Obsah  >>  Politika, politici  >>  Slánské noviny
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  97

Slánské noviny

MartinC
Počet příspěvků: 62
Hlavně pro: Čtenáři
1.6.2020 - 19:16

Zapomněl jsem Vám dnes poděkovat za slova z očí do očí, která jste mi sdělil: "jste ubohý sprosťák". Děkuji, jste fakt třída👍 nevím, jak to máte Vy, ale já zkrátka obyvatele, které neznám, nezdravím. Takže opravdu jsme spolu nikdy neskončili, protože my jsme nikdy ani nezačli:-) snad mne o tomto nebudete přesvědčovat. A nebo vlastně asi možná jo...
Naposledy upraveno 01.06.2020 - 19:19Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3469
Hlavně pro: MartinC
1.6.2020 - 17:26

Výborně - pan Cílek si nakonec vzpomněl.
Dovolím si oponovat v tom co bývá obsáhlejší - určitě je to psaný text; a pokud chci někomu říci do očí co si o něm myslím je to - raz dva - . Stejně to proběhlo i v mém případě, kdy jsem mu po nereagování na žádost o omluvu sdělil do očí, že už se tedy nemusí omlouvat, ale že tím s ním končím!
Tím - KONČENÍM - není myšleno, že bychom byli předtím kamarádi, či co, ale protože se občas míjíme, tak jako s mnohými jinými u kterých ani nevím jak se jmenují, tak jsme se zdravívali - pokynutím rukou či při odchodu - nashledanou či ahoj. S tím je prostě s p. Cílkem u mně - konec - což jsem mu sdělil tehdy prostě do očí - a teď mám o důvod více. Snad jsem to vysvětlil tak, že i on to vstřebal, doufám.
L.Schneider.

P.S. - Toho člověka  již o ničem přesvědčovat nehodlám - je to zbytečné a marné!!!  -  ZKRÁTKA JSEM S NÍM SKONČIL
Naposledy upraveno 01.06.2020 - 22:35Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MartinC
Počet příspěvků: 62
Hlavně pro: Všechny
1.6.2020 - 17:01
Tak pokud si někdo myslí, že tím, co níže p. L.Sch. napsal, řekl člověku, co si o něm myslí, tak to se hluboce omlouvám, protože takovému výkřiku já nepřikládám žádnou důležitost. Protože říci někomu do očí, co si myslím, bývá většinou obsáhlejší. Pokud to někdo umí takovýmto výkřikem, protože je podrážděný a nelíbí se mu, co druhý říká, není třeba tomu věnovat žádnou pozornost. Vždyť Vám ani není pomalu rozumět co říkáte. Dále nechápu, jak se mnou mohl p. L.Sch. skončit, my jsme spolu někdy začali??? To asi ne. Sprosťákem pro Vás asi zůstanu, pokud Vy se zde budete chovat, tak, jak to děláte, nezasloužíte si lepší slova. A pokud budu pro Vás sprosťákem nebo komunistou, víte jak mi to strašně vadí:-) Absolutně vůbec! Jsem v naprostém klidu, mám spokojený život a každý, kdo mne zná, ví, jaký jsem. Kupodivu pro Vás, i s některými členy ODS si vcelku rozumím a mohu popovídat. Pište si tu co chcete a podsouvejte jiným názory, které tu všude podsouváte, mně na Vašem názoru fakt ani trochu nezáleží. Svět není jen politika a nikdy nebude, pokud lidé chtějí, mají spokojené životy i bez politiky, ale s respektem, uznání názorů jiných a schopností uznat své chyby:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 1631
Hlavně pro: kubis
1.6.2020 - 10:48

Už je jenom  "ČLEN" - ale pořádný.....🖕


https://www.ods.cz/ms.slanyPřílohy:
par-facek.jpgAsi by zasloužil.... :-)

Naposledy upraveno 01.06.2020 - 19:17Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kubis
občan
Počet příspěvků: 34
Hlavně pro: Všechny
1.6.2020 - 08:45
Je pravda, že tehle dobytek byl místopředsedou slánské ODS?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 1631
Hlavně pro: Všechny
1.6.2020 - 00:09


Já Vám to říkal... 🙈
Přílohy:
65067d1c7c6d49018ae51aee439ea6ce.jpgA potom L. Sch. 😁

