Obsah  >>  Politika, politici  >>  Naše město - diskuse k volebnímu programu
Strana:   1  ...  5  6  7  8  9  ...  21

Naše město - diskuse k volebnímu programu

Robin
Počet příspěvků: 578
Hlavně pro: MartinC
5.10.2015 - 23:25

Slovy klasika:"Je to marný, je to marný, je to marný".
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: MartinC
5.10.2015 - 14:52

Nenacházím na svém textu nic, čím bych se měl nějak dotýkat Vaší osoby.

Ovšem ti, kteří kandidují v kandidátce jejímž lídrem je komunista a 13 osob v ní jsou komunisty nebo byli KSČM navrženi, nemohou počítat (ani při své deklarované nezávislosti) s tím, že tato kandidátka sestavená komunisty Peškou a Kasíkem za asistence ppl. v.v. (a rovněž bývalého komunisty, nyní SPOZ) L.Šmehlíka nebude považována za komunistickou.
Beru na vědomí Vaše prohlášení, že s komunismem nemáte nic společného i to, že jste v oné kandidátce uváděn coby "nezávislý". Nemám důvod Vám nevěřit.
Nicméně jste přece musel vědět v jaké kandidátce jste stavěn na druhé místo, hned za lídra, že (pravdou je, že název seskupení byl asi matoucí)? Na naší kandidátce (ODS) jsme měli rovněž asi 10 nečlenů (tedy "nezávislých") - nicméně oni věděli v jaké jsou kandidátce.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: Jonáš
5.10.2015 - 14:15

Tak, já už jsem si na urážení (v tomto DF i od jiných), ponechané adminem bez povšimnutí, již zvykl. Ale, napíšu-li slovo urážka - mám na mysli jeho všeobecný význam a nemusí se týkat jenom mně, stejně, jako je tomu v textu Vašeho příspěvku na který se ptáte.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MartinC
Počet příspěvků: 62
Hlavně pro: Čtenáři
5.10.2015 - 14:06

Nu, a stejně matoucí je i název Peškova volebního seskupení "Naše město", kde se snaží (za pomoci některých kandidujících nestraníků) vzbudit dojem, že jde o "zcela nepolitické seskupení" a nikoliv o komunistickou kandidátku. - nejsem komunista a nejsem na ni jediný, kdo s komunismem nemá nic společného

Zkrátka co je slánské, tak by mělo, zřejmě - podle jejich představ - asi spadat pod jejich (komunistický) vliv!!! - nemám žádný komunistický vliv

Vaše další narážky již vyhledávat nebudu.

Martin Cílek

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Čtenáři
5.10.2015 - 13:23

Pane LSCH,

Mohl byste uvést, které slovo či text z mého posledního příspěvku pokládáte za vaši urážku?

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: MartinC
5.10.2015 - 12:56

Vážený pane Cílku,
jistě mi sdělíte, kterýže přívlastek jsem Vám přiřkl (nejsem si vědom co máte na mysli), který k Vám nepatří. Tudíž ani nevím v čem nemám pokračovat a čemu chcete - jinou cestou - zamezit.

Za objasnění Vám předem děkuji.

Ladislav Schneider.

P.S. - Panu či pí. "ajimz" děkuji za anonymní oslovení i vyjevený anonymní názor ...?
Naposledy upraveno 05.10.2015 - 13:18Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ajimz
Počet příspěvků: 82
Hlavně pro: Čtenáři
5.10.2015 - 12:17

Pane Schneider,
teď už vím, proč je ODS čím dál tím víc nevolitelná strana pro většinu obyvatel nejen Slaného .....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MartinC
Počet příspěvků: 62
Hlavně pro: Čtenáři
5.10.2015 - 12:00

Vážený pane Scheidere,

byl bych velice rád, kdybyste mi přestal nepravdivě přisuzovat přívlastky, které ke mně nepatří. Pokud v tomto budete pokračovat, budu nucen vše řešit jinou cestou, abych tomuto zamezil.

