Obsah  >>  Politika, politici  >>  Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  13

Skoncxujme ve volbách s buranem na Hradě

Čtenáři
Počet příspěvků: 2045
Hlavně pro: Všechny
30.6.2017 - 23:48
30.6. je dnem, kdy byla před 25 lety definitivně odsunuta Sovětská okupační vojska!

Zadáme-li : "Michael Kocáb - odsun okupačních vojsk", dozvíme se (TÝDEN.cz), že dnes ve výročí odsunu (30.6. 2017) - Kocáb s Kiskou odhalili na Slovensku památník odsunu sovětských okupačních vojsk.

Škoda, že Česká republika nemá prezidenta, který by toto, pro ČR tolik významné výročí, alespoň několika slovy připomněl!!!
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Všechny
28.6.2017 - 08:46

http://neovlivni.cz/nove-informace-k-milosti-zeman-ignoroval-svedky-proti-kajinkovi/

V pořadu zazněla také informace, že už před dvěma lety se Miloš Zeman nechal slyšet, že na konci svého funkčního období udělí Kajínkovi milost. A to proto, aby získal politické body

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Všechny
23.6.2017 - 11:11

Ráno poslouchám zprávy v radiu a nevěřením svým uším.

Zenman o Sobotkovi: Svině a charisma lahve od okurek.

Nikdy jsem socany nevoli a asi volit nebudu, ale je tohle v zemi, která o sobě tvrdí, že je ve střední Evropě vůbec možný.?

To hradní hovado má skutečně nějaký podporovatele?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 787
Hlavně pro: Shark
21.6.2017 - 06:52

Buran je schopnej říct že jeho volilo 2.717.405 občanů, kdyžto královnu nikdo. Takže on žije s pocitem že je něco víc.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Shark
20.6.2017 - 08:31

Zeman čím dál  inklinuje k extremnímu komunismu

http://video.info.cz/strunc/zeman-se-lidem-vysmiva-dekuje-extremistum-kteri-strileli-cechy-na-hranici-rika-badatel-padevet-11571.html

...Za výsměch všem normálním lidem považuje historik Jiří Padevět zdravici, kterou prezident Miloš Zeman před nedávnem poslal Klubu českého pohraničí. Padevět organizaci považuje za extremistickou, odvolává se přitom i na výroční zprávy tuzemské rozvědky.....

Vyznamenat parašutisty však naopak odmítl......

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Všechny
19.6.2017 - 19:50
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Všechny
18.6.2017 - 18:25
PROBOHA, KDY UŽ TA OSTUDA SKONČÍ?

Už před odjezdem například odborník na etiketu Ladislav Špaček upozorňoval na některá úskalí, která by mohla návštěva způsobit. Jmenoval například to, jak s královnou mluvit. „Konverzaci zahajuje zásadně královna, kterou není možné oslovit,“ varoval bývalý spolupracovník Václava Havla.

Zeman ovšem žádné zásady nectí, takže po dvou vteřinách, kdy vstoupil do místnosti za královnou, už mluvil. Přímo na ni halekal. Místo toho, aby vyčkal, až ho Její Veličenstvo osloví. Tím to však pouze začalo.

Když si Alžběta myslela, že se zeptá Zemanovy ženy, pokolikáté je v Londýně, začal jí český prezident vyprávět, kdy byl naposled v Londýně on a že se potkal s Tonym Blairem, svým přítelem. A potom přišla další ostuda.

Zeman se totiž královny zeptal, zda je jeho domněnka, že již zažila deset premiérů, správná. A to je úplně to samé, jako by na spustil svou připravenou otázku na způsob, jak se dožít devadesáti let. S panovnicí se o věku zásadně nehovoří.

Když už si Zeman neodpustil projev svého buranství, mohl se alespoň obléci tak, jak při audienci nařizuje protokol. Pro setkání, kterého se zúčastnil český prezident, se píše o nutnosti mít žaket a první dámě by neměl chybět klobouk. Samostatnou kapitolou jsou Zemanovy boty.

