Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  ...  15  16  17  18  19  ...  23

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: RK007
11.9.2017 - 08:18

To asi těžko.

„Uvážíte-li, že podstatou vazby je, že jste omezený na svobodě, nemáte kontakt s vnějším světem, tak být za takových podmínek jmenován předsedou vlády nedává valný smysl,” komentoval prezidentovo prohlášení ústavní právník Jan Kysela.

A víte proč?  Protože mandát poslance začíná SLIBEM POSLANCE !!!, který by nemohl z důvodů koluzní vazby složit!

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Shark
10.9.2017 - 20:33

Jenže tak to není kolego. Mandát vzniká druhým druhým dnem voleb. A to je den, kdy Babiš opět (pokud bude zvolen) získá imunitu. A tu mu může vzít až nová Sněmovna která ještě fakticky nebude existovat. Takže poklud bude ve vazbě, bude muset být propuštěn.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
10.9.2017 - 19:22
I kdyby Babiš seděl ve vazbě, Zeman by ho jmenoval předsedou vládyhttps://www.novinky.cz/domaci/448664-i-kdyby-babis-sedel-ve-vazbe-zeman-by-ho-jmenoval-predsedou-vlady.html
Umíte si představit tuhle absurditu?  Babiš ve vazbě by nesměl s nikým komunikobvat, ale řídil by , dle Zemana, stát.    Patrně Zemanova přestava o tom, jaký vliv má vláda na dění v zemi.
Jeden nemocný a druhý stíhaný?  To je asi nový poznatek z Číny.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Všechny
7.9.2017 - 15:22
Ach, to jsou plky. To obyčejného slánského občana opravdu nezajímá. Spíše kdy se konečně začne stavět 30 let slibovaný obchvat. Naposledy mocipáni vykřikovali, že "v září". Pak "snad na podzim" nebo "možná do konce roku". Nu a zatím ticho po pěšině....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: avik
7.9.2017 - 09:18

ČSSD a kauza Altner nemá nic společného s veřejnými penězi.

Žádná kontrola neřešila MAJETKOVÉ poměry( byly zfalšované a utajené anonymními akciemi, proti kterým Babiš jinak na veřejnosti bojoval) a není pravda, že kontroly byly bez závad. Jedna proběhla takhle

http://echo24.cz/a/ifBKe/hlavne-nic-nezjistit-jak-auditori-zametli-kontrolu-capiho-hnizda

Pak

22. únor 2011 – o dva roky později se na “expresní dotaci” pro farmu dnešního ministra financí Andreje Babiše zaměřuje audit dotačního úřadu. A odhaluje, že Farma Čapí hnízdo si v rozporu se smlouvou a závaznými pravidly nechala na účet část peněz poslat ještě před tím, než fakticky zaplatila fakturu dodavatelům za práci na stavbě centra. Tato dosud neuhrazená suma byla zahrnuta do dotační žádosti a úřad s ní pracoval jako s proplacenou. Tím došlo k zásadnímu porušení pravidel. Čerpání dotací totiž probíhá přesně naopak – nejprve musí žadatel prokázat, že již vše řádně zaplatil ze svých účtů, až poté mu dotační úřad zpětně proplácí už prokazatelné náklady.

http://neovlivni.cz/otvirame-vam-spis-capi-hnizdo-chteli-pomoci-s-cash-flow/

29.září 2011 – dotační úřad udělil společnosti Farma Čapí hnízdo pokutu 3 781 753 korun plus penále, celkem to bylo přes šest milionů korun. Zástupci firmy již o čtyři dny později posílají žádost o prominutí pokuty. V ní poprvé argumentují tím, že “nastalo nedorozumění” v komunikaci s dotačním úřadem a že si mysleli, že můžou dostat peníze ještě před tím, než zaplatí dodavatelům.

