Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  23

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
7.5.2018 - 23:14

REKL BYCH , ZE MAME JASNONovičok se v Česku nevyráběl ani neskladoval, sdělily Babišovi tajné služby.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
7.5.2018 - 13:10

http://forum24.cz/nad-zemanem-zustava-rozum-stat-roztrubuje-statni-tajemstvi-do-sveta-v-zajmu-ruska/
Nad Zemanem zůstává rozum stát:
Mnohé Zemanovy výroky již v minulosti vedly ke ztrátě důvěryhodnosti ČR v oblasti bezpečnosti. To, co se ovšem děje nyní překračuje vše!!! Zemanovo vyjádření o výrobě, je tak nepochopitelné, že po něm by už mohlo následovat snad jen veřejné prohlášení, že v Rusku pracují čeští agenti a zveřejnění jejich jmen.

Tři varianty novičoku A230, A232, A234 se liší přítomností jedné či dvou methylových skupin navázaných na základní molekulu. Lze je tedy odlišit. A zatímco Skripalovi byli otráveni(ač evidentně nějak nepovedeně) látkou A234, v ČR byla testována varianta A230!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
6.5.2018 - 17:05

Historkama z natáčení a odbíháním od tématu nezakryjete fakta:
1.Zeman citoval, interpretoval z utajeného dokumentu  Proč, to vysvětluje ruská reakce. Těm to zamlžování vyhovuje a navíc  z toho profituje ruská rezidentura Nejedlý a Zbytek, obchodují se jménem Zemana.  
Ještě uvidíme, proč si tuhle zprávu "VYBRAL", bude mít příležitost to vysvětlovat na BRS
2 Organizace pro zákaz chemických zbraní potvrdila existenci látky A 234 v Salisbury.  Kde je jaká lež?
Jen Rusko používá k likvidaci nepohodlných lidí ZHN, viz plutonium a nyní  organofosfát. Pamatujete Markova, bulharský disident a spolupracovník Radia Svobodna Evropa byl zabit v Londýně tzv. deštníkovou vraždou, kuličkou ricinu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: Čtenáři
6.5.2018 - 16:50

Jen doplním, ještě se to líbí Straně Proti Demokracii, Okamura nadšeně podporuje Zemana. Ale to nikterak nepřekvapuje, fašisté a komunisté k sobě vždy měli názorově blízko
A jen pro připomenutí aktivity SPD na Facebooku:Lajkují ( TO JEST LÍBÍ SE JIM) a přispívají tato témata: Aby bylo jasno : Euroasijská E.U. je nový název pro Sovětský svaz, takže SPD nás táhnou jako zemi do Ruska
A Ortel, ten se nedávno ženil.  Jako datum svatby si vybral Hitlerovy narozeniny 20. dubna
Naposledy upraveno 06.05.2018 - 17:26Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
6.5.2018 - 11:58
Zrůdnost Zemanova jednání - je v jeho úslužnosti vyhovět Kremlu a zpochybnit Ruský útok na Skripala (proč má český prezident potřebu se k tomu jakkoliv vyjadřovat???!!!) - čímž ostudný prezident ČR pomáhá Putinovi a vystupuje tím proti zahraniční politice vlastního státu - COŽ NENÍ POPRVÉ !!! Těžko, přetěžko se bude zbavovat nalepky kamaráda a obdivovatele Ruska - v tom lepším případě!
Ten, kdo ho ovšem chválí, jsou - světe div se - komunisti!!! PŘÍZNAČNÉ, že?!
- TO JE PROSTÉ KONSTATOVÁNÍ FAKTU - nikoliv nenávistná - fabulace - dokonce prý "obhajující lži a podvody" podle zastupitele (za kryptokomunistické uskupení "Naše město") L. Šmehlíka, který ovšem v TV aplaudoval prezidentovi v jeho volebním štábu těsně po vyhlášení výsledku - tak čemu se divit, že ano?

http://forum24.cz/petr-pavel-rusko-vede-velmi-promyslenou-informacni-kampan-proti-zapadu/
Hodnocení generála Pavla ruské informační strategie vypadá jakoby psal o Peškových - Slánských novinách!!! :
..."Rusko velice umně využívá některé části informace, které jsou ověřitelné i pravdivé - a doplní k nim buďto jiné vysvětlení nebo část nepravdivé informace, což ve finálním výsledku vytváří dojem legitimity"...

