Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  13

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Čtenáři
Počet příspěvků: 2045
Hlavně pro: Všechny
5.11.2017 - 00:10
Reakce na příspěvek anonyma 4.11. ve 20:47 :
Nastává taktika přelévání zejména levicových hlasů do nově vznikajících levicových subjektů vydávajících se ovšem za středové (takže i z prava jim hlasy přibyly). Taktika spočívá zřejmě v postupném utvoření levicových subjektů po utlumení KSČM s kterou nechtěl nikdo otevřeně po listopadu 1989 spolupracovat. Předpoklad je, že s novými subjekty tento problém nakonec nebude. Nové hlasy evidentně od komunistů a ČSSD, ale zřejmě i mnohých popletů z prava, získal i evidovaný "BUREŠ" se svým ANO.

Obavu, že při volbách ztratil národ rozum (jeho značná část) vyjádřil Z. Svěrák. Inu, je to opravdu zarážející a vskutku "BRUTÁLNÍ" ztráta soudnosti - volit podvodníka a estébáka, jak píší na Slovensku a pak by bylo snad ještě horší zvolit za prezidenta, hulváta a rovněž nesoudného, nemocného mrzáka.
L.Sch.


http://forum24.cz/zdenek-sverak-bojim-se-ze-narod-ztrati-rozum-jako-pred-tydnem-pri-volbach/

http://forum24.cz/podvodnik-a-estebak-ide-vyhrat-volby-v-cesku-pisi-o-babisovi-na-slovensku/
Naposledy upraveno 05.11.2017 - 10:25Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Lojza
4.11.2017 - 21:25

Milý Lojzo, nás nezajímá, zda Zeman doma prdí, slintá, škytá a je pod obraz a má potíže s erekcí!
Podstatné je, JAK VYKONÁVÁ SVĚŘENOU VEŘEJNOU FUNKCI !
A to je ta hrůza, když jeho konáním by se ze základního zákona této země stal cár  papíru.
Takže výmysly frustrovaných Wolfů si klidně strčte někam

"Nevím co s tím má společného USA nebo Francie. To, že Havel udělal skoro neskutečnou věc ví polovina "
Ponechám stranou, že nevíme čeho že polovina ví něco o neskutečné věci.
Jste měl bohaté rodiče že, koupili vám dlouhé vedení.
A propos, která je ta opačná strana Belgie?
Naposledy upraveno 04.11.2017 - 21:27Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 446
Hlavně pro: Čtenáři
4.11.2017 - 20:47

Ano pane Čtenáři,je to skutečně brutálně jednoduché.S přihlédnutím k faktu,že hnutí ANO dostalo hlas 1,5 milionu voličů,můžeme směle spekulovat o příčině takového výsledku. Za mě je to kombinace znechucení nad prohnilostí,zkorumpovaností a netransparentností tradičních politických stran s touhou občanů po silné osobnosti.S volbou prezidenta je to v podstatě stejné.Máte sice svůj názor ale těch jeden a půl milionu voličů má názor jiný.A to je v demokracii to podstatné.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Shark
4.11.2017 - 15:10

Slintáš tady jenom Ty brouku Pytlíku.

Obdobných článků je spousta, je jisté, že větší část z toho je lež od lidí kteří neměli rádi Havla z různých důvodů. To, že Charta 77 v čele s Havlem chlastala  1. ligu je však jisté....

Nevím co s tím má společného USA nebo Francie. To, že Havel udělal skoro neskutečnou věc ví polovina

civilizovaného světa.  Brusel taky, zajděte na opačný konec Belgie do zapadlé hospody a tam ani nebudou vědět kdo to byl...

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Lojza
4.11.2017 - 00:43

Kauza Wolf, vy se asi domníváte, že neznám toho člověka? Citace oblíbené na kremelských webech.

