Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  17

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Všechny
10.12.2017 - 15:19

http://forum24.cz/premier-babis-lidem-je-jedno-ze-budeme-vladnout-bez-duvery/

Podle Babiše, je prý lidem jedno jestli vláda má, či nemá důvěru ...???!!!
Pokud bude zbaven imunity, Babiš odstupovat nehodlá. Říká: "copak nectíte presumci neviny?"- nějak zřejmě zapomněl, že v politice je tomu právě naopak, neboť politici zohledňují právě opačně - PRESUMCI VINY!!!
- "Mně by to určitě nebránilo vládnout, je to vše vykonstruované" - brání se Babiš. Jenže bylo vždy zvykem, že politici odstupovali kvůli mnohem menším podezřením a většinou ani nebyli trestně stíháni, leč v Babišově případě však nic neplatí a je tu snaha (i od prezidenta) o - ZVLÁŠTNÍ ZACHÁZENÍ - a nepochopitelné výjimky; ale co bychom se divili, že (?) - při postupu M. Zemana přizpůsobujícímu si Ústavu k obrazu svému!!!
A teď trochu legrace :
..."Je to dlouhodobě promyšlený komplot zosnovaný lidmi, kteří tady rozkradli miliardy, chtějí je krást dál a chtějí mě zničit, protože jim v tom chci zabránit a nejsem zkorumpovatelný!!!???"...- říká poctivý miliardář A. Babiš, který ku svým miliardám - právě v devadesátých letech - bezpochyby poctivou prací od piky, jak se říká, přišel, že?
L.Sch.
Naposledy upraveno 10.12.2017 - 15:26Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Brutus
9.12.2017 - 17:08

Tak, děkuji za přání, ale je to návod především pro militantního pana Lojzu a spol. i ostatní přispěvatele (na něž, já reaguji teprve následně), kam i Vy patříte. Já se nevymykám z toho, že nemusím pokaždé v reakcích udržet klid a pak zareaguji v rozzlobení (čehož se chci prostě vyvarovat) - což je možná i cílem jistých také diskutérů. V retrospektivním pohledu zpět na příspěvky to lze dozajista posoudit.
Případným militantním oponentům doporučuji k přečtení poslední odstavec mého příspěvku z 9.12. v 00:07.
Přeji příjemnou a pohodovou dobu adventní a také zdar v osobním životě.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 463
Hlavně pro: Čtenáři
9.12.2017 - 16:03

No,v tom případě Vám přeji mnoho úspěchů k Vašemu boji za vyrovnaný mentální mír.Vážím si Vaší sebekritiky(což je první krok k úspěchu) a přeji hodně zdaru!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Brutus
9.12.2017 - 00:07

Dejme si pozor na své podvědomí!!!
MÁME OBJEKTIVNÍ NÁZOR NEBO JSME OVLIVNĚNI BĚHEM UDÁLOSTÍ A MÉDII - popřípadě účelovými názory s evidentním záměrem ovlivňovat a ohlupovat?
Každý, samozřejmě, bude prohlašovat, že jeho názor je objektivní, leč - v podvědomí jsme ovlivňováni stokrát opakovanými lžmi či polopravdami. Tento efekt znal a do života uvedl již jistý ministr propagandy - a tak, dejme si, prosím, na sve podvědomí velký pozor - vyškolení politruci nevymizeli a stále pracují!!!

Vyrovnaný mentální mír, je předehrou k zásadní důležitosti, totiž k hlubšímu uvažování a nerušenému zkoumání pravdy. Člověk, který nedokáže udržet konflikty a starosti mimo svou mysl, těžko udrží pozornost při alespoň trochu filosofickém zkoumání pravdivosti věcí a vůbec, pravdy, jako takové. Vždy je třeba zkoumat daná fakta logickými postupy, ale dbát při tom na správnost (ověřovat ji) poskytovaných údajů - to znamená, používat k jejich vyhodnocení klidného rozumu. Nu a získat takovou rovnováhu, nezbytnou pro takové uvažování, bývá mnohdy velmi obtížné - neboť klidně uvažovat, či vyhodnocovat meditací pravdivost, není nic jednoduchého. Získaná rovnováha však potom zabrání citovým vlivům - odstaví ideologické překážky a umožní o problému uvažovat s jasnější myslí.
Běžným faktem je, že vzrušení (rozčilení) zatemňuje inteligenci, že zdravý a vyrovnaný úsudek nelze provést, je-li mysl plná hněvu. Ani reagovat na negavistické výroky oponentů by člověk neměl, když je rozzloben - a tady se omlouvám za své rozzlobené vyjádření (o zhovadilém vyjadřování oponenta), a věřím, že se pro příště od něčeho podobného oprostím.
Na svých oponentech vidím, jak se perou se svým zaujatým a evidentně ovlivněným podvědomím s kterým možná plní nějaké zadání což je činí nespokojenými, roztržitými a proto, možná, neschopnými hlubšího uvažování. Těžko pak, takovému člověku diskutovat, že?
Nenechme se - účelovými vyjádřeními s evidentním záměrem ohlupovat - ovlivňovat!