Co z toho vypývá? Inu, že bolševici neboli komunisti jsou ve všech zemích světa stejní a mají všude stejnou - prolhanou - taktiku, jak ovlivňovat ty, zkrátka - snadněji ovlivnitelné. Většina takových čtenářů, prostě považujie za pravdivou celou tzv. "informaci", pokud je taková alespoň její část!
Rusko vede zkrátka velmi promyšlenou dezinformační kampaň proti Západu; a Peškovy SN se stejným způsobem snaží dehonestovat politické soupeře na komunální úrovni!!!
L.Sch.

Naposledy upraveno 06.05.2018 - 13:14Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 320
Hlavně pro: shark
5.5.2018 - 20:46

Je to marný, je to marný, je to marný.

Víte celá kauza "Skripal" mi silně připomíná kauzu 6 ti letého (1992-1997)  zapírání a zatajování fakt o činnosti protichemického praporu v 1. válce v Zálivu. Zejména faktu, že jsme naměřili (několikrát) přítomnost látky typu Sarin a Yperit v průběhu Pouštní bouře. Veteráni americké armády se dožadovali uznání nemoci syndromu války v Zálivu a krom jiného argumentovali i tím, že byli vystaveni účinkům těchto bojových otravných látek. Americké vláda se bránila zuby nehty a tak se v ČR zatloukalo a zatloukalo - nic, nikdo, nikdy nenaměřil. Přesně je vše popsáno v knize Jaroslava Kmenty "Pouštní horečka" - na str. 5 -50. Již samotné názvy kapitol hovoří za vše: "Syndrom války v Zálivu", "Plyny potvrzeny",  "Záhádná smrt", "Deník čs. jednotky", "Další mise z USA", "Zájem CIA", "Bílý dům věří Čechoslovákům" ..atd. Zkraťme to, po šesti letech lží a fabulací ministra obrany Baudyše a náčelníka chemického vojska Kozáka a jeho zástupce Ryšavého museli tito přiznat, že lhali. Chemici tehdá prostě naměřili. Pravda po té jsem byl z chemického vojska a potažmo z armády okamžitě při první příležitosti odejit - to však není důležité.

Jak jsem napsal kauza "Skripal" je (podle mne) také snůška lží a fabulací, které nikomu a ničemu nemohly prospět. Vel. Britanie (Mayová) to prostě přehnala a naši se dostali svými postoji do "blbé" situace. To byl asi důvod, proč Zeman nechal vše prověřit a ejhle vyšlo najevo, že chemici prostě měli. Možná v tom hrála svoji roli i Zemanova ješitnost - nevím, ale lhát a podvádět ani v politice se prostě nemá.

Mějte se fajn. L.Š.

 

p.s. Možná i svojí výpovědí před americkým soudem - In the Dostrict court of Brazoria County, Texas 23rd Judicial District - dne 5. dubna 2009 jsem přispěl k tomu, že americkým veteránům byl Syndrom války v Zálivu přiznán jako nemoc z povolání v r. 2009 a dočkali se odškodnění.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 20:10

O vraždu jednotlivce by šlo za předpokladu, že by byla poškozena jen zamýšlená oběť a nikoli
STO DALSICH OSOB  A  DALE EXTERIERY MESTA SALISBURY. !!!
No vono v Rusku stále platí nas mnogo , takže podle nich se nic neděje
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 19:59

Látka je chemicky syntetizována ve specializované laboratoři za přísného bezpečnostního režimu, a to maximálně v rozsahu několika mikrogramů. Jde o tzv. mikrosyntézu, která není podle mezinárodní úmluvy považována za výrobu. Testovaná látka vzniká v pracovní nádobce čistě pro účely měření spektrálních dat a její obsah je po testování ve shodě s předpisy a závazky ČR vždy poté okamžitě zlikvidován. Vlastní látka není nikdy izolována ani deponována. Pravděpodobnost úniku je proto rovna nule.
http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/vyjadreni-ministerstva-obrany-k-identifikaci-bojovych-otravnych-latek-143620/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 19:57

Nebo je tím, že jsem byl u chemického vojska.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 19:57

Zeman výroky o novičoku ohrožuje bezpečnost státu, říká právník BalašTím, že zveřejňuje utajované skutečnosti, ohrožuje podle mě bezpečnost státu a může to s tím hraničit. Nebo je v takovém stavu, že není schopen posoudit důsledky svého počínání a ztrácí způsobilost vykonávat funkci. Poslanci a senátoři by se k tomu měli nějakým způsobem vyjádřit, případně iniciovat nějaké řízení o odvolání z funkce......

