Obsah  >>  Politika, politici  >>  Diskuzní fórum s vedením města - MODEROVANÉ
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  34

Diskuzní fórum s vedením města - MODEROVANÉ

Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: kubisek
17.3.2016 - 15:27

Plakáty můžou rozvěsit registrovanÍ na úřadu práce a představte si,že ZADARMO !!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kubisek
Počet příspěvků: 81
Hlavně pro: Post
16.3.2016 - 11:58

Jak se provozuje vydění, to opravdu nevím, takže nedokážu posoudit, jestli to dělám dobře nebo špatně. Komu Kladno prodalo jejich Městský podnik služeb (či jak se to jmenovalo), je mi celkem buřt. Buřt mi to nebude, až bude mít Slaný v TS menší podíl, jak 50 %.
Na vylepování plakátů na obecní prostory je nutný sice souhlas města, ale pokud za to chcete inkasovat prachy, musíte to mít jako předmět podnikání. Technické služby jsou podnikatel jako každý jiný, co je na tom divného?
Nevím, kde jste vzal jaké lahůdky, pokud se podívám i do historie na oficiálních informačních systémech www.justice.cz a www.rzp.cz, tak tam opravdu žádné lahůdky nejsou. Nebyla to náhodou vlčí mlha?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: kubisek
16.3.2016 - 09:13

Tak to asi vydíte hodně špatně - já tam vydím soukromé osoby. A ty osoby propojený dál? AVE CEE Holding GmbH
Linec, Böhmerwaldstrasse 3, PSČ 402 1 nebo COLLO INDUSTRIAL HOLDING LIMITED
Nicosia, Giannou Kranidioti 9, PSČ 106 5
Co to je za špekulativní tunel????
Na vylepování plakátů na obecní prostory stačí opravdu jen souhlas města. Pořád ještě chybí výmluva na Výrobu lahůdek.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kubisek
Počet příspěvků: 81
Hlavně pro: Post
15.3.2016 - 20:57

Technické služby Slaný s.r.o. jsou v rukou X soukromých osob? Já tam vidím 50 % AVE Kladno, 50 % Město Slaný. A proč mají TS Slaný aktivity v reklamě? Plakátovací plochy? Sloupy veřejného osvětlení? Nikde TS nenabízejí reklamní prostor? Zase slyšíte trávu růst, že?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Jiří Hůla
15.3.2016 - 15:22

A teď by jste mohl objasnit aktivity Technických služeb s.r.o. v reklamě a výrobě lahůdek. Obzvlášť,proč po mojí interpelaci tyhle spoložky mizí z rejsříku? Že by se dělo něco NEKALÉHO????
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jiří Hůla
GOLEM Slaný s.r.o.
(Administrátor)
Počet příspěvků: 180
Hlavně pro: Erik Kurach
14.3.2016 - 16:46

Vážený pane Kurachu,

obdržel jsem odpovědi na Vaše otázky, takže mohu s jistotou napsat, že město Slaný nemá žádný úvěr určený na výstavbu krytého plaveckého  bazénu, je již dávno splacený a žádná zástava majetku tam nevázne. Všechny aktuální zasmluvněné závazky města Slaný jsou uvedeny v tabulce v příloze.

Ohledně zástavního práva na bytovém domě J.Želivského č.p.1418-1419, tak  v katastru nemovitostí je u uvedeného bytového domu zástavní právo smluvní a to pro Ministerstvo pro místní rozvoj a to až do roku 2021. Jsou to domy, u kterých byly za dotační podpory zmíněného ministerstva vybudovány půdní vestavby. Myslím, že podmínkou dotačního titulu bylo, že město Slaný musí tyto byty pronajímat jako tzv. sociální bydlení a nesmí je po tuto dobu prodat. Proto je tam toto zástavní právo smluvní. Konkrétnější informace byste získal u pí Bednaříkové na odboru správy majetku Městského úřadu (tel. 312 511 239).