L.Sch.
Naposledy upraveno 09.12.2017 - 18:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 398
Hlavně pro: Brutus
8.12.2017 - 21:24

Líp bych to nenapsal.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 463
Hlavně pro: Čtenáři
8.12.2017 - 19:34

Ano,diskutující zpravidla bývají oponenti,což je logické.Ovšem je třeba zohlednit fakt,že žádný problém,či řekněme spor není nikdy černobílý.Logicky uvažující diskutující(což rozhodně nejste Vy) vidí a uznává,že i jeho oponent má v něčem pravdu.Uznat svou chybu,resp.přiznat pravdu oponenta bývá pokládáno za dobrou vlastnost charakterního člověka.Pohlédneme-li dlouhodobě zpět na Vaše příspěvky,uvidíme,že u Vás se opak stává pravdou.Vy vidíte svět kolem sebe jen černobíle,jinou pravdu,než tu svou nikdy neuznáte.Nikdy v životě nepřipustíte chyby a nekalost,.kterých se dopustila Vámi zbožňovaná strana.Když řeknete,že voda teče do kopce tak prostě teče do kopce a budete tento názor hájit do konce života.I když Vás k té řece zavedu tak se podíváte a řeknete,že teče do kopce a basta! Působíte svým projevem jako kovaný bolševik,postižený stranickou propagandou.Jste štvavý fanatik s dětinským chováním.Sám jste tu měl v minulosti problém s administrátorem(snad jako jediný).Není to moc dlouho,co jste tu spamoval celou noc fórum Vašimy výplody s cílem odsunout pro Vás nežádoucí příspěvek na druhou stranu atd.Chováte se jako primitiv pane tak se nedivte reakcím.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Lojza
8.12.2017 - 16:54

Inu - oponent - vychází zkrátka z významu slov oponovati či oponentura. Diskutující jsou prostě oponenti, že? Vy jste evidentně "Peškovlezřitník", jenž (Peška) je patrně částečný dyslektik a dopouští se opakovaně jedné chyby. Zajímavé je, že stejná chyba se ovšem vyskytuje i v některých příspěvcích s jinými nicky.
Obsah předešlých příspěvků neměním, jen - neboť nehodlám v planých debatách s Vámi zakládat nové a nové příspěvky - doplňuji reakce na Vaše neustále přibývající hloupé příspěvky.
L.Sch.
Naposledy upraveno 08.12.2017 - 17:02Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Čtenáři
8.12.2017 - 13:51

Budete se divit, ale občas jim i poděkuji, nekritizuji pravopis ani chyby, nelezu nikomu do zadnice a zpravidla nikomu nenadávám do hovad (teda kromě Vás), neměním "obsah" předešlých příspěvků, neřeším totožnost přispěvovatelů a většinou ani jejich IQ. Nekritizuji podle stranické příslušnosti, ale podle blbosti.

U Vás je to výjimka, proto, že se vymykáte všem pravidlům.

Naposledy upraveno 11.12.2017 - 16:18Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Všechny
8.12.2017 - 13:11
Výběr DPH celkově sice stoupl asi o 5 miliard, ale to je zejména zásluhou růstu ekonomiky (u nás zpravidla kopírující růst ekonomiky německé) a oborů bez EET, kde je výběr meziročně lepší o 6 miliard oproti oborům s EET.

https://www.radostnecesko.cz/eet-nace/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2665
Hlavně pro: Všechny
7.12.2017 - 20:10
uští švábi se už roztahují
:http://www.info.cz/cesko/kscm-a-spd-chteji-legitimizovat-spojeni-krymu-s-ruskem-pisou-media-blizka-putinovi-20472.html
Poslanecký klub SPD podle ruského listu hodlá navrhnout posouzení krymské otázky na parlamentní schůzi a pozvat k tomu chce "krymskou delegaci". Ve vládním hnutí ANO tvrdí, že v Česku stále častěji zaznívají názory o právoplatnosti opětného spojení poloostrova s Ruskem, dodávají Izvestija.
Naposledy upraveno 07.12.2017 - 20:11Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Lojza
7.12.2017 - 14:36

Jakou pomluvu máte na mysli? Pomluvy hledejte v SN!
L.Sch.