JE TO PROSTĚ 50MILIONOVÝ PODVOD ORGANIZOVANÝ ČLOVĚKEM, KTERÝ KÁŽE VODU A PIJE VÍNO,

BABIŠ JE TO PALERMO,

MÁ ŠTĚSTÍ, ŽE JEHO STARÉ KAUZY JSOU PROMLČENY, PROTOŽE AGROFERT UKRADL SLOVENSKÉMU STÁTU S UTAJENÝMI PROSTŘEDKY ZE ZAHRANIČÍ

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
avik
Počet příspěvků: 40
Hlavně pro: all
6.9.2017 - 10:52

To nemá parlament nic důležitějšího na práci,než řešit  již opakovaně vyřešené Čapí hnízdo? /4x kontrola z MF za ministrování páně Kalouska  s negativním výsledkem./.

Proč se neřeší,který dobytek prodal   vodu cizincům? a za kolik pro sebe?...  dále...  ČSSD a kauza Altner?...fotovoltaika a solární baroni,kde se točí stovky miliard?....kdo rozpustil  důchodový  fond,kde bylo přes 60 MLD? a nevrátil ho zpátky,takže není na důstojné důchody..... OKD a Sobotka?  /komedie s jeho výpovědí stylu - já nic , to jiní- je směšná/...kam zmizely lodě čsl. námořní plavby?..."neziskovky" a miliardy do nich plynoucí bez následné kontroly jejich využití ?...  atd...atd...

Tzv. " zavedené" politické strany se zkrátka  pos.aly z právem  klesajících preferencí ...a hrůzná představa ze ztráty koryt a podílu na mocí a finančních tocích- to je pravý  důvod současného předvolebního politického pseudomostrprocesu při současném  ignorování presumpce neviny.

Kdyby platilo včerejší Zaorálkovo vyřvávání:padni ,komu padni, ,za tam nahoře už nesedí ani jeden z nich,co mají plnou hubu práva  demokracie.

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Shark
4.9.2017 - 10:15

Odpověď na Berkovcovy nesmysly o předvolebním boji:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sef-zalobcu-babisovo-stihani-nelze-zdrzovat-s-volbami-nesouv/r~d37bd53690b211e79e4a0025900fea04/?_ga=2.29647871.1788435240.1504503777-1959764247.1467008499

Ani blížící se parlamentní volby by podle nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana neměly být pro policii překážkou, aby začala stíhat politiky. Vyšetřování kauzy Čapí hnízdo, v níž mají kriminalisté podezření, že se šéf hnutí ANO Andrej Babiš a jeho pravá ruka Jaroslav Faltýnek dopustili dotačního podvodu, kritizoval prezident Miloš Zeman i ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO). Ten označil policejní akci za možnou snahu ovlivnit volby. Jeho výroky Zeman označil za "nešťastně vyjádřené".

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Shark
28.8.2017 - 10:20

Povšimněte si v nahrávce, že Babiš zná detaily z daňového řízení, KTERÉ JE ALE ZE ZÁKONA TAJNÉ ! Sicilská mafie se musí stydět za svoje diletantství.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
27.8.2017 - 18:14
Už i Babišoviny to daly:http://www.lidovky.cz/firma-fau-skoncila-v-konkurzu-sikana-je-to-babisova-prace-brani-se-firma-13m-/zpravy-domov.aspx?c=A170827_145825_ln_domov_eleV konkurzu skončil po zásahu finanční správy opavský obchodník s pohonnými hmotami FAU, který v areálu přerovské společnosti Precheza z holdingu Agrofert vlastní sklad pohonných hmot. Soud postup daňové správy označil za nezákonný a zajišťovací příkazy zrušil.

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: RK007
21.8.2017 - 10:35

To taky. Ale nejvíc mne zaujalo její sdělení, že je počítačovej analfabet, přesto, že jsem to už slyšel.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 90
Hlavně pro: RK007
19.8.2017 - 08:57

Tady ve Slaném ve volbách zvítězilo hnutí Babiše, jež zde vedl Stanislav Berkovec, proto by bylo od něho slušné, aby se k tomu vyjádřil, případně jej to naučil, jinak bude Čapí hnízdo dál bez počítače a volby se soudem na krku.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Nobody
18.8.2017 - 15:09

Ta ženská lže. Často "Andrej Babiš" píše na FB v době kdy je v přímém přenose v TV. Zkrátka vymýšlí to a píše pouze Prchal bez Babiše.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Všechny
18.8.2017 - 10:22

Nestačíme žasnout:

http://forum24.cz/video-mluvci-ano-kubovicova-rekla-ze-babis-neumi-psat-na-pocitaci-diskuzi-s-odpurci-nezvladla/

V podstatě totiž prozradila, že Babiš, který se tak rád vytahuje skvělou komunikací s lidmi, fanouškům neodepisuje.

