Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  10  11  12  13  14  ...  23

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Nobody
7.11.2017 - 09:27

No a co ?  Mám vystřelit oranžový dým?...

Taky máme letiště Václava Havla, knihovnu Václava Havla, piazzettu V. Havla, ulice V. Havla....

debata byla o něčem jiném pane "NOBODY" :-)

Naposledy upraveno 07.11.2017 - 10:09Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 593
Hlavně pro: Lojza
7.11.2017 - 08:59

To je fakt ohromující výraz

 

"opačná strana Belgie"

Lojza je evidentně z opačný strany Česka.

Lojzo strávíš fakt, že po Havlovi je pojmenována budova Evropského parlamentu?

Je teda na opačný straně.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 593
Hlavně pro: Brutus
7.11.2017 - 08:55

Fakt se mi líbí výraz nezkorumpovaní.

Člověk, který obchodoval s Krejčířem a byl vyšetřován z vraždy Mrázka.

Člověk, který slovenskému státu ukradl firmu Petrimex, kdy na smlouvě o převodu vlastnických podílů na Babiše je podepsána za slovenský stát žena, která byla v tu dobu prokazatelně na služební cestě v Londýně.

Naposledy upraveno 07.11.2017 - 09:00Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 593
Hlavně pro: Brutus
7.11.2017 - 07:52

Chápu, že se vám nelíbí Forum24, protože je složené z bývalých profesionálů z Lidových Novin, včetně jejich šéfredaktora,  odkud utekli před Babišovými požadavky a pokyny k tomu, co mají psát.

Podobně odešla Slonková do Neovlivní,

Informačně je Forum24 naprosto spolehlivé

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Shark
6.11.2017 - 09:05

Nemohu za to, že se  při vkládání příspevku  text posunul o řádek. Není problém dočíst, že to byla polovina civilizovaného světa..., která ví, že zvrhnul komunizmus v ČR. Havlovy zásluhy mu nikdo nebere. To měla být poklona.

To, že chlastal nikoliv.

Už máš krvavé oči vzteky proto si to nedáš dohromady.Opačnou stranu Belgie si můžeš vybrat od Bruselu na jih, sever,východ nebo západ.

Můžeš tady blekotat  kolik chceš modrej ptáku - hlavně dej hlas Topolánkovi.

Naposledy upraveno 06.11.2017 - 12:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Čtenáři
5.11.2017 - 18:24

Jako byste psal reálnou zkušenost ODS-strmý sešup ze sinusoidy dolů a nahoru to jde těžce.Trefné přirovnání k tomu,co zrovna nyní zažívá(zcela oprávněně) Vaše strana.

P.S.-Trestně stíhaný neznamená vinen ani odsouzen. O tom rozhodne jen soud,nikdo jiný.Bude-li Babiš odsouzen,zařadí se do řady politiků odsouzených před ním(viz.Dalík,Nagyová,Rath a spol)).Nic nového pod sluncem.........bohužel.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2426
Hlavně pro: Všechny
5.11.2017 - 17:05
Tak, jestliže ODS skončila v minulých volbách asi se 7% a nyní se posunula na pozici lídra pravice s nárůstem 4,5%, není to - pravda - velký nárůst preferencí, ale cíle odrazit se od dna a přejít přes deset procent bylo dosaženo, tedy úspěch; pravda - malý, ale úspěch.

"Nezkorumpovaná" strana ANO, je vedena trestně stíhaným podvodníkem evidovaným u STB, jede zatím na nepochopitelné vlně přízně nesoudných voličů z obou stran volebního spektra - to obvykle nevydrží dlouho. Nu, uvidíme jak dlouho ještě pojede Bureš po vrcholku sinusoidy na jejíž špici se nyní nachází - sešup bude strmý a rychlý. Nahoru to jde pak mnohem pomaleji a mám pocit, že on to v takovém případě absolvovat nebude.

P.S. - Inu, u politiků šlo vždy o tzv. presumci viny, narozdíl od ostatní populace!!! To znamená, že při sebemenším obvinění, či pouhém podezření, šli tzv. "od válu"!!! To nyní v případě Babišově jaksi neplatí a ani - současný - prezident republiky nehodlá na to brát zřetel!!! Nu - jiní politici, jiná kultura!!!

