Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  4  5  6  7  8  ...  21

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Čtenáři
Počet příspěvků: 2193
Hlavně pro: XXL
6.12.2017 - 14:56

Tak, pane "XXL", v případě jakéhosi "Lojzy" nejde o stejný či odlišný politický názor, ale o způsob diskuse, kdy on, ze stínu své anonymity (čehož i Vy využíváte), se snaží dehonestovat neanonymního diskutéra a bere si do svých nevymáchanách úst i jeho jméno; - to považuji zkátka za sprosťárnu. Nu, a v jeho případě je označení - komunistický - (což, uznávám, je pro normálního člověka jistě urážkou) přiléhavé - viz jeho obhajoby vydavatele internetových komunistických novin RNDr. Pešky.
K uvedeným fotografiím:
Jsou tam uveřejněny fota V. Havla z různých období - ze setkání s Madeleine Albrightovou, kdy byl ještě poměrně v dobré formě a pak pozdější, kdy již velmi sešel (tam vypadají asi dobře dvě fotky, jako montáže) - nicméně ani jedna z fotek nezachycuje V. Havla v nějaké nedůstojné pozici či situaci, narozdíl od mnoha fotek s Milošem Zemanem, kdy je člověku stydno jakéhože má ČR prezidenta!!!   Foto jednoho z členů Plastic People, který neudržel na uzdě sklon k alkoholismu, je smutným pokusem o to, aby s jeho nedůstojnými záběry (které byly "pochoutkou" pro číhající fotografy) byl snad spojován i V. Havel!!! Leč, kde nic - tu nic. Prostě, V. Havla s očividnou "virózou" se zachytit nepodařilo. Inu on byl spíše pivař než piják Becherovky či slivovice nebo vodky v Ruském velvyslanectví, těsně před prohlídkou Korunovačních klenotů!
Nu a na závěr znovu apeluji na normální uvažování voličů:
Nedopusťme nadále současného ostudného a nesoudného, nemocného prezidenta na pražském hradě.
L.Sch.
Naposledy upraveno 06.12.2017 - 15:08Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 409
Hlavně pro: Všechny
6.12.2017 - 13:05
No a zde se opět ukazuje to, o čem jsem psal níže, tedy to, co je politika za svinstvo.

Fotografie s bývalým prezidentem je nazvána evidentní hnusnou montáží nedlouho před smrtí, zatímco současného prezidenta stejný diskutující označuje výrazy: (kopíruji)

-Nedopusťme nadále tohoto ostudného a nesoudného, nemocného prezidenta na pražském hradě.L.Sch.
-asi má také, jako jeho Zeman - v hlavě vypatláno!!!
-Na jeho pocity, či senilní přání, ale - KÁLÍ PES
-Zeman se kvůli návykovým látkám změnil a ztratil poslední zábrany ...

a diskutující, kteří nesdílejí stejný politický názor neváhá označit: -Vy jste komunistické hovado.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 567
Hlavně pro: Čtenáři
6.12.2017 - 12:46

Od komunistů mám daleko modrej ptáku.

Fotky jsou z oslavy jeho narozenin v CAFE ATLAS. Nic pěkného. S průvodním textem však nesouhlasím.

Foto o celé partě vypovídá o všem. Žádné montáže, pouze držkopády a pochcaní Plastic People of the Universe atd.

http://hedvicek.blog.cz/1111/narozeniny-starickeho-mocnare

 Přílohy:
druhe-foto.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2193
Hlavně pro: Všechny
6.12.2017 - 12:20
Pan "Lojza" je zkrátka odporný komunistický zoufalec, který se neštítí využívát evidentních hnusných montáží (s fotem V. Havla nedlouho před smrtí) ... Inu - asi má také, jako jeho Zeman - v hlavě vypatláno!!!
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 567
Hlavně pro: Čtenáři
6.12.2017 - 08:42

Zeman má více rozumu než celá ODS i s Vámi dohromady.

Trautenberg dělá ostudu kam přijde, jen se mu to toleruje jako Havlovi.Přílohy:
havel.jpg

Naposledy upraveno 06.12.2017 - 08:55Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2193
Hlavně pro: Všechny
5.12.2017 - 22:58
https://www.pressreader.com/czech-republic/mf-dnes/20171204/281827169093196/textview

- ODS neporušila dané slovo -

Blok demokratických pravicových stran není nikterak Kalouskův - vždy to byla iniciativa ODS - a navíc je to jen blok utvořený pro společný postup - buď do vytvoření vlády či jiné řešení!

