Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  ...  4  5  6  7  8  ...  20

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Čtenáři
13.12.2017 - 15:21

Vzhledem k posledním třem řádkům Vašeho příspěvku mi nezbývá nic než souhlasit. :-)

PS. Aby to nevypadalo, že souhlasím se vším tak to doplním:

Těch kluků z východního Slovenska co nastoupili k PS se nikdo neptal jestli tam chtějí. Dostali PR a šli.

Co se tam dělo a jak se kdo s tím vypořádal je druhá věc. Nikdo z nich neměl papínka umělce ani nikoho kdo by jim zařídil vojnu v Praze.Někteří se za celou vojnu dostali max. domů pouze na dovolenou. O tom, že by lítali do Ameriky se jim mohlo jen zdát.

Naposledy upraveno 14.12.2017 - 14:14Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Všechny
13.12.2017 - 14:30
Tak, rozhodně se asi nedá srovnávat roční voj. služba absolventa voj. katedry při FAMU ml. Jana Svěráka u Hlavní správy Pohr. stráže v Praze (tedy úředničina) s aktivní službou na hranicích, kde se po prchajících občanech střílelo, kterou absolvoval komunista tehdy i nyní - Zdeněk Ondráček, který posleze sloužil i u mlátiček VB i u zásahů při demonstracích před 17. listopadem 1989!!!
Nikde se nelze dočíst (kromě plácání Z. Ondráčka) nic o vojenské službě Zdeňka Svěráka. Wikipedie uvádí, že po absolvování Pedagogického institutu v r. 1958, nastoupil hned se svou budoucí ženou do svého prvního učitelského působiště na Žatecku.
Ondráček píše v Parlamentních listech, že v rámci voj. služby měl údajně Z. Svěrák sloužit u stejné složky Pohr. stráže, jako později jeho syn - takže tedy také u Hlavní správy Pohraniční stráže v Praze? Existovala již tehdy? Nu, vzhledem k tomu, kde to Ondráček uvádí - "P.L." a také "Weblog Pohraničník" - nepůsobí to příliš věrohodně!!!
Za svůj omyl - členství v KSČ (vystoupil po vpádu W.smlouvy v r. 1969) a podepsání Anticharty, se veřejně Z. Svěrák omluvil. Při podpisu Několika vět a Iniciativy za propuštění V. Havla byl už, ale aktivním odpůrcem tehdejšího režimu.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Shark, Čtenáři
13.12.2017 - 09:57

Ještě se vrátím k těm Vašim "Svěrákům". Po přečtení odkazu a zhlédnutí přiloženého videa na "youtube" bych až tak moc s nimi nevyskakoval.

Herec a režisér Zdeněk Svěrák sloužil u Pohraniční stráže také, obdobně jako jeho syn později, si vojnu odkroutil na HS PS OSH v Praze. Z dalších známých osobností z tzv."umělecké sféry" mohu jmenovat zpívajícího bubeníka Vítězslava Vávru, ten si ale odkroutil vojnu v délce dvou let na praporu PS v Železné Rudě (sušická bPS). Pokud se politiků týče, tak například Petr Pithart (známý "budovatel dvojdomků" před rozpadem ČSFR) sloužil dokonce jako ZVP (politruk) u útvaru Pohraniční stráže v Malackách. Je příznačné,že se o tom nikde ve svých životopisech nezmiňují, asi už na to zapomněli, ovšem pamětníci ještě žijí.

http://pohranicnik.blogspot.cz/2016/06/cesta-podporucika-ps-do-usa.html

https://www.youtube.com/watch?v=g52eRjbEJR8

Naposledy upraveno 13.12.2017 - 10:56Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Čtenáři
12.12.2017 - 12:39

Nebuďte tak skromnej. Větší než Kalousek určitě jste a je to Váš kamarád. Budete si mít s kým povídat.

