Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: xp3
29.1.2016 - 17:45

Ale jdi ty...:) Víc k tématu nemáš? Opravdu jsi nám nyní otevřel oči a chápeme slovo DEMOKRACIE. Jedině vy máte právo napsat svůj pohled na věc a ostatní ne? To,že kromě napadání z vás nevypadlo ale vůbec nic,svědčí co jste zač. Tak že se dál styďte a pokud nechcete bydlet ve stejným městě jako já - tak se odstěhuj. Nikdo ti v tom přece nebrání....:DDD
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xp3
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Post
29.1.2016 - 07:04

Vy milý pane, nepotřebujete pomoc, vy ze sebe tady děláte blce úplně sám a já se stydím za to, že žijete ve stjném městě a ve stejném státě jako já.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Shark
29.1.2016 - 06:05

To mi neuniklo. Taky to byl nemakačenko a flákač,notorik a kurevník...:) Ale je pravda,že dneska jsme jinde a kvalita se posuzuje také zcela jinak. Dneska již zmíněný Pussycat si nezadá s novodobou kulturou skupiny Pussy raot,že?  Viz - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lidske-spiny-Horsi-nez-zvirata-Advokatka-durazne-o-Pussy-Riot-406553
A krásně jste popsal vaší návštěvu USA a princip na který jste TAK HRDÝ ČECH - Že Havel a posluhovači USA zničili jednu Evropskou zemi do mrtě. A to,že jste ukradl jiným lidem rok čekání na vstup do nějaké památky - to je opravdu kousek obdivuhodný. Zajímalo by mě,co na to říkali ti ostatní lidé v řadě,kteří přijeli také z daleka a POCTIVĚ SI VYSTÁLI FRONTU a díky vám se tam nedostali.
A k tý angličtině - člověče když už se snažíte udělat ze mě BLBCE - dejte pozor aby jste jím nebyl sám..:)
Naposledy upraveno 29.01.2016 - 06:07Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: avik
28.1.2016 - 20:05

Tak něco Havlovi a o Zemanovi:

Loni jsem byl cestou po USA ve Washingtonu D.C. ve skupině 10 turistů z Česka , výjimečně s průvodcem, jinak nikdy s ním, ní,  necestuji.
Došli jsme ke Kapitolu a očumovali budovu zvěnčí, protože tam je třeba se objednat. Průvodkyně znalá místních poměrů se zašla zeptat, zda by nás nevpustili zcela výjimečně dovnitř.  Odkud jste, zněla otázka.  místní ochranné služby. Z České republiky.  Opravdu? pustíme Vás, a následovali instrukce ke vstupu.
Bustu Václava Havla jsme tedy neviděli, protože ta chodba nebyla přístupná,  stojí tam v sousedství Churchilla  , Kossutha a Wallenberga,  jen 4 evropské osobnosti tam jsou.
Odpoledne jsme se přemístili k Bílému domu.  Zjistili jsme, že je tam akce v zahradě, JEDENKRAT v roce se tam smí, JE TO NUTNÉ DLOUHO DOPŘEDU OBJEDNAT, nebo být americkým novinářem, nebo VIP osobností, byl tam mj. Trump, Fondová a tak podobně. A po prověření dostanete časovou vstupenku, tzn, v určitém čase vás vpustí dovnitř.  Průvodkyně se šla ptát, zda by se nějak dalo tam dostat, že jsme skupina z České republiky na jednodenním výletě v D.C.atd.  Nějakej hlavoun u dveří rozhodl stávající  proud návštěvníků zastavit, všechny jsme předešli,  podal nám 10 vstupenek a já jsem po téměř gynekologické prohlídce ochrannou službou stanul na zahradě Bílého domu.
Ptali jsme se průvodkyně , jak je tohle možné.  Václav Havel, je tady stále fenomén.
Mockrát se mi nestalo, že bych byl hrdej za Česko

Následoval dotaz na současného prezidenta.

Odpověděla diplomaticky.  Když byl Zeman coby premier na obědě s guvernérem Floridy, napsali v novinách, že  vypil při obědě dvě lahve vína a to je tak všechno, co se k němu tady dá říct......
Pokud nechápete, co ta zpráva vůbec znamená, je  líto.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Post
28.1.2016 - 19:36

Neuniklo,Vám náhodou, že tenhle prezident byl od roku 1996 do roku 2002 nejprve předseda PS a pak premier vlády? 

Mimochodem,  překlad PUSSY neznamená to vulgární slovo, které po poledni tento "prezident" vypouštěl do éteru, až z toho veřejnoprávní rozhlas dostal pokutu, a pro jistotu zrušil jeho projevy, protože  ohrožuje mravní vývoj mládeže a u nás doma se takto nemluví. Možná u vás. Zeman totiž předstírá, že umí anglicky, ale NEUMÍ !
tady si můžete pustit starý hit skupiny PUSSYCAT , napadá vás, jak se tedy ta kapela jmenuje?
https://www.youtube.com/watch?v=jZEPIpTpoPs
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: XXL
28.1.2016 - 19:10

Tak pokud vím, tak stejně tak jako nahnilá rajčata je i vejce obvyklou odměnou davu milovanému politikovi, kdekoli v Evropě.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: avik
28.1.2016 - 19:07

Kdy jste viděl prezidenta Havla opilého? Můžete to objasnit?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: RK007
28.1.2016 - 15:59