Karel Schwarzenberg není nyní tím o kom je řeč, ale jisté je, že by tolik ostudy jako současný prezident ČR neudělal a spíše by renomé republiky, jen svou známostí ve světě, pozvedl.
Ale - pozdě bycha honit - teď je jen třeba stejnou chybu neopakovat a evidentně tělesně, ale i duševně zdeptaného člověka nevolit ani v prvním kole prezidentských voleb!!!
L.Sch.
Naposledy upraveno 06.12.2017 - 00:17Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Jeseter1
5.12.2017 - 20:03

Omyl přírody a zdravého rozumu byl především protikandidát pana Zemana v prezidentských volbách.
Jakýsi senilní,rakouský stařec,kterému tečou sliny,šišlá jako malé dítě a v bdělém stavu byl naposledy v minulém století! Tento knížepán si rád hodí "šlofíka" i ve sněmovně a když jsem slyšel jeho pokus o zpěv české hymny,chtělo se mi plakat.Kdyby toto monstrum sedělo na hradě,to by byl pravý konec národa českého! Miloš Zeman tak jako tak vyhraje.Raději s tím počítejte a se Sharkem a Čtenářem už kujte pikle:-))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 567
Hlavně pro: Všechny
5.12.2017 - 13:37

https://www.pressreader.com/czech-republic/mf-dnes/20171201/281814284185898

Vážený profesore Petře Fialo, jsem skalní volička ODS a vnučka vašeho dávného předchůdce rektora Masarykovy univerzity prof. Bohumila Baxy (zastřelen Němci po heydrichiádě na střelnici v Kobylisích, ale to asi víte). Můj dědček byl také senátor a říkal, že politika je věcí možného a kompromisů. S hrůzou sleduji postoj váš a celé ODS. Jen nezkušený politik nebo úplný amatér vydává před volbami prohlášení typu 's kým ano a s kým ne', aniž vůbec tuší, jak dopadnou...

http://www.protiproud.cz/politika/3493-mistrovska-partie-andreje-b-kdo-umi-umi-kdo-neumi-zira-a-vzteka-se-zrozeni-tezke-vahy-vaclav-klaus-mladsi-vystoupil-z-rady-a-zvedl-prapor-pravice-fialovi-kamaradi-z-blobu-besni-zacne-to-byt-zajimave.htm

Fiala se navíc nechal Kalouskem a Farským zatáhnout do šíleného havlisticko-lidoveckého „bloku“ (lidově se mu správně říká „blob“), aby prokázal, že je opravdu neschopný-všehoschopný (pokud mu zatleská ČT). Prošel si za to zesměšňující procedurou až napotřetí zvoleného místopředsedy sněmovny.

Tady se můžete vyblít Pytlíkové, Ládinové a spol. Bohužel, skoro všechno je to pravda.

:-)

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 409
Hlavně pro: Jeseter1
5.12.2017 - 08:56

Vy mě znáte, že píšete o o nějakých mojich souvěrcích?  Mě váženej pane, politika vůbec nezajímá! Je to jeden velkej bordel. Již jsem to tu několikrát psal, nikdy jsem nebyl v žádné politické straně, ani hnutí. Tak se mi laskavě nesnažte někam zaškatulkovat!
A co se žraloka a toho druhýho borce, co jsem zmiňoval týče, ti jsou oba příkladem toho, co je politika za svinstvo. Možná jsou to obyčejní chlapi, s kterejma by člověk v klidu pokecal (ani jednoho osobně neznám), ale ne o politice. Tam prostě maj ten svuj politickej názor a přes něj nejede vlak. Žralok působí o to víc "broukem Pytlíkem", protože, ten je opravdu schopen diskutovat i o menstruačních vložkách, jen aby ostatním dokázal, že on v tý Americe byl a zná tedy na světě všechno a hlavně zná to líp než ostatní.
To že pani nedostala lázně a tak trošku v příspěvku smíchala jablka s hruškama, to je věc druhá. Chápu i její rozhořčení. Ona tam v úvodu píše, že lázně hradí pojišťovna, až pak tam zamotá ty lázně Luhačovice atd. Jenže v tom do toho vstoupí bezchybný žralok a napíše paní, jak se věci mají, (což chápu),  ale samozřejmě nezapomene zmínit svoji nabubřelost tím, že paní napíše, že to má v hlavě pomotané.A to je to, co mě iniciovalo k napsání příspěvku. Nehledejte v tom tu zatracenou politiku. Vy i Nobody.Nashle
Naposledy upraveno 05.12.2017 - 08:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 562
Hlavně pro: Lap
5.12.2017 - 08:50

https://nazory.aktualne.cz/komentare/zacala-uz-v-tajne-sluzbe-bis-normalizace/r~91c0c2e0d84d11e7aabeac1f6b220ee8/?redirected=1512457128

