Obsah  >>  Politika, politici  >>  Braňme demokracii - téma opět důležité!
Strana:   1  ...  6  7  8  9  10  ...  17

Braňme demokracii - téma opět důležité!

Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Všechny
2.8.2018 - 10:09

 

"VOLEBNÍ PRÁVO ŽEN BYLA CHYBA, TEHDY BYL ZALOŽEN PRUŠVIH RODINY V DNEŠNÍM SLOVA SMYSLU"

kandidát do Senátu za SPD  LADISLAV JAKL

Naposledy upraveno 02.08.2018 - 10:12Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: XXL
2.8.2018 - 09:58

To dokáže kdekdo, a nemusí být muslim, takovej Zeman není muslim, ale škod už je ažaž

Když už jde o ty syrský lékaře, pak byste měl vědět, že  absolventi Damašské university mají lepší vzdělání než Češi

Kdybyste měl přiblížit, jak to v Damašku před válkou vypadalo - přece jen to bylo centrum vzdělanosti v arabském světě…

 

Je tam hrozně moc vzdělaných lidí. Vzdělání je pro místní velmi podstatné. Jen z našeho ročníku z medicíny odešlo čtyřicet lidí do Spojených států. Mimochodem, Sýrie je po Indii druhý stát, který USA nejvíce zásobuje lékaři. Ale Indie má miliardu obyvatel, Sýrie jich měla dvacet milionů

Zmínil jste, jak ze Sýrie, především pak z Damašku, čerpali Američané řadu doktorů a další inteligence. Nepromarnili jsme tak trochu šanci, když jsme k nám tak striktně odmítali vpustit jakékoliv uprchlíky?

 

Myslím, že jsme to strašně promarnili. Mohli jsme tu mít neskutečný příliv inteligence, zcela hotových lidí.

https://magazin.aktualne.cz/veda/stomatolog-radek-mounajjed-syrie-damasek-imigace/r~a309626e325211e8aca5ac1f6b220ee8/

Protože si na tom jedna přihlouplá strana vybudovala celý program, aby uspěla ve volbách. Chytřejší nápad totiž nemají. Takže my nemáme silnice, chybí nám systémová reorganizace zdravotnictví, ale naši českou hrdost ohrozí dvanáct imigrantů. Tohle je náš obrovský problém - strach z něčeho, na který lidé slyší

 

 

Nejhorší je srážka s polovzdělanci

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Shark
1.8.2018 - 20:56

Nevim, jestli je to zkreslená představa, ale i jeden muslimskej magor v  dodávce, nebo v náklaďáku dokáže spáchat dost ku revstva!
Nechcete doufam ještě do tý politický špíny sem na DF zatahovat diskuzi o mírumilovnejch doktorech a inženýrech.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
1.8.2018 - 19:55
Není nad to, vyvolávat strach a stavět na tom volební agitaci.

„Pokud někomu nevadí, že v Belgii v roce 2030 bude více muslimů než původních obyvatel, tak je to jejich problém. My to tady nechceme,“ uvedl v pořadu Události, komentáře český premiér.

Na to, že Babiš argumentuje vadnými údaji, upozornil mezi prvními sociolog Daniel Prokop.

„Babiš v ČT říkal, že v Belgii bude v 2030 většina lidí muslimů a ,my to tady nechceme‘ (18:55). Reálné predikce jsou 10 procent muslimů v 2030 a 11 až 18 procent v 2050. Tak se divme, že mají Češi zkreslené představy o muslimech a bojí se,“ napsal na Twitter.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Všechny
1.8.2018 - 08:37

Jak se chová , když nejsou kamery?

https://neovlivni.cz/dokument-o-dvojim-metru-premiera-misto-pomoci-prislo-zdaneni/

Takhle

Klienti zastupovaní Danou Krudencovou a Janem Maršálkem nyní sepsali premiérovi dopis, v němž mimo jiné píší: “Naše osudy již znáte, v roce 2014 jste nám jako ministr financí odmítl prominout daň z převodu nemovitostí, které nám byly při jejich prodeji zcizeny. Odmítl jste nám dokonce prominout pokutu z pozdního zaplacení této daně, a to navzdory nejen nepřehledné právní situaci, do které jsme se nezaslouženě dostali, ale také bez ohledu na životní situaci těch, již se doslova ze dne na den ocitli na ulici. I ti byli nuceni zaplatit daň z krádeže, kterou stát nedokázal od řádného prodeje odlišit.”

