Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Vladimír
31.1.2016 - 09:05

Cituji - Přiznám se, že nechci patřit k tomuto stádu a na křivdy, loupeže a vraždy, kterých se dopustili komunisté na tomto národě, zapomenout nechci - A proto tolerujete loupeže a křivdy dnešní doby,jo? V čem jste lepší než ti komunisti???Nebo jste se z minulé doby taky nepoučil a proto z jednoho zla tolerujeme daleko horší zlo?A tady máte nějaké ty podoby ČESKÝ DEMOKRACIE - https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI Když budete chtít další informace o stavu ČR dneska - stačí si pořádně zagooglit ...:)A protože nemám tušení kolik vám jel et- Věřte tomu,že většina těch komunistů vůbec nebyla zlých. Pokud jste 30tník,tak váš názor beru,protože vám systémově vymyli mozek. Pokud jste starší,víte moc dobře jak to tenkrát bylo a váš příspěvek je opět pouze štvavá kampaň. Tak že nestrašte děti bubákem KOMUNISTOU. Ale je fakt,že když poslouchám dnešní mladý lidi,povedlo se vám minulost perfektně zkroutit...:)
A JEŠTĚ BYCH DODAL - NÉ JEN ŽE JSTE ZNIČILI ČESKOSLOVENSKO - ZNIČILI JSTE CELOU EVROPU - VY UMĚLCI
Naposledy upraveno 31.01.2016 - 09:08Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vladimír
důchodce
Počet příspěvků: 88
Hlavně pro: Post
31.1.2016 - 08:41
Nevím zda si pamatujete jméno Josefa Lesáka - to byl po válce nejmladší poslanec za národní socialisty a v únoru 1948 vedl studenty na Hrad k prez. Benešovi. Po návratu z vězení a kladenského tábora nucených prací zůstal v Kladně pracovat v dolech. A ten říkal, že nepoučíme-li se z minulosti, budeme si muset zopakovat. A to nepřeji nikomu, dokonce ani Vám ne!  A jiný kladeňák - básník a písničkář Pepa Fousek tu současnou společnost charakterizoval asi takto: "DIVNÝ NÁROD TIHLE ČEŠI - I KDYŽ JE PES POKOUŠE - SOTVA SE JIM RÁNY ZHOJÍ - ZNOVU VOLÍ KOMOUŠE! POTOM ŠLAPOU JAKO STÁDO ZA SRPEM A KLADIVEM - ANEKDOTY ŠEPTAJÍ SI POTICHOUČKU NAD PIVEM!!"Přiznám se, že nechci patřit k tomuto stádu a na křivdy, loupeže a vraždy, kterých se dopustili komunisté na tomto národě, zapomenout nechci.  Největší jejich zločin však je to, že dokonale pokřivili náš národní charakter. A pokud se týká pana prezidenta - bývalý komunista je něco jako bývaly černoch - protože ti tzv. slušní komunisté, kteří  si chtěli ponechat zbytek této slušnosti, většinou  se už do poltiky nehrnuli, že!?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
31.1.2016 - 07:50