Naposledy upraveno 05.11.2017 - 22:25Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Čtenáři
5.11.2017 - 16:11

Mé přirovnání k tzv."Vítěznému únoru" jste trošku nepochopil (či to byl záměr).Týkalo se samozřejmě nástupu porevolučních stran v čele s ODS,nikoliv vítězství ANO o tři dekády později.Můj názor je stejný-výsledek voleb 2017 má kombinaci dvou příčin-za prvé znechucení národa nad bezuzdným tunelováním,rozkrádáním a rozprodáváním státu,korupcí a prohnilostí tradičních politických stran v čele s ODS a ČSSD a za druhé touhu lidu po silné osobnosti v období politického chaosu . A moje otázka taky zůstává nezodpovězena :"Proč voliči po téměř třech dekádách pošlou do hajzlu nejsilnější tradiční strany?" Znovu opakuji-silné,demokratické,nezkorumpované a slušné straně,která pracuje pro lidi se toto nikdy nestane!

P.S. S Vaším optimismem ohledně ODS bych byl opatrný.Ten preferenční potenciál je rostoucí nikoliv mírně ale zcela zanedbatelně.ODS má (stejně jako komunisti) celkem silnou voličskou základnu ale tím to zhruba končí.Možná jede dál ale nikdo neví,zda to není z kopce.
Naposledy upraveno 05.11.2017 - 16:17Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2426
Hlavně pro: Brutus
5.11.2017 - 14:30

S Novinkami souhlasím, že jsou víceméně bulvárem - poukazuji však na článek Jiřího Peheho, který tam vyšel a který má hlavu i patu. Do bulváru bych započítal např. spíš Parlamentní listy či Sputnik, Aeronet a podobné levicové a proruské tiskoviny!!! Forum 24 však považuji za dobrý informační zdroj, stejně jako např. Pravý břeh.
To, že Vám Babišovo jasné vítězství a útlum do té doby vládnoucích stran, poněkud připomíná únor 1948, je správný postřeh - a nedej Pán Bůh, aby to skutečně i tak dopadlo - prezidentské volby jsou v půlce ledna a tak, pokud dojde na obavu Z. Svěráka a národ ztratí rozum a nepošle do důchodu tu trosku onoho geronta, obývajícího v současnosti hrad - může dojít na obdobu "vítězného února", kdy pověřený předseda vlády opět prohlásí : "Právě přicházím z hradu a pan prezident - podepsal - a pověřuje mou menšinovou vládu bez důvěry Sněmovny, aby toto volební období dovládla s jeho požehnáním!!!" - Nu, tato asociace představ mně docela nahání husí kůži; Vám ovšem evidentně nikoliv.
Čeho si cením, je to, že p. Prof. P.Fiala tu s ODS a jejími posilami, jako např. V. Klausem ml., je v pozici nejsilnější pravicové strany s mírně rostoucím preferenčním potenciálem, který, jak věřím, bude narůstat.
L.Sch.

https://www.pravybreh.cz/dekuji-a-jdeme-dal
Naposledy upraveno 05.11.2017 - 23:03Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Čtenáři
5.11.2017 - 10:37

Nu,jsme svědky toho,že 28 let od porevolučního "vládnutí a hospodaření" národ prozřel a zjistil,že tradiční politické strany jsou horší než ti,kteří jsou(tou poraženou menšinou) označováni za nejhorší.Babiš není tak všemocný,jak si mnozí myslí.Od koryta může jít stejně rychle jak přišel.Já si ovšem kladu otázku :"Proč přišly o koryto nejsilnější vládnoucí strany?"Připomíná mi to trošku poválečnou dobu.Když se po válce chopili moci komunisté,mnozí lidé jim taky věřili.Tenkrát by je nikdo nesrovnával s fašismem,od kterého si ulevila celá Evropa.A kam to ta svoloč dotáhla za 40 let? Po revoluci lidé věřili demokratickým stranám.Prý bude líp.A volby 2017 jasně ukázaly,kam to za 28 let dotáhla pro změnu tato svoloč! Silné,poctivé,demokratické a transparentní,nezkorumpované straně se toto nikdy nestane! Lid je znechucen,dal to najevo a já mu rozumím.Volí zkrátka menší zlo protože nemá na výběr.Je to smutné a nejsem tím nadšen ale je to realita,kterou chápu!

P.S. Weby Novinky.cz a Forum24.cz,na které se odkazujete,jsou(dle mého názoru) silně neobjektivní,polobulvární brak,který nemá smysl ani číst:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2426
Hlavně pro: Všechny
5.11.2017 - 00:10
Reakce na příspěvek anonyma 4.11. ve 20:47 :
Nastává taktika přelévání zejména levicových hlasů do nově vznikajících levicových subjektů vydávajících se ovšem za středové (takže i z prava jim hlasy přibyly). Taktika spočívá zřejmě v postupném utvoření levicových subjektů po utlumení KSČM s kterou nechtěl nikdo otevřeně po listopadu 1989 spolupracovat. Předpoklad je, že s novými subjekty tento problém nakonec nebude. Nové hlasy evidentně od komunistů a ČSSD, ale zřejmě i mnohých popletů z prava, získal i evidovaný "BUREŠ" se svým ANO.

