Obsah  >>  Politika, politici  >>  Naše město - diskuse k volebnímu programu
Strana:   1  ...  16  17  18  19  20  21

Naše město - diskuse k volebnímu programu

L.Šmehlík
Počet příspěvků: 383
Hlavně pro: all
31.8.2014 - 03:06

Tak jistě jsme rádi, že čeština má písmenko "H". Alespoň my Češi můžeme "H"odnotit (vypůjčil jsem si bonmot M. Horníčka).  Máme tady první hodnotitele volebních kandidátek. Pochopitelně jako první vyrazili do hodnocení především ti, kteří jsou neschopni jít s vlastní kůží na světlo, ale dokáží jen a pouze z úkrytu střílet jedovaté šípy po slušných lidech a to těch jejichž snahou je pro město pracovat.  Také jsem si se zájmem prošel všechny kandidátky a jsem vskutku potěšen (bez ohledu na stranickou příslušnost) s tím, kdo nás bude zastupovat. Máme nakročeno k tomu, aby se skoncovalo s politikařením a zastupitelé jednali věcně a otevřeně o našem dalším směřování - s jedinou vyjímkou. Myslím, že ti kdo město přivedli do nedobrého stavu, svou chybu dosud nepřiznali a nedělají nic a nebo jen málo pro nápravu, mají politikaření tak pod kůží, že se jí nezbaví.

Pokud si k tomu připojím ještě fakt, že výhodou komunálních voleb je "vyzobávání" osobností z jednotlivých volebních uskupení (tzv. panašování), tak jsem přesvědčen, že zase jednou budeme mít pracovité zastupitelstvo, kde se budou zásadní věci (zejména investičního charakteru) rozhodovat po shodě výrazné většiny jeho členů a bude skoncováno s "hlasovací mlčící těsnou většinou". S pozdravem L.Š.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 578
Hlavně pro: Cibulitis
31.8.2014 - 01:12

A kdo Vám ze současného zastupitelstva jako dobrý člověk připadá?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Cibulitis
Počet příspěvků: 102
Hlavně pro: petr
30.8.2014 - 21:13

Spíš smutný pohled na to, jak zatáhl do svých plánů naivní sportovce a prosazování sportovní haly. Ty SPO se tam hodí. Každej sportovec má plnou hubu keců, jak nesnáší komunisty a pak mu vlezou na kandidátku. Ale všichni by se od něj mohli učit - Kterak komunista mladé voliče získal. Sportovci jsou prostě užiteční dioti.
Na druhou stranu, nemyslíte, že cokoli bude lepší, než rychlokvaška Hrabánek? Přijde Vám Hrabánek jako dobrý člověk?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Naše město
Počet příspěvků: 24
Hlavně pro: Všechny
30.8.2014 - 17:18

Počet členů vedení města

Po řadu let bylo pravidlem, že v čele města stál starosta a 2 místostarostové. Ale tento počet byl dán především snahou naplnit koaliční dohody, nikoliv reálnými potřebami města. Domníváme se, že na vedení slánské radnice stačí 2 uvolnění funkcionáři. Rozpočet města by tak ušetřil cca 1 milion korun. Co si o tom myslíte vy?

Podrobněji:

http://www.nase-mesto.info/nase-mesto-vedeni-mesta.php

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 578
Hlavně pro: petr
30.8.2014 - 17:12

Že by KSČM nebyla schopna sestavit samostatnou kandidátku tomu nevěřím. Vidím to spíš na taktiku. Existují lidé, pro které je KSČM jako samostatná strana na kandidátce nevolitelná. V koalici s SPO a případně s nezávislými kandidáty už je to něco jiného. Komunisté je volit budou tak jako tak a v koalici mohou posbírat další hlasy. Je to docela chytré. Nakonec RNDr. Peška žádný hlupák není.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
petr
Počet příspěvků: 154
Hlavně pro: Naše město
30.8.2014 - 15:55

Smutný pohled na komunistickou stranu, která není schopna sestavit svou vlastní kandidátku a schovává se pod názvem Naše město. Je to chybějící hrdost, nebo jen vypočítavost? Možná obojí.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Naše město
Počet příspěvků: 24
Hlavně pro: Všechny
30.8.2014 - 09:28

Naše město je volební  koalicí KSČM, SPO a nezávislých kandidátů. V současné době dopracováváme náš volební program a jeho jednotlivá témata. Náš volební program však chápeme jako jakýsi „open projekt“. Tedy projekt, který by se neměl vytvářet někde v uzavřeném sterilním prostředí stranických sekretariátů, ale měl by reflektovat přání, náměty i problémy občanů královského města Slaný.

Rádi bychom tedy na různých IT fórech

- webových stránkách www.nase-mesto.info ,

- facebooku: https://www.facebook.com/pages/Na%C5%A1e-M%C4%9Bsto/700480653373986?fref=ts

- diskusním fóru www.slansko.cz

postupně představili naše náměty či návrhy a samozřejmě uvítáme vaše poznámky či připomínky.

Uvítáme rovněž vaše konkrétní  doporučení, co v našem městě v příštích letech zlepšit nebo na co dalšího se zaměřit.

Psát nám můžete na adresu nase-mesto@volny.cz

 

 

Naposledy upraveno 30.08.2014 - 09:29Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  16  17  18  19  20  21
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.