Na tu chvíli u královny si přece jen mohl vzít slušnou obuv. I když je ta, co měl, dozajista pohodlnější a pomáhá mu v jeho špatném zdravotním stavu, Alžběta II. si zaslouží největší respekt a její host si to musí uvědomit. To by ovšem nesměl být sebestředný Zeman.

http://forum24.cz/video-zemanovi-stacily-pouhe-dve-vteriny-aby-u-kralovny-porusil-protokol/

Naposledy upraveno 18.06.2017 - 18:28Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 787
Hlavně pro: Shark
18.6.2017 - 08:25

S těmi dárky pro královnu to mohlo dopadnout ještě hůř. Stačilo aby Ovčáček sáhnul do vedlejšího regálu. https://media.novinky.cz/953/309535-original1-rtv9g.jpg
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Všechny
17.6.2017 - 11:56

TEN SE ZASE VYZNAMENAL.

Během setkání s královnou pronesl - nejméně - dva trapné výroky. K těmto dvěma se totiž na tiskové konferenci přiznal a nevíme, zda se přiznal ke všemu.

Tou první trapností byla Zemanova poznámka o tom, že s taktem sobě vlastním pomlčí o mnichovském diktátu v roce 1938, kdy západní mocnosti Hitlerovi umožnily rozbít Československo. Kromě toho, že Alžbětě II. bylo právě dvanáct let, tuto chybu Británie dávno uznala a konkrétně Londýn kataklyzma války s nacistickým Německem odnesl na rozdíl od Prahy v naprosto děsivé míře.

Druhou nesmyslnou trapností Miloše Zemana bylo sdělení královně, že jejím 11. premiérem bude zřejmě Boris Johnson. Tím se nejen nepřijatelně vměšuje do vnitropolitické situace země, kterou navštívil, ale ještě urazil současnou předsedkyni vlády Theresu Mayovou. To nemůže být královně Alžbětě II. v žádném případě příjemné.

Pro Zemana je typické, že své trapnosti prezentuje se samolibým úsměvem, jako by nám právě dokázal, že je ryzí génius. Britští panovníci jsou v novodobých dějinách zvyklí na to, že je občas navštíví náčelník odkudsi z pralesa, který má přitom pocit nesmírné velikosti.

http://forum24.cz/trapas-s-darky-pro-kralovnu-pokracuje-satek-pry-prodavali-v-obchode-pro-turisty/

Naposledy upraveno 17.06.2017 - 11:59Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Brutus
1.6.2017 - 10:08

Popis toho, jak se za  Zemana privatizovalo:

http://neovlivni.cz/uhlobaroni-miri-pred-soud-po-20-letech/

To jim jako šlape na paty tenhle Zeman s podvodníkem Babišem, který například jako ministr nakupoval pro Státní hmotné rezervy od toho samého Babiše, majitele Agrofertu, všechny ty zemědělské komodity  a všechen ten žlutej smrad a PHM? Znáte podbný Absurdistan v Evropě?

Někdy stačí prosťáčkům i kobliha.

Naposledy upraveno 01.06.2017 - 10:16Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Brutus
31.5.2017 - 23:02

Ten nemocný nebohý alkoholik, vrchní velitel ozbrojených sil neschopný odstát i focení a tedy člověk bez jakékoli sebereflexe už NEMÁ ten potenciál, jako kdysi.  Je to prosté, součet preferencí pánů Drahoše a Horáčka, kteří se budou návzájem podporovat a sdružují odpůrce toho prokremelské trolla na Hradě  přesahuje už nyní Zemanovy hlasy.  Když k tomu přičtu nekonečnou serii už nekončících hradních kauz od bezprověrkového Mynáře a Lukoila Nejedlého s diplomatickým pasem, Korunovační virozy, Peroutky vlevo dole, všechny ty k**dy", „zku***li" či „ho***", pro které nemůžeme nechat  poslouchat prezidenta naše děti a vnuky, pohrdání vysokoškolskou obcí, urážky novinářů, kauza Brady,  Zemanovy pokusy "stabilizovat" českou společnost dle vzoru čínských komunistů, slabost pro všechymožné autoritářské a diktátorské politiky, jeho obliba kalašnikova samopalu či likvidace novinářů a nejnověji omlouvání ex-zeťáka Kruliše a jeho papalášského chování jeho slabostí pro rychlá auta.
Pomíjím hodnotit další hradní obludnou postavu, mluvčího, komunistického novináře, který i komunistům dělá ostudu,  Ovčáčka.  PROSTĚ:
NORMÁLNÍ VOLIČ UŽ TÉ HANBY MÁ DOST.
Vy si ho můžete pověsit nad postel.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 74
Hlavně pro: Brutus
28.5.2017 - 08:49

