Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
31.1.2016 - 10:56

Máte na mysli ty diplomy z Plzňě? Taky jste si jeden pořídil za patřičný peníz a dneska se cítíte jako vystudovaný inteligen? A to,že nevidíte stav zdravotnictví mě nějak nepřekvapuje - Vy totiž ve své samolibosti nejste schopný vidět skutečný stav věcí. Nějaké zkrácení čekacích dob? Člověče jste taky mamut který zamrzl v době před 1/4 stoletím? 
Zdravotnictví? Neštvěte mě lidi,opravdu jste tak neschopný vidět dál,než na špičku svýho nosu? Kdomě samy sebe nevidíte nic jinýho? http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/zdravotnictvi/
To je jen jedna ze stránek který se najdou při vyhledávání. Proč si pořád pochlebujete? Cítíte se pak víc nad lidi???
O ochraně státu - nemá smysl ani spouštět diskusi. Opravdu se cítíte skvěle v tom BORDELU?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
31.1.2016 - 10:48
Domnívám se, že pan "levá-pe."(ml.) patří rovněž k těm o kterých píše. S tím, že se to pozná, souhlasím - i zde je to zcela patrné!
Jen je třeba uvědomit si co jest provokací a co reakcí na ni, že?
L.Sch.

P.S. - Nu, a že panu Romanovi "Postovi"(Smakyrovi) imponuje sprosté výrazivo a "bystrost" F.R.Čecha, to asi ani nepřekvapuje. Pan F.R.Čech je kamarádem pana prezidenta - a to asi také nepřekvapí, že?
Naposledy upraveno 31.01.2016 - 11:08Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 10:06

Jen abych uklidnil Vaši paranoiu. Nikdy jsem, jak Vy říkáte na obci, pokud tím myslíte Městký úřad, zastupitelstvo nebo radu města, žádnou funkci neměl. Výlet přes oceán v současné době opravdu není tak drahý, aby se dal podniknout pouze se sponzoringem někoho jiného.
Na prezidenta Obamu ( je opravdu tak těžké napsat i funkci, já třeba nemám rád prezidenta Zemana, ale neubírám mu tento čestný titul) mám také ne úplně pozitivní názor, ale nechám se rád poučit, které války prosím rozpoutal?
Kolabující zdravotnictví, to tedy nevím, já povětšinou vidím jen zrekonstruované nemocnice a ordinace, čekací doby na vyšetření se spíš zkracují. To, že jsou ropné rezervy v Německu zabavené je problém, ale jako důkaz rozkladu republiky, opravdu se mi to nezdá.
No a úpadek školství, ale to se děje po celém světě a už víc jak 60 let, pokud byste to bral třeba podle znalosti latiny, která se za 1. republiky vyučovala na gymnáziu povinně. A že je stále víc lidí, co mají vysokoškolský titul, je tedy důkazem úpadku? Velmi zajímavá logika.
P.S.
Děkuji, že jste mi na závěr Vašeho příspěvku přestal tykat.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
levape
Počet příspěvků: 296
Hlavně pro: Čtenáři
31.1.2016 - 09:51

Domnívám se, že většina lidí si při čtení příspěvků na tomto fóru uvědomuje, kdo je tím nasazeným provokatérem. A vůbec k tomu nepotřebují býti naváděni. Vaši reakci neočekávám.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vladimír
důchodce
Počet příspěvků: 88
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 09:32
Jmenujte mi, prosím, jediného popraveného či vězněného současným režimem (ať už s pravicovou či levicovou vládou)?  To Ti Vaši hodní komunisté byli jiní kabrňáci: cca čtvrt milionu politických vězňů, koncentráky, přes dvě stě popravených. O pronásledování západních letců, střílení na hranicích, zničených existencích, rozkradených statcích, zákazu studia atd. raději nemluvit, že? Pokud se týká Slaného, tak jen namátkově - pan Zobal (proces s vymyšlenou neexist. skupinou)  nebo Toňa Rozenkranz (vůdce slánské protinacistické odb.skupiny Modrý kruh).Ale vraťme se k tématu: Co by přineslo znovuzvolení pana Zemana do funkce hlavy státu kromě mezinárodní ostudy, permanetního lhaní, podřizenosti Rusku a ne zrovna dobrého příkladu pro mládež?Možná něco víte, tak ven s tím!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Vladimír
31.1.2016 - 09:05