Obavu, že při volbách ztratil národ rozum (jeho značná část) vyjádřil Z. Svěrák. Inu, je to opravdu zarážející a vskutku "BRUTÁLNÍ" ztráta soudnosti - volit podvodníka a estébáka, jak píší na Slovensku a pak by bylo snad ještě horší zvolit za prezidenta, hulváta a rovněž nesoudného, nemocného mrzáka.
L.Sch.


http://forum24.cz/zdenek-sverak-bojim-se-ze-narod-ztrati-rozum-jako-pred-tydnem-pri-volbach/

http://forum24.cz/podvodnik-a-estebak-ide-vyhrat-volby-v-cesku-pisi-o-babisovi-na-slovensku/
Naposledy upraveno 05.11.2017 - 10:25Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Lojza
4.11.2017 - 21:25

Milý Lojzo, nás nezajímá, zda Zeman doma prdí, slintá, škytá a je pod obraz a má potíže s erekcí!
Podstatné je, JAK VYKONÁVÁ SVĚŘENOU VEŘEJNOU FUNKCI !
A to je ta hrůza, když jeho konáním by se ze základního zákona této země stal cár  papíru.
Takže výmysly frustrovaných Wolfů si klidně strčte někam

"Nevím co s tím má společného USA nebo Francie. To, že Havel udělal skoro neskutečnou věc ví polovina "
Ponechám stranou, že nevíme čeho že polovina ví něco o neskutečné věci.
Jste měl bohaté rodiče že, koupili vám dlouhé vedení.
A propos, která je ta opačná strana Belgie?
Naposledy upraveno 04.11.2017 - 21:27Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Čtenáři
4.11.2017 - 20:47

Ano pane Čtenáři,je to skutečně brutálně jednoduché.S přihlédnutím k faktu,že hnutí ANO dostalo hlas 1,5 milionu voličů,můžeme směle spekulovat o příčině takového výsledku. Za mě je to kombinace znechucení nad prohnilostí,zkorumpovaností a netransparentností tradičních politických stran s touhou občanů po silné osobnosti.S volbou prezidenta je to v podstatě stejné.Máte sice svůj názor ale těch jeden a půl milionu voličů má názor jiný.A to je v demokracii to podstatné.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Shark
4.11.2017 - 15:10

Slintáš tady jenom Ty brouku Pytlíku.

Obdobných článků je spousta, je jisté, že větší část z toho je lež od lidí kteří neměli rádi Havla z různých důvodů. To, že Charta 77 v čele s Havlem chlastala  1. ligu je však jisté....

Nevím co s tím má společného USA nebo Francie. To, že Havel udělal skoro neskutečnou věc ví polovina

civilizovaného světa.  Brusel taky, zajděte na opačný konec Belgie do zapadlé hospody a tam ani nebudou vědět kdo to byl...

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Lojza
4.11.2017 - 00:43

Kauza Wolf, vy se asi domníváte, že neznám toho člověka? Citace oblíbené na kremelských webech.

