě dodatečně děláte jakýsi "výcuc" vkládaného článku  a právě ty dovětky čtu. Proto jsem je přisoudil Vám a na ně reagoval. Navážet se do Vás opravdu nemám zapotřebí. 
A pokud je něco UBOHÉ, tak je to Vaše kvičení tady na DF. Kdo s Vámi nesouhlasí,  toho odsoudíte, zavrhnete a ptáte se ho na totožnost. Chováte se jako tenkrát ti komouši! O každém chtěli a museli  všechno vědět. A na tuhle "práci" měli ty agenty, (agenta) o kterém se Vy ve "Vašich"  příspěvcích pořád dokola zmiňujete.
Jste správnej politik. Jenom kecy, kecy a zase kecy. Co nejvíce a nenápadně odbočit od tématu. Jen abyste mně nemusel odpovědět na dotaz, jak to bylo v mlíkárně s nástěnkama. Pokud jste vedl již tenkrát urputný boj za obranu demokracie, zajímá mě, co jste tam vylepoval, když ne komoušskou propagandu.
XXL
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
18.8.2018 - 16:46
http://forum24.cz/historicka-pravda-je-prosta-v-roce-1968-nas-prepadli-rusove-a-nelze-to-za-nic-schovat/
Sovětský svaz - byl převlekem imperiálního Ruska. A Rusové pořád, ve značné míře, nostalgicky vzývají Sovětský svaz. Je to stejné, jako kdyby Němci vzývali Třetí říši!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: XXL
18.8.2018 - 16:33

Ani já se nebavím s Vámi.
Jsa osloven, jen reaguji takto - odkazy přečtěte nebo nechte být. Glosy pod odkazy zpravidla nejsou mé, ale jsou to vybrané věty z textu pod odkazem - takže domělé mé autorství je Vaším omylem, tak jak je Vaším zvykem a tak je to i s poslední větou ve Vašem příspěvku, kterou mi přisuzujete. Je zkloubena s posledních dvou vět článku pod odkazem ze 13.8. - 13:54 - Já se s tímto textem ovšem naprosto ztotožňuji.

Vyplývá z toho, že texty pod odkazem asi nečtete a jde Vám především o to navážet se do mně. Takže, co s Vámi anonyme (?) - nu, nepotěšil jste mě, ani já Vás nepotěším - anonym má diskutovat buď argumentačně, či prostě alespoň slušně vyslovit nesouhlas - což je Vám prostě cizí - postrádáte jak argumenty, tak slušnost - ach jo, milý anonyme - bohužel ... UBOHÉ.
L.Sch. - Schneider.
Naposledy upraveno 18.08.2018 - 16:47Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 489
Hlavně pro: Čtenáři
17.8.2018 - 23:16

S Vámi jsem se vůbec nebavil!
Vy myslíte, že když se  podepíšete, že jste chytrej?
Vkládat odkazy na články, který napíše někdo jinej a nezapomenout je doplnit svym komentářem a myslet si při tom "Bránim demokracii - téma opět důležité! ", to z Vás dělá opravdu národního hrdinu.
Vy máte hlavu vypláchlou tou Vaší stranou a nikoho jinýho nedokážete "schroupnout".
Komouši to 40 let vedli do prd ele a Vaše starna byla jednou z těch stran, který na to stejný místo našly zkratku. 
Nezastávam se ani komoušů, ani Babišovců, ani nikoho jinýho. O mém názoru na swinskou politiku jsem už psal a nebudu se opakovat.

Někde tady na DF jsem se dočetl, že jste dělal "nástěnkáře" v mlíkárně. Zajímalo by mne, pokud je to pravda, co jste na ty nástěnky v době normalizace "věšel" tenkrát. Tuhle Vaší větu, kterou jsem si dovolil zkopírovat asi ne. 

