Obsah  >>  Politika, politici  >>  VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  17

VŠECI KRADNÚ, IBA JA ČERPÁM A OPTIMALIZUJI

Shark
Počet příspěvků: 2665
Hlavně pro: Všechny
4.12.2017 - 22:53
https://www.respekt.cz/politika/poslanec-koten-pravda-zacina-tam-kde-konci-signal-ceske-televize
Poslanec Koten to ví, mikrovlnky zabíjí, v očkovacích vakcínách je rakovina
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Nobody
4.12.2017 - 11:59

Myslíte"Pražskou kavárnu?"

Jednoho znám.

 Přílohy:
karel.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Shark
4.12.2017 - 11:08

Pod pojmem "PRAHA" si představujete Prahu - 1 ?

http://www.info.cz/volby-2017/vysledky-voleb/kraj-hl-m-praha/?kraj=1

 Přílohy:
volby.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 541
Hlavně pro: Lojza
4.12.2017 - 09:22

Tak je tam především jiná vzdělanost a úroveň, proto jsou in
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Shark
4.12.2017 - 08:43

Pražáci jsou vžycky "IN". S TOP 09 by jsme to teda vyhráli...Většího šaška jako Kalousek v PČR není.

Volby ODS vyhrál Hurvínek? Tak koukejte na preferenční hlasy...

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2665
Hlavně pro: Lojza
3.12.2017 - 10:36

"Nebylo by to lepší než to, že ho tiše budou podporovat komouši, SPD a někdy i piráti? Programová shoda těchto stran je minimální a zas tu bude jedině "bordel". Babiš není celé ANO a pokud je, tak půjde bez zavřeného Babiše do kopru."
Tak to mu se říká dělat užitečného idiota, tohle navrhuje taky Klaus.  Znamená to jen Babišovu legitimizaci, a argumentaci :" vidíte i demokratická strana s ním jde"
Takže to vypadá na to, že jste jeho fanda.
NENENE, jen ať si tu jeho volbu jeho voliči užijí a vyžerou do dna, jeho konec v politice začíná právě na tom, že se odkope a bude vládnou s komunisty a neonacisty a tohle se musí jeho voličům pěkně demonstrovat!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2665
Hlavně pro: Lojza
3.12.2017 - 10:27

Klaus vyhrál ODS volby, jo?  No to ani omylem. Mí známí nevolili ODS právě pro účast Klause mladšího, taky proto měla v Praze lepší výsledky TOP 09
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: Všechny
2.12.2017 - 20:33
HOSPODAŘENÍ NADACE HAVLOVÝCH – P30

Celkově loni Nadace Dagmar a Václava Havlových hospodařila se schodkem 8,7 milionu korun. Rok předtím byla v minusu o 5,3 milionu a také v předchozích letech se pohybovala v červených číslech.
Podle výroční zprávy za rok 2014 utratili zaměstnanci nadace přes patnáct milionů korun. Od dárců se jim ale podařilo vybrat „pouze“ necelých pět a půl milionu korun. Nejvyšší částku – 1,15 milionu – věnovala Vizi 97 nadace miliardáře Karla Janečka, který ovšem sedí ve správní radě Vize.  A zatímco za platy v nadaci utratili téměř pět milionů, na charitu potřebným lidem poslali „pouhých“ 907 000,-. To podle redakce Týden, který nahlédl do výroční zprávy nadace, odpovídá například pěti a půl násobku hrubého měsíčního platu „člena řídicího orgánu“. Ten si totiž podle účetnictví Vize 97 přijde měsíčně na: 167 tisíc hrubého. O koho jde, se časopisu zjistit nepodařilo. V úvahu prý připadá buď přímo vdova Dagmar Havlová, nebo ředitel Vize 97 Vangelis Zingopis.