Kubovičová popsala Babišovu metodu práce se sociálními sítěmi takto: „My sedíme všichni u jednoho stolu. Pan Babiš sedí u stolu s Markem Prchalem a říká mu, co má psát. Pan Babiš totiž neumí pracovat s počítačem.“ A aby nenechala nikoho na pochybách, tak tuto informaci, že bývalý ministr financí neumí psát na počítači, ještě dvakrát zopakovala.

Tak to je opravdu horký kandidát na premiera, ještě se doučí česky a už bude plně kvalifikovaný.

 

P.S. Bývalí zaměstnanci Agrofertu tohle tvrdili už dávno, ale moc jsem tomu nevěřil.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
12.8.2017 - 23:56
Hle, co pravil jeden ze Svědků Burešových:
Stanislav Berkovec, poslanec
Vadí mi to, protože je to předvolební boj. Taková je morálka politiky u nás, etika se velmi změnila. Jako novinář dobře vím, jak se tyto kauzy vyrábějí, jak se s tím dá kouzlit. Jsou to takové podpásovky. Pokud to bylo smysluplné, sněmovna vždy někoho vydala, tohle ale za smysluplné nepovažuji. Řeší se to strašně dlouho, pokud by tam bylo něco nezákonné, tak už to dávno muselo vyplavat na povrch.

Zdroj:http://www.lidovky.cz/podpasovka-hystericky-zachvat-cssd-clenove-ano-haji-babise-s-faltynkem-132-/zpravy-domov.aspx?c=A170811_144744_ln_domov_rsa

A tohle Svědek Burešův zná?:

Čapí hnízdo není moje. “Není to moje. Je to nějaký firmy, která patří do holdingu.” Tato slova Andrej Babiš pronesl loni v březnu, když mu novináři z webu Novinky.cz v rozhovoru řekli, že přece Čapí hnízdo vlastní.

Je to nejlepší projekt, jaký vymyslel. “Napadlo mě to, když jsem čekal s dětmi ve frontě v zoo. U krmení koz byla obrovská fronta a já nesnáším čekání. Tak jsem si řekl, že udělám něco podobného.

Všechno OK, nikdy žádná pokuta. “Dotace pro farmu Čapí hnízdo byla v minulosti opakovaně kontrolována úřady bez jakéhokoli nálezu.” To napsal Andrej Babiš do svých novin loni v březnu. Realita? Zpráva z 22. února 2011 s názvem Audit operací č. PAS/01/2011/95 zní jasně: Farma Čapí hnízdo si v rozporu se smlouvou a pravidly nechala od dotačního úřadu na účet poslat miliony předtím, než fakticky zaplatila fakturu dodavatelům za práce na výstavbě centra. Pokuta šest milionů byla později snížena.

Nic se neztratilo. Je to prasárna. “Nic se neztratilo, prezenčka z nějaké valné hromady je irelevantní. Je to prasárna paní novinářky.” Tak Andrej Babiš reagoval na zjištění šéfredaktorky Neovlivní.cz Sabiny Slonkové, že jeho vlastní auditoři na ministerstvu financí přišli na to, že se ztratily klíčové dokumenty k Čapímu hnízdu. Šlo o zápisy z valných hromad, které by doložily Babišovo tvrzení, že v rozhodné době držely akcie farmy jeho děti.

