Obsah  >>  Politika, politici  >>  Naše město - diskuse k volebnímu programu
Strana:   1  ...  16  17  18  19  20  21

Naše město - diskuse k volebnímu programu

L.Šmehlík
Počet příspěvků: 344
Hlavně pro: all
5.9.2014 - 13:46
A to, co se dějě nyní, již není jen informační válka, TO JE VÁLKA SE VŠÍM VŠUDY !
Uzavírá shark popleta své geni.ální úvahy. A za vše může koalice "Naše město" a Standa Berkovec. Za těch posledních 25 let v našem městě vládla sharkova, nobodyho a čtenářů strana přinejmenším celých 15 let. a utratila v cash flow 4 - 4,5mld Kč. Navzdory tomu po jejím vládnutí tu zbude mnoho co napravovat a prázdná kasa ( a to nejsou známy všichni kostlivci ve skříni). Jak jsem již jednou napsal. Velmi bych si považoval, kdyby se ve městě konečně přestalo politikařit a vést války se vším všudy a s každým. L.Š.
p.s. Je nutno připomenout, že jmenovaná slánská skupina NSDP nazývá presidenta grázlem. Takže Stando Berkovče buď v klidu a zachovej si svůj přehled.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 837
Hlavně pro: Shark
5.9.2014 - 13:09

Nevím jestli zcela jasně chápete pojem komunální volby a komunální potitika.      To s těmi Drážďany... myslíte si že je můžete srovnávat se Slanym?     V omyl? Jenže ten pak radnice zlegalizovala. 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 696
Hlavně pro: Shark
5.9.2014 - 11:32

Jo. jsou tady Starostové, TOPka, ODS, Lidovci a Zelenina, Nezávislí ( tedy ti skutečně, nééé pověšení na bolševika) Nabídka je nepřeberná  a hlavně !!! tihle nejsou obdivovateli Putina, to je opravdu demokratická opozice
 Už se těším, co na ty vaše otázky soudruzi vyploděj.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 3117
Hlavně pro: Cibulitis
4.9.2014 - 19:56

1. To nevím, neviděl jsem žádnou kandidátku ale vím,  že výběr není omezen na pátou ruskou kolonu v Čechách to jest KS'CM, česko ruský kanál SPOZ či Sobotkovu předposranou ČSSD, která je ochotna českou budoucnost handlovat za paštiky či soustruh nebo pobočku ANO řízenou zcela politicky dezorientovaným Berkovcem.

2. Ne nechápete.  Nechť tedy pan Peška, pardon soudruh, se vyjádří k situaci na Ukrajině, jaký je jeho postoj k této Evropu  Ruskem ohrožující agresi.

Komunisté od samotného počátku se vyhýbají jakémukoli vyjádření, či hodnocení situace.
Jediné, co lze od nich čekat, jsou všeobecné pindy o míru, nešťastných obyvatelích a podobná plakátová vyjádření BEZ JASNÉHO POSTOJE K SITUACI, analýze kdo je agresor. TO BY SE TOTIŽ ODKOPALI.

Nejenom, že si to dovedu představit, ale považuji to do budoucna za bezpečnostní jistotu. Opozice může fungovat stejně dobře bez spojenců největšího současného nepřítele Evropské Unie, tedy komunistů a Ruska.

3.
A. ZÁMĚR
Záměr postavit na rohu dlouhodobě nevyužitého a ošklivého místa s vyřešením parkování v centru historické místa považuji za správný. Je to evropský trend, stačí si prohlédnout ten v Drážďanech.

B REALIZACE
S realizací přišel problém.  Investor ovšem nemůže tušit, že zhotovitel, který provozuje jiné zařízení bez problémů a za technická řešení obdržel Zlatou medaili na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně uvede investora v omyl v technické specifikaci a provoz následně pak provází závady.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: brada
4.9.2014 - 15:42

Já to vidím tak, že starostovat nechcete, ale radní klidně budete (když jinak voliči nedají..).
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 612
Hlavně pro: dejvid
4.9.2014 - 15:38

Domnívám se, že se mýlíte. Ideologie v tom nebyla vůbec žádná. Uvedl jsem, že to záleží především na našem volebním výsledku a také na složení zastupitelstva po volbách. A rovněž to, že jsem připraven se podílet na správě města. Jinou odpověď vám před volbami nedám, a myslím, že ani dát nemohu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
dejvid
Počet příspěvků: 113
Hlavně pro: brada
4.9.2014 - 15:06

Pane doktore, to nebyla ale přece odpověď, oba to víme, bylo to jen skrytí se, za ideologie Vaší strany.To mi neumíte odpovědět přímo? :-(Škoda, zajímalo mě, jestli máte zájem o funkci ve vedení města.
David T.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 612
Hlavně pro: dejvid
4.9.2014 - 14:18

Ale já vám v nějaké jiném diskusním tématu před časem již odpovídal.

