Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  23

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

XXL
Počet příspěvků: 485
Hlavně pro: RK007
16.9.2018 - 22:02

Řikam, že podala prst ta německá Milka a jak to vypadá. 
Přemejšlim, kam se jezdili léčit a ukrejvat před válkou naši dědové a babičky,  otcové a matky, když byli  děti, třeba z Lidic!  Maj tam na louce bronzovej pomnik !
Běžte se bodnout  s tou humanitou!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: XXL
16.9.2018 - 21:37

Pomáhat sirotkům v zemi kde je válka je poněkud zvláštní způsob. Nevejde se sem 50 dětí? Navíc dočasně?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 485
Hlavně pro: Shark
16.9.2018 - 19:12

Víčka od pet lahví jsem nezmińoval já. Tou sluníčkářskou zaslepeností jste to asi přehlédl.
I když samozřejmě sbírky na operace českých dětí existují a nevím v čem je syrské dítě lepší než české. 
Prosim Vás, válečnym chudákum podala pomocnou ruku Vaše představená madam Merkel a jak to dopadlo.  
Neříkám nepomáhat. 
Ano, pomáhat,  ale v jejich zemích. Sem se prostě nevejdeme.
Náš  sociální systém drží důchodce mezi kontejnerem a ubytovnou. 
S bídou si mohou akorát vyžírky zlevnit poslaneckou kantýnu a o pouhých pár tisíc zvednout platy. Na další napřažené dlaně prostě nejsou peníze.
Pane Češi nejsou zlí lidé! Vy furt cestujete po světě a Čechy asi neznáte. Češi dokážou pomoci!!!!Vzpomeňte na povodně. Pomáhal soused sousedovi. Vznikaly sbírky, dárcovský esemesky a Češi si vzájemně pomáhali. Nikdo neví, kdy velká voda, či jinej živel neohrozí právě jeho a bude tu pomoc potřebovat on sám. Ale čekat pomoc od někoho ze Sýrie nebo Afriky? Vždyť ti ani nevědí co to Česká republika je.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2804
Hlavně pro: Brutus
16.9.2018 - 18:19

platí totéž co pro XXL.Pokud se domníváte, že sběr víček je jediné, co se dělá, tak je mi vás líto. Určitě ale patříte do skupiny, která by ráda zrušila neziskový organizace, který v takových případěch doplňují nebo nahrazuijí státní péči.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2804
Hlavně pro: XXL
16.9.2018 - 18:17

Žádný normální člověk neřekne veřejně, že se nemá pomoci padesáti dětem, které těžce trpí následkem války a přišly v ní o rodiče. Z tohoto Babišova postoje vůči postiženým dětem se stává symbol, který se vznáší nad Českou republikou před celou evropskou veřejností. Tento symbol lze vyjádřit jednoduše takto: Češi jsou zlí lidé, kteří si nadšeně volí politiky, kteří odmítají pomoci dětem postiženým válkou. To je to hlavní sdělení, které se nám o nás samých podařilo vyslat do světa.
Jestli v této zemi opravdu platí, že odmítání sirotků přináší hlasy nadšených voličů, tak je třeba se za takový národ hluboce stydět. A také za státníka, který takovou lumpárnu vyslovil.
Naposledy upraveno 16.09.2018 - 18:21Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Všechny
16.9.2018 - 11:37
Pro syrské sirotky bychom měli udělat v zájmu spravedlnosti to samé,co děláme pro opuštěné a nemocné české děti.Navrhuji poslat jim hromadu nasbíraných víček od pet lahví.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 485
Hlavně pro: Shark
16.9.2018 - 01:06

