Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  ...  19  20  21  22  23  24

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: občan
17.3.2017 - 10:46

A co kdyby jste popsal ten "problém" vy!   Nebohý Gross tady skončil s nepokázáním 1,2 milionu. Zatímco ten spoluúčastník českého Palerma, Bureš Babiš, aktér kauzy Unipetrol a Grossuv kamarád a sponzor , organizuje karuselový obchody za účelem vyhýbání se daňové povinnosti a já se nepamatuji, že by Kalousek byl přes opakovaná šetření obžalován. Padáky vybírala komise odborníků, následně Kalousek na její doporučení objednával.

“Babiš s přispěním majitele, tedy státu, ovládl zdravou část krachujícího Chemapolu, pak další chemičky a Zemanova vláda přiklepla v roce 2001 v privatizaci „Babišovu“ Agrofertu nakonec i Unipetrol. Babiš (který za podnik nabídl o tři miliardy méně než konkurenční britský uchazeč) ale nakonec za firmu nezaplatil a za rok ji státu „vrátil“. Přesto jej vláda – tentokrát Grossova – skandálně pustila do nové privatizace Unipetrolu.” V roce 2004 Špidlova vláda schválila prodej Unipetrolu za 15 miliard polskému PKN Orlen. Nikdy nebylo vysvětleno, proč ze soutěže vypadly firmy, které nabízely o 4 miliardy víc. A zde to začíná být zajímavé. PKN Orlen měl s Babišem dohodu, kdy měla polská firma v případě úspěšné privatizace za pomoc Babišovi prodat podíl v Unipetrolu.

Slib Orlen nedodržel a Babiš následně vysoudil 2,7 miliardy odškodného. Podle šetření polské policie využil Orlen Babišovu pomoc kvůli jeho kontaktům na Stanislava Grosse. Polské šetření konstatovalo: “Při privatizaci se uplácelo. Podle svědectví vysokého polského státního úředníka byla při prodeji na obou stranách hranice rozdána miliarda korun na úplatcích. Vyšetřování možné korupce se na české straně nikdy vážně nerozjelo, kauzu zametla pod koberec i parlamentní vyšetřovací komise.”

Vyšetřovací komise polského parlamentu dále uvádí: “Vliv Agrofertu musel být obrovský, když dokázal přimět českou vládu k tomu, aby odmítla nabídku, která byla o 40 procent vyšší než nabídka PKN Orlen.”....

http://svobodnenoviny.eu/velmi-podivne-privatizacni-kauzy-andreje-babise-to-si-poctete/

ZEMAN VÍ MOC DOBŘE KDE A PROČ MÁ SPOJENCE

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 718
Hlavně pro: Shark
17.3.2017 - 08:16

Bureš ví jak na to.

http://forum24.cz/krev-pot-ministra-brabce-snizil-pokutu-babisove-chemicce-precheza/

BABIŠ JE V POLITICE JEN PROTO, ABY CHRÁNIL SVOJE OBCHODNÍ ZÁJMY Příkladem je největší tuzemský výrobce dehtu a benzolu Deza, která za dva roky Babišova ministrování obdržela 236 milionů na „ekologizaci provozu“. V době před vstupem šéfa vládní strany ANO do politiky dotační příjmy Dezy dosahovaly pouhých 20 milionů korun za rok. Prudké zvýšení nastalo v březnu roku 2014, kdy ministerstvo životního prostředí, vedené Babišovým spolustraníkem Richardem Brabcem, rozhodlo o poskytnutí zmíněné čtvrtmiliardové dotace.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
občan
úředník
Počet příspěvků: 39
Hlavně pro: Shark
17.3.2017 - 07:51

Pane Sharku,

napiště prosím něco vtipného i o Sobotkových podvodech s OKD a poslaneckými náhradami a Kalouskovým podnikáním. Nebuďte tak jednostranně zaujatý Babišem.

Naposledy upraveno 17.03.2017 - 07:51Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 4191
Hlavně pro: Všechny
16.3.2017 - 20:37
Shark
Počet příspěvků: 4191
Hlavně pro: Všechny
16.3.2017 - 20:32
http://hlidacipes.org/agrofert-zaplatil-babisovi-za-akcie-527-milionu-a-obratem-je-za-20-milionu-prodal/Agrofert zaplatil Babišovi za akcie 527 milionů a obratem je za 20 milionů prodalZa tohle jdou "normální" podnikatelé v Čechách do tepláků, leč guru Babiš má 30% ( údajně)  podporu koblihářů
http://hlidacipes.org/ales-rozehnal-prodal-babis-svemu-agrofertu-predrazene-akcie-mohlo-jit-o-trestny-cin/
Samozřejmě, že se nic nestalo a neděje a může za to přece Kalousek.a Sobotka.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  19  20  21  22  23  24
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.