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MartinC
Počet příspěvků: 62
Hlavně pro: Všechny
31.5.2020 - 23:32
Tak p. Schneider mi nikdy nic do očí neřekl, tím jsem si naprosto jist, poněvadž na to odvahu nemá, spíš umí vykřikovat. To je sprostá lež! To, proč se něco objevuje nebo neobjevuje v příspěvcích, já nevím, to je otázka na admina, mně to je upřímně úplně jedno. Taky jsem tu usvědčil starostu, neřeším to. Tohle totiž není předmětem diskuse. Sleduju diskusi ve všech vláknech pravidelně a musel jsem reagovat tak, jak jsem reagoval, na základě Vámi napsaného příspěvku. Oproti tomu Vy mne škatulkujete podle toho, kdo Vám je a není po chuti, to já nedělám. Vyhledejte si v diskusích, jak jste reagoval, když se někdo otíral o bývalého starostu, a správně, nemůže se bránit. A když se otíráte Vy o někoho, kdo se nemůže bránit, reaguji rovněž. Notabene tím spíš, když všichni veřejně vědí, kdo všechno to s APD spískal... 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3469
Hlavně pro: Všechny
31.5.2020 - 22:56
K textu p. Šmehlíka zastupitele za Peškovo kamuflační sdružení "Naše město" - 30.5., 20:49 :
Panu Šmehlíkovi může stydnot krev, jak chce - ale on by se měl spíše za svou provokaci stydět; ovšem od nestydy to asi těžko očekávat. To, co se stalo, při převzetí PD, se prostě stalo a nic to nezmění. Že to byla chyba, je evidentní. Chybu udělá každý - i ten nejlepší úředník, čímž není on nikterak obviňován - chyb bylo více a jednou z podstatných, je nyní probíhající soudní spor, ke kterému nemuselo rozhodně dojít!!! Konstatování skutečnosti není žádným házením špíny - to, nechť si sáhne do svědomí spíše pan L.Š. sám (ví dobře proč!).
Píši sám za sebe a nejsem nikoho mluvčím. Faktem je, že naše názory s panem Šmehlíkem se mnohdy diametrálně liší a věci je třeba uvádět tak, jak skutečně jsou. Podle smlouvy s AVE, uzavřené v r. 2018 máme svoz odpadu zajištěn, jak jsem se dopátral - ve smluvní částce asi 52 mil. bez DPH na období 48 měsíců. V tuto chvíli tedy probíhá předposlední část smluvního období a my se musíme rozhodnout do konce roku podáme-li výpověď ze smlouvy, neboť výpovědní lhůta je roční. - Nu - a není zatím při předběžných kalkulacích vůbec jednoduché říci, že pokud budeme svoz dělat sami, budeme ve zisku. A právě proto, je připravována analýza, po které bude rozhodnuto - do koce roku - co bude pro město výhodnější. Zastupitelstvo totiž rozhodlo (o čemž by měl mít p. zastupitel Šmehlík možná nějaké povědomí), že chce udělat analýzu podobně jako u Slavosu.

K vyjadřování pana Martina Cílka, zastupitele za Peškovo kamuflační "Naše město" - 30.5., 21:47 :
Panu Cílkovi jsem řekl již jednou do očí, co si o něm myslím a vidím, že jsem se nemýlil. - Stalo se tak při příchodu do zadní místnosti restaurace U zlatého kapra (neboli Rybičky), když p. Cílek seděl u třímístného stolu s manželkou a s p. Hůlou (nebo p. Chyským?), pak jsem odešel ke stolu kde sedělo již několik mých přátel. Panu Cílkovi jsem sdělil, že s ním končím a nepovažuji ho za slušného člověka, pokud se neomluví za naprosto lživé a urážející označení mé osoby coby někdejšího člena té nejodpornější strany, totiž KSČ. Jelikož tak neučinil a vzhledem i k jeho poslednímu výstřelku považuji ho nadále za člověka neslušného a sprosťáka!!!  - dodatek k následnému příspěvku ve 23:32
A byl to právě i on, kdo se vyskytl u takové náhody, když se mi jeho příspěvek do DF kdysi ocitl - z ničeho nic - v mém příspěvku, který jsem právě rovněž do DF odeslal. Zajímavé že? Příspěvek byl během chvíle smazán, ale ... co si o něčem takovém myslet, že?  - Takže nakonec, jeho výrazivo (z 30.5. 21:47) k němu prostě evidentě patří!!! Nu - a jak lze vidět - pravidla nepravidla DF - on i ti, kteří tímto způsobem hodlají provokovat (podobní již se houfují kolem s.Pešky i Šmehlíka), činí tak pod benevolencí p. administrátora - přítele p.Cílka.
L.Schneider.
Naposledy upraveno 01.06.2020 - 09:36Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 896
Hlavně pro: Čtenáři
31.5.2020 - 22:26

Obávám se, že jste  svým vyjadřovánim opakovaně porušil pravidla  DF. 