Buď zpráva je, a nebo není utajená. Buď nemá pravdu pan prezident, nebo BIS. Proto by bylo dobré zjistit, jak to v tomto případě je a kdo má pravdu.

Co to samotné Zemanovo sdělení, že byl v ČR novičok vyráběn a testován. Co si o něm myslíte?

Já nerozumím tomu, proč měl potřebu to říkat. Jediné vysvětlení je, že chtěl zpochybnit výsledky vyšetřování. Snaha o zpochybnění Britů v konečné fázi vede k tomu, že to pomáhá argumentům Rusů.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 320
Hlavně pro: shark
5.5.2018 - 19:19

Zdravím Vás,

Co se týče chemie, docela dobře jste vše vygůglil. Vámi popisovaná Alleynova reakce jež dává vzniknout fosforylovaným oxinům, (včetně některých analogů) a podle Mirzajanova jsou předmětnými sloučeninami projektu Foliant/Novičok (metyl - - 1-diethylamino ethyliden amido fosfonofluoridát (látek A 230, 232 a 234) tedy jak správně říkáte obecně  - oraganofosfáty. Pravda nejůčinnější detekcí je tzv. biochemická cholinesterásová reakce. Armáda ČR má dostatek prostředků chemického průzkumu a kontroly založených na této reakci s limitem detekce řádově 10 na -8 mg/l vzduchu (na rozdíl od Vx (5x10 na -7mg/l) a právě to bylo hlavní příčinou jejího úspěchu v 1. válce v Perském zálivu. Tím bych chtěl skončit s chemiíí, neboť to nikoho nezajímá.

Fakta dokazují, že bublina kolem Skripala musela splasknout - neboť nemohla žít životem lži a podvodu. K použití chemických zbraní na VB nedošlo, šlo o pokus o vraždu jednotlivce, která byla zneužita k eskalaci napětí. V dalším. ČR se všemi typy organofosfátů (včetně těch nejnovějších typů projektu Novičok) má zkušennosti neboť se v ČR laboratorně vráběly, vyrábějí a vyrábět budou a bude pokračovat i výzkum dalších ještě větších sajrajtů a to nejen v ČR, ale i v USA, Francii... Rusku..atd. neboť vývoj v oblasti zbraní a to i zbraní hromadného ničení bohužel pokračuje na všech frontách. Pokud se nebude o těchto otázkách mluvit otevřeně, budou se zakrývat fakta a bude se mlžit bude ještě hůř ( to dělala a dělá česká elitokracie). Jedině otevřenost, vstřícnost a snaha nemlžit je cestou k uvolňování napětí. To dělá Zeman.

To byl důvod, proč jsem svůj předešlý příspěvek (ze 4.5. 23:05) psal. Psal jsem ho jako reakci na tvrzení  L.Sch., že president jde s Putinem proti svému státu, což je fabulace nenávistná a sprostá a hlavně obhajuje lži a podvody.  Ne proto abych udivoval chemíí vy popleto.

Mějte se fajn

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 18:42

Ladislav Šticha@LadaSticha

Rozdíl mezi vyrobit a zkoumat je jako rozdíl mezi semínkem vinné révy a koňakem.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 18:37

To, že to  nějakej ruskej magor zpackal, a místo z vraždy z toho je zasažení  britské infrastruktury, cca STOVKY lidí a  části města, ZA TO BRITÁNIE NEMUŽE, ALE MÁ PRÁVO TO NAZVAT CHEMICKÝM UTOKEM.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: L.Šmehlík
5.5.2018 - 18:12

