Obsah  >>  Politika, politici  >>  Braňme demokracii - téma opět důležité!
Strana:   1  ...  17  18  19  20  21  ...  29

Braňme demokracii - téma opět důležité!

levape
Počet příspěvků: 304
Hlavně pro: Čtenáři
13.8.2018 - 11:10

Tak vidím, že nereaguje nikdo. Čte to vůbec někdo ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
12.8.2018 - 12:11
http://forum24.cz/nova-pisen-tomase-kluse-babisovi-radost-neudela/
...Zas bude malý národ plný velkých lidí,
žádný - bude - prostě, už je, líp.
Naposledy upraveno 12.08.2018 - 14:32Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
10.8.2018 - 13:20
http://forum24.cz/klus-odkazuje-na-karla-capka-a-vyzyva-vymanme-se-ze-spiraly-zla/
O SVOBODU, JE TŘEBA NEUSTÁLE USILOVAT - není to něco jednou provždy daného.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
8.8.2018 - 11:27
http://forum24.cz/tvurce-aplikace-bez-andreje-zhrozil-jsem-se-babisova-stretu-zajmu/
..."Zhrozil jsem se - jaké a kolik firem premiér Babiš vlastní a v jak velkém konfliktu zájmů je!!!" ...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
7.8.2018 - 22:05
http://forum24.cz/velky-problem-andreje-babise-odbojni-umelci-jsou-to-nejhorsi-co-se-mu-mohlo-stat/
Odpor vůči trestně stíhanému premiérovi je stále větší.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
7.8.2018 - 12:56
http://forum24.cz/tohle-uz-na-horko-nesvedeme-babisova-vlada-neresi-problemy-ani-ty-svoje/
ANO investuje do voleb 150 mil. Kč! Chce si nyní - tyto volby - doslova koupit. Voliči mají ještě čas rozmyslet si, zda to dovolí.  Nejlepší cesta je nová ALTERNATIVA. Petr Fiala rozumnou alternativu pro ČR nabízí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
5.8.2018 - 15:12
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
4.8.2018 - 14:22
Inu - zářný příklad je současný ministr zdravotnictví, že? Neuspěl coby zpěvák, tak coby to nezkusil na ministerstvu zdravotnictví!!!
L.Sch.
Naposledy upraveno 04.08.2018 - 14:27Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 519
Hlavně pro: R r
4.8.2018 - 13:05

Tak to by  jistě  nechtěl nikdo z nás. Od toho jsou ty různý komise, aby vše posoudili a praxi povolili.
A tak by to mělo bejt i v tý přiblblý politice.
Tam může bejt chemik ministrem financí a další paskvily.
Přijdou volby, řeknou si. "Uděláme lidem změnu, šoupněte se všichni na těch křeslech o jedno doprava!"Na praxi a odbornosti v politice přece nezáleží...

.... k politice jsem odbočit nechtěl, ale tam klidně může řezník dělat chirurga...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1340
Hlavně pro: XXL
4.8.2018 - 12:06

V zásadě Vám neodporuji, ale nechtěl bych, aby mě někdy léčil elektrikář s falešným diplomem, i když budu mít jistotu, že se jmenuje tak, jak má na vizitce.
Naposledy upraveno 04.08.2018 - 12:07Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
4.8.2018 - 11:19
http://forum24.cz/dalsi-zasah-statu-do-soukromi-chce-zabavovat-studny-pro-potreby-obce/
A máme tu opět uvažování komunistických aparátčíků - v podání ministra zemědělství Tomana a pravé ruky Babišovy min. živ. prostředí R. Brabce!!! Místo JZD, je tu Babišův moloch AGROFERT, který se nešetrnou politikou velkých celků podepsal na nedobrém současném stavu - obrovských zemědělských ploch - které ovšem nejsou schopny udržet v krajině vodu, což má na celkový vodní režim v krajině značný a neblahý vliv!!!

Plácání Pešky a Šmehlíka a spol. v jejich tématech - SN - a program jejich kandidátky NM - nemá cenu komentovat - je to jejich předvolební pokus o upoutání pozornosti a ovlivnění těch, kteří se příliš nezajímají o skutečné dění ve městě a nemají tudíž příliš informací:


POMLUVY VYMÝŠLEJÍ ZÁVISTIVCI.
Zlo sobě připravuje, kdo je chystá jinému.

PASIVITA SLUŠNÝCH LIDÍ, POMÁHÁ VÍTĚZIT TĚM DRUHÝM.
Buďme aktivní a zajímejme se o dění kolem sebe.
L.Sch.
Naposledy upraveno 04.08.2018 - 12:48Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 519
Hlavně pro: Shark
2.8.2018 - 21:51

Že bych byl nadšenej z přílivu Ukrajinců, se říct nedá, ale zatím jsem nezaznamenal, (možná se pletu),  nějakej teroristickej útok provedenej někým z nich.
A co se toho rusky hovořícího muže týče, kterej chtěl bejt doktor a je elektrikář? Alespoň předložil nějaký doklady. Narozdíl od těch co popisuju o příspěvek níže. Ti místo svých dokladů  a žádostí o azyl metali kolem sebe jen svá ho vna!
Co si o nich má obyčejnej Čech potom myslet? 
A proto vítat je chlebem a solí fakt nehodlám.
Vy jste měl platné doklady  na cestě do Izraele a pákistánské území, nebo jste si tam jen tak inkognito přišel s nataženou rukou "za lepšími zítřky"? Asi těžko, že....