Jak to chápat? Superlegalistické vyjádření? Začátek normalizace tajné služby, jež se již přizpůsobuje novým časům? Bojí se Koudelka o místo, snaží se vypadat před Zemanem a budoucím premiérem Andrejem Babišem přijatelně?

Asi ode všeho trošku. Kdo se zabývá bezpečností, ví: Rusko vede proti EU hybridní, dezinformační válku, jejímž cílem je rozklad demokracie. Jednají o tom europoslanci, vznikají pracovní skupiny, které toto riziko řeší

Superlegalismus najdeme ve formulaci, že nedošlo "k nezákonnému ovlivňování" voleb. Jinými slovy, dezinfomace a zpochybňování vlády, médií, našeho členství v EU a NATO, se dějí zákonně. U nás můžete lhát a vést kampaň proti svobodě. (Ví BIS, kdo platí Aeronet, který kupříkladu napsal, že protesty lidí proti prezidentu Zemanovi na Albertově v listopadu 2014 organizovala a platila americká ambasáda, což je lež jako věž? Stojí za přečtení článek Respektu o tomto serveru.)

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 562
Hlavně pro: XXL
5.12.2017 - 07:27

Taky máte rád fake news, polopravdy nebo úplný blbosti a mohou za to jiní!?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jeseter1
Počet příspěvků: 20
Hlavně pro: XXL
5.12.2017 - 06:21

Máte pravdu, za všechno špatné přece může  Kalousek a mandelinka bramborová (jak kdysi tvrdili Vaši souvěrci). Nu, a na Slánsku je to Shark a čtenáři, že?Soudný člověk a nemusí to být ani "kavárník", aby už dávno poznal, že to co sedí na Hradě je snad omyl přírody a zdravého rozumu. Tož tak!
Naposledy upraveno 05.12.2017 - 06:22Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 409
Hlavně pro: Shark
4.12.2017 - 23:47

Běžte už člověče do řiti! Sem ať napíše kdo che, co chce, vy se zněj snažíte ihned udělat blbce! Napíšete to sice kulantně: ("Máte to v hlavě trochu pomotané"), ale to nic nemění na tom, že musíte mít za každou cenu poslední slovo! Jste snad klon jistého pana čtenáře. Ten zde na diskuzi působí stejně. Vy jste schopen snad vést i dlouhosáhlé diskuze a vkládat zkopírované články i o menstruačních vložkách, kdyby je tu nějaký ženský na diskuzi hodnotily!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2719
Hlavně pro: nikdoněkdo
4.12.2017 - 23:34

Zeman to nepotřebuje , jeho sponzorink platíme všichni, i ti, kteří ho nechtějí:
http://nazory.ihned.cz/komentare/c1-65977910-pravda-vitezi-po-zemanovsku-billboardy-vsude-a-kampan-to-neni
  • Česko zaplavily billboardy se Zemanovou vyfotoshopovanou tváří a heslem "Zeman znovu".
  • Protože jsme nikde neobjevili prezidentovu větu "promiňte, já jsem si to s tou kampaní rozmyslel", musíme pracovat s hypotézou, že si Miloš Zeman vymýšlel či fabuloval.
  • Je docela smutné pozorovat, jak se prezidentův vztah k pravdě postupem času stále víc rozvolňuje.
  • Jediný předvolební slib, kterého se Miloš Zeman zatím drží, je ten, že se nebude účastnit debat s protikandidáty. To ale není zas tak těžké, protože v debatách by určitě došla řeč i brutální konflikt jeho výroků s realitou. A pokud by proti němu seděl někdo jiný než etalon servility Jaromír Soukup z televize Barrandov, vysvětlovalo by se to Zemanovi opravdu špatně.
Naposledy upraveno 04.12.2017 - 23:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2719
Hlavně pro: nikdoněkdo
4.12.2017 - 23:20

