Obsah  >>  Politika, politici  >>  VOLBY 2018 - jak a koho volit?
Strana:   1  2  3  4  5  6  7  8

VOLBY 2018 - jak a koho volit?

ringo
Počet příspěvků: 311
Hlavně pro: Shark
21.8.2018 - 19:43

zastřelený účetní nějaké provinční továrničky a svázaný strážmistr s podříznutým hrdlem, to jsou opravdu hrdinské činy, které si zasluhují obdiv nejen váš, ale pochopitelně i pana BARTONÍČKA.

CHCE SE MI Z VÁS BLEJT , PANE !

Naposledy upraveno 21.08.2018 - 19:44Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Všechny
21.8.2018 - 19:41
Téma jsem založil, abych se něco dověděl o přístupu jiných k volbám, něco o kandidátech do zastupitelstva, případně se sám k tomu vyjádřil.

Z posledních příspěvků je možné k volbám najít souvislost v tom, že se dá předpokládat, že zmiňovaný pan Berkovec a diskutující pan Bartoníček jsou mezi kandidáty. Jinak se původní téma ztrácí.

Vraťme se, prosím, k tématu voleb. Půjdu příkladem, zmínění pánové nejsou těmi, které bych volil.


Vratislav Renner
Naposledy upraveno 21.08.2018 - 19:42Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4717
Hlavně pro: PP98
21.8.2018 - 18:18

Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PP98
Počet příspěvků: 48
Hlavně pro: Nobody
21.8.2018 - 11:54

podle mne je vražda vždy vraždou

a ten kdo ji obdivuje a propaguje je jejím spolupachatelem

proto je pro mne Bartoníček  charakterově závadný člověk

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 724
Hlavně pro: PP98
21.8.2018 - 10:51

Boj proti komunistické totalitní diktatuře je hodný obdivu. Komunisté se chovali jako na dobytém území, v tomto ohledu je to stejné jako Rusáci na Ukrajině.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PP98
Počet příspěvků: 48
Hlavně pro: Bartoníček
21.8.2018 - 09:31

Že je Berkovec politická děvka není asi třeba nikoho ve Slaném přesvědčovat. Ale že zrovna vy, pane radní, tady budete vznášet nějaké morální apely?

Sám jste před lety, když to bylo v kurzu, vyjadřoval svůj obdiv k vraždám a teroristickým činům skupiny bratří Mašínů.  Pořádal jste besedy, oslavné pochody apod. A při tom to byly stejné teroristické akce, jako jsou ty v Donbasu na Ukrajině.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: koho koliv
20.8.2018 - 23:44
Jsem hluboce nešťastný, že je zde snaha odvádět diskuzi od tématu současné sitruace která je u nás v ČR a měla by být kopírováns i na Slánsku. Pan Bartoníček zmiňuje Krym a pana Berkovce. Já zmiňuji tu situaci celou, tu ruskou hybridní válku počínaje Afganistanem, Gruzií, Síryjí a Ukrajinou, kde po Krymu za dva měsíce přišlo na východní Ukrajinu. Co to znamená  nyní u nás, kdy Rusko ovládá špičky naši politriky a my nevíme jakou roli v tom hraje zhrzený Babiš!  Je spojen se Zemanem. to snad vidí každý, je to cítit ze vzduchu kam to kráčí vše díky ANO. Pan Berkovec instaloval mlátičku z Národní třídy do sněmovní komise. Vidím to stále jak v televizi pro něho Berkovec  hlasoval. Pro mě není čitelný.Kdo tomu velí? Viděli jste co umí -když třeba vtrhli v počtu 400 polic istů pro jednu ženu, Naďovou, která dostala pár dárků - kabelek. Nic víc se nestalo. Bylo třeba sundat Nečase kvůli tendru Temelína a Dukovan. Jsou schopni zinscenovat všechno co je napadne. Babiš se svojí bezpečnostně ekonomickou divizí a  těchto vazalů a peněz. Voliči jim dali moc! Slaný v tom jede také.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4370
Hlavně pro: Shark
20.8.2018 - 22:56