Ten například tvrdil, že Havel udržoval homosexuální vztah se Sašou Vondrou.
Také tvrdil, že rakev na pohřbu VH byla prázdná.
Pak tvrdil, že,  cituji:" Václav Havel podle Wolfa nikdy neodpověděl například Františku Janouchovi, kam se poděly jím zasílané peníze (z konspiračních důvodů se evidence ani stvrzenky nemohly vést), zatímco ke většině politických vězňů a jejich rodin se takřka žádná pomoc nedostala a leckdy byly Wolfovi odmítnuty peníze jak na podporu vězňů a jejich rodin, tak i na disidentskou činnost, například fotografickou techniku a kopírování.
Ponechám stranou fantasmagorie o Vondrovi a rakvi.
Odpověď prof. Janoucha:"Každý, kdo má zájem zjistit skutečný stav věcí, může se obrátit ke korespondenci Havel-Janouch, vydané již v roce 2007 bez jediného redakčního či cenzurního škrtu. Poznamenám, že navíc všechny účetní knihy Nadace Charty 77 jsou zachovány a uloženy v archivu – lze v nich dohledat každou, i sebemenší, finanční položku, navíc doloženou doklady. Účetní knihy a doklady Nadace procházely důkladnou kontrolou švédského revisora a byly každoročně schvalovány švédskými daňovými úřady, o jejichž přísnosti kolují legendy.
John Bok uvedl, že Wolfa zklamalo polistopadové dění a to, že jeho utrpení nebylo dostatečně zhodnoceno, a veškerou nespokojenost s dalším vývojem si personifikoval do osoby Václava Havla. Postupem času se Wolf podle Boka stával čím dál militantnějším. Dana Němcová podle Boka Wolfovy invektivy, místy nepravdy, nechápe. Podle nich Wolf „najednou dělá, jako by byl s Vaškem Havlem v nějakém kontaktu, ale to tak zcela pravda není“. Co se týče až obscénních intimit, které Wolf o Havlovi šíří, se Bok domnívá, že se Jiří Wolf k něčemu takovému nemohl vůbec dostat nebo u toho být, pokud by se vůbec něco takového stalo, a nedovede posoudit, jestli tomu Wolf sám věří nebo si to vymýšlí. John Bok uvádí, že v letech 1988 a 1989 se Havlovým staral o byt a proto musí konstatovat, že „všechny ty věci, které Jiří píše, jsou lež“. Bokovi je Jiřího Wolfa líto, ale omlouvá ho tím, že to má „v té hlavě trochu pomotané“, aniž by tím chtěl snižovat jeho lidskou důstojnost. Bok se přitom nepovažuje za nekritického Havlova příznivce, ale také se distancuje od jeho vztahu „k Čalfům a Bakalům
Milý Lojzo, patrně slinty tohoto Wolfa nečetli ve Washingtonu a ve Francii, že ?!
Naposledy upraveno 04.11.2017 - 00:45Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Brutus
4.11.2017 - 00:27

Za mne soudím, že jsem jeho amnesticí nebyl vůbec nadšen, spíš překvapen, ale lze shledat, že jistý prvek racionality v tom aktu byl, a to nesmyslně a bezcílně vedené soudní pře.
Co mne ale udivuje je vaše pohoršení nad "ukradeným" perem, zatímco klidně podporujete Zemana, zavírajícího oči nad milionovými zlodějinami ( v případě zcizení Agrofertu slovenskému státu spíše stamiliony)  jistého Babiše.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2045
Hlavně pro: Všechny
3.11.2017 - 21:00
Pro mnohé občany může být prezidentova hrozba neústavního postupu (což vydává za svůj tvůrčí přístup k Ústavě), užitečným vodítkem při prezidentské volbě. Jisté části veřejnosti ovšem (a p. anonym Brutus k ní evidentně patří), by takové pošlapání Ústavy asi nevadilo, vždyť Babiše a Zemana volila právě pro jejich autoritářství; tak "brutálně" jednoduché to, tito Brutové, mají!!!
Věřme, že větší část veřejnosti pošle současného ostudného prezidenta do důchodu. Nakonec by to mohl udělat, na základě ústavní žaloby, i Ústavní soud - vždyť Zeman nehrozí ničím menším než de facto - ústavním pučem!!!
https://www.novinky.cz/komentare/453830-komentar-zeman-hrozi-de-facto-ustavnim-pucem-jiri-pehe.html
Naposledy upraveno 03.11.2017 - 21:17Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Shark
3.11.2017 - 19:55

Zase bla bla bla bla...