Jistě požádáte admina, aby zakročil.  

Nazývat někoho lidským odpadem může jen ho. vado vašeho formátu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3469
Hlavně pro: Peška
31.5.2020 - 21:13

Pane Peško,

Vy jste vskutku hnusnější člověk než jsem se dosud domníval!!! Já jsem pouze konstatoval, že převzetí PD - pověřeným úředníkem - bez závad a bez jakékoliv zkušební doby bylo chybou. Chyba to evidentně byla; čímž nikterak nesnižuji kvality onoho dlouholetého úředníka MÚ - chybu udělá každý i ten sebelepší pracovník. Za větší chybu považuji soudní spor, který může probíhat ještě možná dlouho - a Vy si sáhněte do svědomí nebylo-li by bývalo lépe se mu vyhnout. Vaše neskutečně odporné svědomí nosí člověk, který se neštítil napadat umírajícího přítele (i když dřívějšího) ze špatných úmyslů a útočit na něho v době, kdy potřeboval duševní pohodu v boji s nejhorším onemocněním!!! Z Vás je mně skutečně špatně, kdykoliv Vás jenom vidím - FUJ -!!! Vy si, vy lidský odpade a póvle, sáhněte sám do svého svědomí - Vy, který i nyní stále obviňujete toho, který se již bránit nemůže - Vy, největší mystifikátor, kterého jsem kdy poznal - ovšem na Vás, je ta Vaše KSČM jiště hrdá, stejně jako ti, kteří s Vámi spolupracují ve Vámi sestaveném (tedy komunistickém) kamuflačním sdružení pod názvem tzv. "Naše město", neboť jasné je, že vrána k vráně sedá - a opravdu nevidím ve Vašem okolí člověka, kterého bych mohl uznat za slušného!
L. Schneider

P.S. A v předešlém příspěvku vidíme o co vlastně jde. Soudruzi se sdružují (vrána k vráně ...) a je jasné že budou útočit i nadále. Jde však o tak neskutečně neslušné a mnohdy sprosté a evidentně pověřené provokatéry, že to snad slušný a přemýšlivý člověk nemůže nevidět!!!
Naposledy upraveno 31.05.2020 - 22:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 555
Hlavně pro: Všechny
31.5.2020 - 20:47
Kauza APD je natolik známý pojem,že každý občan Slaného(a nejen Slaného),ví dobře o co kráčí.Největším prů***em je hlavně to,že je to od počátku protizákonná levárna a ODSácký podvod!!! Mrzí mě tím víc,protože pana Rubíka jsem měl vždy rád a každý ví,jak mnoho dobré práce pro město vykonal.Na rozdíl od pana Schneidera ovšem nejsem pokrytec a vím,že od pana Rubíka byl APD velice nečestný počin,krytý jeho nejvěrnějšími.Příspěvek pana Schneidera v tématu "Zlepšeme Slaný" pro mě zavání až hyenismem.Ostatně-on vždy vystihuje charakter slánské ODS.I přes takovou ostudnou rétoriku a vystupování se ho nezbaví a to vypovídá o této partaji mnoho!!! Nicméně-máme demokracii a volby jsou svobodným hlasem národa!!! Pamatujme na to!! Musel bych se stydět sám před sebou,dát po čtení Schneiderových příspěvků svůj hlas této straně!!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Peška
Počet příspěvků: 617
Hlavně pro: L.Šmehlík
31.5.2020 - 19:57