Tak jim prosím posílejte častěji nějakou tu tisícovku, ať má Dášenka z čeho platit desítky svých i cizích kamarádů-zaměstnanců, bohatě prostřené stoly a chlast při rautech tzv. nadačních charitativních akcí.
Provoz nadace není žádná sranda - víte kolik stovek, či tisíců kilometrů denně musí pracovníci nadace najezdit zbytečně drahými auty, co spotřebují času vysedáváním a prezentováním se na svých bohulibých akcích? Potřebovali by minimálně 20 milionů na rok, aby zbylo alespoň těch 900 tisíc těm, co potřebují pomoc. Tak nebuďte škrti a posílejte penízky ,"Vizi 97" a dostanete od nich děkovný dopis a nikdo nikdy žádnou pomoc!!!!!!!!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Všechny
2.12.2017 - 20:08
Argumentace demokratickou většinou? Inu ano - i komunismus byl u nás kdysi volen většinou v demokratických volbách v r. 1946 - bohužel, na dlouhou dobu posledních!!!
A právě v případě Babiše, je to argumentace velmi pofidérní - při vědomí dopadu voleb (ač demokratických) u nás v r. 1946, či v Německu v r. 1933 při vítězství Hitlerovy NSDAP.
L.Sch.

http://forum24.cz/lubos-dobrovsky-pro-revue-forum-babis-jako-premier-je-nepritel-demokracie/


http://forum24.cz/koten-predseda-vyboru-pro-bezpecnost-uzival-jsem-si-u-pohranicni-straze/
Naposledy upraveno 02.12.2017 - 20:19Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jeseter1
Počet příspěvků: 20
Hlavně pro: Lojza
2.12.2017 - 16:31

Pane Bože, do kohos to duši dal?! Umíte ještě něco kromě urážek - například panáčkování nebo podat pacl - ještě něco?
Naposledy upraveno 02.12.2017 - 16:32Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Čtenáři
2.12.2017 - 16:14

Lepší naivita,  jako Vaše senilita, **píp**ita a slepota. Zeman prezidentem bude a Babiš vládu postaví, ať třeba puknete vzteky - troubo.

S Kalouskem a Hurvínkem za lepší časy...

Naposledy upraveno 02.12.2017 - 16:20Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 794
Hlavně pro: Lojza
1.12.2017 - 19:11

Pokud vím, tak Babiš ječel že koalice je k ničemu. V jedné koalici už byl... Všechno špatné dělali socani a lidovci, všechno dobmé ministři za ANO kteří makali. S takovým **píp**em doopravdy nikdo do vlády nechce.ODS by pochoitelně 50% ze svého programu splnit nemohla. Naopak by pomohla Agrofertu. A to ani omylem.. Na Babiše každý týden vyleze alespoň jedna sviňárna. Teď se provalilo že hospodaří na pozemcích které mu nepatří. Co s takovým xindlem?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Všechny
1.12.2017 - 17:42
Z pana Lojzy přímo čiší neuvěřitelná jednoduchost a naivita - při jasné kryptopodpoře Babiše od Komoušů a SPD by podle jednoduchého Lojzíka měla ODS dělat Babišovi maskovací síť pro jeho spolupráci s Filipem a Okamurou, kteří by skutečně rozhodovali co ve Sněmovně bude odhlasováno a co nikoliv!!!
Blok demokratických (pravicových) stran rozhodně není - Kalouskův - !!! Tuto iniciativu vždy ODS iniciovala, leč TOP 09, která měla tehdy o dvě procenta více to neakceptovala. Až teprve nyní, při svém vlastním propadu preferencí, je TOP 09 ochotna spolupracovat v bloku všech pravicových stran. ODS tuto spolupráci rozhodně neodmítá i když v tuto chvíli  jde spíše jen o společný postup v období vyjednávání o sestavení vlády a její podpory.
Hambou je prohlášení předsedy Sněmovny Vondráčka, které již signalizuje, že žádosti policie o vydání Babiše a Faltýnka hodlá ANO zabránit :
L.Sch.

https://www.novinky.cz/domaci/456609-justice-se-obula-do-vondracka-kvuli-babisovi-zpochybnujete-ze-cr-je-pravni-stat.html
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Všechny
1.12.2017 - 14:04

Předpokládejme, že všichni kritici Babiše máte pravdu a že ho zavřou. Berme to jako fakt. Je přece vinen nebo ne?

Proč ale nechce nikdo do vlády? Je lepší kritizovat, než něco řídit. ODS by jako jediný koaliční partner mohla mít klidně polovinu ministerstev, mohla by dělat Babišovi problémy a bez ní by toho moc  neprosadil.

Naopak ODS by mohla prosadit minimálně 50% svých zájmů. Nemusela by se ničeho doprošovat.

Vymlouvat se, že s obviněným(i) nikdo vládnout nebude je směšné. Vidíte jak dopadly volby. Lidem je to putna. O presumpci neviny pomlčím.  Je to jenom pitomá ješitnost tech šašků, kteří doteď s ním vládli a Hurvínka - Fialy, který si myslí, že vládne ODS , že on navýšil preference strany.