Váš impresivní diskusní příspěvek Brutusi je na první pohled příspěvkem diskutábla, který je chronickým levicovým pesimistou, hodný pro hospodskou hantýrku, a navíc s absencí sebereflexe.  Nebudu zde uvádět to kladné co se za tu dobu u nás událo a změnilo, neb jste zřejmě schopen cokoliv zneužít k vaši propagandě pro nemocného a všehoschopného kandidáta na Hrad.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 446
Hlavně pro: Shark
27.5.2017 - 17:46

Pan Zeman to ke zvolení nepotřebuje.Můj hlas už má jistý a volby vyhraje i bez propuštění Kajínka.
Lidé by měli myslet na minulost.Kolik vězňů,pedofilů,násilníků a jiných ksindlů (z nichž většina byla do dvou let zpátky v base) propustil ten zaprodanec Havel?? A co Klaus? Za 28 let od revoluce měl každý politik a každá vláda možnost "se předvést".A většina těchto let bylo zoufalství,o kterém píšete.To,co předvádí v současnosti pan Sobotka,to co do nedávna předváděla ODS a do revoluce KSČ to bylo zoufalství pane Sharku.A konečně této svoloči někdo šlape na paty:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Všechny
23.5.2017 - 10:19
Čtenáři
Počet příspěvků: 2045
Hlavně pro: Shark
14.5.2017 - 14:36

Ostudné je i další vystoupení prezidenta ČR v Číně, kdy - byť jakoby vtip - v rozhovoru s ruským prezidentem (pochopitelně úlisně v ruštině) říká, že novinářů je tolik, že by se měli likvidovat!!! Na to - i ten, který, coby bývalý vysoký důstojník KGB, s takovými likvidacemi jistě zkušenosti má - odpovídá - "...ne likvidovat, ale omezovat ..."!  Hmmm - přecejen jistý pokrok v Rusku ... (a u nás, že by naopak ...?!). Řekl bych - další varování před prezidentskými volbami !!!
L.Sch.
Naposledy upraveno 14.05.2017 - 14:37Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2602
Hlavně pro: Všechny
14.5.2017 - 12:55
Tak tady máme prezidenta, který ke svému znovuzvolení potřebuje propustit z vězení dvojnásobného nájemného vraha.
Jak daleko to zoufalství ještě povede?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 487
Hlavně pro: Všechny
4.4.2017 - 10:07

Tak se toho hradního senilního geronta nezapomeňte zeptat, proč obviňuje kdekoho z háknutí svého počítače, když se sám proklikal při hledání čtení o své osobě až k dětskému pornu!

http://echo24.cz/a/ixyYP/zeman-si-na-porno-klikl-omylem-sam-priznal-ovcacek

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 147
Hlavně pro: Všechny
31.3.2017 - 23:08

Známe skutečný důvod návštěvy prezidenta Miloše Zemana ve Slaném!

Setkání s občany na slánském náměstí je jen zástěrkou pro skutečný důvod jeho nečekaného příjezdu do našeho města.

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/bude-se-ze-slaneho-letat-do-vesmiru

 

Naposledy upraveno 31.03.2017 - 23:09Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 245
Hlavně pro: Čtenáři
31.3.2017 - 12:59

To je rozumné rozhodnutí. Myslím, že tam nikomu chybět nebudete.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2045
Hlavně pro: Všechny
31.3.2017 - 11:59
7.4. ve 12:40 se má pan Miloš Zeman (t.č. prezident rep.) setkat na náměstí ve Slaném s občany.

Jeho nadávný nevhodný výrok svědčí však o tom, že není zdevastována jen jeho tělesná schránka, ale ani jeho narušené duševno se nezapře ani před majestátem smrti:
"Vlk byl radikální církevní prelát, nechovám k němu úctu", řekl Zeman (coby přezident republiky!!!), "proto se pohřbu nezúčastním".

Já nechovám úctu k současnému hradnímu uzurpátorovi, nedemokratu a nevychovanci - proto se setkání s ním nezúčastním.
L.Sch.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  13
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.