Obsah  >>  Politika, politici  >>  Naše město - diskuse k volebnímu programu
Strana:   1  ...  12  13  14  15  16  ...  21

Naše město - diskuse k volebnímu programu

levape
Počet příspěvků: 309
Hlavně pro: smakyr
22.9.2014 - 18:08

Než začněte psát nesmysly, tak se seznamte alespoň se základními informacemi. Ta cena 2000,- respektive 600,- je podle vás za co ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Maximus
22.9.2014 - 17:48

Na otázku okolo RDK Vám nikdo neodpoví.Taky jsem se už ptal proč platíme přez 2 000 za teplo když průměrně je za 600,-Kč.Tak že tady je jasno.Město nechává vesele okrádat nájemníky.Možná by jsme se divili co RDK účtuje.Nebyl bych vůbec proti aby bylo povinné vyvěsit hospodaření.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Maximus
Počet příspěvků: 127
Hlavně pro: Pavel
22.9.2014 - 10:08

Naprosto rozumím.To je to,o čem jsem mluvil.Řeší se nesmyslné problémy,ale problémy občanů současné vedení města nezajímá.Potřebují být zvoleni,aby zase měli svoje teplá místečka a pak zase o nich nikdo neuslyší.

Zajímala by mě v novinách nebo na sociálních sítích jakákoliv aktivita současných zastupitelů proti předraženému a arogantnímu RDK servisu.Bojím se,že žádná není,protože jim je to jedno!Hlavně,že mají parkovací dům,který nefunguje a budou mít Tesco.

Já Vám tleskám pánové,ale kdo Vás bude volit,tak to nemá v hlavě v pořádku.To se na mě nezlobte,ale je to tak.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: Všechny
22.9.2014 - 09:47

Jo, tak to byli asi neviditelní. Pěšky jsem je tam neviděl dost dlouho. A když, tak v neděli ráno, kdy "mladíci" řádí nejvíce. Nebo rychle projedou pražskou v autě a honem pryč. Je to hrůza. Cikáni rejdí, šmejdí, řvou a ničí a slušní lidé se bojí. Proč jim opravujete barák ? Snad by bylo lépe použít tyto peníze na jejich vypuzení ne ?Aby se jim chudinkám lépe bydlelo, ťuťu, ňu ňu... Kdo je nemá v sousedství a nezažívá každodenní příkoří, tak nepochopí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Maximus
Počet příspěvků: 127
Hlavně pro: Martin Hrabánek
22.9.2014 - 09:41

Řekl bych,že hlavním problémem je to,že město se zaměřuje na nesmyslné problémy-viz parkovací dům a problémy s parkováním v centru města.Na místo toho,aby se vyřešili skutečné problémy ve městě.X let to fungovalo.Takže město jste zadlužili na x let dopředu nefungujícím parkovacím domem,kde nikdo nechce parkovat.To jste opravdu vrcholoví manažeři!RDK servis si tady dělá co chce a není proti tomu obrany,protože představitelé města nezajímá obyčejný člověk.Potřebujou ho vždy jednou za čas před volbami a pak na něj s.e.r.o.u. Nezlobte se na mě,ale lidé,kteří jsou podepsaní pod takovým obrovským problémem jako je parkovací dům,nemají ve vedení města co dělat!A pak se pane starosto nedivte,že lidi jsou naštvaný a že začnou polemiky o tom,co kde a kdo za to dostal,když jinde je to naprosto běžné.


Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Martin Hrabánek
Počet příspěvků: 151
Hlavně pro: kafe
22.9.2014 - 08:55

Vážená paní, reagoval jsem opravdu na sebe, protože jste napsala kolik jsem za to dostal. Také chápu zastupitelstvo jako celek a byl jsem jeden z 23, kteří pro výstavbu hlasovali a to z několika důvodů:

1) město vlastnilo jen malou část pozemků. Investor by i bez městského pozemku mohl svůj záměr uskutečnit.