Předem Vám děkuji

Martin Cílek

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: Jonáš
5.10.2015 - 10:48

Tak, možná, když se jenom trošku zamyslíte přijdete na to, že např. - Slánská radnice - je oficiálním zpravodajem MÚ Královského města Slaného! Tudíž označení "SLÁNSKÁ" je tu zcela na místě. Neinformovaný, náhodný čtenář Internetových Peškonovin pod názvem - Slánské noviny - dojde klidně k závěru, že kromě tištěného bulletinu Slánská radnice vydává město Slaný zřejmě ještě internetové noviny pod uvedeným názvem!!! V tom, je právě to matení a mystifikování páně Peškovo. Že to není jednoduché a něco to stojí je, samozřejmě, jasné - platí to pan Peška nebo jeho politická strana? Slušností by ovšem bylo, pokud už je v názvu uvedeno "Slánské ...", doplnit název objasňujícím doplňkem - např.: "Slánské haló noviny" nebo "Slánské noviny KSČM", či "Peškovy slánské noviny" - pak by jistě nebylo proti označení "Slánské" žádných námitek. Nu, a stejně matoucí je i název Peškova volebního seskupení "Naše město", kde se snaží (za pomoci některých kandidujících nestraníků) vzbudit dojem, že jde o "zcela nepolitické seskupení" a nikoliv o komunistickou kandidátku.
Zpravodaj OMS bude prý, jak p. Nič dal na vědomí, pokračovat - respektive bude obnoven, podle p. Niče, až mu zbyde nějaký čas. Tak se tolik neradujte. Zmíněný zpravodaj byl totiž prý původně založen pány Zímou a Zlámalem, kteří záhy odešli k ANO - a proto neměli na pokračování bulletinu, nyní opozičního uskupení OMS, zájem!!!
L.Sch.

P.S. - Věřím, že ani Vaše urážení, kromě toho, že si ho nevšímají páni administrátoři - pro ostatní nezapadne.
Naposledy upraveno 05.10.2015 - 10:51Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Čtenáři
5.10.2015 - 07:42

Ta vaše posedlost Peškou musí být pro vás asi sebezničující. "... vydává Slánské noviny .." a jaké by měl asi vydávat? Rakovnické?

Zkuste si, místo tady toho nadávání,  založit podobný web. A pak možná uvidíte, že to není až tak jednoduché. Slánské listy v podstatě se zprávami ze Slaného skončily. Neúspěšný je i projekt pánů Niče a Bartoníčka, kteří se snažili Slánským  novinám konkurovat, ale nevydrželi ani 2 roky.  Teď už tam najdeme jen občasné výlevy pana zastupitele, které nasvědčují tomu, že to asi nemá v hlavě tak úplně v pořádku.

Někdy si říkám, zda vás Peška, potažmo Slánské noviny, za tuto nepřetržitou reklamu a propagaci, neplatí.  Vždyť nikdo jiný o tomto webu tady nepíše tak často, jako vy.

Naposledy upraveno 05.10.2015 - 07:42Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: Ferda M
4.10.2015 - 22:58

Zdravím - tak, samozřejmě, město Slaný, je všech občanů v něm přebývajících.
A snad právě proto, je název volebního seskupení komunisty Pešky - "NAŠE MĚSTO" - vskutku zavádějící a neskutečnou drzostí. Ale co bychom se divili, že? Vždyť on vydává i internetové noviny pod názvem "Slánské noviny"!!! Zkrátka co je slánské, tak by mělo, zřejmě - podle jejich představ - asi spadat pod jejich (komunistický) vliv!!!
Chci věřit, že většina Slaňáků, je schopna toto vnímat a podle toho se i zařídit a v příštích volbách dát svou vůli, distancovat se od všeho co je komunistické - a tedy nemá se Slaným nic společného - jasně najevo!
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ferda M
dle redaktora idiot
Počet příspěvků: 60
Hlavně pro: Čtenáři
4.10.2015 - 20:05

naše město je jejich (tedy podle nich "Naše"). Co je na tom k nepochopení?
Naposledy upraveno 04.10.2015 - 20:05Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 578
Hlavně pro: Čtenáři
3.10.2015 - 18:58

Nezapomněl jste na mne? V poslední době jste vždy v reakcích uváděl Robin/Robert nebo naopak.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: robert
3.10.2015 - 18:01

Proč myslíte, když jsou uváděna fakta, že jde o nenávist. Tak, samozřejmě, máte-li na mysli mou kritiku spolupráce s komunisty, tak skutečně spolupráci s kandidáty komunistické Peškovy kandidátky a přímo s ním v radě města, považuji za ostudu celé zbývající koalice - to je pouhé konstatování, jak to cítím já, bez jakéhokoliv vzrušování či nenávisti. Tu, spíš, pozoruji ve Vašem pokusu hodnotit kvalitu mého života. Ujišťuji Vás, že důvdů k radosti (větších i malých) mám opravdu i coby senior dost.
'A propos - připomněl jste mi, že už mám asi dva dny absenci ve zmíněné restauraci, tak si asi skočím na pivko - mám tam pozdravovat p. Cílka nebo, také občasné, hosty p. Hůlu či Chyského nebo stálého hosta pí. "coginu"? Při cestě bych mohl třeba pozdravit i některé radní i s p. starostou v restauraci-kavárně Wilson, že? - pokud bych je tam zahlédl oknem, jak se občas stává.
Vysvětlivka: Užší vedení města jsou - p. starosta a dva místostarostové (z nichž jeden, pravda, jen na částečný úvazek). Celá koalice, čítající nyní 17 zastupitelů, je - pravda - zastoupena i v radě města. Nicméně, kdo zve na "bilancování" (nebo balancování?) s vedením města a radou se v onom oznámení jaksi nedočtete.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 311
Hlavně pro: Čtenáři
3.10.2015 - 16:43

Koukám, že z vás ta nenávist na vše, co se v současné době ve Slaném děje, přímo prýští. Musíte mít hodně těžký život. Ale slyšel jsem, že ho úspěšně utápíte často U Rybiček.