Nezbývá, než s Vámi naprosto souhlasit.
L.Sch.
Naposledy upraveno 20.08.2018 - 22:56Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4717
Hlavně pro: Všechny
20.8.2018 - 19:19
Pánové, jen pro připomenutí, pak Berkovec se nahlásil také do později odvolané výpravy do Číny.https://echo24.cz/a/S6ukB/poleti-hajit-zajmy-ciny-cestu-ceske-delegace-zaplati-peking-snemovna-odmitlaTen je tak flexibilní, že na to existuje ještě jiné slovo
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4370
Hlavně pro: Bartoníček
20.8.2018 - 17:35

Ahoj Pavle,
oba víme, že tohoto Yettiho netřeba hledat v horách, ale spíše když se vydáme po stopách Knovízské kultury. Ty přece také znáš cestu na tamní Mítinku.
Můj plurál není můj "mejestatis", ale používám ho dlouho, ještě když přes tento PC byly posílány příspěvky více (asi 4) autorů pod různými nicky. Dnes, kdy vlastní počítač téměř každý, jsem odtud přispěvatelem již jen já. Ponechal jsem sice přihlašovací nick "Čtenáři", ale signuji ho L.Sch.(někdy přidám i Schneider) což již jest dostatečně známo (jak vidno i Tobě).
Pořad - Remember Karel Kryl - není ve Slaném poprvé, již loni tu proběhl pro studenty slánských škol v divadle. Jeho autorem a protagonistou je muzikant a přítel Krylův Pavel Foltán - je to prostě jeho pořad a on protože se zřejmě s panem Berkovcem také zná a jsa zřejmě jím pozván, se s ním dohodl, nic zlého netušíc, na provázení programu slovem. A lidem je asi jedno, kdo bude pořad provázet slovem (ač uvedené výhrady jsou dozajista na místě). Lidi prostě, když půjdou, tak půjdou poslechnout si písničky Karla Kryla!!!
Díky za mínění o mé morální autoritě, ale - tak - já příspěvky nepíši. Ozývám se většinou, když je třeba nějaký příspěvek uvést na míru správnou, či když reaguji (v jiných tématech) na hrubosti nebo nevychovanost.
Zdravím - Lad. Schneider (L.Sch.)
Naposledy upraveno 20.08.2018 - 17:39Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Bartoníček
20.8.2018 - 16:03

Kde je možné si vsadit, že si tam zítra pánové Hrabánek a Zálom budou natřásat peří?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Bartoníček
Počet příspěvků: 121
Hlavně pro: Čtenáři
20.8.2018 - 15:48

Milý Láďo,

všichni čtenáři znají Yettiho, většinou již od dětství. Tedy ani Ty jako „Čtenáři“ (plurál majestatis?) bys neměl být výjimkou. Na trase Nezamyslova – Wilsonova na něj patrně nenarazíš, ale až vyrazíš do světa, do hor, kdož ví…

Správně píšeš, že „akce - Remember K. Kryl - je čistě jen a jen akcí pana poslance S. Berkovce“.  Já se jen divil, kdo je k tomu ochoten dělat štafáž. Je potěšující vědět, že ani Ty, ani Tví straničtí kolegové to tedy nebudou. A kdyby se tam snad někdo chystal, že tomu zabráníš svojí morální autoritou (kterou zde uplatňuješ na jiných diskusních fórech).

S přátelským pozdravem

Pavel Bartoníček

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4370
Hlavně pro: Všechny
20.8.2018 - 13:51
Tak stejně, jako se pánové Yetty a pan pověřený radní znají, vědí i to, že akce - Remember K. Kryl - je čistě jen a jen akcí pana poslance S. Berkovce.
L.Sch.
Naposledy upraveno 20.08.2018 - 13:56Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Bartoníček
Počet příspěvků: 121
Hlavně pro: Yetty
20.8.2018 - 10:11

Milý Yetty,

Standa Berkovec je mediálně zkušený politik. Proto je mu jasné, že dvakrát do téže řeky (v jeho případě kašny) nevstoupí. Přemýšlí tedy nad jinými možnostmi zviditelnění a toto je jedna z nich. Těžko mu uvěřit, že se ho nějak hlouběji dotýká 21. srpen a okupace naší země, jestliže zároveň obhajuje okupaci jiné země (Krymu a dalších území Ukrajiny). Navíc si nepamatuji, že by se ve Slaném v minulosti snažil 21. srpen nějak připomínat. Proto vidím souvislost s blížícími se komunálními volbami.