Již mnohokrát jsme si řekl, že reagovat na výroky a tvrzení pane Schneidera nemá cenu. Ale to, jak tenhle člověk dokáže lhát všem slaňákům do očí, je neuvěřitelné. Všichni víme, že tuhle stavbu si prosadil bývalý straosta města, dr. ivo Rubék zcela nezákonným způsobem. Že mu v tom kryli záda jeho tehdejší koaliční partneři a radní, ke kterým patřil i pan Schneider, je také zadokumentováno. Ze zápisů zastupitelstva města je možné vysledovat, že to byl právě tehdejší radní pan Schenider, který se stavěl proti jakékoliv snaze o narovnání této nezákonné akce a neplatně uzavřené smlouvy. 
Nechápu, proč tuhle starou kauzu opět vytahuje právě on. Pokud si občané ve Slaném myslí, že ODS něco totálně zpackala, tak to je právě kauza Parkovacího domu.  Zdá se mi až neuvěřitelné, že v době, kdy se všichni nějak snaží tenhle "průser" nějak dořešit, tak pan Schenider přijde s tak nehorázným obviněním člověka, který již zemřel a kterému jen loajalita k tehdejšímu starostovi bránila říci veřejně, jak to vše bylo.
Myslím, že pan Schneider je póvl, za který se stydí i vlastní ODS. Jen se jej nějak nedokáže zbavit.
L.Peška
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 1631
Hlavně pro: Všechny
30.5.2020 - 21:55

Je to lhář, podvodník, pokrytec a psychopat. Hlavně mu neodpovídejte. Čeká na to. 🙄
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
MartinC
Počet příspěvků: 62
Hlavně pro: L.Šmehlík
30.5.2020 - 21:47

Teď to čtu... je to fakt dobytek, nic jiného!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 896
Hlavně pro: Všechny
30.5.2020 - 21:34
Myslim, že nedlouho po zavíračce u Rybiček se zde objeví dlouhosáhlý výplod mysli, plný citátů, označující za lháře nejen autora předešlého příspěvku a zároveň ze slánské ods udělá to nejlepší, co lze na dnešní politické scéně viděti....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 366
Hlavně pro: všechny
30.5.2020 - 20:49
Ve vláknu "zlepšeme Slaný" v 11.34 hod  píše L.Sch. v kauze APD takové lži a pomluvy, až mi stydne krev.Je dobře, že slaňáci jsou natolik obeznámeni s celou kauzou APD a přesně vědí kdy celý prů.er započal a kdo je za ním schovaný. Čtenářovo házení špíny na ctihodného a poctivého úředníka města je jen zrcadlem mocipanské politiky slánské ODS (která za APD od počátku stojí) jejímž je L.Sch. korunovaným mluvčím a její neschopností přijmout alespoň odpovědnost za táhnoucí se problémy. Pan Sejkora udělal pro Slaný mnoho dobrého. Nedovedu si představit kohokoli jiného kdo by odolal tehdejší moderované euforii a slávy při otevření tohoto monstra a hlavně tlaku slánské vrchnosti ( vedené slánskou ODS) a převzetí nepodepsal. Útok na něj dnes, kdy se nemůže bránit je podlé tak jak sám autor. Hezkou neděli L.Š.
p.s. odpady jsme si již od ledna 2021 mohli vyvážet prostřednictvím našich Technických služeb. Úspora je spočítána na cca 3,3 mil. Kč. Nezačneme - včas jsme nevypověděli smlouvu s AVH. Nikdo z vrchnosti to neřeší.  A tak za odpad slánský občan platí více a cizímu. 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 221
Hlavně pro: Všechny
23.5.2020 - 15:45
Jak pokračuje projekt "Bydlení V Ráji"
http://www.slanske-noviny.cz/clanek/bydleni-v-raji
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 221
Hlavně pro: Všechny
1.5.2020 - 08:31
O čem jednalo zastupitelstvo města v době boje proti pandemii ...
http://www.slanske-noviny.cz/clanek/zastupitelstvo-a-pandemie
Naposledy upraveno 01.05.2020 - 08:32Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3469
Hlavně pro: Všechny
28.4.2020 - 11:07
Pardon - příspěvek patří do tématu "Zastupitelstvo města ..."
Naposledy upraveno 28.04.2020 - 11:17Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 838
Hlavně pro: XXL
25.3.2020 - 20:14

Přesně tak. Je to trapný. Odpustit poplatek za odpad by mnoha lidem pomohlo. Kor rodinám, kde je třeba táta pingl a máma prodavačka textilu... Ale mají dvě děti, tak 3.000 po nich město chce. Hlavně že papaláši a úředníci plácají něco o solidaritě. Jich se koronavir nedotkne. Snad možná tím, že si nepostaví novou sportovní halu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  97
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.