P.S. - Inu, s oponenty já zpravidla nesouhlasím, stejně jako oni se mnou. U Vás je to jak?
Naposledy upraveno 08.12.2017 - 13:15Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Čtenáři
7.12.2017 - 14:18

Pomlouváte prezidenta, Babiše,SPD, Piráty, Pešku a všechny Vaše odpůrce. Kritizujete vše co řeknou Vaši oponenti a strašíte komunismem, nesvobodou a "koncem světa" za vlády Zemana nebo  Babiše... Zalezte do atomového krytu a vylezte za 4 roky...

:-)

Naposledy upraveno 07.12.2017 - 14:19Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Lojza
7.12.2017 - 13:45

Zvratky tu padají jen z Vás. Předpokládám, že umíte číst - jistě označíte mnou uvedenou pomluvu.
Je mi z Vás AD NAUSEAM.
L.Sch.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Nobody
7.12.2017 - 09:22

Zase se pletete pane. Jestli to nevídíte, tak díky voličům v naší republice může.
Naposledy upraveno 07.12.2017 - 09:23Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 541
Hlavně pro: Všechny
7.12.2017 - 09:12

http://forum24.cz/jak-vysvetlime-svetu-babise-temer-nikdo-to-nechape/

Moje kamarádka nebyla zdaleka první, kdo nedokázal vůbec pochopit negramotnost české společnosti, která asi netuší, že rozhodčím ve fotbale nemůže být jmenován kapitán jednoho soutěžícího mužstva

Když člověk vyrábí salámy, tak přeci nemůže ovládat státní potravinářskou inspekci a řídit hlavního hygienika. To je absurdní nesmysl.

Když člověk hospodaří na půdě státu, což je z velké části případ Babišova Agrofertu, tak přeci nemůže řídit Státní pozemkový úřad, který má určit podmínky nájmu půdy.

Když je člověk jedním z největších zaměstnavatelů, tak přeci nemůže řídit státní inspekci práce

Když člověk prodává státu biopaliva, tak nemůže zároveň ovládat z titulu státní funkce státní hmotné rezervy a podnik Čepro. A nemůže psát zákony a pravidla pro daňové a dotační podmínky biopaliv

Když člověk dělá premiéra, tak nemůže ovládat média, která ho mají kontrolovat, jak to dělá

Když je člověk vyšetřován z trestného činu, tak nemůže ovládat ministerstvo vnitra.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Čtenáři
7.12.2017 - 08:56

Vždyť máte šanci tomu zabránit, tak co tady zas blijete. Ještě nic neudělali a už tady zase kálíte.

Neumíte nic než pomlouvat, kritizovat a strašit.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Všechny
6.12.2017 - 17:17
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Shark
6.12.2017 - 08:52

Jestli je tam Hurvínek - Fiala, Pitomio Okamura nebo Kalous ušatý, je to stejná verbež. Jen mi dejte funkcííííííí škemrá Hurvajs.  :-)

 

 Přílohy:
demokraticky-blok.jpg

Naposledy upraveno 06.12.2017 - 08:52Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 463
Hlavně pro: Lojza
5.12.2017 - 20:14

Pražáci byli vždycky mimo.Díky nim se do parlamentu dostala ta ožralá,zlodějská kreatura Kalousek na poslední chvíli.Pepíci skutečně neznají realitu ostatních regionů,o venkovu snad ani netuší,že existuje.Kavárna umí mozečky vymývat.Kalousek už vesele držkuje na každého,pan Fiala už před volbami dělá prohlášení jako jejich vítěz( a po volbách v podstatě totéž).Jen mít vládu,pracijící pro lidi je jim stále nějak proti srsti.Ostatně jako už skoro 30 let! Jejich zájmy jsou někde úplně jinde!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Nobody
5.12.2017 - 10:04

Takhle hodnotil Pražáky PITHART v "Otázkách Václava Moravce" 3.12. 2017:

"Praha se podle Pitharta utrhla ze řetězu a ztratila kontakt s realitou v ostatních regionech Česka. Pražané nechápou, kdo vlastně volí Andreje Babiše, a to je špatně".

„Pražané jsou v tomto smyslu bloudi. Praha je utržená. A ne kavárna. Praha,“ zdůrazňoval Pithart. Pak tu jsou jiní lidé, kteří žijí v jiných regionech. Tam žijí lidé, kteří všechno udělali dobře, mají vysokou školu, chtějí pracovat, ale nemůžou najít práci. Navíc vidí, že v jejich městě už nezastavuje vlak, který tam celá léta zastavoval. „Tohle dělá globalizace. Ti lidé sice slyší, že někde jezdí rychlovlaky, jenže ty budou zastavovat až v Praze. My tu globalizaci neumíme krotit. Anebo někteří lidé na té vlně globalizace jedou a kašlou na ty ostatní,“ rozčiloval se Pithart. (4:35)

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1126672097-otazky-vaclava-moravce/217411030511203-otazky-vaclava-moravce-2-cast/titulky#t=4m35s

 

Naposledy upraveno 05.12.2017 - 10:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  17
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.