Řikam Vám sluníčkáři, vemte si ty uprchlíky tam do tý Palestiny, nebo po který tý krajině se Vám stýská a nechtějte je natahat sem!
Furt tady blijete ty svoje protibabišovský moudra! (Teda je fakt, že  Vy je jenom někde slíznete, tam kde je vyblil někdo jinej a vyhodíte je sem na DF.)
Ty politický ksichty nemusim a od Babiše to bude stejně jen předvolební tah, ale sluníčkáři a nadace všeho druhu se mi snad už hnusí víc!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2804
Hlavně pro: Všechny
15.9.2018 - 22:36
Babišovi vadí už i sirotci.Jak jinak, pochvaluje si to Mluvčáček a počítám že blahem se tetelí i japonský migrant..................................
Kráčíme do opovržení a izolace, kritizují politici Babišovo NE syrským dětem
https://www.info.cz/cesko/kracime-do-opovrzeni-a-izolace-kritizuji-politici-babisovo-ne-syrskym-detem-36292.html....."Předseda poslanců STAN Jan Farský označil Babiše za mocichtivého bezskrupolózního ubožáka. „Pro Evropu je větším ohrožením než uprchlíci,“ dodal.
No hlavně, že si Babiš z Bruselu, s nímž jinak nesdílí hodnotově vůbec nic, vyinkasuje dotace
Naposledy upraveno 15.09.2018 - 22:39Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2804
Hlavně pro: Všechny
14.9.2018 - 22:12
Abychom si ujasnili, koho to vlastně Babiš brání:
https://www.info.cz/evropska-unie/madarska-brana-do-evropy-ruska-elita-dotuje-orbanovu-vladu-vymenou-za-trvaly-pobyt-36227.html


Tedy vlastně standardní trojka Babiš , Zeman, Okamura
Naposledy upraveno 14.09.2018 - 22:25Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 626
Hlavně pro: Všechny
7.9.2018 - 08:27

Tak už i jako občané můžeme  pociťovat dopady

 

NEOVLIVNICZ @NEOVLIVNICZ

Podezření, že je AB skrze svůj svěřenský fond ve střetu zájmů, začíná rezonovat už i v Bruselu. Část poslanců EP žádá o prošetření, zda se český premiér nezbavil svého holdingu jen na oko. Babišovi navíc hrozí, že při jednání o rozpočtu zůstane za dveřmi. https://bit.ly/2Q3uAYK

https://neovlivni.cz/z-unie-sili-tlak-na-babise-kvuli-stretu-zajmu/

“Babiš by se jednoznačně neměl zúčastňovat diskuse v procesu rozhodovaní o budoucím evropském rozpočtu, pokud by jeho část měla skončit v jeho vlastních kapsách. Evropská komise by měla tuto věc vyšetřit a zabezpečit, že všechny rozhodovací procesy okolo budoucího rozpočtu EU proběhnou bez střetu zájmů,” oznámil v oficiálním stanovisku šéf skupiny Zelení/EFA Philippe Lamberts a dodal: “Pokud je Andrej Babiš nadále skutečným majitelem obchodní společnosti, která získáá vysoké částky  fondů EU, nebo má z ní nadále osobní prospěch, musí jako premiér skončit”.

Přitom právě nyní se chystá evropský rozpočet na příští programovací období. I kdyby unijní úřady vydaly rozhodnutí, že s českým premiérem se o penězích jednat nebude, fakticky to Českou republiky v samotném čerpání dotací nepoškodí. Premiéra by zkrátka nahradil jiný člen vlády, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, například.

Případ ale představuje pro Andreje Babiše vážný reputační problém

Pokud by o rozpočtu nakonec jednali a Babiš by u toho seděl, vystavovala by se Evropská rada riziku, že závěry summitu by mohly být Evropský soudním dvorem prohlášeny za neplatné

Naposledy upraveno 07.09.2018 - 08:29Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 626
Hlavně pro: Robin
5.9.2018 - 08:38

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 626
Hlavně pro: Lucije
5.9.2018 - 08:37

Milá paní ministrová, Babiš , ty moje svatá prostoto, vymyslel právě takový plán, založený na transferu peněz. Nebo jak myslíte, že na těch jižních hranicích států severní Afriky budou ty uprchlíky zachycovat?
Naposledy upraveno 05.09.2018 - 08:40Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2575
Hlavně pro: Všechny
3.9.2018 - 16:10
http://forum24.cz/stb-nebyla-zlocinecka-organizace-ale-sluzba-statu-tvrdi-vojtech-filip/
Estébáci si rozumějí. Filip Potvrzuje - všechno na čem jsme se s A. Babišem dohodli nakonec platí!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Robin
Počet příspěvků: 565
Hlavně pro: Shark
31.8.2018 - 16:20

Statistika, statistika, statistika...