Vnímám nutnost připomínat si události 21. srpna a následné normalizace, ale lidmi, kteří jsou v tomto směru autentičtí a důvěryhodní. To pro mne Standa s jeho neuvěřitelnou myšlenkovou pružností bohužel není. Proto se akce nezúčastním a je pro mne překvapivá spoluúčast Společnosti slánských patriotů na akci. O záštitě města nevím, doufám, že jí tato akce nemá.

Vnímám však jako potěšující, že 21. srpna je ve slánském letním kině od 21.30 k  vidění film "Jan Palach". To považuji za vynikající počin KZMS a paní Stanslické a přeji filmu velkou návštěvnost.

S přátelským pozdravem

Pavel Bartoníček

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 311
Hlavně pro: Yetty
18.8.2018 - 17:17

Máte pravdu. Karel Kryl by hnal lidi typu poslanec Berkovec holí.

A o tom, že si pan Berkovec s pány Zálomem a Hrabánkem dobře rozumí vůbec nepochybujte.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: všechny
18.8.2018 - 10:27

Tak se mi vrací myšlenka co to je politik a co to je vyžírka.  A když vidím akci Remenber Karel Kryl, organizovanou krymským turistou Berkovcem, přidává se otázka, co vše lze využít pro lepší výsledek ve volbách. Ten Berkovec je opravdu schopný propagandista, který využije cokoliv. Škoda jen, že mu to spousta lidí žere, jako slánští patrioti, co mu k tomu dělají stafáž. Nebo to je v pořádku? Můj žaludek to nemůže strávit.  A Karel Kryl se musí v hrobě obracet, jak je zneužívaný. Někdo tvrdí, že je to snad i akce pod záštitou města - je to pravda p.Hrabánku, p. Zálome a p.Bartoníčku? Také se tam objevíte?

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
hopes
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Všechny
10.8.2018 - 10:06
A ještě, pokud chcete znát můj názor. Za mne osobně jsou zcela nevolitelní: Zálom z ČSSD, to je fakt bezcharakterní a zákařený člověk, který ve veřejné funkci nemá co dělat. Podobně Víšek ze stejné partaje (ČSSD), ten zase hrabe jak může a kde může.Taky doufám, že už lidí prohlédli ten hnusácký charakter poslance Berkovce z ANO. Inteligenci nemá ani na zastupitele města, je s podivem, že to dotáhl na poslance parlamentu - to je státní ostuda. O tom, že za prachy udělá cokoliv, jsem taky přesvědčen.Takže stručně - tam , kde se na kandidátce budou vyskytovat tyhle osoby, tam nedám jediný hlas. Protože ve finále, jak tedy píše p. Renner, z mého hlasu, i kdyby byl pro jinou osobu na kandidátce, budou profitovat právě tihle lidé. A to nechci.
Naposledy upraveno 10.08.2018 - 10:06Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
hopes
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: R r
10.8.2018 - 10:00

Plácáte tady nesmysly. Vy vůbec neznáte složení kandidátky Naše město  a možná že ani žádné další, ale už víte kdo a co bude pro koho výhodné. A pochybuji, že vy osobně by jste někdy dal hlas někomu z kandidátky Naše město. Vás tipuji na obdivovatele pana Hrabánka a ochránce starých pořádků na slánské radnici. Takže k čemu tenhle váš humbuk slouží?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: Všechny
9.8.2018 - 16:51
Nikdo se nevyjádřil ke způsobům volby. Tak to zkusím rozvést sám.

Tak trochu jsem propagoval křížkovat jednotlivé kandidáty, když nemám vybranou žádnou volební stranu (volební nezaměňovat prosím s politickou). A to je problém volební strany Naše město.

Když uvěřím tvrzení lídra a ověřím si, že na kandidátce jsou skutečně osobnosti hodné volby, pak jejich zaškrtnutím většinou nepomohu ke zvolení jim, ale lídrovi. Kdyby mu šlo skutečně o prospěch města a jeho občanů, ne o svůj, pak by nebyl na kandidátce na prvním místě, ale dal by šanci těm lepším. Není to zvykem, ale není to (teoreticky) nemožné. To, kdyby lídr NM dokázal, smekl bych před ním, omluvil se za všechny invektivy, které jsem kdy proti němu napsal.


Vratislav Renner
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: PP98
9.8.2018 - 16:41

Není důležité, kdo sedí na radnici, ale co a jak dělá. Jinak je to zase jen dělení na my a oni a základ pro neshody a nekonstruktivní řešení problémů.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  7  8
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.