Ale no tááák...:) Kdypak vrátí majetky dnešní zloději a podvodníci? Nebo jejich nakradený majetek si budeme muset navrátit samy??? Na Ransdorfa se člověče vykašlete. Ikdyž je internet prozatím méně trestaně stíháný,zahráváte si s Randorfem s obviněním z Křivého nařčení z krádeže? Ale to jsou ty vyše charaktery který nestojí ani za odplivnutí.
Jinak doporučuju vyhledat nějakého psychologa protože jste evidentně narušený,pokud za každým,kdo má jiný názor vydíte BUBÁKY...:) 
Už se probuďte!!!! Koho zajímá rok 48? Koho zajímá revoluce 89? Vy tu svojí neschopnost jste schopný svátet i na Marii Terezii aby jste zůstali u koryta. Čtvt století tady lidem jen lžete a prodáváte lež za pravdu.O tom,o kolik okrádá tenhle systém dělníky - o tom ani nebudu mluvit.
K výrokům na mojí osobu se vyjadřovat ani nebudu - jen obrázek vaší rádoby osobnosti. Už proto nejste člověk,který by se měl vůbec k politice stavět. Nedokážete si obhájit svoje postoje jinak,než urážkou protějšku? To jste CHARAKTER....:D
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
30.1.2016 - 21:55
Nu, znárodněný majetek komunisty měl být dozajista navracen z financí těch, kdož onu krádež v r. 1948 způsobili, to jistě ano, že? Jenže soudruzi finance uložili a nebylo lze se na ně dostat - pouze něco málo z majetku SSM snad tehdy propadlo státu. Nu, ale jak se zdá, tak ani komunisti (při své příslovečné "poctivosti") asi dodnes nevědí, jak finance dostat ze švýcarských bank, jak jsme toho byli nedávno svědky!
Nu, evidentní je, že pan ROMAN "Post" (alias Smakyr), je jedním z těch (nasazených provokatérů) s kterými nemá cenu se přít pro jejich zřetelný zlý úmysl a navíc evidentní - řekněmež - "nedostatečnou bystrost", jinak Vás stáhne na svou úroveň, kde on, je jako doma!!! Někteří takoví se za to stydí, ale on dává (jak můžeme poslední dobou pozorovat) svou nedostatečnost přímo na odiv. Nu, ono to tak bývá a on o ní asi ani neví, že?
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Čtenáři
30.1.2016 - 18:16

A jde vám o ZÁVYSLÉ - nebo o rozkradení republiky? Ono z toho vašeho zbytečnýho komentáře to totiž nejde poznat. A znovu zopakuji - ABY SLABOCH MOHL SCHOVAT SVÉ CHYBY MUSÍ POUKÁZAT NA CHYBY DRUHÉHO. Slaboch zůstane slaboch vždycky...:)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2485
Hlavně pro: Všechny
30.1.2016 - 16:07
Nu ... ejhle - pan Post (dříve Smakyr) po svém "vypadnutí z role" - kdy v textu (evidentně úmyslně) "vyráběl" hrubky a pak náhle psal bezchybně, se opět vrací do hrané (?) role negramota (...zemědělství závYslé na dovozu ...!!!). Ale nejen to; on se zařazuje do skupinky (Peška, Emil, Janek ... a pod.), která se (a to už není jasné jestli úmyslně) dopouští občas překlepu místo - jsem - jsme (... aby jsme Vás dostal do obrazu ...)!
Nu, položme si otázku - copak ono je, kromě onoho překlepu spojuje jiného, že? Není ono to, kromě aresivity obecně - příznačné poslední dobou pro ultralevici - také zejména neslušné až urážlivé vystupování v tomto DF?
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: TSS
30.1.2016 - 14:51

A od kud by jste chtěl abych vám to popsal? Mam začít od zhora dolu - nebo od spodu nahoru? Ale myslím si,že slušný, seriozní a aspoň minimálně inteligentní člověk si informace obstará sám,než se pustí do diskuzí. Už i malé děti si dnes dovedou na internetu dohledat informace - a pokud to vy nezvládnete - tak to svědčí o vaší NESCHOPNOSTI. A aby jsme vás dostal aspoň do minimálního obrazu - Ropná zásoba ČR rozkradena v Němecu,Školství neprodukuje adekvátní školáky, Zdravotnictví kolabuje už řadu let,zemědělství totálně závyslé na dovozu....a mohl bych pokračovat do nekonečna....Apropo - supr NICK - POVALEČ - pokud to má poukázat na to kdo jste.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
TSS
povaleč
Počet příspěvků: 95
Hlavně pro: Post
30.1.2016 - 12:05
Taky se nechám poučit, co je tady znicene? Kdyz se podivam z okna, tak nevidim apokalypsu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
30.1.2016 - 06:19