S pozdravem

Jiří Hůla - Svobodní


Přílohy:
zavazky.jpgzávazky města

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: levape
13.3.2016 - 06:21

Opravdu nerozumím?...:) Asi kdybych se víc snažil,tak bych i rozuměl víc - třeba tomu - proč Technické služby provozují - Potravinářskou výrobu nebo reklamní činnost?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
levape
Počet příspěvků: 307
Hlavně pro: Post
12.3.2016 - 17:27

Nerozumíte ani tomu na co sem dáváte odkaz. To (stejně jako hrubky ve vašem textu) svědčí o negramotnosti. Již reagovat nebudu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Brutus
12.3.2016 - 15:35

Ale jdi ty Brute...:) On se od vás nekdo nenechá je tak odkecat - hned je pro vás duševní chudák,že?Ale možná budeš jeden z těch BOHŮ - který určuje kdo je rozmný a kdo ne ...:) Potřebujeme takových samolibců co nejvíce - něco podobnáho jako Paroubek. Každý kdo má jiný názor - je blbec? O demokracii víš stejný ho*no jako parlamentní průjem co nám tady politikaří 26 let.Znova - TECHNICKÉ SLUŽBY s.r.o. - jsou v rukou X soukromých osob. Jasně to vyplývá z výpisu firem - http://rejstrik.penize.cz/62958437-technicke-sluzby-slany-s-r-o a tvrzení že vlastík je město - může být MOŽNÁ pravda ale ze stránek to pravda není,že jo?Ještě bych doporučil odkliknout - ZOBRAZIT VŠECHNY VAZBY - aby byl přehled o spletitostI vlastníků a provázanosti a možnosti zneužívání městských prostředků.
Naposledy upraveno 12.03.2016 - 15:38Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 504
Hlavně pro: Všechny
12.3.2016 - 09:52
Nekomunikujte prosím s uživatelem Post.Rozumný člověk vidí,že je to někdo,kdo bud provokuje nebo je duševně nevyrovnaný či nemocný.Ignorace toho chudáka bude stačit.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 598
Hlavně pro: Post
12.3.2016 - 07:52

svatá prostoto ...

pan Hůla se vám snaží předat fakta, a vy toho využíváte jen k jeho urážkám a zesměšňování

tím dosáhnete jen toho, že s vámi nebude komunikovat již nikdo

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Jiří Hůla
12.3.2016 - 05:23

A vy chcete zastupovat Slaňáky? Ani na tom internetu nedokážete komunikovat - milej rádoby politiku..:)A provázanost firem a lidí kteří mají co dočinění s Technickýma službama s.r.o. - jen na internetu je vidět,že jsou to lidi kteří se víc než hospodaření TS věnují svému podnikání - tak že -  svým výdělkům.A bude hůř pane - mafiozní praktiky v ČR je potřeba odstranit....:)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jiří Hůla
GOLEM Slaný s.r.o.
(Administrátor)
Počet příspěvků: 180
Hlavně pro: Post
11.3.2016 - 19:39

Vidím, že vám musím vysvětlit, kdo má jakou roli v Technických službách, protože evidentně nemáte tušení, co to znamená, když jsem člen dozorčí rady.

Vlastníkem Technických služeb s.r.o. je z 50% Město Slaný a z 50% AVE Kladno s.r.o. (to je ten prodaný podíl, původně MPS Kladno). Jednatelé společnosti jsou Ing.Kučera za Město Slaný a Ing.Fadljevič za AVE Kladno. Ing.Kučera je současně zaměstnancem společnosti, jejím dlouholetým a myslím úspěšným ředitelem.

Dozorčí rada, jejíž jsem členem od roku 2015 na základě zvolení zastupitelstvem města, nepobírá žádné odměny za svoji činnost a provádí kontrolní (tj. dozorčí) činnost nad jednáním jednatelů a hospodařením společnosti.

O případném rozdělení zisku společnosti rozhoduje valná hromada (tedy nikoliv dozorčí rada) a takový zisk se dělí mezi vlastníky v poměru dle podílů (Město Slaný a AVE Kladno).