Tohle je pravá tvář Andreje Babiše, když se nikdo nedívá. Místo pomoci obětem zločinu, kteří jej žádali o pomoc, je jako ministr financí nechal nemilosrdně zdanit

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Shark
31.7.2018 - 22:29

... i v tomhle vedru Vás  a Vaše "kolegy"(kolegu) opravdu baví  hrabat se v těch sračkách? ...politickejch sračkách..
To je snad úžeh.
Ještě  začněte ostatní diskutující  vyzývat " MLUVME SPOLU A DÍVEJME SE PŘITOM DO OČÍ "
Tady na DF to jde docela ztěžka...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
31.7.2018 - 21:54
A BUDE LÍPAno, bude líp...
Nejprve rekonstrukce kanclu za milióny.
Pak externí poradenské smlouvy ve výši 90 milionů korun.
Tolik plán premiérova neformálního rádce pro energetiku J. Skavroně, který nastoupil do představenstva státní firmy ČEPS.
Via@NEOVLIVNICZhttps://neovlivni.cz/dalsi-plany-premierova-radce-desitky-milionu-za-poradenstvi-z-eraru/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
31.7.2018 - 21:42
Český premiér mohl požádat soud ve Štrasburku, aby přednostně vyřešil jeho spor se Slovenskem. Ale neudělal to.Proč však nepožádal o přednostní vyřízení, nikdo z jeho strany nezdůvodnil. Babišův advokát Vojtech Agner to Seznamu nechtěl vysvětlit.Pro Babiše to znamená, že štrasburský soud může jeho kauzu opakovaně odkládat. A to tehdy, když soudu přijdou jiné žaloby podané na Slovensko a jejich autoři na rozdíl od Babiše o přednostní vyřízení požádají.předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek: „Kdyby o to požádal, riskoval by, že mu to zamítnou brzy a pak už by nemohl vykřikovat, že “ty súdy vyhrál a vyhraje i ve Štrasburku”. Takhle mu to ještě pár let vydrží. Ono je to jedno. Stejně všichni ví, že to byl StBák. Problém je že spoustě lidí to nevadí,“ napsal.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Brutus
30.7.2018 - 17:36

Já jsem Babiš tvůj. Nebudeš míti Babišů jiných přede mnou.
ANO, jo, to je 100% malá domu


VLÁDA STŘETU ZÁJMU, JAKÝ TATO REPUBLIKA NEPAMATUJE

Až bude EU vymáhat účinnost nového nařízení, kterým zakázala čerpat dotace politikům v exponovaných funkcích, v Česku se dostane do nečekané situace. V prvním kole bude posuzovat dotační střet zájmů u českého premiéra Andreje Babiše Andrej Babiš sám.
Šéf české Transparency International David Ondráčka navíc tvrdí, že Andrej Babiš stále ovládá Agrofert. To potvrdily i slovenské úřady.Strana jsem já, svěřil se už před dvěma lety Andrej Babiš  Financial Times.
. Dosavadní šéf resortu zemědělství Jiří Milek, který vybudoval agropodnik Úsovsko, během svého působení v politice předal část svých akcií manželce, aby jeho firma kvůli střetu zájmů nepřišla o dotace.
Kandidátka na ministryni průmyslu a obchodu Marta Nováková prosazovala mnohem přísnější verzi EET než ministerstvo financí.PROČ?Marta Nováková je v současné době předsedkyní představenstva společnosti U & SLUNO, která dodává software největším obchodním řetězcům v České republice i v zahraničí.Vaši volbu nelze vysvětlit jinak, než že se na tomhle bordelu taky přiživujete.
Naposledy upraveno 30.07.2018 - 19:52Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
30.7.2018 - 16:55
http://forum24.cz/nemuzeme-na-babise-nadavat-a-pak-hrat-za-jeho-penize-rika-k-bojkotu-ruppert/
Babiš si dělá politickou agitku i na hudebních akcích; vlastní už i hudební televizi - Óčko" - je to nemorální člověk!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
30.7.2018 - 12:45
http://forum24.cz/babis-bude-bulvarem-likvidovat-odbojne-umelce-proto-chce-dalsi-vydavatelstvi/
Bulvár, je v našich končinách jednou z nejprodávanějších tiskovin - až se tomu téměř nechce věřit, že(?) - leč - BOHUŽEL - je tomu tak!!!  Babiš si to uvědomuje velmi dobře a dělá příslušné kroky, aby ty, kteří bulvár čtou (tedy ty snadněji ovlivnitelné) ovlivňoval právě on!!!
http://forum24.cz/babisova-sobestacna-vlada-je-zbytecna/
Chybí např. konkrétní program. Mě (P. Fialu) by zejména zajímal program, jak zlepšit vzdělávání. A i kdybych s ním asi ideově nesouhlasil - což je u levicové vlády pravděpodobné - rád bych o něm vedl diskusi, ale kde nic - tu nic.
Naposledy upraveno 30.07.2018 - 12:45Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Čtenáři
29.7.2018 - 20:22

Tak tady má něco ke čtení z prostředí Babišovy sekty
http://reportermagazin.cz/a/iyrrg/svedkove-babisovi
Hulík si pamatuje, že jim vštěpovali jednu hlavní zásadu. Ta zněla: „Voliči se říká to, co chce slyšet. A teprve poté, co jste zvoleni, děláte to, co chcete vy.“

„Měla jsem pocit, že Babiš je napojen na exekutorský systém taky. Jde v něm o byznys. Když to velmi zjednoduším: finanční správa zaklekne, přijde exekuce a firmy z okolí Babiše se pak dostanou k zajímavému majetku. K tomu potřebují svého exekutora, ne nějakého neznámého z místně příslušného kraje,“ vysvětluje Zelienková. A dodala: „Faltýnek mi pak na jednom jednání mezi čtyřma očima řekl: ,Ale Kristýnko, MY tohle nepotřebujeme, abychom měli víc exekutorů…‘“ Podle Zelienkové bylo jasné, že myslí: MY v Agrofertu.