Máte to v hlavě trochu pomotané:
Lázeňskou péči HRADÍ POJIŠŤOVNY ZE ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ, TEDY PLÁTCEM JSOU POJIŠŤOVNY A POPŘÍPADÉ SE SPOLÚČASTÍ  JEJICH POJIŠTĚNCI.
PŘÍJEMCEM  TĚCH PROSTŔEDKU JSOU LÁZEŇSKÉ SUBJEKTY A TY SI SVÝMI PROSTŘEDKY HOSPODAŔI PO SVÉM, KDYŽ JE MALÝ ZÁJEM, JE MALÝ VÝNOS, KDYŽ JE DOBRÝ ROK ,JE LEPŚI VÝSLEDEK, JSOU TO OBCHODNí SPOLEČNOSTI A NIKDO JIM NIC JINÉHO NEDÁ, DOTACE NEDOSTAVAJÍ A TAK JE TO I S LÁZNĚMI LUHAČOVICE, JE TO OBCHODNÍ SPOLEČNOST ,AKCIOVÁ SPOLEČNOST S NĚKOLIKA FYZICKÝMI VLASTNÍKY. TUDÍŽ SI SVÝMI VYDĚLANÝMI PROSTŘEDKY HOSPODAŘÍ DLE SVÉHO UVÁŽENÍ, VÁŠ POBYT HRADIT NIKDY NEBUDOU!
LÁZEŠKOU POLITIKU URČUJE MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ A JEJICH VYHLÁŠKA O ÚHRADÁCH LÁZEŇSKÉ PÉČE.
Tedy ještě jednou, vaši péči nehradí lázně, ALE POJIŠŤOVNY
CO TY ALE MAJÍ SPOLEČNéHO S TÍM SPONZORINKEM VYSVĚTLIT UMÍTE?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: Všechny
4.12.2017 - 18:00

   NO  TAK TO SI PŘEČTI.    A MYSLÍŠ  ŽE BY TUTO  Miloš ZEMAN  PŘIJAL ?
                  Miloš ZEMAN   BY  TAKOVEJ  PARCHANT    NEBYL
 
 
Tak milí přátelé, minulý týden jsem dostala na žádost o lázeňskou komlexní péči (vše hradí zdravotní pojišťovna) odpověď, že se tato ZAMÍTÁ podle nařízení předpisů a vyhlášek, atd. Jednalo se o lázně Luhačovice, protože snad ještě tam jsou jen čeští občané. A včera jsem se dočetla v tisku, že  lázně Luhačovice a Jáchymov poslaly na účet presidentského kandidáta Drahoše 1,3 milionu korun!!!??? No to je snad zlý sen!!!??? Na péči pro nemocné lidi nejsou peníze a na politické sponzoringy a kšefty JSOU???  Tak asi tady začíná být aktuální, že pokud jsi v důchodovém věku, tak už nemáš na nic právo a vlastně jsi tady na obtíž!!! Zatím se loučím a přeberte si to jak chcete, ale já jsem osobně tímto postupem lázní absolutně ZHNUSENA!!!

Vážení přátelé, nelenila jsem a chtěla jsem si ověřit, zda nejde o novinářskou kachnu nebo o hoax a našla jsem si transparentní účet J.Drahoše, kde jsem našla platbu ze dne 8.6.2017 , Lázně Jáchymov poslaly na účet 650 000,- a Lázně Luhačovice tentýž den také částku 650 000,-. To je zajímavé ne? Mnoho let jsem také jezdila na komplexní léčbu do Mariánek, ale nyní už lázně nedostávám, zřejmě musím pochopit, že  se v lázeňství "musí šetřit".
 Věra
 
--- http://klikni3.tiscali.cz
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 562
Hlavně pro: Lucije
4.12.2017 - 10:04

Zaujalo mne, jak rychle jste analyzovala nový daňový zákon v USA, když ještě nebyl zveřejněn.

Faksimile jste viděla? Rukou dopisovaný věty na okraji senátního návrhu, to snad ani v Albánii nemají.

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 562
Hlavně pro: Všechny
4.12.2017 - 09:10
Nobody
Počet příspěvků: 562
Hlavně pro: Lap
4.12.2017 - 08:52

Tak Kňour je milovník "alternativní pravdy" rozumějme ruskejch webů a Parlamentní listy jsou plný těch rozumů
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2193
Hlavně pro: Všechny
3.12.2017 - 22:27
T. Kňourek doporučuje denně číst - Parlamentní listy - !!!??? No pozdravpámbu - to jsou mi, ale představy o dobrém informačním zdroji!!!
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  4  5  6  7  8  ...  21
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.