Jako byste nevěděl, že vhodně zvolenou statistikou lze dokázat prakticky cokoli. Kdo řekl, že věří jen té statistice, kterou si sám zfalšoval? Myslím, že to byl Winston Churchill a já s ním musím souhlasit a nepochybuji, že i Vy budete souhlasit.

Tak jenom dotaz k té Vámi odkazované statistice - jaký je podíl trestných činů migrantů v porovnání s ostatním obyvatelstvem Německa? Tohle ta statistika neuvádí a v tom je falešná a zavádějící.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lucije
OSVČ
Počet příspěvků: 165
Hlavně pro: Nobody
30.8.2018 - 21:49

Bože, lidská prostoto! Česko má platit postkoloniálním státům. Země, z kterých jsou migranti, ne uprchlíci před válkou, jsou snad jen mimo Ukrajinu bývalé kolonie. Holandské, Francouzské, Britské, atřeba iItalské. Když v 70 letech minulého století Holandsko opustilo ostrovy v Karibuku jako jednu z posledních kolonií, černoušci doslova upustili vše čí se pracuje. Stojí tam dodnes zachovalé haciendy, rostou háje vysazených kokosových palem. Ty haciendy jsou prázdné, sem tam je chýše z větví. Kokosy nikdo nezbírá, je to práce. A podobně to vypadá v dalších bývlých koloniích. Francie pozvala, když opouštěla Alžír, své věrné. Jejich potomci dnes tvoří základ rodilých francouzů kteří ač vystudovali, jsou bez práce. Stačí se podívat do okrajových částí Paříže. Jen tam nechoďte večer! Takže ti, kdo mají odpovědnost nejsou češi, slováci, maďaři a další země, které nikdy kolonie neměli. Z kolonií bohatli ti, kdo je měli. Stačí zvednout se ze židle a podívat do světa, přestat věřit té pohádce o tom krásném a demokratickém světě a zjistit jak to je v reálu a ne v bedně!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 485
Hlavně pro: Shark
30.8.2018 - 07:56

Běžte do řiti i s Babišem. Ten je mi u pr dele! Nejsem Babišomilec!!!

Jestli jsem v Čechách viděl uprchlíka? Psal jsem o Evropě pane, o Evropě, že se do ní s těma africkejma ubožátkama všichni nevejdem !
Zákon je zákon, to máte pravdu, ale musí ho dodržovat všichni! 
Vy cestujete, jak jsem pochopil z Vašich příspěvků celkem dost po světě. Kolikrát jste si dovolil překročit hranice cizího státu bez jakéhokoli dokladu?

Statistiky o kriminalitě si povídejte ve svý komunitě sluníčkářů!

Do tý doby, než jste začali hromadně zachraňovat ty chudáky, jsem neslyšel, že by nějákej magor úmyslně najel do lidí na vánočních trzích, vystřílel divadlo, či diskotéku, u toho řval něco o Aláhovi a podbný případy.
Fotku uprchlického ubožátka mi neposílejte, nebo já Vám pošlu fotku Babiše.
Oběma by se nám udělalo nevolno.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 626
Hlavně pro: Všechny
30.8.2018 - 07:23

To jsou takový předvolební tance a rituály. Babiš navrhne nový Marshalův plán pro Afriku a blbci žerte to.

Jenomže Evropská unie už dávno má program pomoci pro rozvojový svět. A jak funguje?

Státy mají vyčlenit a poslat 1 procento HDP. Česká republika to nedodržuje a posílá zhruba desetinu té částky. Ale proč by nemohl volat po něčem, o čem nemá veřejnost potuchy , že sami nedodržujeme!?