Možná jste moji odpověď nezaregistroval.

 

L.Peška

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
dejvid
Počet příspěvků: 113
Hlavně pro: Všechny
4.9.2014 - 13:08
OD 20.8.2014 ZOUFALE ČEKÁM!!
ODPOVĚDI SE ZÁMĚRNĚ VYHÝBÁTE??Pane doktore Peško, nevím zdali záměrně ale asi jste nepostřehl můj dotaz, proto Vám ho zkopíruji. Myslím, že to nemálo lidí zajímá. Tak tedy : ,,Jednoduše mi prosím Vás odpovězte, jste schopen zastávat post starosty města se vší zodpovědností, kterou tato práce obsahuje? Jelikož jste lídr Vaší kandidátky, tak od Vás očekávám, že se o post starosty města budete ucházet!?"
Předem velice děkuji za odpověď.
Dejvid
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: brada
4.9.2014 - 07:51

Park u Benaru je něco, co opravdu stojí za to. Je jen škoda, že když to vlastník městu nabídl za 1 Kč tak zájem nebyl. Zřejmě by to bylo nákldné na údržbu.....Docela mne překvapuje, že se tu objevil první, z mého ppohledu, ruzumný volební program (tedy snad jen jeden bod z nějakého komplexnějšího programu....)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: brada
3.9.2014 - 21:54

:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 612
Hlavně pro: Cibulitis
3.9.2014 - 21:18

Chtěl bych podotknout, že mně nebude vadit, když mne pan "Shark" nebude volit. Pokud by to s jeho viděním světa snad omylem udělal, patrně bych se musel zamyslet nad tím, zda já nedělám něco špatně.

Tedy, ne, že by mi bylo jedno, co se děje na Ukrajině, možná jsem byl jeden z posledních Čechů, který navštívil Doněck krátce před tím, než jej zničila občanská válka a je mi z toho smutno. Ale myslím, že komunální volby ve Slaném vývoj situace na ukrajinsko - ruské hranici příliš neovlivní.

Pro mne osobně je mnohem důležitější, zda si občané Slaného přejí nebo nepřejí, abychom usilovali o záchranu parku U Benaru.

Jinak děkuji za vámi vyslovené uznání. I když se tím patrně vystavujete podezření, že jste jen další člen početné propagandistické skupiny "Naše město". Což tedy já myslím, že nejste.

 

L.Peška

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: Shark
3.9.2014 - 20:44

Dobrý den, Sharku, Váš názor mě nepřekvapuje. Měl bych na Vás ale tři otázky.

1) Koho budete volit? Předpokládám, že ODS. Chodíte na zastupitelstva? Já se domnívám, že pokud byste tam chodil, volit byste je nemohl.

2) Chápu Vaše stanovisko ke komunistům, které je dlouhodobě konzistentní. Nicméně nemyslíte, že dr.Peška je jediná za něco stojící opozice a má v zastupitelstvu místo? Dovedete si představit, jak by to v zastupitelstvu vypadalo, kdyby tam nebyl?

3) Stále jste zastánce PD a domníváte se, že jeho výstavba byla nejlepší možnou investicí a PD je fajn?

Díky za odpovědi.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 3117
Hlavně pro: Všechny
3.9.2014 - 20:06
Tyhle volby budou trochu jiné, než jakékoliv minulé.

Budou se konat na pozadí konfliktu, který ohrožuje naši a evropskou existenci a s ohledem na to, že se jí účastní koalice těch, kteří jsou ruskou pátou kolonou v naší domovině, konstatuji, že absolutně vylučuji kandidáty jakkoliv spojené s KSČM

TO JEST " NAŠE MĚSTO" a to i kdyby slibovali ráj na Zemi , Dubaj ve Slaném a božskou Manu do každých úst

A nejsou v tom sami. 

Vylučuji jakékoliv volební preference spojené s osobou poslance Berkovce, který svou účastí mezi evropskými neonacisty a komunisty, které si Putin pozval na posvěcení krymského referenda, udělal spolu s poslanci Úsvitu  této zemi jen ostudu.  Pro ty, kteří neví, skupinu tvořili poslanci extremistických evropských neonacistických a komunistických stran - němečtí Die LInke, ultrapravicová Neue Rechte, bulharská neonacistická  Ataka, belgičtí neonacisté, řečtí komunisté, maďarský ultrapravicový Jobbik  ...poslanci Úsvitu a Berkovec. Skupinu vedl polský neonacista . Mimochodem, tyhle všechny strany současná ruská kremelská administrativa považuje za spojence v Evropě a podporuje je.  Také proto, že rozvracejí Evropskou unii.
O audienci francouzské Mariny Le Penové u Putina a předsedy Dumy Naryškina snad nemusím.äni referovat a lze z toho vyvodit zcela jednoduchý závěr o tom, koho Rusko preferuje za spojence.

