Obsah  >>  Politika, politici  >>  Volební výsledky: Berkovcova další zrada?
Strana:   1  2  3

Volební výsledky: Berkovcova další zrada?

janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Katschule
18.11.2014 - 15:31

Jaké hřiště máte na mysli? To, které se vybudovalo poblíž  ulice, kde bydlí pan Hrabánek?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Miros
Počet příspěvků: 34
Hlavně pro: Všechny
18.10.2014 - 21:34

Když skončí volby a politici mají za sebou poslední shromáždění a úspěšně unikli na dalších léta drezůře plebsu, programová komise se rozpustí a boj o nové utváření věcí veřejných dostává opět podobu zápasu o denní chléb: U politiků se tomu však říká diety.

Každé ráno se zástupce lidu vydává do budovy parlamentu, kde leží prezentační listiny. Ve jménu služby lidu tam zanese své jméno a přijímá svůj vysoce zasloužený plat jako malé odškodnění za toto nepřetržité a namáhavé úsilí.

Po čtyřech letech posedne pány v parlamentu nezkrotná činorodost. Tak jako ponrava neumí nic jiného, než se změnit v chrousta, tak opouštějí tyto parlamentní housenky velkou společnou kuklu a obdařeni křídly vylétají ven za milým lidem. Znovu hovoří ke svým voličům, vyprávějí o své vlastní enormní práci a zlovolné zatvrzelosti těch ostatních. Když nevděk lidu dosáhne určitého stupně, může pomoci jediný prostředek: Pověst strany se musí znovu nažehlit, komise znovu ožije - a celý podvod začíná od začátku. Samozřejmě, že úspěšně, čemuž se při zatvrzelé hlouposti lidstva nelze divit. Hlasující dobytek, ovlivněn tiskem a oslepen lákavým programem, se znovu vrací do společné stáje a volí si své staré podvodníky.

Tak se muž z lidu, kandidát pracujících stavů, opět mění v parlamentní housenku a vyžere se ve státnickém životě do tloušťky a sádelnatosti, aby se po čtyřech letech opět proměnil ve třpytivého motýlka.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Katschule
Počet příspěvků: 24
Hlavně pro: Martin Hrabánek
17.10.2014 - 14:39

Dekuji za odpoved. Me by prave zajimalo to, kdo vybral a schvalil vybudovani noveho hriste z dotace EU uplne v odlehle a okrajove casti, kde je jeho vyuziti minimalni, kdyz jsou jine lokality, kde by slouzilo mnohem vetsimu poctu deti. Vam osobne to prijde jako nejlepsi lokalita, co se dala pro nejmodernejsi hriste ve Slanem vybrat?

Ma ten, kdo rozhoduje o vybudovani a modernizovani detskych hrist povedomi o tom, jak hodne (ne)jsou navstevovana?  Vite o tom, ze treba na hristi na Dolikach neni ani jedna prolezacka? Kdyz ovsem nepocitam zidku od popelnic, kterou k tomu ucelu deti pouzivaji :-(

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Martin Hrabánek
Počet příspěvků: 151
Hlavně pro: Katschule
17.10.2014 - 13:35

Děkuji za gratulaci. Hlavně mě těší, že Vás zaujal náš letáček. Věřím, že jsme nabídli konkrétní náměty k řešení.

V době, kdy se schvaloval výběr lokalit, jsem nebyl ve vedení města. Proto nevím, jestli Vám dokáži odpovědět na vše a přesně.

Hřiště Na Chmelnici bylo vybudováno z dotace EU a jednalo se o rekonstrukci nevyhovujícího hřiště. Hřiště Na Vyhlídce vzniklo na základě požadavku  občanů z dané lokality. Obyvatelé této lokality na jeho výstavbu přispěli finančně. Hřiště bylo stavěno s ohledem na nově vzniklou zástavbu.