Cituji - Přiznám se, že nechci patřit k tomuto stádu a na křivdy, loupeže a vraždy, kterých se dopustili komunisté na tomto národě, zapomenout nechci - A proto tolerujete loupeže a křivdy dnešní doby,jo? V čem jste lepší než ti komunisti???Nebo jste se z minulé doby taky nepoučil a proto z jednoho zla tolerujeme daleko horší zlo?A tady máte nějaké ty podoby ČESKÝ DEMOKRACIE - https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI Když budete chtít další informace o stavu ČR dneska - stačí si pořádně zagooglit ...:)A protože nemám tušení kolik vám jel et- Věřte tomu,že většina těch komunistů vůbec nebyla zlých. Pokud jste 30tník,tak váš názor beru,protože vám systémově vymyli mozek. Pokud jste starší,víte moc dobře jak to tenkrát bylo a váš příspěvek je opět pouze štvavá kampaň. Tak že nestrašte děti bubákem KOMUNISTOU. Ale je fakt,že když poslouchám dnešní mladý lidi,povedlo se vám minulost perfektně zkroutit...:)
A JEŠTĚ BYCH DODAL - NÉ JEN ŽE JSTE ZNIČILI ČESKOSLOVENSKO - ZNIČILI JSTE CELOU EVROPU - VY UMĚLCI
Naposledy upraveno 31.01.2016 - 09:08Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vladimír
důchodce
Počet příspěvků: 88
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 08:41
Nevím zda si pamatujete jméno Josefa Lesáka - to byl po válce nejmladší poslanec za národní socialisty a v únoru 1948 vedl studenty na Hrad k prez. Benešovi. Po návratu z vězení a kladenského tábora nucených prací zůstal v Kladně pracovat v dolech. A ten říkal, že nepoučíme-li se z minulosti, budeme si muset zopakovat. A to nepřeji nikomu, dokonce ani Vám ne!  A jiný kladeňák - básník a písničkář Pepa Fousek tu současnou společnost charakterizoval asi takto: "DIVNÝ NÁROD TIHLE ČEŠI - I KDYŽ JE PES POKOUŠE - SOTVA SE JIM RÁNY ZHOJÍ - ZNOVU VOLÍ KOMOUŠE! POTOM ŠLAPOU JAKO STÁDO ZA SRPEM A KLADIVEM - ANEKDOTY ŠEPTAJÍ SI POTICHOUČKU NAD PIVEM!!"Přiznám se, že nechci patřit k tomuto stádu a na křivdy, loupeže a vraždy, kterých se dopustili komunisté na tomto národě, zapomenout nechci.  Největší jejich zločin však je to, že dokonale pokřivili náš národní charakter. A pokud se týká pana prezidenta - bývalý komunista je něco jako bývaly černoch - protože ti tzv. slušní komunisté, kteří  si chtěli ponechat zbytek této slušnosti, většinou  se už do poltiky nehrnuli, že!?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
31.1.2016 - 07:50

Ale no tááák...:) Kdypak vrátí majetky dnešní zloději a podvodníci? Nebo jejich nakradený majetek si budeme muset navrátit samy??? Na Ransdorfa se člověče vykašlete. Ikdyž je internet prozatím méně trestaně stíháný,zahráváte si s Randorfem s obviněním z Křivého nařčení z krádeže? Ale to jsou ty vyše charaktery který nestojí ani za odplivnutí.
Jinak doporučuju vyhledat nějakého psychologa protože jste evidentně narušený,pokud za každým,kdo má jiný názor vydíte BUBÁKY...:) 
Už se probuďte!!!! Koho zajímá rok 48? Koho zajímá revoluce 89? Vy tu svojí neschopnost jste schopný svátet i na Marii Terezii aby jste zůstali u koryta. Čtvt století tady lidem jen lžete a prodáváte lež za pravdu.O tom,o kolik okrádá tenhle systém dělníky - o tom ani nebudu mluvit.
K výrokům na mojí osobu se vyjadřovat ani nebudu - jen obrázek vaší rádoby osobnosti. Už proto nejste člověk,který by se měl vůbec k politice stavět. Nedokážete si obhájit svoje postoje jinak,než urážkou protějšku? To jste CHARAKTER....:D
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
30.1.2016 - 21:55
Nu, znárodněný majetek komunisty měl být dozajista navracen z financí těch, kdož onu krádež v r. 1948 způsobili, to jistě ano, že? Jenže soudruzi finance uložili a nebylo lze se na ně dostat - pouze něco málo z majetku SSM snad tehdy propadlo státu. Nu, ale jak se zdá, tak ani komunisti (při své příslovečné "poctivosti") asi dodnes nevědí, jak finance dostat ze švýcarských bank, jak jsme toho byli nedávno svědky!
Nu, evidentní je, že pan ROMAN "Post" (alias Smakyr), je jedním z těch (nasazených provokatérů) s kterými nemá cenu se přít pro jejich zřetelný zlý úmysl a navíc evidentní - řekněmež - "nedostatečnou bystrost", jinak Vás stáhne na svou úroveň, kde on, je jako doma!!! Někteří takoví se za to stydí, ale on dává (jak můžeme poslední dobou pozorovat) svou nedostatečnost přímo na odiv. Nu, ono to tak bývá a on o ní asi ani neví, že?
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
30.1.2016 - 18:16