Suhlasím s Vaší poslední větou: Nám musí jít o to s těmi normálními komunikovat a i třeba spolužít a ty extremisty zcela vyloučit.

Toď vše.  
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 519
Hlavně pro: Nobody
2.8.2018 - 21:34

Dobře víte jaký "řidiče" dodávek a náklaďáků jsem měl na mysli.
Nevim, proč do toho zase taháte tu vyjebanou politiku. V tý kurevstva byly, jsou a budou a je jedno, jestli je tam Petr, nebo Pavel, Zeman, nebo Klaus, či Havel. A srovnávat škody napáchaný nějakym politikem a škody na lidských životech napáchaný sfanatizovanym magorem ve jménu Aláha je ubohý.
A to, že jsem zmínil lékaře a inženýry, byla samozřejmě ironie.

No ale jestli byli mezi těma, co překonali plot, do španělský enklávy v Maroku, při čemž útočili fekáliemi a vápnem a na závěr si "střihli" vítěznej domorodej  taneček, nějací doktoři, tak to teda potěš pr del, to se má zdravotnictví EU na co těšit.
Pokud patříte mezi sluníčkáře a o takovéto lidi tady stojíte, tak je mi Vás upřímně líto....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2823
Hlavně pro: Všechny
2.8.2018 - 20:21
A tady ještě o roli Ruska a Putina v blízkovýchodním konfliktu:
Za zmínku stojí i fakt, že právě syrští uprchlíci zaujímali největší podíl na nedávné evropské migrační krizi, když tvoří zhruba třetinu všech žadatelů o azyl.... nyní ukazuje tzv. dekret č. 10 syrské vlády. Podle něho lze bez náhrady vyvlastnit kohokoli, kdo se na místě do 30 dnů nepřihlásí o svůj majetek. Vzhledem k tomu, že mnoho uprchlíků prchlo právě před Asadem nelze očekávat, že by tak statisíce či teoreticky miliony osob skutečně učinily. A už vůbec nelze očekávat, že obráni o všechen majetek by vůbec měli důvod se do Sýrie někdy vracet....Na společném setkání s Asadovým protektorem Putinem tak německá kancléřka Merkelová požádala o možnosti revize tohoto dekretu. Putin kontroval žádostí o poskytnutí pomoci na znovuvýstavbu zničených území získaných nedávno na povstalcích. Uprchlíci se tak možná budou moci vrátit do svých domovů, pokud EU zaplatí obnovu zničených měst......Náklady na obnovu se zatím odhadují v jednotkách stovek miliard Euro. To samozřejmě pod taktovkou Asada s Putinem, takže EU by měla být schopná nalévat peníze tak dlouho, až se z nich nakonec postaví třeba i něco pro lidi. Rusko osudem uprchlíků vydírá EU a chce si od ní nechat zaplatit nejen škody, které samo způsobilo, ale možná i náklady na své angažmá vůbeccelý text zde:https://babylonrevue.cz/putin-vydira-evropu-syrskymi-uprchliky/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2823
Hlavně pro: XXL
2.8.2018 - 20:12

Hm, tak přidam něco k věci.Tento týden jsem si přečetl, že v rámci akce pro Ukrajinu přišlo cca 13 000 Ukrajinců a tak nějak samosebou se ve společnosti míní, že to je OK.Nic proti stavebním dělníkům a podobným profesím.
Historka od komise, která povoluje výkon provozování lékařské praxe v ČR.
Do komise se dostavil rusky mluvící muž přiblžně středního věku se žádostí o povolení provozování lékařské praxe.  Předložil jakousi "bumažku"  z 80. let 20. století, která měla být závěrečným vysvědčením jakési ( už si nepamatuji odkud) ukrajinské či ruské vysoké školy. Komise ten papír prostudovala a zjistila , že je to patrně falsum.Položila tedy žadateli otázku, proč na tom vysokoškolskym diplomu chybí předmět vědecký komunismus, či podobný předmět, ten tam v 80. letech musel být.Odpověď zněla." Vy přece už takový předmět teď nepožadujete"TEĎ. Ale v 80. letech ......Takže na něj uděřili a z chlapa vypadlo , že je elektrikář.
Píšu to proto, že v případě tady zmíněných syrských lékařů by se nic podobného  nemohlo stát. Damašská universita měla 4x více studentů než Universita Karlova ( v době klidu)  a všichni její absolventi uměli, krom mateřštiny, 2 další světové jazyky, obvykle anglicky a francouzsky a jejich alma mater drží snadno ověřitelná data o studentech, což se o rusácích nedá říct.
Bylo by opakovanou chybou uplatňovat podruhé v historii princip kolektivní viny, krom toho, že stát má právo si žadatele o azyl VYBRAT dle svých požadavků, ani nějaká čísla v podobě kvot na tom nemohla nic měnit.
Na jaře jsem strávil týden individuálně v Izraeli a vyjeli jsme i na palestinská území. Zjistíte, že mezi Palestinci žijí jak normální lidé , tak extremisté a totéž ale uvidíte i v Izraeli, ty extremni jevy obvykle v televizi.A musím říct, že po Izraeli se mi stýská.
Nám musí jít o to s těmi normálními komunikovat a i třeba spolužít a ty extremisty zcela vyloučit.