Se stejným tvrzením přišel také bývalý ministr Sobotkovy vlády Jiří Dienstbier v pořadu ČT 168 hodin. Když se Dienstbier Faltýnka zeptal, proč teritorialitu vyškrtli, šéf poslanců ANO mu měl říct: „Protože nám to takhle v Agrofertu vyhovuje. Chceme si své exekutory vybírat.“Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
29.7.2018 - 12:34
Tak, p. Brutus má na mysli zřejmě volby komunální - na celostátní úrovni by si asi změnu spojení ANO s komunisty a ČSSD (a v pozadí s SPD) nepřál, když je natolik rozhodnutý (a nestydí se za to!!!) dát svůj hlas ANO.Lze jen věřit, že po neblahé zkušenosti, na místní urovni, se spojením s jistou levicovou "kryptokandidátkou - NM" pod vedením ultralevicového lídra k něčemu podobnému již nedojde - to by pak bylo, vskutku, se za co stydět.
Ono - O SVOBODU JE TŘEBA NEUSTÁLE USILOVAT - není to něco, jednou pro vždy daného - a tak - MLUVME SPOLU A DÍVEJME SE PŘITOM DO OČÍ - demokracie je diskuse a PASIVITA SLUŠNÝCH LIDÍ POMÁHÁ VÍTĚZIT TĚM DRUHÝM - buďme aktivní a zajímejme se o dění kolem sebe.
L.Sch.
Naposledy upraveno 29.07.2018 - 12:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1294
Hlavně pro: Všechny
28.7.2018 - 20:50

Proč ANO ano a  jiné ne  a  proč třeba jiné ano  a  ANO ne?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Všechny
28.7.2018 - 19:49
Předvolební čas je krásný.Stejně jako je krásná příležitost ke změně.Můj hlas má na 100% jistý hnutí ANO.Za jakoukoliv jinou volbu bych se styděl!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
28.7.2018 - 10:52
http://forum24.cz/nehorazne-babisuv-poslanec-chce-uzakonit-moznost-ovlivnovat-soudni-procesy/
Nechutné, nepřípustné - TO UŽ SNAD MUSÍ VAROVAT KAŽDÉHO - všechny politické strany, ať už koaliční nebo opoziční. Je to pokus o destabilizaci české justice - je nejvyšší čas na činy, které omezí Babišovu snahu o absolutní moc. A první možností budou blížící se komunální a senátní volby.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
27.7.2018 - 10:37
http://forum24.cz/zemanovo-predvolani-sefu-soudu-kvuli-h-systemu-zasahuje-do-nezavislosti-soudni-moci/
Pro M. Zemana by mělo platit - "MLČETI ZLATO"!!! V době Zemanova předsednictví v ČSSD, kdy nebylo na výplaty zaměstnanců Lidového domu - docházel do H-Systému M. Šlouf (pravá ruka Zemanova) a odnášel měsíc co měsíc 24 tis. korun!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Čtenáři
25.7.2018 - 19:54

Jistě já si pletu pojmy a Vy jste naprosto normální. Babiše a jeho politiku  vidíte všude. Vy se musíte bát otevřit i ledničku, aby na Vás z ní nevypadlo Babišovo svinstvo.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
25.7.2018 - 15:49
Hmm - pan XXL si evidentně plete pojmy a poněkud nevnímá, kdo tu vychytrale pouští vodu na svůj mlejn v tu pravou chvíli. Pravdou je, že je to mlejn politické žumpy Andrejovy, který je nenápadně uváděn do provozu zhruba dva měsíce před volbami ...!!! - Tak uvidíme -
L.Sch.


MLUVME SPOLU A DÍVEJME SE PŘITOM DO OČÍ (hlašme se ke svým textům)!!!
Demokracie je diskuse.


SLANÝ - TO JE MÍSTO V ŽIVOTĚ, PRO NÁS SLAŇÁKY.
Snažme se, aby se v něm dobře žilo.
Naposledy upraveno 25.07.2018 - 15:52Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Čtenáři
25.7.2018 - 12:58

Těm lidem je myslim jedno, kdo jim pomůže, jestli Lenin, Putin, či Babiš. Vy to rozhodně nebudete!
Vy to prostě berete jako vodu na mlejn, tý Vaší politický žumpy.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  6  7  8  9  10  ...  17
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.