Nelze přece přehlížet, že za neonacistické peníze* a pro "zabávu z poznání "může český poslanec sloužit evropským extremistům k jejich cílům a vůbec, ale vůbec svoji cestu nepovažuje za hrubou politickou chybu!         *Cestu platil belgický neonacista.

V době, která nás čeká a bude po 25 letech od skončení studené války přelomová, je vyloučeno, aby kdokoliv  z těchto lidí spojených s protievropskými extremisty a Ruskem byl volen byť i na zanedbatelná místa v komunální politice. Tohle podhoubí nesmíme připustit.
Stačí, že Rusko vydává mailiardy  na ovlivňování protievropských nálad prostřednictvím placených blogerů, diskuterů, botů a hackerů.
A to, co se dějě nyní, již není jen informační válka, TO JE VÁLKA SE VŠÍM VŠUDY !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Robin
3.9.2014 - 19:52

Neudělali celkem nic.Jen se domluvili s firmou,že jí postaví.Potom zjistili,že firma nikdy nic podobného nedělala.Mezitím si zajeli do Německa na výlet....Prostě utrácí naše městské penízs s drzostí které není rovno.Bych rád vyděl jejich rodinné rozpočty když takto hospodaří.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 574
Hlavně pro: All
3.9.2014 - 16:07
Všichni tu plácáme o nové sportovní hale, ale udělali její zastánci alespoň přehled využití stávajících tělocvičen? Nelze získat potřebné prostory levněji, rekonstrukcí stávajících?
Napadá mne, co je třeba ve starém kině? Soutěže by se tam hrát asi nemohly, ale prostor na cvičení by se z něj udělat asi dal.
A co třeba zimní stadion? Plocha vyžaduje rekonstrukci včetně chlazení za několik desítek milionů. Máme na to a opravdu to potřebujeme? Jak to vypadá se ZS ekonomicky? Jakou soutěž Slánští hokejisté hrají? Co se stane, když tu zimák nebude? Co se na stadion vykašlat a na plochu dát palubovku a hrát tam ty vzývané mistrovské soutěže, které se v Biosce hrát nedají? Já vím, bude tisíc důvodů proč to nejde, ale co kdyby?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Všechny
3.9.2014 - 09:25
VĚŘÍM TOMU,ŽE TĚM KDO KANDIDUJE DO MĚSTSKÉ RADY JDE POUZE O DOBRO MĚSTA.JISTĚ SE KANDIDÁTI RÁDI PODEPÍŠÍ KE 100% ZODPOVĚDNOSTI.TOHLE BYCH NAVRHOVAL JAKO ZÁKLAD PRO MOŽNÉ KANDIDÁTY....)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Naše město
3.9.2014 - 08:37

A není hlavní Váš bod tohle:Sportovní hala

Nejen my, ale především řada sportovců a sportovních funkcionářů našeho města je přesvědčena o tom, že naše město potřebuje novou sportovní halu. 
Máme připraven projekt její výstavby a rádi vás zde seznámíme podrobně s důvody pro její výstavbu i způsoby, jak tuto akci chceme realizovat.

 

 

 

Tunel ???

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Naše město
Počet příspěvků: 24
Hlavně pro: Všechny
3.9.2014 - 08:08

Jedním z bodů našeho volebního programu je záchrana parku U Benaru. Dříve občany hojně navštěvovaný park je již řadu let nepřístupný a jeho vybavenost (minigolf, bazén, tenisové kruty apod.) jsou zcela zdevastované. Přesto bychom jej chtěli vrátit zpět do  užívání slaňáků. Pomůžete nám s tím?

http://www.nase-mesto.info/nase-mesto-benar.php

Naposledy upraveno 03.09.2014 - 08:08Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: PavL
1.9.2014 - 20:50

Jestli máte na mysli otázku, zda jsem schopný to říct nějakému sportovci do očí, tak ano, jsem. S několika sportovci jsem mluvil, a na toto téma jsem napsal již mnoho v jiných diskuzních fórech, můžete si to vyhledat.
Kdybyste to tady sledoval delší dobu a nehonil jste si triko jen před volbami, měl byste přehled. Apropo, skutečně úsměvné, jak se před volbami vylíhnou různí Nepilové a po volbách se po nich zase slehne na 4 roky zem.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  16  17  18  19  20  21
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.