Jinak moc nechápu, jaký je rozdíl mezi koalicí a vedením města. Podle mne to jsou stejní lidé, stejné politické strany.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: robert
3.10.2015 - 15:44

Kde jste si ten článek přečetl? - nebylo to v Peškových (což je lídr komunistického volebního seskupení Naše město) "Sl. novinách"? A zdejší příspěvky "Našeho města" jste četl : 1.10. v 07:31, 1.10. v 11:57 a příspěvek 2.10. 22:49 v kterém již "Naše město" zcela mlží!!!???

Faktem je, že kromě videomagazínu v Slánské TV jsem čl. "Bilancování" (příhodnější by asi byl špíše název "BALANCOVÁNÍ") objevil nyní i v Slánské radici - i když bez označení, kdo že na akci vlastně zve - vedení města nebo koalice, jako taková? Nu, uvidíme - předpoklad je, že tam budou všichni, tedy včetně přeběhlíka 17 členů koalice.
Ostudou koalice ovšem je, že hlásnou troubou města, je páně Peškův (a seskupení "Naše město") komunistický internetový plátek SN.
L.Sch.
Naposledy upraveno 03.10.2015 - 15:46Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 311
Hlavně pro: Čtenáři
3.10.2015 - 15:04

Tak já si ten článek, kvůli vám přečetl 2x a nikde informaci, že by tuto besedu organizuje Naše město nevidím.

Čtu tam jen to, že se někdy přespříští týden  uskuteční beseda s občany, které se zúčastní někdo z vedoucích funkcionářů města, potažmo městské rady.

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/bilancovani

 

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3732
Hlavně pro: R r
3.10.2015 - 12:08

Tak, jelikož se jedná o "Slánský videomagazín" s oficiálním logem města, je zřejmé, či dá se předpokládat, že pozvánka ve videomagazínu je od vedení města (i když - kdo zve - tam chybí). Pozvánka od představitelů volebního seskupení "Naše město", sestaveného známým "soudruhem", uveřejněná v jeho internetovém bulváru (která se tváří, že akci organizuje "Jejich město") - je ostudou současného vedení města i celé koalice, která nejenže zatím nevydala svou vlastní pozvánku, ale evidentně jí ani nevadí, že páně Peškův internetový bulvár se vydává (nebo opravdu je???) za hlásnou troubu současné koalice i současného vedení města (jehož někteří představitelé se tam ani nestydí publikovat svá vyjádření)!!!
L.Sch.

P.S. - Faktem je, že jelikož současná koalice evidentně nehodlá nechat občany vystoupit ani v diskusi na závěr zasedání zastupitelstev (další "šance" by možná mohla být v pondělí 5.10., při zasedání zastupitelstva v Grandu), chce to možná napravit onou besídkou. Pravdou ovšem je, že veřejnost je již značně otrávena.
Naposledy upraveno 03.10.2015 - 12:51Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 55
Hlavně pro: R r
3.10.2015 - 10:26

Rennere, Rennere, zase se v tom patláte. Přijťte diskutovat a uvidíte. Při vašich znalostech by vaše příspěvky mohly být i přínosné. Škoda, že nejste zastupitel to by si občan na zasedáních "pochutnal".Obecně jste představitel tzv. slánských chytrolínů. Pochopitelně v čele s p.Ničem.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Naše město
2.10.2015 - 23:52

Buď A) nepřímo přiznáváte, že jde o akci pouze jednoho z volebních subjektů, který mate veřejnost sdělením, že jde o besedu s představiteli vedení města a městské rady. Pak jste měli doplnit jména a funkce těch, kteří budou město zastupovat a pozvánku podepsat.

nebo B) mlžíte a na besedě budou skutečně představitelé vedení města, tedy starosta nebo nejméně místostarosta a s radou je to stejné. O tom pochybuji, když neexistuje za Město Slaný oficiální pozvánka. 


Zkuste prosím mi vysvětlet, kdo obecně je představitel vedení města a kdo je představitel městské rady.


Pro mne je skutečné důležité, zda besedu zve výhradně Naše město nebo Město Slaný. V tom je podstatný rozdíl. Naše město není představitelem Města ani  jeho mluvčím.


Vratislav Renner
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  5  6  7  8  9  ...  21
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.