Naprosto s Vámi souhlasím, že ve Slaném je třeba modernizovat více hřišť (např. Pražská, Dolíka atd.). Naším cílem jsou nejen dětská, ale také moderní outdoorová hřiště. Nakonec právě to máme i v programu.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ladenice
Počet příspěvků: 38
Hlavně pro: Martin Hrabánek
17.10.2014 - 11:32
I já se přidávám k dotazu od Katschule ohledně dětského hřiště Na Dolíkách. Je pravdou, že zastaralé a nefunkční prvky byly vyměněny za nové, ale jinak to nemá srovnání s hřišti Na Vyhlídce a Na Chmelnici.
Naposledy upraveno 17.10.2014 - 11:34Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Katschule
Počet příspěvků: 24
Hlavně pro: Martin Hrabánek
17.10.2014 - 10:23

Dobry den pane Hrabanku,

gratuluji Vam k volebnimu vysledku a vzhledem k tomu, ze se na tomto diskuz. foru vyskytujete, dovolim se jeste jednou zeptat primo Vas.

 

Procetla jsemf si volebni letacek ODS, vcetne vsech bodu, co jste realizovali.

A rada bych se zeptala na vystavbu novych detskych hrist Na Vyhlidce a Na Chmelnici. Vybudovali jste za nemale penize uplne dve nova moderni hriste (zcela oplocena, s gumovym povrchem a modernimi hracimi prvky), ale obe se nachazi v jedne lokalite, pomerne blizko u sebe - v Kvicku. Ve Slanem zadne takove hriste NENI a chybi tu.

Treba deti na Dolikach maji hriste neoplocene, nalepene bezprostredne na popelnicich, vede tudy frekventovany chodnik, kudy chodi pejskari a kuraci, povaluji se zde vajgly. Bezte si sednout jedno odpoledne na hriste na Dolikach a na hriste na Chmelnici a spocitejte si, jaka je jejich navstevnost a vyuziti.

 

Proto by me velice zajimalo, kdo tohle vymyslel - postavit DVE nova hriste v okrajove casti Slaneho a NEDALEKO sebe, kdyz jsou ve Slanym lokality, kde by se jedno z tech hrist uzilo mnohem vice. Na cem zavisi to, kde se takova nova krasna hriste budou stavet???

 

Dekuji.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Martin Hrabánek
Počet příspěvků: 151
Hlavně pro: Klárka
17.10.2014 - 08:15

Tak kuře Vám opravdu slíbit nemohu :-)

Mám jen, společně s kolegy, jasnou představu, jakou akci chceme zorganizovat v příštím roce.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Klárka
Počet příspěvků: 43
Hlavně pro: Martin Hrabánek, Matty
17.10.2014 - 06:59

Děkuji Vám za odpovědi. Uvidíme, jestli se vyjádří ještě někdo další.

S tou plošinou máte, pane Hrabánku, pravdu, i osobně jsem ji viděla na náměstí už víckrát. Snad tedy bude teď na těhle akcích nezištně rozdávano i vodňanské kuře.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kv
Počet příspěvků: 14
Hlavně pro: dejvid
16.10.2014 - 19:49

"Vzhledem k tomu, že jsme měli před volbami rozsáhlou kampaň, peníze nám nezbyly. Nemáme na rozdávání. Od uplácení voličů se distancujeme,“ prohlásil Zlámal.

Krásná lítostivá odpověď od oligarchova sluhy. Uplácení mu nevadí, ale mrzí ho, že mu na něj bohužel zrovna nezbyly prachy a nemá na rozdávání. Takže od tohohle konkrétního nemohl než se smutně distancovat.
Naštěstí má ale na kandidátce Kozelku a ten má tchána Hrušku a u toho bydlí v Trpoměchách za dávky cikáni... Ale to je přece úplně jiná písnička.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
petr
Počet příspěvků: 154
Hlavně pro: dejvid
16.10.2014 - 17:29