2) místo, kde je záměr realizován, bylo ekologicky zatížené a investor musí tuto zátěž odstranit.

3) investor vybuduje v místě stávající, nepřehledné křižovatky kruhový objezd.

4) investor nahradí parkovací místa parkovištěm s vyšší kapacitou (cca 200 míst).

5) město dostane za prodej pozemků finance (prodej a dar).

6) podaří se odstranit ruinu v Ouvalové ulici a dojde k propojení této ulice až k novému kruhovému objezdu u "hvězdicové" kotelny.

Ujišťuji Vás, že i Vámi citované firmy poskytly dar, například na rekultvaci Hájů, vybudování kruhového objezdu.

Co se týče bezpečnosti, tak problematika se netýká pouze Romů. Rozhodně odmítám, že MP jezdí jen do klidných lokalit. Na mou žádost věnuje zvýšenou pozornost lokalitám, kde jsou soukromé ubytovny. Včera jsem si osobně zkontroloval, že byla hlídka v lokalitě na Pražské. Na danou problematiku jsme získali asistenty prevence kriminality. Navázali jsme spolupráci s vládní agenturou, která nám pomáhá zmapovat situaci týkající se právě ubytoven. Chceme bojovat proti tomuto způsobu podnikání.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
dejvid
Počet příspěvků: 113
Hlavně pro: kafe
22.9.2014 - 08:00

Dovolím si Vám také položit jednu otázku.Vyjmenujte mi všechny ty, kteří Vás učili český jazyk, a to zejména pravopis.Tito lidé, by měli okamžitě změnit národnost :-))
Naposledy upraveno 22.09.2014 - 08:01Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3193
Hlavně pro: kafe
21.9.2014 - 22:33

Pí. "kafe",  pomluva, je každá nepravda kterou se snažíte někoho dehonestovat - a to Vy se snažíte velmi, že??? Vaše jednání si dovolím nazvat "Slánskonovinováním" - jednoznačně patříte do toho týmu. Každý, kdo se sebeméně zaslouží o poškození kohokoliv, je jednoznačně NESTYDA - předpokládám, že právě proto Vy, zřejmě, vůbec nevíte co to stud je, že?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: Martin Hrabánek
21.9.2014 - 21:03

Vážený pane Starosto,nemusím si nic studovat,jelikož vás beru jako celek,což myslím i zastupitelstvo,reagoval jste jenom na sebe.Ano napsala jsem to záměrně.Omlouvám se,za to jak jsem to napsala,ale víme že to bylo za doby ješta Pana Rubika a vi nejste v  zastupitelstvu chvíli.Víte člověk nemusí myslet úplatek v korunách.Proč už tak přelidněné město Slaný s obchodními domy,musí mít další a vše v centru města a v okrajové části na Dolikách nic.No a ještě jedna věc.Jestli Vás osloví firma a poskytne dar,už hraničí stím co jsem psala.Co poskytli KAUFLAND,Penny,Lidl,za to že město jim povolilo,zde stavět a další firmy.No myslím,že by jste taky měl odpovědět na otázku,ohledně romů a né jenom hájit zastupitelstvo a jako občan Slaného se těším na nové volby.Jenom na závěr,pomluva je to,že napíšu že jste dostal třeba 30000kč,to je pomluva..To samé bysme mohli polemizovat o parkovacím domě o drahém RDK  a dalších věcech v tomhle městě.Jinak děkuji za doplnující odpověd,ohledně romů.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: Naše město
21.9.2014 - 20:33

No a ještě bude,až bude další kruháč u Záfortenské do Tesca,viděla jsem plánky a bude to mazec.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Naše město
Počet příspěvků: 24
Hlavně pro: Všechny
21.9.2014 - 13:52

Doprava ve Slaném: Je zřejmé, že potřebný severní obchvat města nebude  v horizontu nejbližších 5 let vybudován. Proto se na některá problémová místa slánské dopravy musíme podívat sami. Z našeho pohledu je nejhorší dopravní situace na kruhovém objezdu U Brodu.

http://www.nase-mesto.info/nase-mesto-doprava.php

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
oms
Počet příspěvků: 580
Hlavně pro: Všechny
21.9.2014 - 12:09
Na blogu OMS jsem zveřejnil:

Odpověď pana Matouška na komunistické obvinění
http://www.oms-slany.cz/2014/09/odpoved-pana-matouska-na-komunisticke.html

Miloslav Nič
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 612
Hlavně pro: henry
20.9.2014 - 07:54

Ano, lžete.