Začínám pochybovat, že vy jste kdy byl nějakým odborníkem na chemické zbraně. Každopádně nyní plácáte takové hovadiny, že rozum stojí. Ale proč ne, že, je dobré stát se pucflekem toho hradního alkoholika.
Tak především. Pojem Novičok. To je novinářský pojem, znamená rusky nováček a  ti  si tímto označení pojmenovali celou řadu látek na bázi organofosfátu, za jehož vývoj dostali tvůrci Leninův řád.
Samotný pojem Novičok ovšem neříká nic o jednotlivých látkách, vše to jsou látky , které se kovalentní vazbou váží na acetylcholiesterázu a přeruší tak přechod nervového vzruchu, to člověka zabije, pokud včas nepoužije antidotum, např. atropin.
Ty latky se liší a jejich odlišné formy nesou už odborné označení A230 A232 A234.
Pro laika: Použít výraz Novičok je stejné zjednodušení jako použít slovo alkohol.
Který alkohol vyrábíte?  Ethylalkohol, metylalkohol, etylenglykol, nebo izoprpopylalkohol.Jeden je tolerovaná droga, která ve větším množství zabíjí, ty zbylé jsou jedy. 
Takže pro pořádek. Už samotné zadání na patrání po "Novičoku" je ze strany Zemana matoucí omyl, který jen má posloužit Rusku k útoku na Británii, protože Rusko od Zemanova vyjádření, MIMOCHODEM citovaného z utajované zprávy na stupni "Vyhrazené" pro bulvární televizi,  UŽ NEROZLIŠUJE , ŽE A 230 je odlišná látka od A 234 , teď už je vsjo ravno a Zeman je kremelský geroj.
To je stejné, jako .pijete alkohol? Ano, pravil prezident Zeman pijeme. 
Takže si probereme A230 .Tato látka se v Brně ve výzkumáku vyrobila v množství MIKROGRAMU, dle vyjádření ředitele, by usmrtila tohle množství tak akorát mouchu.
Na vaše bláboly o jakýchsi vyrobených kilogramech jen mohu konstatovat, že by tím Česká republika porušila Slouvu o zákazu výroby chemických zbraní, neboť by to byla VÝROBA. Vy jste asi kompletně ztratil rozum! !!!   A jak potvrdila Dana Drábová z SUJB, které je krom jaderných zařízení pověřeno kontrolou výroby chemických zbraní a dodržováním " Smlouvy" :Žádný český novičok v Británii použít nemohli, Skripala otrávila jiná látka, brání se Drábová
Sdělení Vojenského zpravodajství je buď  LEŽ, anebo si to vymyslel sám Zeman a tohle bude řešit ještě BBV Parlamentu.
A teď konketně k těm látkám.
Syntéza struktur A230, A232 a A234 je tato: Ethandiol modifikovaný až dvěma methylovými skupinami reaguje s chloridem fosforitým za vzniku kruhové struktury pojmenované jako fosfolanový analog. Poslední atom chloru je nahrazen fluorem (nukleofilní substituce). Tato sloučenina se poté nechá reagovat s chloridem fosfogenu aby se otevřel kruh a vytvořil produkt fluorofosfonát
Látky se ovšem liší navázanými skupinami.Zatímco A230 má navazáné na kruhové struktuře dva atomy vodíku H,  A234 má na stejném míste metylovou skupinu CH3.
Tudíž to jsou DVÉ ZCELA ODLIŠNÉ LÁTKY. mohou mít odlišnoá skupenství, jinou hustotu a pro spektrální analýzu stačí , VY POPLETO , tomu vyýzkumáku MIKROGRAMY , vy jeden kilograme!
Závěr je celkem snadný.  Za prvé Zeman vyblábolil úmyslně, aby se to dostalo do Kremlu, jakési sdělení Vojenského zpravodajství, které bude ještě ověřováno, protože BIS o tomtéž, SPRÁVNÉ,  vyhotovila zprávu, že ŽÁDNÁ vÝROBA, PROTOŽE VÝROBA by A. porušila smlouvuB. znamená naprosto jinou gramáž
„Jde o tzv. mikrosyntézu, která není podle mezinárodní úmluvy považována za výrobu. Testovaná látka vzniká v pracovní nádobce čistě pro účely měření spektrálních dat a její obsah je po testování ve shodě s předpisy a závazky ČR vždy poté okamžitě zlikvidován. Vlastní látka není nikdy izolována ani deponována,”
ZEMAN TIM SDELENIM NEJEN ZE ZAMLCEL SKUTECNOST, ZE POUZITOU LATKU ANI NETESTUJEME ANI NEVYRABÍME, ALE DOKONCE LHAL O VYROBE! K ZADNE VYROBE NEDOSLO ANI V PRIPADE A 230, MIKROGRAMOVÁ PRODUKCE NENÍ VYROBA A NEMUZE NIKOHO OHROZIT!