Jestli tímto způsobem chtějí zametat, tak se máme na co těšit.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
dejvid
Počet příspěvků: 113
Hlavně pro: Všechny
16.10.2014 - 15:59
Výborný herecký výkon Standy Berkovce, doporučuji shlédnout aneb Hollywoode třes set!!http://www.youtube.com/watch?v=fNXJ4fnabec nebo
http://www.youtube.com/watch?v=TgoN9l_1Y0E nebo http://www.youtube.com/watch?v=p_ib63AYmV0 nebo http://www.youtube.com/watch?v=iOzuOfmeIao
Naposledy upraveno 16.10.2014 - 16:03Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
dejvid
Počet příspěvků: 113
Hlavně pro: Všechny
16.10.2014 - 15:22
Ano, Ano, Ano, i ve Slaném bude líp. Pokud si vítězství nemusí ANO zaplatit....nezpívá se náhodou ve Standově hitu cosi o žádných černých klanech?

http://kladensky.denik.cz/zpravy_region/v-trpomechach-pry-nekdo-ovlivnil-volice-v-bytovkach-20141016.html
Naposledy upraveno 16.10.2014 - 15:23Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Martin Hrabánek
Počet příspěvků: 151
Hlavně pro: Klárka
16.10.2014 - 14:02

Ani já Vám neumím odpovědět. Vítěze voleb jsem požádal o schůzku, která prozatím neproběhla. Takže nemám žádné informace a jsou to pro mě pouze spekulace, kterých jsem od voleb slyšel již dost.

Akce na náměstí pořádám společně s partou sportovních nadšenců každoročně od roku 2006. V minulosti to byla především Olympiáda Dětí a Mládeže (3x), soutěž v běhu, skoku vysokém, kopané, Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů a Tour de Kids. Na webu najdete dostatek fotografií třeba i s Vámi zmiňovanou plošinou, koncertem. Reportáž odvysílala ČT (http://www.ovov.cz/videogalerie/ct4-okresni-kolo-ovov-slany-2011). Spojení krásného náměstí, sportu, atrakcí a kultury se mi líbí. Proto budu rád pokračovat ve spolupořádání akcí i v budoucnu.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Matty
podnikatel
Počet příspěvků: 161
Hlavně pro: Klárka
16.10.2014 - 10:13

Dobrý den, tuto informaci Vám nepotvrdím, možná to bude i jinak, odpoví Vám ten, kdo koalici sestavuje.
Mohu mluvit pouze za sebe a pana Bartoníčka.
My se za žádných okolností nebudeme podílet na sestavování koalice s komunisty(pouze my jsme to deklarovali již před volbama) a vadí nám i "kupčení" s hlasy voličů. Kupčením myslím vzdávání se mandátů, ne atrakce na náměstí, aby nedošlo k omylu.

Martin Matoušek
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Klárka
Počet příspěvků: 43
Hlavně pro: Všechny
15.10.2014 - 20:59

Mohl by se mi někdo znalý situace vyjádřit k informaci kolující po městě, že starostou by měl být pan Leopold, kterému na nátlak pana Zlámala přepustí mandát Standa Berkovec?

Jak by tohle mohlo být možné? Chápu, že ANO pracuje na jiných než demokratických principech, ale to opravdu většina širokého zvoleného politického spektra odmítá respektovat hlas voličů a zdiskreditovaného nezaměstnaného, který u voleb propadl a nedostal se ani do zastupitelstva, by byla ochotná po účelových rošádách s mandáty pasovat na vůdce města? Je naše město nějaký zaopatřovací ústav a zkrachovalcům, kteří si nedokáží sehnat práci, bude poskytovat obživu tím, že je pasuje do vedoucích pozic?

Nejsou náhodou ty volby potom zbytečné, když se pak udělá vše proto, aby byl výsledek bez ohledu na voliče a jejich vůli podle původních představ lídrů? Minimálně by se ušetřilo dost prostředků.

Co na to aspoň Vy z nových zastupitelů, kteří sem chodíte (tedy minimálně pánové Peška, Hrabánek, Matoušek, Hůla, Chyský a teoreticky i Zlámal)? Přijde Vám to normální a podpoříte Vy a kolegové z Vašich uskupení podobný podraz?