OLAF nic nevyšetřuje.  Čapí hnízdo vyšetřuje už od loňského března evropský úřad pro boj s podvody OLAF. Andrej Babiš to ale zarytě popírá.  “OLAF nic nevyšetřuje!”, rozčiloval se například na svém serveru iDnes ještě loni v říjnu. Realita? Vyšetřování oficiálně potvrdilo přímo vedení OLAF, jeho ředitel Giovanni Kessler letos květnu pak uvedl, že výsledky jeho lidé dodají do konce roku.

A NA ZÁVĚR

Chtějí mě dostat. “Je to celé zmanipulované, trestní stíhání potřebovali načasovat před volbami, ve kterých jde o všechno.” Tak reagoval na svém facebookovém profilu na rozhodnutí policie stíhat ho za dotaci pro Čapí hnízdo. Babiš tvrdí, že policie jeho případ zmanipulovala. Zapomíná ovšem připomenout, že “pánem trestního řízení” je po nejrůznějších právních úpravách státní zástupce. Ten na práci policie celou dobu dohlížel a neměl k ní připomínky. Pokud by tedy šlo o manipulaci, muselo by to pokrýt i státní zastupitelství. A to spadá do gesce hnutí ANO, ministrem spravedlnosti je Robert Pelikán.

Naposledy upraveno 13.08.2017 - 00:03Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 625
Hlavně pro: Agent_007
11.8.2017 - 10:39

Orban nemůže nikoho šokovat, Putinův vlezdoprdele nikoho už nepřekvapuje.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: všechny
6.8.2017 - 21:31
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17619-projev-viktora-orbana-kterym-sokoval-brusel-nedovolime-jinym-aby-urcovali-koho-mame-vpustit-do-nasi-zeme-nenechame-se-vydirat-nastal-cas-aby-hrde-narody-vztycily-vlajky-do-boje-.aspx
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Agent_007
23.7.2017 - 08:26

Máš pravdu. Jeď do KLDR. Tak takové soudruhy potřebují a tady bude o jednoho vola míň. 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Agent_007
22.7.2017 - 21:32

Ty bys soudruhu neměl vycházet vůbec ven, mohl bys teď v červenci potkat mnoho opálených lidí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: Všechny
21.7.2017 - 22:00

Ten kdo to napsal, byl opravdu výborný humorista! Je to vážná věc, ale při čtení jsem se tak smál, až mně tekly slzy .

Pobav se Ty i další kamarádi!

Cestování a svoboda

Tak do západní Evropy - kam jsme skoro celej život nemohli, tak tam to asi nepude. Německo, Francie, Anglie, Švédsko aj. to asi nebude ono - samej lágr, samej muslim. Domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych tam jel, je ve velkých městech a tam je muslimů nejvíc...
A s babou, dcerou, vnučkou už vůbec ne.
S děckama raději ani do Norska ne ! Dám jim na **píp** a domů jedu bez nich...

Na jih Evropy raději taky ne. Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie - i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam, kam se ještě nedávno jezdilo - Egypt, Tunis, Afrika a Arábie, tak tam ani náhodou...

Zbývají velcí bratři. Ten nový - USA mně nechce. Musí vědět proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu, o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji, tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou...

Tak mi zbývá ten druhý - Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí, že jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět, jak nejmenovaný poslanec...

Tak jsem ještě ve větší **píp**i jak před revolucí.

Havel říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit.

Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit.

Potom prdnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce v Japonsku...

Až na jaře vyrazí další várka muslimských doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere a zbytek pošle k nám, tak se opět nenechám zastrašit..!

To se rovnou **píp**u! To už nebudu moct vylézt ani před barák. Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a chránit...

No, nejsme na tom hůř než za bolševika?

No tak asi pojedu jen k tobě.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
12.7.2017 - 18:52
Pěkný dárek, HRACÍ KARTY s Andrejovými kluky.http://echo24.cz/a/wP3Q5/zahrejte-si-babisuv-marias-s-andrejovymi-kluky-limitova-edice-karetBalíček karet s legendou stojí 99 korun včetně poštovného. Můžete si je objednat zde na eshop.echomedia.cz,
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  15  16  17  18  19  ...  23
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.