Nechtěl jsem vytahovat hnůj z českého netu je tam toho dost. Takže "kamarád" J.WOLF napsal o Havlovi toto:

https://hlavuhore.wordpress.com/2009/12/21/opilec-vaclav-havel-jiri-wolf/

Kdyby jenom 1/10 z toho byla pravda tak to stačí...

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 446
Hlavně pro: Nobody
3.11.2017 - 18:45

A jak ohodnotíte voliče prezidenta,který krade pera na  mezinárodních konferencích a doma pouští z kriminálu stovky násilnických ksindlů,kteří jsou už všichni zpátky v base? O ožralém a prohuleném Havlovi psát ani nebudu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 446
Hlavně pro: Čtenáři
3.11.2017 - 18:39

Na termín prezidentských voleb si už nyní připravte nějakou špínu nebo jiné moudro(ve Vašem případě hluboce filozofický citát) týkající se jeho voličů.Jelikož pan Zeman vyhraje a jelikož to Vy jako vždy emocionálně neunesete tak Vám nic jiného nezbývá.Tak gůglujte,intelektuále.Čas ještě máte:-))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Lojza
3.11.2017 - 17:19

Ve vyhledávači, žádném vyhledávači, nenajdete zprávu ( víte, co je zpráva? to není hospodský tlach), že by Havel úřadoval opilý.  Novináři by to pěkně rozmázli.
Když jsem byl před několika týdny v Bordeaux, zjistil jsem , že tam mají po VH pojmenovanou střední školu a jednu ze tří  tramvajových linek.
Při návštěvě  Washingtonu jsme řekli ostraze Kapitolu, že jsme z Česka, chtěli bychom prohlídku a nevěděli jsme , že je třeba ji objednat.  Stačilo to "Česko" a šli jsme přednostně na prohlídku.A víte proč? Protože jedna ze čtyř bust nejvýznamnamšjších světových osobností  vystavených v prostorách budovy je ta Havlova, je tam společně s Churchillem, Kossuthem a Wallenbergem.
Se Zemanem máme jen  ostudu a družbu s postsovětskými režimy a Čínou.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Nobody
3.11.2017 - 15:32

Normální to určitě není ....neházejte však všechny do jednoho pytle :-)
Naposledy upraveno 03.11.2017 - 15:33Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Nobody
3.11.2017 - 15:26

Tak si zadejte do vyhledávače "Opilec Havel" a uvidíte...

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Lojza
3.11.2017 - 14:34

Je to asi tak- Zemanův volič je obrazem předlohy. Chování ze 4. cenové skupiny, chlast v práci není překážka, tu a tam zajdu na Bazaly, přečtu Blesk a to stačí.Vidí v něm ty svoje neřesti a domnívá se, že to je normál a zároveň si pak může ty svoje neřesti omluvit. Takový zaprděný teploučko, ale naše.Prostě zcela určitá specifická sociální skupina podprůměrnosti, nechápající, že

TO, CO PŘEDVÁDÍ VE FUNKCI PREZIDENTA NENÍ NORMÁL.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Lojza
3.11.2017 - 14:24

Jak víte, že měli virozy, když "nelezli na veřejnost" ?   O provaze v oběšencově domě, že jo?  Jediná drbna bez důkazů jste vy.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Shark
3.11.2017 - 13:24

Hezky jste to rozebral. Nevěděl jsem , že jste taky doktor brouku Pytlíku.

Teď bych prosil rozebrat tu druhou stránku "dvousmyslu" , jak se dá žít s "ničím" v kapse?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Shark
3.11.2017 - 13:11

Všem co chlastali zasahoval chlast do výkonu funkce, všichni měli virózy - jenom nelezli na veřejnost když je měli. Taky u toho nebyla vždy televize jak je u nás nejen z "veřejnoprávné"  televize zvykem.