Asi tak člověče - Tady jsi na internetu a najdi si netiketu. Teda pokud tušíš,že něco takového existuje.Tys byl taky v USA? A prodavačka zná Havla,jo? Já znám taky Obamu a nakopal bych mu zadek za ten jeho rozvrácenej svět a vyvolaný války.Pokud sám nevidíš co je kde zničený - pak je mi to líto,protože většina dnešních samolibců - demokratů -nevidí co je špatné - protože ani netuší že existuje i dobro.A v neposlední řadě - Neměl jste taky náhodou nějakou funkci na obci? Čím dám víc,vás bylo v USA a všichni se motáte okolo úřadu. Že by obec sponzorovala nějaké zájezdy do USA aniž by o tom občané věděli???
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
29.1.2016 - 22:55

Za prvé prosím, abyste mi netykal, já Vám taky netykám.
Chápu moc dobře význam slova demokracie (a nepotřebuju k tomu caps lock). Pokud jste si nevšiml, tak vám nijak nebráním v projevení Vašeho názoru, pouze si o něm myslím svoje....... A k tématu: nevidím na téhle zemi opravdu nic zničeného, prosím, vyjmenujte aspoň 5 naprosto zničených věcí.......
A ke znalosti osobností z České republiky. Před 2 lety jsem byl v USA, při placení v obchodě se mě prodavač ptal, odkud jsem. Při zmínce o České republice z něj jako první vypadlo "Václav Havel", kupodivu se nezmiňoval o současném prezidentovi, ani o předcházejícím....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
29.1.2016 - 17:45

Ale jdi ty...:) Víc k tématu nemáš? Opravdu jsi nám nyní otevřel oči a chápeme slovo DEMOKRACIE. Jedině vy máte právo napsat svůj pohled na věc a ostatní ne? To,že kromě napadání z vás nevypadlo ale vůbec nic,svědčí co jste zač. Tak že se dál styďte a pokud nechcete bydlet ve stejným městě jako já - tak se odstěhuj. Nikdo ti v tom přece nebrání....:DDD
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
29.1.2016 - 07:04

Vy milý pane, nepotřebujete pomoc, vy ze sebe tady děláte blce úplně sám a já se stydím za to, že žijete ve stjném městě a ve stejném státě jako já.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Shark
29.1.2016 - 06:05

To mi neuniklo. Taky to byl nemakačenko a flákač,notorik a kurevník...:) Ale je pravda,že dneska jsme jinde a kvalita se posuzuje také zcela jinak. Dneska již zmíněný Pussycat si nezadá s novodobou kulturou skupiny Pussy raot,že?  Viz - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lidske-spiny-Horsi-nez-zvirata-Advokatka-durazne-o-Pussy-Riot-406553
A krásně jste popsal vaší návštěvu USA a princip na který jste TAK HRDÝ ČECH - Že Havel a posluhovači USA zničili jednu Evropskou zemi do mrtě. A to,že jste ukradl jiným lidem rok čekání na vstup do nějaké památky - to je opravdu kousek obdivuhodný. Zajímalo by mě,co na to říkali ti ostatní lidé v řadě,kteří přijeli také z daleka a POCTIVĚ SI VYSTÁLI FRONTU a díky vám se tam nedostali.
A k tý angličtině - člověče když už se snažíte udělat ze mě BLBCE - dejte pozor aby jste jím nebyl sám..:)
Naposledy upraveno 29.01.2016 - 06:07Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: avik
28.1.2016 - 20:05

Tak něco Havlovi a o Zemanovi:

Loni jsem byl cestou po USA ve Washingtonu D.C. ve skupině 10 turistů z Česka , výjimečně s průvodcem, jinak nikdy s ním, ní,  necestuji.
Došli jsme ke Kapitolu a očumovali budovu zvěnčí, protože tam je třeba se objednat. Průvodkyně znalá místních poměrů se zašla zeptat, zda by nás nevpustili zcela výjimečně dovnitř.  Odkud jste, zněla otázka.  místní ochranné služby. Z České republiky.  Opravdu? pustíme Vás, a následovali instrukce ke vstupu.
Bustu Václava Havla jsme tedy neviděli, protože ta chodba nebyla přístupná,  stojí tam v sousedství Churchilla  , Kossutha a Wallenberga,  jen 4 evropské osobnosti tam jsou.
Odpoledne jsme se přemístili k Bílému domu.  Zjistili jsme, že je tam akce v zahradě, JEDENKRAT v roce se tam smí, JE TO NUTNÉ DLOUHO DOPŘEDU OBJEDNAT, nebo být americkým novinářem, nebo VIP osobností, byl tam mj. Trump, Fondová a tak podobně. A po prověření dostanete časovou vstupenku, tzn, v určitém čase vás vpustí dovnitř.  Průvodkyně se šla ptát, zda by se nějak dalo tam dostat, že jsme skupina z České republiky na jednodenním výletě v D.C.atd.  Nějakej hlavoun u dveří rozhodl stávající  proud návštěvníků zastavit, všechny jsme předešli,  podal nám 10 vstupenek a já jsem po téměř gynekologické prohlídce ochrannou službou stanul na zahradě Bílého domu.
Ptali jsme se průvodkyně , jak je tohle možné.  Václav Havel, je tady stále fenomén.
Mockrát se mi nestalo, že bych byl hrdej za Česko

Následoval dotaz na současného prezidenta.

Odpověděla diplomaticky.  Když byl Zeman coby premier na obědě s guvernérem Floridy, napsali v novinách, že  vypil při obědě dvě lahve vína a to je tak všechno, co se k němu tady dá říct......
Pokud nechápete, co ta zpráva vůbec znamená, je  líto.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: Post
28.1.2016 - 19:36

Neuniklo,Vám náhodou, že tenhle prezident byl od roku 1996 do roku 2002 nejprve předseda PS a pak premier vlády? 

Mimochodem,  překlad PUSSY neznamená to vulgární slovo, které po poledni tento "prezident" vypouštěl do éteru, až z toho veřejnoprávní rozhlas dostal pokutu, a pro jistotu zrušil jeho projevy, protože  ohrožuje mravní vývoj mládeže a u nás doma se takto nemluví. Možná u vás. Zeman totiž předstírá, že umí anglicky, ale NEUMÍ !
tady si můžete pustit starý hit skupiny PUSSYCAT , napadá vás, jak se tedy ta kapela jmenuje?
https://www.youtube.com/watch?v=jZEPIpTpoPs
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: XXL
28.1.2016 - 19:10

Tak pokud vím, tak stejně tak jako nahnilá rajčata je i vejce obvyklou odměnou davu milovanému politikovi, kdekoli v Evropě.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2779
Hlavně pro: avik
28.1.2016 - 19:07

Kdy jste viděl prezidenta Havla opilého? Můžete to objasnit?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: RK007
28.1.2016 - 15:59

Všechno je to tam špína. Ani jeden politik prozatím není volitelný. Tak že Česko vybírá pouze to menší zlo. Ale PRAVIČÁCI jsou agresivnější protože mají větší obavy o svoje statusy mafiánů. To by bylo dostat poctivě odměny po zásluze místo imunity. Ale taky to jednou přijde,že jo? Možná se toho dožijeme a možná ne. Svůj cejch mají politici vypálený již dnes a budoucnost pro jejich potomky nebude asi moc dobrá až ponesou následky. Jinak Zeman stejně jako ostatní dopomohl k tomu, co tady dneska máme. I on je viník. Ale přijde mi tak nějak víc ready než Rakušák nebo Kalousek.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 805
Hlavně pro: Post
28.1.2016 - 15:52

Stejně je to zajímavé... Prezident který nikdy neměl faktickou moc nechal rozkrást stát, zatímco politik který byl poslancem FS ČSFR,  poslancem a předsedou PS PČR a předsedou vlády ČR je čistej jako lilie.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Nobody
28.1.2016 - 15:14

My to rozhodně nechápeme...:D Ale vy to určitě chápete,ne? Ono je přece normální nechat ROZKRÁST stát. Hlavně že u toho nemluví sprostě...:D Takový lidi jako vy - co se jim líbí 100 **píp** nebo PUSSY raot....buďte raději už zalezlí nebo to opravdu s váma skončí zle. Vaše lhaní a nenávist už přesahuje únosnou mez !!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.