Naposledy upraveno 02.08.2018 - 20:27Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2735
Hlavně pro: Všechny
2.8.2018 - 17:17
Tak, rozhodně nic - např. - proti Syřanům. MUDr. Raduan Nwelati, přítel našeho bývalého starosty RNDr. Iva Rubíka - primář mladoboleslavské nemocnice - je také Syřan (i když už narozen tu).Takže rozhodně nejde o jakoukoliv nevraživost národní - požádá-li někdo o asyl nechť je posouzeno, jde-li o utečence politického nebo "ekonomického" a je-li schopen asimilace - a pak, nechť je případně asyl udělen. Ovšem kvóty, které žádá EU a V4 je úspěšně odmítá, nejsou rozhodně řešením masového stěhování (které se prozatím poněkud zmírnilo) Arabů a Afričanů do Evropy. Pokud někdo požádá o asyl u nás, nechť je vše posouzeno, a asyl případně udělen - tak jak se již stalo, když jsme několik rodin takových utečenců přijali (v počtu asi 19), avšak oni dali záhy přednost odchodu do Německa!!! Kvóty, však rozhodně nikoliv !!! - TAKŽE ASI TAK -
Naposledy upraveno 02.08.2018 - 19:53Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1340
Hlavně pro: Nobody
2.8.2018 - 13:09

Možná je třeba rozlišit běžnou imigraci od té přílivové. Když k přílivu došlo, je třeba ucpat všechny přítoky. A varovat nad možností velké vody, i když ještě není za dveřmi, je normální, to není strašení. Máme sami dost starostí s dosud neintegrovanými, starosti se zdánlivě integrovanými přibývají.

Je rozdíl, když bude u nás pracovat několik stovek vzdělaných lidí proti tomu, když vzniknou ghetta, kam jít se i policie bojí - a to není strašení, skutečnost, ze kterých se dost světových politiků a humanistů ještě nepoučilo.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 649
Hlavně pro: Všechny
2.8.2018 - 10:09

 

"VOLEBNÍ PRÁVO ŽEN BYLA CHYBA, TEHDY BYL ZALOŽEN PRUŠVIH RODINY V DNEŠNÍM SLOVA SMYSLU"

kandidát do Senátu za SPD  LADISLAV JAKL

Naposledy upraveno 02.08.2018 - 10:12Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 649
Hlavně pro: XXL
2.8.2018 - 09:58

To dokáže kdekdo, a nemusí být muslim, takovej Zeman není muslim, ale škod už je ažaž

Když už jde o ty syrský lékaře, pak byste měl vědět, že  absolventi Damašské university mají lepší vzdělání než Češi

Kdybyste měl přiblížit, jak to v Damašku před válkou vypadalo - přece jen to bylo centrum vzdělanosti v arabském světě…

 

Je tam hrozně moc vzdělaných lidí. Vzdělání je pro místní velmi podstatné. Jen z našeho ročníku z medicíny odešlo čtyřicet lidí do Spojených států. Mimochodem, Sýrie je po Indii druhý stát, který USA nejvíce zásobuje lékaři. Ale Indie má miliardu obyvatel, Sýrie jich měla dvacet milionů

Zmínil jste, jak ze Sýrie, především pak z Damašku, čerpali Američané řadu doktorů a další inteligence. Nepromarnili jsme tak trochu šanci, když jsme k nám tak striktně odmítali vpustit jakékoliv uprchlíky?

 

Myslím, že jsme to strašně promarnili. Mohli jsme tu mít neskutečný příliv inteligence, zcela hotových lidí.

https://magazin.aktualne.cz/veda/stomatolog-radek-mounajjed-syrie-damasek-imigace/r~a309626e325211e8aca5ac1f6b220ee8/

Protože si na tom jedna přihlouplá strana vybudovala celý program, aby uspěla ve volbách. Chytřejší nápad totiž nemají. Takže my nemáme silnice, chybí nám systémová reorganizace zdravotnictví, ale naši českou hrdost ohrozí dvanáct imigrantů. Tohle je náš obrovský problém - strach z něčeho, na který lidé slyší

 

 

Nejhorší je srážka s polovzdělanci

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 519
Hlavně pro: Shark
1.8.2018 - 20:56

Nevim, jestli je to zkreslená představa, ale i jeden muslimskej magor v  dodávce, nebo v náklaďáku dokáže spáchat dost ku revstva!
Nechcete doufam ještě do tý politický špíny sem na DF zatahovat diskuzi o mírumilovnejch doktorech a inženýrech.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  17  18  19  20  21  ...  29
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.