Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  ...  19  20  21  22  23  24

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: Všechny
27.3.2017 - 09:31
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Čtenáři
24.3.2017 - 17:47

Můj odhad je, ře Starostové uspějí.  Je to dáno současnou metodikou průzkumů, kde používají návodné otázky.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: občan
24.3.2017 - 17:44

To vypadá na předčasný aprílový žert, ne?
Jesli vám to neuniklo, Babiš už se socanama 4 roky vládne a ČEMU ZABRÁNIL?
NIČEMU, respektive ho zajímají jen dopady na jeho byznys, takže boj o dotace, námitky proti zvyšování daní a to je vše. Pak ho ještě zajímá vnitro, aby si kryl záda od policie,  kvůli tomu byl v roce 2006 důvěrníkem UOOZ a odtud plyne jeho vzájemný kamarádšoft se Šlachtou.
A pak má ještě zájem o zdravotnickou legislativu, proto vyrýval do Němečka, jelikož prostřednictvím fondu Hartenberg ovládá reprodukční kliniky, nebo-li umělé oplodnění a tam potřebuje, aby pojišťovny platily více pokusů o umělé oplodnění, neboť je to bezva byznys, neúspěch nikoho nepoškodí a když se to povede, tak hurá.Což se projevilo zde:http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/hrazene-umele-oplodneni-i-pro-ctyricatnice_368245.html
Když k tomu přičtu, že nemá, resp. má NULOVÝ koaliční potenciál se skutečnou opozicí socanů, tedy TOP a ODS a popřípadě Starostů, k tomu přičtu jeho ochotu jít do vlády i s komunisty, 
http://forum24.cz/andrej-babis-pripustil-vladni-spolupraci-s-komunisty/

tak to je tedy skutečně trefa,  DO ČERVENÉHO!  Ten bude bránit jako divej.  SEBE.

Naposledy upraveno 24.03.2017 - 17:45Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 924
Hlavně pro: Čtenáři
24.3.2017 - 13:43

To byste ani nebyl vy!  Opět se projevila vaše fobie. Komunistu vidíte všude! Pozor na něj,  skrývá se za několik nicků ! Je to jeho cesta, jak se vrátit! Bojíte se otevřít i ledničku, aby tam nebyl komunista skrývající se za nick Lunchmeat.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3922
Hlavně pro: Shark
24.3.2017 - 13:30

Nu, ale já si netroufám ohadovat dostane-li se spojená kandidátka KDÚ-ČSL(asi 7%) + Starostové(kolem 2%) vůbec do Sněmovny. Pokud ne, bude velká škoda propadlých hlasů z kterých získá největší díl vítězný subjekt!
Povšimněme si zcela náhodných nicků s malým počtem příspěvků (někdy i právě se přihlásivších) - což svědčí o tom, že nepůjde o velký počet přispěvatelů, ale spíše o počet velmi malý, ne-li dokonce třeba jen o jednoho, který užívá velký počet nicků. Oni dobře vědí jaké asi má jejich bývalý člen "Bureš" (někdejší spolupracovník STB a KGB) zadání a jak je potřeba ho udržet nahoře. Je to jejich cesta, jak se vrátit!!! Bohužel, ale - i mnozí občané, polykají jejich návnadu i s navijákem.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: občan
24.3.2017 - 08:55

Vidíme, že jsou i tací, milující zloděje.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
občan
úředník
Počet příspěvků: 39
Hlavně pro: Shark
24.3.2017 - 06:20
Vidím z Vašich příspěvků chorobnou nenávist vůči Babišovi. Proč nepíšete i o Sobotkovi a OKD a jeho zneužitých poslaneckých náhradách, apod. To se Vám nehodí, jen ten Babiš. Já naopak budu volit Babiše, protože to je jediná síla, která je schopna zastavit ČSSD v jejich nauvěřitelně blbé politice.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: PavelRohla
23.3.2017 - 18:01

Nezlobte se, ale netroufám si radit volbu. Vždy je to o volbě nejménně špatné. Umím vyloučit koho ne a touhle volbou je rozhodně Babiš, to je skutečné ohrožení demokracie.Starostové asi nejsou špatná volba.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 838
Hlavně pro: PavelRohla
23.3.2017 - 12:15