Jejich spolupracovníci - na rozdíl od těch dnešních ale drželi hubu.

Zase tady blijete tak jak jste blili na Babiše a jak to dopadlo? Říkám Vám pokračujte, spojte se  s Kalouskem, udělejte kampaň proti Zemanovi a má  vítězství téměř jisté - brouku Pytlíku. :-)

S pavlačovou drbnou se dost těžko diskutuje.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Lojza
3.11.2017 - 12:57

Přečtěte si pozorně Rychetského, tam máte odpověď.
Ústavní soud má pravomoc zbavit prezidenta úřadu.
Žádnému  z minulých prezidentů nezasahoval chlast do výkonu funkce, nikdo z nich neměl virozy.
http://www.info.cz/volby/prezidentske-volby-2018/obycejnymi-lidmi-zeman-pohrdal-uz-jako-premier-rika-pro-info-cz-jeho-exporadce-sarapatka-10026.html

Očejnými lidmi Zeman pohrdal už jako premiér, říká pro INFO.CZ jeho exporadce Šarapatka

"Jak se chcete s něčím tajit, když to neumíte ovládnout.  V premiérské pracovně to občas vypadalo jako po degustaci lihovin v soutěži družstev. A lze vytušit, že se od těch časů mnoho nezměnilo. Jen výdrž a sebekontrola tu zjevně klesá s věkem a v kombinaci s prezidentovými chorobami. Ale první liga se pije nejspíš dál i na Hradě. Tipoval bych, že tam už nějaký čas frčí Stoličnaja… "

Naposledy upraveno 03.11.2017 - 12:58Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 448
Hlavně pro: Shark
3.11.2017 - 12:44

Coby, kdyby...kdyby byly někde ryby...

Kolik je to zbytečný odklad - můžete mi to definovat? Kdo to bude posuzovat?

Vy ani Vaše partaj volby presidenta nerozhodnete, ani různí "čtenáři".

Zapomínáte, že jsou to přímé volby a lidi si zvolí koho budou chtít. Mimochodem většina našich presidentů byla v base, chlastala nebo měla jiné záporné stránky.

Místo posuzování reálné situace se snižujete pouze k pomluvám a kydání hnoje.Spousta věcí na Zemanovi se mi taky nelíbí, ale jak již jsem napsal předtím - z toho co máme k dispozici a jak jsou rozloženy emoce mezi lidmi vychází, že Zemanovo chování je pro většinu obyvatelstva to nejmenší zlo...

Pokud Zeman naštve "všechny" své kamarády a nenaštvě zbytek republiky pořád ho můžou lidi volit.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Lojza
3.11.2017 - 12:09

Zemana mají plný zuby už i jeho bývalí kamarádi:
https://echo24.cz/a/pnbJb/utoky-na-ustavu-soudci-zastavi-rika-sef-ustavniho-soudu-rychetskyPokud by se v příštích měsících objevily pokusy o výraznější zásah do politického systému, například snižování počtu poslanců či rušení Senátu, patnáct ústavních soudců by zafungovalo jako brzda. Říká to šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský v rozhovoru pro Hospodářské noviny. Diskuze o takových změnách se přitom v poslední době vedou – několikrát je zmínil šéf vítězného hnutí ANO Andrej Babiš, mluví o nich šéf SPD Tomio Okamura i prezident Miloš Zeman.Zemanovi by navíc podle Rychetského mohla hrozit žaloba, pokud by nechal vládnout Babiše bez důvěry. „Není (prezident – pozn. red.) vázán termíny, ale je vázán ústavní povinností a nepochybně bude pod hrozbou ústavní žaloby. Ústava mu ukládá jmenovat prvního premiéra, pak druhého. Ústavní soud už několikrát judikoval, že kterýkoli ústavní orgán, prezidenta nevyjímaje, je povinen některé pravomoci vykonat. My jsme řekli, že musí rozhodnout bez zbytečného odkladu,“ říká Rychetský.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  13
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.