:-)

 

Naposledy upraveno 12.12.2017 - 12:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 593
Hlavně pro: Všechny
12.12.2017 - 08:09

Tohle taky sedí v Parlamentu

Tomio si do projevu napsal, kdy se má usmát na Zemana, a neobratně to vystavil

http://forum24.cz/tomio-si-do-projevu-napsal-kdy-se-ma-usmat-na-zemana-a-neobratne-to-vystavil/

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Lojza
11.12.2017 - 23:06

Nepochybuji o Vašem členství (neboť jak již jsem jednou naznačil - rozhodně tam patříte), ale nabídku rozhodně odmítám, jsa přesvědčen, že vedle Vás bych se cítil  příliš malým ba nejmenším, nehledě na docela jistou žaludeční nevolnost ...
L.Sch.

P.S. - Doporučuji pozornosti ubohé provokace p. "Lojzy" (naposled 12.12. ve 12:39), kterými se opět snaží přimět mě k rozzlobené reakci. Ale já už jsem k jeho osobě své řekl a nemám na tom co měnit !
Naposledy upraveno 12.12.2017 - 12:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Čtenáři
11.12.2017 - 14:59

"Jeden pořádný kokot dokáže bez problémů udržovat deset až dvacet lidí ve stavu neustálého napětí, nepřátelství, provinění a nejistoty. Mezi oběťmi kokotů je mnoho neurotiků a lidí trpících depresemi." Svou řeč pak pan Kalousek zakončil modlitbou: "Zamysleme se nad sebou a vyznejme svůj kokotismus..."

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/sef-statni-kasy-kalousek-se-lecil-na-skupinove-terapii-kokotu_210432.html

Zapsal jsem Vás do klubu. Přijde Vám legitimace poštou. :-)

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Všechny
11.12.2017 - 13:53

http://forum24.cz/kauza-lithium-zrejme-byla-dezinformacnim-utokem-ruska-na-cr-pomohla-stb/

Aféru nastartoval ruský dezinformační web v českém jazyce Aeronet a od něj ji převzal další dezinformační web Parlamentní listy. Zapojil se i Zdeněk Zbytek (nechvalně známý velitel bývalé slánské divize), který rozesílal jakési dokumenty - mimojiné také bývalým agentům STB A.Babišovi a V. Filipovi. Jeden vede ANO, druhý KSČM !!!
L.Sch.
Naposledy upraveno 11.12.2017 - 14:43Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 593
Hlavně pro: Všechny
11.12.2017 - 10:41
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Čtenáři
11.12.2017 - 08:51

Tohle napíše jedině Sharkovlezřitník.

Mimochodem všimnul jsem si, že máte něco proti slovákům...

Na Slovensku mají rčení: "Narodil si sa ako kokot, žiješ ako kokot a zdochneš ako kokot".

:-)

 Přílohy:
kalousek.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2754
Hlavně pro: Všechny
10.12.2017 - 19:57
Politický bizár:http://forum24.cz/poslanec-spd-kobza-predvedl-proc-je-lepsi-kdyz-okamurovci-mlci/
Jiří Kobza, SPD :  za bezdomovce v České republice může také Evropská unie
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Všechny
10.12.2017 - 15:19