A jde vám o ZÁVYSLÉ - nebo o rozkradení republiky? Ono z toho vašeho zbytečnýho komentáře to totiž nejde poznat. A znovu zopakuji - ABY SLABOCH MOHL SCHOVAT SVÉ CHYBY MUSÍ POUKÁZAT NA CHYBY DRUHÉHO. Slaboch zůstane slaboch vždycky...:)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2610
Hlavně pro: Všechny
30.1.2016 - 16:07
Nu ... ejhle - pan Post (dříve Smakyr) po svém "vypadnutí z role" - kdy v textu (evidentně úmyslně) "vyráběl" hrubky a pak náhle psal bezchybně, se opět vrací do hrané (?) role negramota (...zemědělství závYslé na dovozu ...!!!). Ale nejen to; on se zařazuje do skupinky (Peška, Emil, Janek ... a pod.), která se (a to už není jasné jestli úmyslně) dopouští občas překlepu místo - jsem - jsme (... aby jsme Vás dostal do obrazu ...)!
Nu, položme si otázku - copak ono je, kromě onoho překlepu spojuje jiného, že? Není ono to, kromě aresivity obecně - příznačné poslední dobou pro ultralevici - také zejména neslušné až urážlivé vystupování v tomto DF?
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: TSS
30.1.2016 - 14:51

A od kud by jste chtěl abych vám to popsal? Mam začít od zhora dolu - nebo od spodu nahoru? Ale myslím si,že slušný, seriozní a aspoň minimálně inteligentní člověk si informace obstará sám,než se pustí do diskuzí. Už i malé děti si dnes dovedou na internetu dohledat informace - a pokud to vy nezvládnete - tak to svědčí o vaší NESCHOPNOSTI. A aby jsme vás dostal aspoň do minimálního obrazu - Ropná zásoba ČR rozkradena v Němecu,Školství neprodukuje adekvátní školáky, Zdravotnictví kolabuje už řadu let,zemědělství totálně závyslé na dovozu....a mohl bych pokračovat do nekonečna....Apropo - supr NICK - POVALEČ - pokud to má poukázat na to kdo jste.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
TSS
povaleč
Počet příspěvků: 95
Hlavně pro: Post
30.1.2016 - 12:05
Taky se nechám poučit, co je tady znicene? Kdyz se podivam z okna, tak nevidim apokalypsu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
30.1.2016 - 06:19

Asi tak člověče - Tady jsi na internetu a najdi si netiketu. Teda pokud tušíš,že něco takového existuje.Tys byl taky v USA? A prodavačka zná Havla,jo? Já znám taky Obamu a nakopal bych mu zadek za ten jeho rozvrácenej svět a vyvolaný války.Pokud sám nevidíš co je kde zničený - pak je mi to líto,protože většina dnešních samolibců - demokratů -nevidí co je špatné - protože ani netuší že existuje i dobro.A v neposlední řadě - Neměl jste taky náhodou nějakou funkci na obci? Čím dám víc,vás bylo v USA a všichni se motáte okolo úřadu. Že by obec sponzorovala nějaké zájezdy do USA aniž by o tom občané věděli???
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
29.1.2016 - 22:55

Za prvé prosím, abyste mi netykal, já Vám taky netykám.
Chápu moc dobře význam slova demokracie (a nepotřebuju k tomu caps lock). Pokud jste si nevšiml, tak vám nijak nebráním v projevení Vašeho názoru, pouze si o něm myslím svoje....... A k tématu: nevidím na téhle zemi opravdu nic zničeného, prosím, vyjmenujte aspoň 5 naprosto zničených věcí.......
A ke znalosti osobností z České republiky. Před 2 lety jsem byl v USA, při placení v obchodě se mě prodavač ptal, odkud jsem. Při zmínce o České republice z něj jako první vypadlo "Václav Havel", kupodivu se nezmiňoval o současném prezidentovi, ani o předcházejícím....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
29.1.2016 - 17:45

Ale jdi ty...:) Víc k tématu nemáš? Opravdu jsi nám nyní otevřel oči a chápeme slovo DEMOKRACIE. Jedině vy máte právo napsat svůj pohled na věc a ostatní ne? To,že kromě napadání z vás nevypadlo ale vůbec nic,svědčí co jste zač. Tak že se dál styďte a pokud nechcete bydlet ve stejným městě jako já - tak se odstěhuj. Nikdo ti v tom přece nebrání....:DDD
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
29.1.2016 - 07:04