 

Ještě bych na lídry z hnutí, kteří upláceli voliče před volbami (především tedy ANO, ODS a VpS), měla jeden doplňující dotaz - kdy zase uvidíme na náměstí vodňanská kuřata, traktor s maringotkou, dětskou farmu, skákací hrady, zmrzlinu, vysokozdvižnou plošinu, koncerty apod.? Minulý měsíc to najednou šlo a byla jedna akce za druhou, tak kdy Vás tam zase s nějakou show uvidíme? Nebo Vám voliči k něčemu budou a všimnete si jich až zase za 4 roky?

Naposledy upraveno 15.10.2014 - 21:13Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1332
Hlavně pro: Robin
15.10.2014 - 14:35

  

"Běžný občan mohl křížkovat a individua z prvních míst kandidátek odsunout. Jen chtít."

Teoreticky ano, prakticky jen v případě, že kandidát je natolik známý a oblíbený, aby dostal o víc jak 10% hlasů nad průměr počtu hlasů na kandidáta ve volební straně či hnutí. Týkalo se to stávajících ZM, kteří zůstali v oblibě, lékařů, profesorů či jinak známých kandidátů (viz níže)

V podstatě jsou preferovány strany. Tím, že má přednost pořadí kandidáta (s onou výjimkou 10%), jsou preferováni ti na předních místech kandidátek a jsou zvoleni, i když je volič třeba nechce.

Kdo přeskočil na volitelné místo: 

VPS, 3 mandáty, 3. mandát získala JUDLOVÁ Olga prof. ze 7. místa na kandidátce

ČSSD
, 3 mandáty, 3. mandát získal VÍŠEK Jiří ze 4. místa na kandidátce

ODS
, 4 mandáty, 3. mandát získal RUBÍK Pavel Mgr. z 9. místa na kandidátce
                              4. mandát získala RANKOVÁ Renata MUDr. ze 7. místa na kandidátce

OMS
, 2 mandáty, 2. mandát získal BARTONÍČEK Pavel Ing. ze 3. místa na kandidátce

USZ
, 3 mandáty, 3. mandát získal DRHOLEC Tomáš Ing. ze 4. místa na kandidátce

ANO
, 5 mandátů, 2. mandát získala ŠIRCOVÁ Miroslava MUDr. ze 7. místa na kandidátce
                              5. mandát získal ŠIRC Jakub RNDr. Ph.D. z 12. místa na kandidátce

KDU-ČSL, SZ, NK
, 2. mandáty, 1. mandát získal KULICH Vladimír RNDr. z 5. místa na kandidátce


zdroj: http://volby.cz/pls/kv2014/kv21111?xjazyk=CZ&xid=1&xv=23&xdz=2&xnumnuts=2103&xobec=532819&xstrana=0&xodkaz=1
Naposledy upraveno 15.10.2014 - 14:38Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
levape
Počet příspěvků: 302
Hlavně pro: habr
15.10.2014 - 13:19

A odkud tu infomaci o M. máte ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
habr
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: Jeseter1
15.10.2014 - 11:25

Je to přesně on. Že by boží mlýny.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nikola1
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: babič
15.10.2014 - 10:07

Kladno - Volba pro Kladno + Komunisté - hrůza, kam jsme to dopracovali. doufám, že tahle příšerná strana nabude vládnout u nás. To by byla opravdu hanba.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jeseter1
Počet příspěvků: 20
Hlavně pro: habr
15.10.2014 - 08:29

Jedná se opravdu o kapitána StB Vladimíra Marečka (ročník 1953)? Pochybuji ale, že by byl ve vězení, protože on uměl ve všem chodit velmi dobře.  V poslední době se (po podvodné akci s prodejem inzerce na auta) se snad živí jako advokát (má esenbáckou vysokou školu). Díky za info 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.