Nebylo by to lepší než to, že ho tiše budou podporovat komouši, SPD a někdy i piráti? Programová shoda těchto stran je minimální a zas tu bude jedině "bordel". Babiš není celé ANO a pokud je, tak půjde bez zavřeného Babiše do kopru.

Jedině tak se dá Babiš zastavit. Nějaký pitomý Kalouskův demagogický blok je pouze k smíchu. Když nedostane nová vláda důvěru, budou předčasné volby a můžete hádat jak dopadnou. Pochopíte to už konečně?

Co se týče Babišových schopností věřím tomu, že je schopen všeho. Je schopna něco změnit ODS nebo ČSSD? Čenoprdelníci jsou tady do počtu a ostatní nejmenované strany se po předčasných volbách do parlamentu ani nedostanou.

Naposledy upraveno 01.12.2017 - 16:24Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Všechny
1.12.2017 - 12:18
Hnutí ANO se chová, jako by získalo rovnou 51% - chtějí všechno a hodlají s pomocí M. Zemana a také evidentně komunistů a SPD T. Okamury celou politickou scénu převálcovat!!! Babiš se tak chová proto, že ví, že teď žádnou většinu na podporu vlády ani nepotřebuje. Od Zemana dostal bianko šek a neomezený prostor pro vládnutí. Neodpovídá to duchu ústavy ani pravidlům parlamentní demokracie.
Jsme svědky jakéhosi podivného spěchu a mediálního tlaku na politické strany, aby se rychle domluvily s Babišem a umožnily mu vládnout. Část spřízněných médií s Babišem dělá práci za něj. Přitom není kam spěchat - příklady z okolních zemí nám dobře ukazují, že sestavení vlády může trvat měsíce. A. Babiš, jako jasný vítěz voleb, má mít nepochybně šanci se pokusit sestavit vládu, která získá potřebnou většinu, jako první. Ať ukáže, jestli je toho schopen!
L.Sch.

https://www.pravybreh.cz/populisty-nelze-porazit-populismem
Naposledy upraveno 01.12.2017 - 12:19Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Shark
1.12.2017 - 11:31

Nemějte obavy. Jako "druhá nejsilnější strana" nezahynete. Jestli o tom nevíte, tak Vám "vyhrál" volby právě ml. Klaus. Bez něho by jste byli totálně v zadnici.

...Takže dnešní postavení ODS z velké části zajistil a zařídil mladý Klaus, a to jak svým vystupováním před lidmi, tak i svými pondělními úvodníky na serveru Novinky.cz. A hlavně celá klasicky vzdělaná ODS vůbec nepochopila, že “život je jinde“ a volby vyhrává internet a sociální sítě....

http://neviditelnypes.lidovky.cz/ods-houstone-mame-problem-09p-/p_politika.aspx?c=A171026_205027_p_politika_wag

 

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
oponent
Počet příspěvků: 544
Hlavně pro: Shark
1.12.2017 - 09:52

A hleďme, kdo neskáče jak se "Pytlíkovi" líbí už je nálepkován. Ven s ním. Zařiďte to pane nebo to aspoň nařiďte p. Fialovi on je taky blbej. Budete mu to muset vysvětlit.

Ještě, že máte v názvu "demokratická" strana.Přílohy:
otec-a-syn.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2665
Hlavně pro: Nobody
30.11.2017 - 17:13

Obávám se, že budeme muset do budoucna přiřadit Klause mladšího. Ten by se rád spojil i s těmi  pověstnými paroubkovými Marťany.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2150
Hlavně pro: Všechny
30.11.2017 - 12:59
Pokud někdo požádá o dotaci na to, aby mohl obhospodařovat a čerpat z toho, co ukradl, nedá se už ani použít slovo drzost. To je jen čistý zločin!
Babiš (podle Fora 24) EU podvedl minimálně ve dvou případech.
L.Sch.

http://forum24.cz/kauza-pozemky-dokazuje-ze-babis-je-nad-propasti-vezeni-nebo-vlada/
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Nobody
Počet příspěvků: 541
Hlavně pro: Všechny
30.11.2017 - 07:26
Ať žije nerozborné přátelství ANO, komunistů a kremelských neonacistů
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  17
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.