ZEMAN JE PROSTE RUSKEJ PUCFLEK A TOMU VY SLOUŽITE!
Naposledy upraveno 05.05.2018 - 18:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
5.5.2018 - 13:29
Inu - někteří jsou tak zaslepení, že nás i nadále chtějí přesvědčovat, že oni jsou ti správní na svých místech, kteří vidí do jak neskutečně krásného roucha je prezident oděn - i když ostatní vidí jeho nahotu!!!  A jak jsem předpokládal i poslední věta z příspěvku 4.5. v 14:11 se naplnila a nemusíme tu žonglovat slůvkem - bývalý - neboť bývalý černoch a bývalý komunista jsou nesmyslnými výroky!!!
Zemanovo jednání nás může pouze postavit před dilema, které jsme znali z dob dřevních - tedy vidět skutečnost, ale nesmět o ní mluvit a dělat, že neexistuje. To je právě to o čem jsme doufali, že zmizelo s pádem předchozího režimu. Ale jak vidíme, někteří nám opět chtějí vnucovat, že jen oni jsou ti povolaní, kteří věcem rozumějí - a tedy jen oni mohou vidět "překrásné oblečení prezidentovo!!!(???). My ostatní však vidíme, zcela zřetelně, jeho nemocné tělo, odpornou stařeckou nahotu a nepochopitelnou snahu prezidentovu a jeho poskoků označovat všechny, kteří vidí, že je nahý za hlupáky, kterým není dáno vidět jeho "nádherné roucho"!!!
A tak si řekněme otevřeně - poškozuje naši zemi více skutečnost, že král je nahý nebo ji naopak poškozuje, když někdo otevřeně prohlásí, že král je nahý, protože vskutku nahý je?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Někteří, jak patrno, nejsou schopni vnímat rozdíl slov - TESTOVAT x VYRÁBĚT!!! Je nesporné, že takových laboratoří, kde se testuje pro obranné účely států v kterých se nacházejí, je rozhodně více - to není věcí sporu!  Známým faktem je, že Rusové vždy vynikali ve špionáži - a i nyní jsou tzv. "dvojití" agenti spíše jejich lidé. Pokud však pojmou podezření, že onu "dvojitost" agent přehnal (bez jejich vědomí - tzv. zradil vlast - jak tu bylo v diskusi uvedeno!!!) - bez pardonu "ukončují jeho činnost" - rozuměj - zavraždí ho!!!
Je však neskutečnou sprosťárnou Rusů zpochybnit jejich útok na Skripala a obvinit z něho kde koho, kdo má schopné laboratoře k testování látek, které oni i jimi úkolovaní teroristé - v rozporu s mezinárodními dohodami - používají. A v tom je právě zrůdnost Zemanova jednání - úslužně vyhovět vůli Kremlu a zpochybnit útok Rusů na dvojitého (rozuměj pracujícího /zdánlivě bez vědomí Rusů/ pro obě strany) agenta Skripala. Za současného prezidenta ČR - mně nezbývá - než se stydět!
L.Sch.

Zeman už v cizině nikoho nezajímá a tak musí dělat ostudu, aby o sobě dal vědět
:
Pan prezident se projevuje coby - estrádní umělec - v jisté ubohé provinční televizi (kde vypustí klidně i informace z režimu - důvěrné). Za hranicemi už ho tak vnímají, ale - bohužel - část Čechů je stále schopna brát onoho nemocného starce vážně. Jeho ovlivňování sestavení vlády s pomocí kamufláže účasti ČSSD je hrozbou - nejen pomineme-li odpornou podporu KSČM - neboť ANO povládne i nadále s podporou nejen KSČM, ale bude-li třeba, tak bez ČSSD prosadí co bude chtít za tiché podpory SPD!
http://forum24.cz/zeman-uz-v-cizine-nikoho-nezajima-tak-musi-delat-ostudu-aby-o-sobe-dal-vedet/

Naposledy upraveno 05.05.2018 - 19:03Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 320
Hlavně pro: L.SCh.
4.5.2018 - 23:05

