Obsah  >>  Politika, politici  >>  Petice proti kvotám v Čr
Strana:   1  2

Petice proti kvotám v Čr

avik
Počet příspěvků: 40
Hlavně pro: RK007
22.5.2015 - 09:07

Obávám se jiného scénáře...vláda se sice "ostře postavila proti kvotám" ,/=  divadlo proveřejnost /, aby posléze " hrdinně padla při obraně českých zájmů " /= snaha o zachování si  tváře před vlastními občany/.
A samozřejmě o udržení vlastích koryt zde, případně slíbených koryt ve strukturách EU.

Vazalský vztah našeho premiéra k EU je zřejmý a chvástáni ministra vnitra o vyhlášení referenda se jaksi vytratilo...

Jde o lidi nevzdělané a nevzdělavatelné,pracovně  na našem kontinentě neuplatnitelné, s totální jazykovou a kulturní  bariérou.

Pracovní kvalifikace je: nic nedělat...dále pastevci koz, nosiči vody a prodavači kebabu či koření..

Ovšen krobě záliby v podřezávání krků lidem jiného vyzvání.

Jak pravil jejich nynější vůdce : islám je náboženstvím války , ne míru.

Dělení muslimů na "hodné" a "ty ostatní " je blbost, neb korán je jen jeden.

Allahu akbar!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: kafe
22.5.2015 - 05:49

To je zajímavé. Tahle vláda se proti povinným kvótám ostře postavila, sněmovní evropský výbor jí podpořil..... ale vy jste se rozhodla se proti ní kvůli kvótám vzbouřit.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 110
Hlavně pro: Všechny
21.5.2015 - 20:40
Přesně tak,Ukrajinci,aspon makají větnamci taky,ale tahle verbeš makat nebude jako romové a proto je ta petice.Já jsem matka samoživitelka a není mi jedno co se děje.Zapojilo se už ix měst a v tv?radši se o ničem nemluví.Je už opravdu čas říct dost téhle vládě a ukázat že češi se umí zbouřit a né jenom mlčet dřít,aby ti co nedělají se měli dobře.Chce se spojit a ukázat Slanákům co je čeká.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
avik
Počet příspěvků: 40
Hlavně pro: Post
21.5.2015 - 09:11

Omyl-550 "lidí" je určité procento imigrantů t.č. v utečeneckých táborech.Ve skutečnosti půjde o 20 000 až 30 000 imigtantů ročně.Také si povšimněte, že na člunech přivážejících do jižní Evropy tu černou  svoloč jsou   dobře živení muži ve vojenském věku,mezi kterými je několik žen, pokud možno těhotných,aby to vypadalo poněkud věrohodněji.A  hlavně ti skutečně chudí, potřebující pomoc nemají 3 000  dolarů na " lodní lístek" do Evropy.Takže vítejte ve zlých  časech. Pokud se tedy nepostavíme na aktivní odpor.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Všechny
21.5.2015 - 06:22
A kde jste byla v 90tých letech,když se sem houfně stěhovali Ukrajinci???Dneska jich tady máme milion a nikomu to nevadí.Nějakých 550 lidí je proti tomu sranda....-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 110
Hlavně pro: Všechny
20.5.2015 - 23:31
Vážení občané našeho města.Chtěla bych vám oznámit,že jsem se zapojila do petice Islám v naší české republice necheme.Tato petice se rozjela po celé naší České republice.Komu není lhostejné co nás čeká a rád by se taky zapojil a měl nápad,jak oslovit Slanáky,aby taky podepsaly,ráda budu za každý dobrý nápad.
http://www.ivcrn.cz/.      Dnes jsem vyrazila mezi lidmi a pár podpisů sehnala,ale je to málo,lidi nechtějí slyšet co se děje,přitom jde o jejich děti,rodiny.Bylo by dobré,udělat petiční místo,třeba v nákém obchodě,restauraci.Když budeme pořád mlčet a nic nedělat,tak pořád budeme otroci tohoto systému a vlády.Děkuji všem kdo to aspon přečte a zamyslí se nad tím.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.