Vracíte se někam 30 let zpátky. Ale když už chcete používat takovéto ubohé argumenty, tak správně:

Hodnocení studenta (tedy tzv. posudek) byl úkol každého třídního učitele 4. ročníku na všech středních školách v Československu. Já, během svého působení na gymnáziu, přivedl k maturitě  jako třídní učitel jednu jedinou třídu a tedy cca 30 studentů.

Najděte jednoho jediného z nich, který prohlásí, že kvůli mnou zpracovanému posudku se nedostal na vysokou školu a bez problému rezignuji na všechny své veřejné funkce.

 

L.Peška

 

 

Naposledy upraveno 20.09.2014 - 07:59Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
henry
Počet příspěvků: 21
Hlavně pro: JIri Hula
20.9.2014 - 07:26
Pane Hulo, pokud se nepletu tak se zde bavime o politice komunalni. Zajimave je, jak se prosadila Vase strana ve volbach do parlamentu..Libi se mi Vas napad zastavit ztratovost PD jak??
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
henry
Počet příspěvků: 21
Hlavně pro: Pan Peska
20.9.2014 - 07:21
Myslim, ze by Slanaci meli vedet, ze jste to byl vy, kdo psal posudky na nase deti a rozhodoval, zdali nase deti budou moci studovat na vysoke skole.. Jednoho dne jste se nechal unest a v MC Grand vykrikoval AT ZIJE KSC. LZU??
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Martin Hrabánek
Počet příspěvků: 151
Hlavně pro: kafe
19.9.2014 - 16:49

Pane kafe, před napsáním pomluvy si prostudujte zápis ze 13. zastupitelstva, které se konalo 26.9.2012. Pod bodem č. 7 byl projednáván návrh na odporodej části městského pozemku. Zastupitelstvo rozhodlo většinou (23 pro, 1 proti) o odprodeji pozemku za cca 1,5 mil., dále o přijetí daru ve výši 1,5 mil. (nákup sanitky a videolaparoskopu pro nemocnici).
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: kafe
19.9.2014 - 10:47

Přesně, dělají si co chtějí, řádí jak pominutí. ani ty 2 cikánští pseudopolicisti už není vidět. Všichni se jich totiž bojí.

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/3818-neuspechy-multikulturalismu-v-cr-cikani.aspx

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: Všechny
18.9.2014 - 23:03
Koho volit?určitě né ODS,TOP 09,ČSSD.
Je zajímavé,že Rubik,neschválil tesco a Hrabánek najednou jo,kolik asi za to dostal peněz a tak to jde z bláta do louže.Bordel po celým městě,romové si dělají co chtějí a městská?ta jezdí jenom kam se jí líbí,kdyby občas zajela i do průmyslové zony,zjistila že po silnici chodí pejskové,které nemají známku,ohrožují občany i auta,kde romové mají super kola,tak kde to jsme.Předvolební programy jsou hezké,ale pak skutek utek.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 612
Hlavně pro: Klárka
18.9.2014 - 22:11

1) Dozajista máte pravdu. Ideály komunismu jsou nenaplněny obdobně, jako ideály např. křesťanství (nepokradeš, nezabiješ, miluj bližního svého apod ...). A to se o jejich prosazování snaží tato církev již přes 2000 let. Komunisté to zatím zkoušejí jen nějakých 160 let.

Tak se smiřme s tím, že ideální svět neexistuje. Ale není nelogické mít nějaký cíl, byť třeba hodně vzdálený.