http://forum24.cz/premier-babis-lidem-je-jedno-ze-budeme-vladnout-bez-duvery/

Podle Babiše, je prý lidem jedno jestli vláda má, či nemá důvěru ...???!!!
Pokud bude zbaven imunity, Babiš odstupovat nehodlá. Říká: "copak nectíte presumci neviny?"- nějak zřejmě zapomněl, že v politice je tomu právě naopak, neboť politici zohledňují právě opačně - PRESUMCI VINY!!!
- "Mně by to určitě nebránilo vládnout, je to vše vykonstruované" - brání se Babiš. Jenže bylo vždy zvykem, že politici odstupovali kvůli mnohem menším podezřením a většinou ani nebyli trestně stíháni, leč v Babišově případě však nic neplatí a je tu snaha (i od prezidenta) o - ZVLÁŠTNÍ ZACHÁZENÍ - a nepochopitelné výjimky; ale co bychom se divili, že (?) - při postupu M. Zemana přizpůsobujícímu si Ústavu k obrazu svému!!!
A teď trochu legrace :
..."Je to dlouhodobě promyšlený komplot zosnovaný lidmi, kteří tady rozkradli miliardy, chtějí je krást dál a chtějí mě zničit, protože jim v tom chci zabránit a nejsem zkorumpovatelný!!!???"...- říká poctivý miliardář A. Babiš, který ku svým miliardám - právě v devadesátých letech - bezpochyby poctivou prací od piky, jak se říká, přišel, že?
L.Sch.
Naposledy upraveno 10.12.2017 - 15:26Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Brutus
9.12.2017 - 17:08

Tak, děkuji za přání, ale je to návod především pro militantního pana Lojzu a spol. i ostatní přispěvatele (na něž, já reaguji teprve následně), kam i Vy patříte. Já se nevymykám z toho, že nemusím pokaždé v reakcích udržet klid a pak zareaguji v rozzlobení (čehož se chci prostě vyvarovat) - což je možná i cílem jistých také diskutérů. V retrospektivním pohledu zpět na příspěvky to lze dozajista posoudit.
Případným militantním oponentům doporučuji k přečtení poslední odstavec mého příspěvku z 9.12. v 00:07.
Přeji příjemnou a pohodovou dobu adventní a také zdar v osobním životě.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Čtenáři
9.12.2017 - 16:03

No,v tom případě Vám přeji mnoho úspěchů k Vašemu boji za vyrovnaný mentální mír.Vážím si Vaší sebekritiky(což je první krok k úspěchu) a přeji hodně zdaru!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Brutus
9.12.2017 - 00:07

Dejme si pozor na své podvědomí!!!
MÁME OBJEKTIVNÍ NÁZOR NEBO JSME OVLIVNĚNI BĚHEM UDÁLOSTÍ A MÉDII - popřípadě účelovými názory s evidentním záměrem ovlivňovat a ohlupovat?
Každý, samozřejmě, bude prohlašovat, že jeho názor je objektivní, leč - v podvědomí jsme ovlivňováni stokrát opakovanými lžmi či polopravdami. Tento efekt znal a do života uvedl již jistý ministr propagandy - a tak, dejme si, prosím, na sve podvědomí velký pozor - vyškolení politruci nevymizeli a stále pracují!!!

Vyrovnaný mentální mír, je předehrou k zásadní důležitosti, totiž k hlubšímu uvažování a nerušenému zkoumání pravdy. Člověk, který nedokáže udržet konflikty a starosti mimo svou mysl, těžko udrží pozornost při alespoň trochu filosofickém zkoumání pravdivosti věcí a vůbec, pravdy, jako takové. Vždy je třeba zkoumat daná fakta logickými postupy, ale dbát při tom na správnost (ověřovat ji) poskytovaných údajů - to znamená, používat k jejich vyhodnocení klidného rozumu. Nu a získat takovou rovnováhu, nezbytnou pro takové uvažování, bývá mnohdy velmi obtížné - neboť klidně uvažovat, či vyhodnocovat meditací pravdivost, není nic jednoduchého. Získaná rovnováha však potom zabrání citovým vlivům - odstaví ideologické překážky a umožní o problému uvažovat s jasnější myslí.
Běžným faktem je, že vzrušení (rozčilení) zatemňuje inteligenci, že zdravý a vyrovnaný úsudek nelze provést, je-li mysl plná hněvu. Ani reagovat na negavistické výroky oponentů by člověk neměl, když je rozzloben - a tady se omlouvám za své rozzlobené vyjádření (o zhovadilém vyjadřování oponenta), a věřím, že se pro příště od něčeho podobného oprostím.
Na svých oponentech vidím, jak se perou se svým zaujatým a evidentně ovlivněným podvědomím s kterým možná plní nějaké zadání což je činí nespokojenými, roztržitými a proto, možná, neschopnými hlubšího uvažování. Těžko pak, takovému člověku diskutovat, že?
Nenechme se - účelovými vyjádřeními s evidentním záměrem ohlupovat - ovlivňovat!