Hajzlů je tam pochopitelně hodně a je těžké poznat kdo není. Jenže tihle občas vezmou úplateček, občas použijou peníze pro manželku a pod.  Babiš je úplně jiná liga. Je to diktátor ovládající Agrofert, ANO a teď i ministerstvo financí. Ze státu si udělal součást holdingu. A tím je daleko nebezpečnější než kdokoliv jinej. Agrofert už nemusí dodržovat vůbec nic. Má pochopitelně oproti jiným obrovskou konkurenční výhodu. Kdo se mu znelíbí toho okamžitě zlikviduje extrémní pokutou, nebo odmítnutím jakékoliv žádosti. Pochopitelně i dotace které získává z něj může udělat monopol. Babiš si neláme hlavu s tím co jeho firmy vypouštějí do ovzduší, s kvalitou života nedaleko. Je to psychopat toužící po moci. Ovládnutí všech.  Jak dobř to myslí s naší zemí předvádí v Agrofertu. Platy nic moc, značky se stoletou tradicí vyrábí z náhražek.... Všude řepková pole. Je vidět že nás prostě miluje.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PavelRohla
Počet příspěvků: 55
Hlavně pro: Shark
23.3.2017 - 10:24

Co nám teda zbývá. Každý "hajzl" si s každým tyká, každý z každým je kamarád. Kdo se v tom guláši má vyznat. Máte řešení. Nechodit k volbám?? To si potom nelze na nic stěžovat. Pak je tu varianta nové koalice KDU-Starostové. Když budou ve vládě bude vše čisté? Jistě, ti jsou noví ještě si nenahrabali...Čekám politologickou reakci.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Nobody
22.3.2017 - 19:43
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Lucije
22.3.2017 - 19:41

Evidentně musíme některé aspekty kolem biopaliv probrat.
1. Veřejná podporaBiopaliva nejen v ČR požívají veřejnou podporu, nebo- li jdou na ně dotace ze státního rozpočtu.Dotace v řádu miliard ročně, asi 5 miliard.
Dotace způsobí, že se sníží cena pro konečného spotřebitele, což zvýší zájem, prodej a ZVÝŠÍ výrobu.Vyšší výroba znamená vyšší zisk pro výrobce.  Tím výrobcem je ( v současnosti) Babišůva firma Preol.Přesto Babiš tvrdí, že nemá z toho profit a vzápětí na námitky tvrdí, že to zaměstná více lidí.Takže má profit.A přestože v EU platí směrnice,že veřejná podpora by měla klesat, a do roku 2020 skončit, vizhttp://euractiv.cz/clanky/klima-a-zivotni-prostredi/eu-stale-zapasi-s-udrzitelnosti-biopaliv-jejich-podil-v-doprave-se-ma-snizovat/česká PSP během 15-ti minutového jednání tuto podporu, AČ NEMUSELA, NIKDO TO NEVYŽADUJE, RESP. JEN BABIŠ, tuto podporu opět prodloužila, vizhttp://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1530572-babis-kalousek-a-jejich-biopaliva-oba-maji-i-nemaji-pravdu
2. Dotacecitace:"Jednoznačně nejvyšší sumy putovaly do koncernu Andreje Babiše ze společnosti ČEPRO, kterou vlastní ministerstvo financí řízené nyní právě Babišem. Neúspěšnějšími uchazeči o zakázky jsou společnosti vyrábějící biopalivo a dřevařské firmy. Vyplývá to z unikátní analýzy HlídacíPes.org.http://hlidacipes.org/babisovo-imperium-ziskalo-za-deset-let-verejne-zakazky-az-za-35-miliard-korun/

Celkově za dané období inkasovaly společnosti z koncernu Agrofert po započtení rámcových smluv přes 35,2 miliard korun. Firmy stojící mimo holding žádné zakázky nezískaly.