"Nezbývá než doufat, že i do nejvyšších státních funkcí se dočkáme lidí, kterých si budeme moci vážit; a že špína opět zmízí ve tmě svých kanálů! "
Zdraví XXL
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: Brutus
17.8.2018 - 22:30

Rekl bych, ze se pani ministrova myli. Vidno,  jsou tu i reakce.Neco pro vas:"To, že „všetci kradnú“, je důvod, abyste to začal učit své děti? Není. Ti, co volili Babiše, nejsou jenom lidi toužící po spravedlnosti. To jsou lidi, kteří vidí, že je to koumák, a oni sami koumají taky." https://neovlivni.cz/pavel-kosatik-neni-mozne-tady-v-tom-smradu-zit-porad/ … @NEOVLIVNICZ
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 483
Hlavně pro: XXL
17.8.2018 - 21:48

Tak tak:-) Frustrace a zhrzenost v srdci,propaganda v prázdné hlavě a pc po ruce:-)Tato kombinace končívá buď komedií nebo tragédií:-)))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
17.8.2018 - 11:34
http://forum24.cz/proc-u-nas-novinari-nepostavi-babisovi-a-zemanovi-stejne-jako-v-usa-trumpovi/
Braňme především právo na svobodné vyjadřování; a jde zároveň o práva čtenářů, diváků a uživatelů na informace - při názorové pluralitě. Těm,kteří v naší zemi svobodu médií jakkoliv podporují, patří velký dík.

P.S. - Bohužel, hloupost některých - hrdinných anonymů - ovšem dosahuje mnohdy rozměrů XXL!!!
L.Sch.
Naposledy upraveno 17.08.2018 - 11:34Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 489
Hlavně pro: Alfonz
17.8.2018 - 09:04


Jako bych ty nástěnky viděl.
Se Sovětským Svazem na věčné časy, Sovětský sportovec náš vzor, Ať žije KSČ, Socialisticky pracovat, socialisticky žít. Doplňovaly to rudé hvězdy a srp a kladivo.Vždycky jsem si řikal, kterej blázen to tu vyvěšuje.
Teď je jiná doba. 
Nástěnka je řekněme elektronická, hesla se změnila a já si pořád říkám, kterej blázen to tu vyvěšuje.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
16.8.2018 - 13:35
http://forum24.cz/rozmarne-ceske-leto-2018-a-probudime-se-do-firemni-demokracie/
Babišova firemní demokracie se může snadno proměnit v zakamuflovanou totalitu; a ta, může docela rychle dospět do totalitynáhle zjevné!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Alfonz
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: levape
16.8.2018 - 08:11

Nástěnkář už nemá svoji nástěnku, a tak věší pro něj důležité články na internet.
Lidi mají v důchodu různé koníčky.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
15.8.2018 - 16:54
Vzkaz pro prudiče, kteří by rádi vyvolávali v tématech tohoto DF zřejmě tvrdé (v jejich podání mnohdy až neurvalé a neslušné) reakce na jakýkoliv vyslovený názor :
Zde uváděné odkazy mají za cíl poskytnout informaci, či jen látku k přečtení a posouzení. Výhodou těchto odkazů je, že ten, kdo chce, tak si je přečte, kde nechce, tak nikoliv - takže je zbytečné (urážlivé) hodnocení paní Lucie D., či podivování se nad absencí reakcí případných čtenářů od pana - pel - ml.   Vím, že odkazy jsou čteny - s hodnocením různým, podle toho, kdo čte (jak to v těchto případech holt bývá). Reakcí a neslušných výroků (jak učinila pí. Lucie) tu opravdu netřeba. Přečtěte, máte-li zájem nebo nechte být ...
L.Sch.

http://forum24.cz/obcan-pise-sefum-demokratickych-stran-v-boji-proti-babisovi-musite-byt-jednotni/
Otevřený dopis předsedům demokratických stran:
..."zkuste spolu více konstruktivně a bez emocí mluvit - a více spolupracovat".
Naposledy upraveno 15.08.2018 - 16:54Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: levape
15.8.2018 - 16:00

Pitomosti, které tu zveřejňuje pár zoufalců za žádnou reakci nestojí. Diskuze občanů je právě díky těmhle stále se opakujícím "nickům" (ve skutečnosti nickám) zcela bez smyslu.
Naposledy upraveno 15.08.2018 - 16:00Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Nobody
15.8.2018 - 10:36

Tak, názor Klause ml. rozhodně nevyjadřuje postoj ODS. Vymezuje se vůči němu nejen pí. Černochová či pí. Němcová a jiní, ale zejména předseda P. Fiala. Vzhledem k tomu, že v ODS není zvykem vylučovat - měl by pokračování svého členství zvážit především V. Klaus ml.
L.Sch.
Naposledy upraveno 15.08.2018 - 10:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  6  7  8  9  10  ...  19
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.