Vy milý pane, nepotřebujete pomoc, vy ze sebe tady děláte blce úplně sám a já se stydím za to, že žijete ve stjném městě a ve stejném státě jako já.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Shark
29.1.2016 - 06:05

To mi neuniklo. Taky to byl nemakačenko a flákač,notorik a kurevník...:) Ale je pravda,že dneska jsme jinde a kvalita se posuzuje také zcela jinak. Dneska již zmíněný Pussycat si nezadá s novodobou kulturou skupiny Pussy raot,že?  Viz - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lidske-spiny-Horsi-nez-zvirata-Advokatka-durazne-o-Pussy-Riot-406553
A krásně jste popsal vaší návštěvu USA a princip na který jste TAK HRDÝ ČECH - Že Havel a posluhovači USA zničili jednu Evropskou zemi do mrtě. A to,že jste ukradl jiným lidem rok čekání na vstup do nějaké památky - to je opravdu kousek obdivuhodný. Zajímalo by mě,co na to říkali ti ostatní lidé v řadě,kteří přijeli také z daleka a POCTIVĚ SI VYSTÁLI FRONTU a díky vám se tam nedostali.
A k tý angličtině - člověče když už se snažíte udělat ze mě BLBCE - dejte pozor aby jste jím nebyl sám..:)
Naposledy upraveno 29.01.2016 - 06:07Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: avik
28.1.2016 - 20:05

Tak něco Havlovi a o Zemanovi:

Loni jsem byl cestou po USA ve Washingtonu D.C. ve skupině 10 turistů z Česka , výjimečně s průvodcem, jinak nikdy s ním, ní,  necestuji.
Došli jsme ke Kapitolu a očumovali budovu zvěnčí, protože tam je třeba se objednat. Průvodkyně znalá místních poměrů se zašla zeptat, zda by nás nevpustili zcela výjimečně dovnitř.  Odkud jste, zněla otázka.  místní ochranné služby. Z České republiky.  Opravdu? pustíme Vás, a následovali instrukce ke vstupu.
Bustu Václava Havla jsme tedy neviděli, protože ta chodba nebyla přístupná,  stojí tam v sousedství Churchilla  , Kossutha a Wallenberga,  jen 4 evropské osobnosti tam jsou.
Odpoledne jsme se přemístili k Bílému domu.  Zjistili jsme, že je tam akce v zahradě, JEDENKRAT v roce se tam smí, JE TO NUTNÉ DLOUHO DOPŘEDU OBJEDNAT, nebo být americkým novinářem, nebo VIP osobností, byl tam mj. Trump, Fondová a tak podobně. A po prověření dostanete časovou vstupenku, tzn, v určitém čase vás vpustí dovnitř.  Průvodkyně se šla ptát, zda by se nějak dalo tam dostat, že jsme skupina z České republiky na jednodenním výletě v D.C.atd.  Nějakej hlavoun u dveří rozhodl stávající  proud návštěvníků zastavit, všechny jsme předešli,  podal nám 10 vstupenek a já jsem po téměř gynekologické prohlídce ochrannou službou stanul na zahradě Bílého domu.
Ptali jsme se průvodkyně , jak je tohle možné.  Václav Havel, je tady stále fenomén.
Mockrát se mi nestalo, že bych byl hrdej za Česko

Následoval dotaz na současného prezidenta.

Odpověděla diplomaticky.  Když byl Zeman coby premier na obědě s guvernérem Floridy, napsali v novinách, že  vypil při obědě dvě lahve vína a to je tak všechno, co se k němu tady dá říct......
Pokud nechápete, co ta zpráva vůbec znamená, je  líto.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2806
Hlavně pro: Post
28.1.2016 - 19:36

Neuniklo,Vám náhodou, že tenhle prezident byl od roku 1996 do roku 2002 nejprve předseda PS a pak premier vlády? 

Mimochodem,  překlad PUSSY neznamená to vulgární slovo, které po poledni tento "prezident" vypouštěl do éteru, až z toho veřejnoprávní rozhlas dostal pokutu, a pro jistotu zrušil jeho projevy, protože  ohrožuje mravní vývoj mládeže a u nás doma se takto nemluví. Možná u vás. Zeman totiž předstírá, že umí anglicky, ale NEUMÍ !
tady si můžete pustit starý hit skupiny PUSSYCAT , napadá vás, jak se tedy ta kapela jmenuje?
https://www.youtube.com/watch?v=jZEPIpTpoPs
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.