Před volbama se může slíbit všechno všem, zejména Neználkům.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2804
Hlavně pro: XXL
29.8.2018 - 23:01

Vy mi přijdete jako Babiš. 
Ten jezdí radit Italům, kteří mají s africkými zeměmi staleté zkušenosti, libyjští vůdci měli a stále jejich potomci mají kapitálový investice v Itálii a vykládá jim, co by tak  měli dělat. To mi přijde neuvěřitelný.
Vy se domníváte, že si mořské státy nechají sáhnout na námořní právo?! Nějakým 100 státům poradíte, jak měnit námořní právo? Takže laskavě berte na vědomí, že zákon je zákon, v právním státě to platí.
A co se týká trestné činnosti, POSLEDNÍ ZPRÁVA 23. dubna 2018 Německá veřejnost podle všeho pokles kriminality nevnímá, píše  zpravodajskýweb Deutsche Welle. Podle nedávného průzkumu si až polovina Němců myslí, že v zemi existují místa tak nebezpečná, že si tam netroufne ani policie. Řada Němců z kriminality viní migranty, a to i přes policejní statistiky, podle nichž cizinci páchají méně zločinů než lidé narození v Německu

Zdroj:https://zpravy.idnes.cz/nemecko-kriminalita-statistika-2017-dry-/zahranicni.aspx?c=A180423_101935_zahranicni_aha

Ti z Ceuty jsou už zpátky, Španělsko má s Marokem dohodu.
No hlavně, že Babiš bojuje proti zvýšení prostředků pro Frontex

A propos, už jste nějakýho uprchlíka v Čechách viděl na vlastní oči?
Nějakýho vám kdyžtak vyfotím, budu přes víkend v Německu.
Naposledy upraveno 29.08.2018 - 23:12Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 485
Hlavně pro: Shark
29.8.2018 - 21:38

Pochopíte, že všichni ti  lidé, kteří se na moře vydávají úmyslně na těch bárkách, se právě na tenhle zákon spoléhají. V horším případě překonávají oplocení za použití  kyseliny, nehašenýho vápna a vlastních ho ven. Pochopíte, že se sem do Evropy opravdu nevejdou? 

To se klidně ohánějte námořnim právem, nebo leteckym, či pozemnim nebo bůhví čim.
Kde jsou práva těch znásilněnejch, pobodanejch, rozježděnejch kolama kamionů a dodávek, těch vojáků, co jeden z těch magorů nedávno roztrhal na kousky? 

Možná to nejsou Vaše slova (odkazy neotvírám), možná sem taky vkládáte úryvky, jako pan "čtenářl". Ale pokud byste za Vámi vloženými  odkazy nestál a nesouhlasil s nimi, tak byste je sem asi nevkládal.
Takže se laskavě seberte pane sluníčkáři  a vyražte třeba do tý Palestiny, nebo jakou tu zemi jste tu nedávno opěvoval, jak vás okouzlila a začněte tu svou záchranářskou misi  tam. Přesměrujte si tam ty  tisíce afrických bojovníků a pak nám napište, jak je tam všichni s otevřenou náručí vítali.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2804
Hlavně pro: Všechny
29.8.2018 - 19:19
A tady je hodnocení Babišovy návštěvy v Itálii.
https://www.info.cz/evropska-unie/babisovy-navrhy-na-reseni-migrace-jsou-psany-od-stolu-cr-za-odmitani-bezencu-zaplati-rika-expert-35835.html
V textu není zmíněno a Babišovi by měl někdo, třeba nový ministr zahraničí, vysvětlit, že:
*Libye není signatářem Ženevské úmluvy o uprchlících, takže se jejím textem nemusí řídit. a jednání s ní o navracení uprchlíků je málo pravděpodobné. I to by se ale dalo se souhlasem Libye vyřešit
* Libye ALE není na seznamu takzvaných "bezpečných zemí", a dokud tam nebude uvedena , nebude nikdo  o takovém státě v Evropě vyjednávat 
Frontex a  další lodě ve Středozemním mořin se MUSÍ řídit dvěma mezinárodnímy zákony o námořním právu , v textu jejich obsah shrnut do tohoto sdělění......:
„Ty limity se nazývají třeba námořní právo – pokud někdo zachytí na moři loď, která není vybavená a hrozí jí ztroskotání, je platným závazkem převézt ji do bezpečného přístavu a tam případně řešit žádosti o azyl jejích pasažérů.
Naposledy upraveno 29.08.2018 - 19:22Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.