 

2) O  způsobu kandidování: Bohužel, současný volební zákon v podstatě znemožňuje zvolení někomu, kdo se rozhodne kandidovat jen solo, sám za sebe. To je prostá matematika. Chcete-li v této věci něco změnit, musíte nejprve změnit tento zákon.

 

lp

Naposledy upraveno 18.09.2014 - 22:11Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Klárka
Počet příspěvků: 43
Hlavně pro: brada
18.9.2014 - 20:53

Děkuji za odpověď, byť mi toho mnoho neřekla.

V některých uvedených věcech s Vámi docela souhlasím.

Souhlasím s tím, že v roce 1948 i v roce 1989 byli v ulicích lidé o své vůli. Souhlasím i s tím, že chtěli změny a doufali v lepší život. V tom ale podobnost obou revolucí v mých očích téměř končí, protože první sledovala primárně především ekonomické cíle nemajetných davů a profit třídním bojem, ukradením majetku a kriminalizací nevinných, zatímco druhá znamenala touhu po svobodě a ekonomické uvolnění a další změny byl spíš přirozený doplněk pádu tehdejšího totalitního režimu.

Jak to po 25 letech dopadlo a to, kam naše společnost a stát, ale v mnoha ohledech i celý svět, v současnosti z vícero příčin bohužel spějí, asi nikoho z nás netěší. Tváří v tvář tomuto vývoji se vkrádá i to, že ne vše, co zde existovalo v minulém režimu bylo špatné, nicméně naprosto nerozumím tomu, jak se může najít někdo, kdo ho opěvuje a chtěl by staré časy zpět.

Souhlasím s Vámi i v tom, že se zaměňuje komunismus v jeho řekněme filozofickém pojetí s tím, co bylo a mnohdy i je jako komunismus prezentováno ve smyslu politiky. Z toho, co jste uvedl, ale vlastně možná Vaše členství v KSČM nechápu víc než dříve. Pokud jste zastáncem komunismu jako filozofie společenského zřízení, proč se hlásíte ke skupině (straně), která prokázala, že její představy a prostředky, jak je realizovat, jsou diametrálně jinde? I proto nerozumím tomu, jak je možné, že je chytrý člověk, byť politik a s vnitřním přesvědčením pro komunistickou filozofii, členem KSČM.

Komunismus jako FILOZOFIE je krásný ideál. Ti, kteří říkají, že ne, ho většinou neznají a představují si pod ním něco, co jim bylo představováno jako komunistická politika nebo ideály minulého režimu, jehož realitu dobře poznali.

Komunismus má nicméně jeden problém. Neřešitelný problém, který byl, je a bude alfou a omegou všech neúspěchů při pokusech ho někde nasadit a jeho achilovou patou - komunismus jako ideální občanská společnost a zřízení není žádným způsobem převeditelný do praxe, protože přímo odporuje lidské přirozenosti a přírodním zákonům.

I perpetum mobile je krásný ideál, bohužel ovšem také nereálný a jakékoli pokusy o jeho sestrojení musí skončit vždy stejně.

Že byste kandidoval za jinou stranu, to si u Vás nepředstavuji. Já Vás určitě ani nenabádám k nějakým změnám, po těch letech by to určitě nepůsobilo dobře. Kandidovat - obzvlášť v komunální politice - ovšem přece není nutné se stranou v zádech. Naopak. Strana bych řekla spíš člověku vždy ubližuje a obzvlášť pokud není jejím lídrem, působí často jako nesvéprávný Hurvínek zvedající pouze na povel ruku.

Proč se 27 lidí neumí domluvit jako jednotlivci a uzavírají se koalice nebo všelijaké pakty s různými zákulisními pletichami, trafikami, směnami, dohodnutými jednotnými hlasováními a podobnými podpásovkami na voliče, kteří většinou nevolí podle stran, ale podle kandidátů nebo přímo kandidáty?

Naposledy upraveno 18.09.2014 - 21:10Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  12  13  14  15  16  ...  21
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.