Obsah  >>  Politika, politici  >>  Diskuzní fórum s vedením města - volná diskuze
Strana:   1  ...  15  16  17  18  19  20

Diskuzní fórum s vedením města - volná diskuze

R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Eduard Hrubý
21.11.2014 - 13:19

Vážený pane Hrubý,

snad mi dáte za pravdu, že názory lidí se vyvíjejí s tím, jak dostávají nové informace, mění se okolí i okolní lidé, člověk stárne a "dostává rozum". Soudím tak podle sebe, když jsem se zamyslel nad svými příspěvky a nakonec napsal ten zde první.

Nechci se nad nikoho povyšovat, nechci poučovat. Sdělím jen svůj názor, svoji představu, že by mohlo existovat fórum, kde by se voliči ptali a zastupitelé odpovídali. Vše k věci, aniž by dávali někomu známky, argumentovali činy jiných. Proto bych nenazýval PD tak, abych urážel památku zesnulého, nevyčítal bych nikomu, že změnil názor (ostatně voliči chtěli změnu a i když zvolili stejné osoby, čekají od nich dobrou poctivou práci a věřili, že jsou jí schopni). Netoužím po "vymetání kostlivců", ale o věcné informace o skutečném stavu, tak jako Vy v první polovině svého příspěvku. Pokud vedení města najde porušení zákona, neměl by to být trumf, kterým budou přebíjet možná poctivé úmysly, ale vykonají svoji povinnost, nechají věc vyšetřit a pak sdělí výsledek, aniž by sami obviňovali nebo dokonce vynášeli rozsudek a negativně ovlivňovali veřejnost. Na předvolební boj je nyní čas skoro čtyři léta.

Vratislav Renner
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Eduard Hrubý
správce
Počet příspěvků: 4
Hlavně pro: Všechny
21.11.2014 - 08:21
Jsem zvědav jestli nové vedení dostojí svým slibům a zlepší transparentnost.

Uvítal bych na webu PŘEHLEDNÝ výpis např. za rok 2013 kdo čerpal různé dorace, kdo v určité oblasti byl monopolním dodavatelem určitých služeb, kdo pro město a za kolik organizoval kulturní akce. Věřím, že by to vedlo:

a) zlevnění té které služby
b) případné vymáhání škody tam kde se prokazatelně plýtvalo

Aby současné vedení nedopadlo jako pan Hložek, který v počátcích stavby jménem Rubikova kostka, rozdával úsměvy a optimismus. Například prohlašoval (kdo hledá najde ještě lepší perly), že kostka vyprodukuje zisk 1 mil. Kč/rok. Že by tedy chybějící peníze dosypal ze svého?

Doufám, že to nedopadne jako ve vládě, kde opozice brojí jak vymete kostlivce ze skříní, ale skutek utek, nebo je to ještě horší. Optimista rozhodně nejsem.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4371
Hlavně pro: Všechny
21.11.2014 - 07:52
Založení tématu je jistě dobrým počinem, jen si myslím, že název tématu je dost nepřesný a zúžený. Nevím, je-li dohodnuto s vedením města (což jsou nyní - starosta Ing. Zálom a neuvolněný místostarosta na částečný úvazek Ing. Zlámal) nebo alespoň s radou - čemuž by napovídala reakce p. Hůly, ale za přesnější bych považoval název - Diskusní fórum s ustavenou koalicí.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Všechny
20.11.2014 - 23:12
Pro návštěvníky fóra upřesňuji, že můj příspěvěk, kterým začíná toto nové téma, pochází z
http://diskuze.slansko.cz/politika-politici/hrabanek-alias-petr-dukaz. Tím bych chtěl vysvětlit smysl úvodu přesunutého příspěvku.

Pane Hůlo, děkuji za založení samostatného vlákna a za odpovědi.  Chci věřit, že diskuze zde bude pokračovat a že ve smyslu toho, co jste napsal:

"Jinak se každá strana bude snažit o prosazování svého volebního programu a bude se snažit získat pro jednotlivé body podporu ostatních stran",

se přidají i zastupitelé za tyto strany zvolení a o stavu s prosazením svých vizí budou voliče informovat..

Vratislav Renner
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  15  16  17  18  19  20
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.