Obsah  >>  Politika, politici  >>  Legislativní perla z Kladenského Trůnu neschopnosti
Strana:   1

Legislativní perla z Kladenského Trůnu neschopnosti

Brutus
Počet příspěvků: 492
Hlavně pro: Všechny
27.10.2016 - 18:50
Každý slušný člověk takovou vyhlášku uvítá! Když vidím ty ochlasty ve špinavých hadrech jak cucají ty jejich lahváče a posedávají na každé zídce,rampě atd,plivou kolem sebe na zem a trousí vajgly tak bych je nechal zpráskat! Rád bych byl i za vyhlášku zakazující alkohol a kouření ve všech veřejných prostorech.Tohle pochopí jen ten,komu tahle verbež v létě chlastá a hulí pod oknem.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: Erik Kurach
27.10.2016 - 12:58

Zřejmě je to vyhláška proti nepřizpůsobivým, bezdomáčům, podivínům, úchylům, opilcům, fetkám, zjevům, hnusákům, santusákům, žebrákům, osobám znečišťujícím veřejná prostranství, osobám obtěžujícím slušné lidi, vypítkům, plivátkům, chuligánům, asociálním živlům, vágusům, troskám. I ve Slaném by se něco podobného hodilo, hned by město vypadalo lépe....
Naposledy upraveno 27.10.2016 - 15:40Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: Erik Kurach
27.10.2016 - 11:07

A co teprve když dostanete hlad a z té popelnice budete chtí vyndat a sezobnout nějakou tu laskominku.....Vážený pane. Přál bvych vám mít pod okny transformátorovou rozvodnu, nebo jiné účelové zařízení kde je rampa na které se dá sedět.... Tzv. mládež tam pravidelně schůzuje, nahlas pouští něco neidentifikovatelného z mobilu, chlastá, močí všude okolo, odpadky odhazují kde se dá, překřikují se svými rozumy a každých pět minut se nesnesytelně tlemí.  Konečně někdo napadlo tohle řešit vyhláškou.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.