Ten například tvrdil, že Havel udržoval homosexuální vztah se Sašou Vondrou.
Také tvrdil, že rakev na pohřbu VH byla prázdná.
Pak tvrdil, že,  cituji:" Václav Havel podle Wolfa nikdy neodpověděl například Františku Janouchovi, kam se poděly jím zasílané peníze (z konspiračních důvodů se evidence ani stvrzenky nemohly vést), zatímco ke většině politických vězňů a jejich rodin se takřka žádná pomoc nedostala a leckdy byly Wolfovi odmítnuty peníze jak na podporu vězňů a jejich rodin, tak i na disidentskou činnost, například fotografickou techniku a kopírování.
Ponechám stranou fantasmagorie o Vondrovi a rakvi.
Odpověď prof. Janoucha:"Každý, kdo má zájem zjistit skutečný stav věcí, může se obrátit ke korespondenci Havel-Janouch, vydané již v roce 2007 bez jediného redakčního či cenzurního škrtu. Poznamenám, že navíc všechny účetní knihy Nadace Charty 77 jsou zachovány a uloženy v archivu – lze v nich dohledat každou, i sebemenší, finanční položku, navíc doloženou doklady. Účetní knihy a doklady Nadace procházely důkladnou kontrolou švédského revisora a byly každoročně schvalovány švédskými daňovými úřady, o jejichž přísnosti kolují legendy.
John Bok uvedl, že Wolfa zklamalo polistopadové dění a to, že jeho utrpení nebylo dostatečně zhodnoceno, a veškerou nespokojenost s dalším vývojem si personifikoval do osoby Václava Havla. Postupem času se Wolf podle Boka stával čím dál militantnějším. Dana Němcová podle Boka Wolfovy invektivy, místy nepravdy, nechápe. Podle nich Wolf „najednou dělá, jako by byl s Vaškem Havlem v nějakém kontaktu, ale to tak zcela pravda není“. Co se týče až obscénních intimit, které Wolf o Havlovi šíří, se Bok domnívá, že se Jiří Wolf k něčemu takovému nemohl vůbec dostat nebo u toho být, pokud by se vůbec něco takového stalo, a nedovede posoudit, jestli tomu Wolf sám věří nebo si to vymýšlí. John Bok uvádí, že v letech 1988 a 1989 se Havlovým staral o byt a proto musí konstatovat, že „všechny ty věci, které Jiří píše, jsou lež“. Bokovi je Jiřího Wolfa líto, ale omlouvá ho tím, že to má „v té hlavě trochu pomotané“, aniž by tím chtěl snižovat jeho lidskou důstojnost. Bok se přitom nepovažuje za nekritického Havlova příznivce, ale také se distancuje od jeho vztahu „k Čalfům a Bakalům
Milý Lojzo, patrně slinty tohoto Wolfa nečetli ve Washingtonu a ve Francii, že ?!
Naposledy upraveno 04.11.2017 - 00:45Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Brutus
4.11.2017 - 00:27

Za mne soudím, že jsem jeho amnesticí nebyl vůbec nadšen, spíš překvapen, ale lze shledat, že jistý prvek racionality v tom aktu byl, a to nesmyslně a bezcílně vedené soudní pře.
Co mne ale udivuje je vaše pohoršení nad "ukradeným" perem, zatímco klidně podporujete Zemana, zavírajícího oči nad milionovými zlodějinami ( v případě zcizení Agrofertu slovenskému státu spíše stamiliony)  jistého Babiše.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2426
Hlavně pro: Všechny
3.11.2017 - 21:00
Pro mnohé občany může být prezidentova hrozba neústavního postupu (což vydává za svůj tvůrčí přístup k Ústavě), užitečným vodítkem při prezidentské volbě. Jisté části veřejnosti ovšem (a p. anonym Brutus k ní evidentně patří), by takové pošlapání Ústavy asi nevadilo, vždyť Babiše a Zemana volila právě pro jejich autoritářství; tak "brutálně" jednoduché to, tito Brutové, mají!!!
Věřme, že větší část veřejnosti pošle současného ostudného prezidenta do důchodu. Nakonec by to mohl udělat, na základě ústavní žaloby, i Ústavní soud - vždyť Zeman nehrozí ničím menším než de facto - ústavním pučem!!!
https://www.novinky.cz/komentare/453830-komentar-zeman-hrozi-de-facto-ustavnim-pucem-jiri-pehe.html
Naposledy upraveno 03.11.2017 - 21:17Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Shark
3.11.2017 - 19:55

Zase bla bla bla bla...

Nechtěl jsem vytahovat hnůj z českého netu je tam toho dost. Takže "kamarád" J.WOLF napsal o Havlovi toto:

https://hlavuhore.wordpress.com/2009/12/21/opilec-vaclav-havel-jiri-wolf/

Kdyby jenom 1/10 z toho byla pravda tak to stačí...

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Nobody
3.11.2017 - 18:45

A jak ohodnotíte voliče prezidenta,který krade pera na  mezinárodních konferencích a doma pouští z kriminálu stovky násilnických ksindlů,kteří jsou už všichni zpátky v base? O ožralém a prohuleném Havlovi psát ani nebudu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Čtenáři
3.11.2017 - 18:39

Na termín prezidentských voleb si už nyní připravte nějakou špínu nebo jiné moudro(ve Vašem případě hluboce filozofický citát) týkající se jeho voličů.Jelikož pan Zeman vyhraje a jelikož to Vy jako vždy emocionálně neunesete tak Vám nic jiného nezbývá.Tak gůglujte,intelektuále.Čas ještě máte:-))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  10  11  12  13  14  ...  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.