Hezký večer, pokud si dobře pamatuješ, pak jsem v souvislosti s aférou "Skripal" zde na tomto foru vysvětloval co je to chemická zbraň: bojová otravná látka + prostředek dopravy na cíl (dělostřelecké granáty, raketomety, letecké bomby či postřik) a že se jedná o zbraň hromadného ničení. Vyjádřil jsem také názor, že tudíž nemohlo jít o útok chemickými zbraněmi proti VB, ale jen a "pouze" o pokus o vraždu ruského agenta, který zradil svou vlast.  Západ trval na tom, že šlo o útok Ruska chemickými zbraněmi proti Anglii. K tvrzení západu se přihlásila celá česká politická scéna - kromě Zemana.

Celá česká politická scéna tehdy striktně popřela, že by se na území ČR  Novičok kdy vyskytoval a že se s ním nikdy na území ČR nepracovalo - kromě Zemana (ten si nechal záležitost prověřit).

Jistě si vzpomínáš, že jsem tehdy napsal, že jsem si jist, že  Česká armáda v laboratorních podmínkách (např. v kilogramovém množství) s Novičokem pracovala - již jen proto, že je lídrem v oblasti ochrany proti zbraním hramadného ničení v celé NATO.

Resumé: Pochopitelně a předpokládaně se muselo potvrdit, že na území ČR se s Novičokem pracovalo  a výsledkem útoku chemickými zbraněmi (tedy prostředky hromadného ničení) Rusů proti VB nebyl ani jeden mrtvý.

Podle tebe Zeman tím, že nelhal a nechal si záležitost prověřit, (na rozdíl od celé politické scény ČR) šel proti zahraniční politice svého státu. Tím ovšem  tvrdíš, že se v zahraniční politice nejen  může, ale dokonce musí lhát a podvádět. Jsem rád za presidenta, který se takovému jednání (ani za cenu nevraživosti - např. západu,či celé české politické scény) nepodvolí.

Přeji hezkou noc L.Š.

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
4.5.2018 - 14:11
http://forum24.cz/novicok-v-cr-zeman-si-vybral-pravdu-ktera-se-hodi-rusum-jak-jinak/
http://forum24.cz/ostudny-prezident-zeman-podle-moskvy-vyvratil-klamani-londyna-v-pripadu-skripal/
OSTUDNÝ PREZIDENT ČR ruku v ruce s Putinem proti zahraniční politice vlastního státu!!!
"Máme zřejmě nejlepší vojenskou protichemickou jednotku na světě, která si dovede s existujícími otravnými chemickými látkami poradit - TEČKA !" - Tak by mohlo vypadat případné (pokud by vůbec nějaké mělo být ?!) vyjádření normálního člověka ve funkci prezidenta. Ostudný prezident, kterého - bohužel - ČR nyní má, se holt projevuje OSTUDNĚ a zdárně pokračuje v dehonestování ČR. Těžko, přetěžko se bude zbavovat nálepky kamaráda a obdivovatele Ruska (v tom lepším případě).
UŽ JEN 4,5 roku - MAXIMÁLNĚ!
Ten, kdo ho ovšem chválí jsou komunisti - JAK PŘÍZNAČNÉ - že?
Naposledy upraveno 04.05.2018 - 15:36Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Petrtr
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Všechny
27.4.2018 - 18:13
Tak už víme, že se nám to nepodařilo. Ted jde spis o nasledky volby. Okolo poloviny lidi neuznava vysledky voleb a to rozpolcuje českou republiku na dva tabory. Lidé jsou rozdělení už i v pohledu na krize, války a katastrofy - část proti nim chce bojovat a část je vítá. Avšak tady v článku je to pojmuto poněekud zajimave http://www.ustavprava.cz/.../2018/01/pravo-na-vlastni-nazor/,,mám právo na vlastní názor, mám právo si myslet, co uznám za vhodné, a zákaz diskriminace právně vylučuje, aby mě někdo jen kvůli mému názoru urážel a peskoval, přesto se přesně to všude kolem mě právě děje ""...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Všechny
1.2.2018 - 21:19
Politika je swinje!!! 
Je nutný tu furt on an ov at?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: Brutus
1.2.2018 - 18:15

A mně právě se ten příspěvek právě líbí, ostatně jako těm na Twitteru. Ale jen pro vás, léčí se na Lánech.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.