Nejvíce za dané období ze zakázek přijala – co do objemu peněz – společnost PREOL, vyrábějící biopaliva z řepky olejné. Lovosická chemička inkasovala od státu nejvíc ze všech společností ovládaných Andrejem Babišem – 25,3 miliardy korun"

Vyjádření analytika NFPK Janusze Konieczného:

Andrej Babiš se ocitá často ve střetu zájmů a na určité nestandardnosti je možné poukázat pomocí analýzy ekonomických ukazatelů. Zde rozhodně stoji za pozornost společností z holdingu Agrofert, které dodávají státnímu podniku Čepro bionaftu. Jejich podíl se během posledních 3 let zdvojnásobil. Jediným akcionářem Čepra je přitom Ministerstvo financí, a situace se takto začala měnit ve prospěch Babišových firem po tom, co se Andrej Babiš stal ministrem financí. Zde stojí za zvážení přenesení akcionářských práv z Ministerstva financí na jiné ministerstvo všude tam, kde se tento střet zájmů objevuje. Takovéto opatření by aspoň z principiálního hlediska mělo rozhodně smysl, ačkoliv samozřejmě není předem jisté, že by se tímto vliv Andreje Babiše snížil.3. Likvidace konkurence
Babišova firma Preol vyrábí biosložku 1. generace, tato technologie je již zastaralá. . Modernějšítechnologii má firma Oleo Chemical,  její majitel ovšem čelil velmi podivné kauzehttp://forum24.cz/pribeh-oleo-chemical-ii-podsveti-si-zrejme-vynutilo-vypoved-jirounkovi-nasilim/http://www.ceska-justice.cz/2017/03/skutecny-pribeh-oleo-chemical-dil-normalni-business/
nakonec odsouzen a i nástupnické firmy mají problémy, tentokrát s  finančními úřadyhttp://www.euro.cz/byznys/na-vyrobce-biopaliv-utoci-bernak-zneuziva-babis-statni-spravu-1293798
Co Vám indikuje dohromady?

Naposledy upraveno 22.03.2017 - 19:44Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: Lucije
22.3.2017 - 10:20

No horké to je, protože Komise uvádí, že jen účast v orgánech je nepřípustná.

To víte, oni si za svoje peníze nedají s*rát na hlavu jako my.

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: Nobody
21.3.2017 - 20:59

Jo, zase jedno udáníčko, no to v Královském městě známe dobře, že, taky se udávalo jen aby byly bodíčky do voleb. A tohle je stejné. Pokuta je vyměřena za údajný střet zájmů, jak se píše. Ale že by to bylo až tak horké to ani náhodou. Další krok je odvolání kde se doloží poněkud jiná tvrzení než ta, co udavač napsal. A co bude, nechte se překvapit, je to jako tady, taky udvač počítal a přepočítal se. Občas se to staré přísloví o kopání jámy docela naplňuje.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: Nobody
21.3.2017 - 20:59

Jo, zase jedno udáníčko, no to v Královském městě známe dobře, že, taky se udávalo jen aby byly bodíčky do voleb. A tohle je stejné. Pokuta je vyměřena za údajný střet zájmů, jak se píše. Ale že by to bylo až tak horké to ani náhodou. Další krok je odvolání kde se doloží poněkud jiná tvrzení než ta, co udavač napsal. A co bude, nechte se překvapit, je to jako tady, taky udvač počítal a přepočítal se. Občas se to staré přísloví o kopání jámy docela naplňuje.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: Shark
21.3.2017 - 20:54

článek, na který odkazujete nijak nedokládá, že by se stanovisko Evropské komise k biopalivům změnilo. Pokud nebudeme mít vlastní biopaliva, budeme je dovážet. Jestli to bude k prospěchu nebo ne si jistě domyslíte sám. Bohužel internet je zrádný, to co považujete za fakta jsou jen rádoby přání někoho, kdo píše článek, ovšem bez podkladů. Takže Váš argument je dost vedle, ale i páně Kalouskův.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4135
Hlavně pro: Špejblí hlava
21.3.2017 - 18:23

Vy potřebujete na to , abyste upozornil či zamezil někomu páchat trestnou činnost něčí pokyn?To je mi vás líto.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 3922
Hlavně pro: Shark
21.3.2017 - 13:06

To souhlasí - vždyť také tehdejší ředitel Lovochemie, je nyní za ANO ministrem životního prostředí.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: Všechny
21.3.2017 - 12:41
Áááá, pan Shark opět v plné síle. Opět po čase přišel rozkaz od panstva, vyvíjet aktivitu na diskusním fóru. Je před volbami, tak do toho, otroku.a opravdu, příspěvky ve dne, v noci, jak to známe. To je panečku oddanost. Radím, nereagovat, možná to pomůže. Ale spíš ne.V minulosti bylo zadání např. Paroubek, ČSSD... nyní Babiš.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  19  20  21  22  23  24
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.