L.Sch.
Naposledy upraveno 09.12.2017 - 18:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 432
Hlavně pro: Brutus
8.12.2017 - 21:24

Líp bych to nenapsal.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 470
Hlavně pro: Čtenáři
8.12.2017 - 19:34

Ano,diskutující zpravidla bývají oponenti,což je logické.Ovšem je třeba zohlednit fakt,že žádný problém,či řekněme spor není nikdy černobílý.Logicky uvažující diskutující(což rozhodně nejste Vy) vidí a uznává,že i jeho oponent má v něčem pravdu.Uznat svou chybu,resp.přiznat pravdu oponenta bývá pokládáno za dobrou vlastnost charakterního člověka.Pohlédneme-li dlouhodobě zpět na Vaše příspěvky,uvidíme,že u Vás se opak stává pravdou.Vy vidíte svět kolem sebe jen černobíle,jinou pravdu,než tu svou nikdy neuznáte.Nikdy v životě nepřipustíte chyby a nekalost,.kterých se dopustila Vámi zbožňovaná strana.Když řeknete,že voda teče do kopce tak prostě teče do kopce a budete tento názor hájit do konce života.I když Vás k té řece zavedu tak se podíváte a řeknete,že teče do kopce a basta! Působíte svým projevem jako kovaný bolševik,postižený stranickou propagandou.Jste štvavý fanatik s dětinským chováním.Sám jste tu měl v minulosti problém s administrátorem(snad jako jediný).Není to moc dlouho,co jste tu spamoval celou noc fórum Vašimy výplody s cílem odsunout pro Vás nežádoucí příspěvek na druhou stranu atd.Chováte se jako primitiv pane tak se nedivte reakcím.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Lojza
8.12.2017 - 16:54

Inu - oponent - vychází zkrátka z významu slov oponovati či oponentura. Diskutující jsou prostě oponenti, že? Vy jste evidentně "Peškovlezřitník", jenž (Peška) je patrně částečný dyslektik a dopouští se opakovaně jedné chyby. Zajímavé je, že stejná chyba se ovšem vyskytuje i v některých příspěvcích s jinými nicky.
Obsah předešlých příspěvků neměním, jen - neboť nehodlám v planých debatách s Vámi zakládat nové a nové příspěvky - doplňuji reakce na Vaše neustále přibývající hloupé příspěvky.
L.Sch.
Naposledy upraveno 08.12.2017 - 17:02Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 568
Hlavně pro: Čtenáři
8.12.2017 - 13:51

Budete se divit, ale občas jim i poděkuji, nekritizuji pravopis ani chyby, nelezu nikomu do zadnice a zpravidla nikomu nenadávám do hovad (teda kromě Vás), neměním "obsah" předešlých příspěvků, neřeším totožnost přispěvovatelů a většinou ani jejich IQ. Nekritizuji podle stranické příslušnosti, ale podle blbosti.

U Vás je to výjimka, proto, že se vymykáte všem pravidlům.

Naposledy upraveno 11.12.2017 - 16:18Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2429
Hlavně pro: Všechny
8.12.2017 - 13:11
Výběr DPH celkově sice stoupl asi o 5 miliard, ale to je zejména zásluhou růstu ekonomiky (u nás zpravidla kopírující růst ekonomiky německé) a oborů bez EET, kde je výběr meziročně lepší o 6 miliard oproti oborům s EET.

https://www.radostnecesko.cz/eet-nace/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  4  5  6  7  8  ...  20
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.