Nebudu vás zatěžovat dalšími souvislostmi, ale dle vašich příspěvků bych vám doporučil vyhledat lékaře-specialistu, protože tohle už je na diagnózu...
Hezký večer.
J.Hůla
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Jiří Hůla
11.3.2016 - 18:41

RDK jsem vám připsal omilem protože jsou tam také jména která se na radnici míhají. Ale vy jste zainteresovaný v Technických službách. Tak že jste kritizoval prodej vlastní firmy která na městu vydělává? Víte že tomu se vůbec teda nedivím - taky bych se nechtěl zbavit slušných zisků...:) Ale to všechno pouze poukazuje na to,že tady je ve městě nastěhovaná mafie která si hraje na malou domu. Proto by to chtělo aktivní lidi a prošetřit do nejzašších možných datumů co se tady  ve Slaným vlastně děje. Asi se budeme Slaňáci divit.
Ještě mimo bych dodal - že mám třeba informace o 3.ZŠ kde se kdysi měla řešit jistá učitelka - která neměla přístup k žákům jaký by měla mít - přesto prý dál učí - s tím,že má sklony k šikanování žáků.
Nebo jsem se doslechl - že v jídelně učitelka odebírá od žáků,kteří nedojedli v jídelně svůj oběd jejich maso z talíře. Ale pouze celé -tak že by mě zajímalo jestli škola maso otáčí a dává dalším dětem nabo co se tam děje?

Naposledy upraveno 11.03.2016 - 19:01Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jiří Hůla
GOLEM Slaný s.r.o.
(Administrátor)
Počet příspěvků: 180
Hlavně pro: Post
11.3.2016 - 17:14

Na tu hloupost, že jsem majitelem RDK Servis s.r.o. jste přišel jak?

Podívejte se na výpis z obchodního rejstříku.
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=450569&typ=PLATNY

Společnost GOLEM Slaný, jejímž jsem spolumajitelem a jednatelem má smluvní vztahy i s Městem Slaný, ale i s desítkami dalších firem, osob a organizací ve městě. To tak bývá, když někde podnikáte dvacet let. A pokud máte nějaké informace o korupci, tak byste je měl doložit. 

To je hezké, že chcete vidět do účetnictví soukromé společnosti RDK Servis, nejjednodušší způsob je koupit si v ní podíl. Jděte do toho. Proč si člověče asi myslíte, že jsem psal, že mělo tehdy město Slaný mít v této organizaci většinový podíl, když jí svěřilo provozování monopolní služby na 10, později na 15 let?

A proč si myslíte, že kritizuji zcela nesmyslný prodej 50% Technických služeb za 5 mil.Kč, když 90% obratu Technických služeb dělají zakázky pro Město Slaný v objemu cca 40 mil. Kč ročně? Zeptejte se těch, kteří tehdy v roce 2006 těch 50% prodali, co tím město získalo, ať Vám to vysvětlí. Začněte u tehdejších zastupitelů, kteří jsou v zastupitelstvu i dnes.

S pozdravem

Jiří Hůla - Svobodní
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Jiří Hůla
11.3.2016 - 16:58

Pane Hůla - Pokud jste MAJITELEM firmy SDK - jste i odpovědný za firmu? Pokud Vás někdo podvedl a prodal Vám firmu,která v minulosti byla zřízena na to,aby rozkrádala pokladnu Slanýho - stal se z Vás teda - Bílí kůň.Jinak pane Hůla vaše aktivity jak v podnikání tak v politice se na internetu dají dohledat. To,že se podnikáte v několika fairmách,které mají co dočinění s pokladnou města Slaného je taky fakt. PŘESNÝ ÚKAZ KORUPCE A FUNGOVÁNÍ MAFIOZNÍCH PRAKTIK V ČR.
Ještě bych dodal - pokud RDK pracuje na vydělává na státním majetku - rád bych vyděl veřejný vyučtování přijmů,výdajů a nákladů téhle firmy.A možná by nebylo od věci i Technických služeb,co myslíte?
Nějak mi to hlava nebere kolik lidí ze Slanýho dělá politiku a zároveň podniká na městském majetku -- http://rejstrik.penize.cz/62958437-technicke-sluzby-slany-s-r-o
Naposledy upraveno 11.03.2016 - 17:04Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jiří Hůla
GOLEM Slaný s.r.o.
(Administrátor)
Počet příspěvků: 180
Hlavně pro: Post
11.3.2016 - 15:24