Všechno je to tam špína. Ani jeden politik prozatím není volitelný. Tak že Česko vybírá pouze to menší zlo. Ale PRAVIČÁCI jsou agresivnější protože mají větší obavy o svoje statusy mafiánů. To by bylo dostat poctivě odměny po zásluze místo imunity. Ale taky to jednou přijde,že jo? Možná se toho dožijeme a možná ne. Svůj cejch mají politici vypálený již dnes a budoucnost pro jejich potomky nebude asi moc dobrá až ponesou následky. Jinak Zeman stejně jako ostatní dopomohl k tomu, co tady dneska máme. I on je viník. Ale přijde mi tak nějak víc ready než Rakušák nebo Kalousek.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 805
Hlavně pro: Post
28.1.2016 - 15:52

Stejně je to zajímavé... Prezident který nikdy neměl faktickou moc nechal rozkrást stát, zatímco politik který byl poslancem FS ČSFR,  poslancem a předsedou PS PČR a předsedou vlády ČR je čistej jako lilie.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: Nobody
28.1.2016 - 15:14

My to rozhodně nechápeme...:D Ale vy to určitě chápete,ne? Ono je přece normální nechat ROZKRÁST stát. Hlavně že u toho nemluví sprostě...:D Takový lidi jako vy - co se jim líbí 100 **píp** nebo PUSSY raot....buďte raději už zalezlí nebo to opravdu s váma skončí zle. Vaše lhaní a nenávist už přesahuje únosnou mez !!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 423
Hlavně pro: Nobody
28.1.2016 - 14:01

Chápete vůbec, že v téhle funkci nesedí ve 4. cenové skupině a že i vajíčko, které není zbraň, jak píšete, by nemělo být tolerováno?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 592
Hlavně pro: TSS
28.1.2016 - 09:42

Slyšel jste někdy něco podobného od nějakého prezidenta NORMÁLNÍHo DEMOKRATICKÉHO STÁTU ?

Chápete vůbec, že v téhle funkci nesedí ve 4. cenové skupině a že nemůže takto mluvit?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 592
Hlavně pro: XXL
28.1.2016 - 08:19

Vajíčko není zbraň a že použil atrapu se zjistilo po akci. A už za tu atrapu by měl být potrestán, protože ochranná služba toto neví a vystavuje svojí akcí ( ke které mělo dojít a nyní by k ní jistě došlo) ostatní účastníky shromáždění velkému riziku ohrožení života !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 592
Hlavně pro: Všechny
28.1.2016 - 08:14

Co si dělal przident Havel v soukromí, je zcela lhostejno, PROTOŽE TÍM NEBYLA DOTČENA JEHO STÁTNICKÁ FUNKCE. Nepamatuji se že by vrávoral "virosou" u korunovačních klenotů.. Také se nemuselo studentům ve škole vtloukat do hlavy, na co mají ptát, tak, jak to udělali při této návštěvě putinova pohůnka na Moravě

Vybraní studenti přišli na setkání s prezidentem s otázkami, které si předem sestavili s učitelkou českého jazyka. Ta jim je dokonce vytiskla. Po odchodu Zemana někteří v rozhovoru se zpravodajem ČTK neskrývali zklamání nad tím, že nebyl prostor na bezprostřední otázky. Některým z nich se nezdála šťastná až příliš velká příprava pedagogů na diskusi s prezidentem.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Post
Počet příspěvků: 422
Hlavně pro: VŠECHNY
27.1.2016 - 16:41
Asi tak - Zoufalci zloději se už klepou strachy....:D...No nebojte se dojde i na Vás...:))
Naposledy upraveno 27.01.2016 - 16:51Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 423
Hlavně pro: Vladimír
27.1.2016 - 15:13

Srovnat nesrovnatelné nelze. Jako třeba vajíčka beztrestně létající vzduchem a podmínkou potrestaná dětská pistolka.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Vladimír
důchodce
Počet příspěvků: 88
Hlavně pro: Avik
27.1.2016 - 09:09
Vážený pane!Prezident Havel nikdy nevystupoval tak, abychom se za něho museli stydět. Své odpůrce neurážel a nemstil se ani za skutečné křivdy minulého režimu. Jen díky jemu (nejsme jako oni) vlastně dnes mohou v našem politickém spektru volně pobíhat a škodit bývalí i současní komunisté (včetně současného gosudara).  Ostatně, je tomu tak dnes i ve Slaném - není-liž pravda !? Nepamatuji si, že by při setkání občanů s panem Havlem byli lidé tak ponižujícím způsobem prohlíženi jak bylo vidět při setkání občanů Tišnova s panem Zemanem (bylo to zřetelně vidět na televizních záběrech při vstupu do kina, kdy byl každý příchozí důkladně rentgenován - to Vám připadá normální?). Ano, i Havel měl jistě ochranku, ale cirkus - jaký teď můžeme vidět při ochraně současné hlavy státu - to nebyl ani náhodou. Jestliže dnes někdo uráží a kope do člověka, který se už nemůže bránit - je to smutné a stejně je smutné urážet ty, kteří si Václava Havla váží a nazývá je "havloidy".  Stručně a krátce na závěr řečeno - nesrovnávejte nesrovnatelné!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
avik
Počet příspěvků: 36
Hlavně pro: Shark
27.1.2016 - 08:48

Ale stále ožralý Havel vám nikomu nevadil...a ještě jste si po něm pojmenovali letiště, vy abstinenti..
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
TSS
povaleč
Počet příspěvků: 95
Hlavně pro: Všechny
27.1.2016 - 00:49
Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta, a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. A pak existuje nedemokratická cesta a ta se jmenuje kalašnikov.

Co vám na tom jako vadí? Vždyť je to pravda.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 805
Hlavně pro: Shark
26.1.2016 - 20:57

Že vám ten vopilec stojí za komentář.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  18  19  20  21  22  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.