Člověče vy jste opravdu úplně mimo.

Chápete vůbec psaný text? 

Smlouva byla uzavřena 19.10.1994 tehdejším vedením města, v té smlouvě máte uvedeno kdo tu smlouvu podepsal, v dodatcích máte napsáno kdo je uzavřel. 

Já v těchto smlouvách ani dodatcích nijak nefiguruji, kandidoval jsem za Svobodné až ve volbách 2014 a od listopadu 2014 jsem zastupitel.

Pokud se jedná na radě města nebo v zastupitelstvu o nějaké záležitosti, která by byla ve střetu zájmů s mým podnikáním, tak se VŽDY hlasování zdržuji.

A nějak nevím, na čem bych si měl "mastit kapsu", když jsem neuvolněný radní, tzn. vykonávám tuto veřejnou funkci za řádově 1016,- Kč měsíčně, které ovšem posílám na transparentní účet jednomu malému chlapci. Najdete je na výpise snadno, každý měsíc.
https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/293049202-skurova-miroslava/detail-uctu-1078890530287.shtml

S pozdravem

Jiří Hůla - Svobodní

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jiří Hůla
GOLEM Slaný s.r.o.
(Administrátor)
Počet příspěvků: 180
Hlavně pro: RK007
11.3.2016 - 15:17

Dobrý den,

ta částka je suma více akcí v rozpočtu odboru správy majetku (OSM), na každou konkrétní akci vypisuje OSM výběrové řízení nebo poptává několik firem a vybírá nejlepší nabídku. Podle výše zakázky musí poptat minimálně 3-5 firem (u malých zakázek není úspora významná) a výsledek pak předkládá ke schválení radě města (RM). RM posoudí, zda bylo obdrženo adekvátní množství nabídek a následně dle doporučení OSM zadání zakázky schválí nebo ji zruší a doporučí vypsat znovu.

Na zasedání RM dne 27.1.2016 jsme měli přehled plánovaných akcí, přikládám pro informaci.
Jen takhle z hlavy nevím, zda jsme u některých položek nezvýšili počet poptaných firem, kde se nám to zdálo jako nedostatečné.

S pozdravem

Jiří Hůla, Svobodní
Přílohy:
priloha-05582016rm-zadavaci-rizeni-2016.pdf - příloha
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Jiří Hůla
11.3.2016 - 14:35

Letmě jsem si prošel dostupné info na internetu o RDK - Myslím si, že by se dalo docela lehce dohledat - že město uzavítalo smlouvy o dodávkách tepla s firmou,která v té době na to neměla živnostenské oprávnění? Nebo jak mám chápat že smouva je uzavřená 19.10.1994 a živnostenské oprávnění máte od 1.12.1994. Tak to je myslím víc než jasný PODVOD a účelově vytvořená smlouva k okrádání Slaňáků. Kdopak byl tehdy na obci a tuhle smlouvu podepsal???Nehledě na to,že se angažujete i v politice a tady jde úplně jasně o střet zájmů..:) Ale že se vám daří spoustu let mastit si kapsu,že???
Naposledy upraveno 11.03.2016 - 15:00Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: Jiří Hůla
11.3.2016 - 14:20

Mám dotaz... těch 16 mil., to bylo vypsáno nějaké VŘ? A nebo zkrátka RDK půjde, někde vymění vanu, jinde dveře, někde vymaluje.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  34
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.