Obsah  >>  Politika, politici  >>  Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.
Strana:   1  ...  141  142  143  144  145  146

Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.

Peška
Počet příspěvků: 598
Hlavně pro: Shark
6.7.2013 - 13:34

Aha, už chápu. Ve Slaném jde jen o nějakých 100 mega za barák, který si tak trochu načerno nechal postavit pan starosta. Takže vo co vlastně GO, že?Svět má určitě jiné a mnohem závažnější problémy.Jenže, možná právě proto, je tady tohle diskusní forum. Aby zde mohli prezentovat slánští občané ty problémy, které pálí zrovna je. Mám z toho spíše ten dojem, že se pan Žralok snaží odvést pozornost čtenářů někam úplně jinam. Doufá, že se tím na výsledky práce naprosto neschopného vedení města trochu zapomene.
Naposledy upraveno 06.07.2013 - 13:59Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: L.Šmehlík
6.7.2013 - 13:05

Vas se ti investori asi zapomneli zeptat na nazor a vubec tu situaci kolem dluhu nesleduji jak vy.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: RK007
6.7.2013 - 12:45

A jo, tak vy byste rad najakou soucasnost , treba u sousedu:

Letiste Berlin
.....Podobně jako s termíny to vypadá s náklady na výstavbu, které oproti původním plánům neustále rostou, a to z původně kalkulovaných 2,8 miliardy na současných 4,3 až 4,5 miliardy eur (nárůst o 60 procent). A to ještě nemusí představovat konečnou výši – v posledních týdnech se hovoří o potřebě dalších 200 až 300 milionů eur..........A skutečnost nového berlínského letiště je v současné době tristní, přičemž s postupem doby přibývají stále další a další problémy, popřípadě se objevují nesrovnalosti pramenící z minulosti. Z těchto důvodů bylo otevření letiště již třikrát posunuto. Po prvním plánovaném termínu v říjnu 2011 následoval – rovněž neúspěšný – červen 2012. Poté se zodpovědní činitelé dohodli na březnu 2013... Haha , ani letos to nebude......
To je nemecka realita soucasnosti, nemecke urady neiformuji o tom, zda maji svilusky nebo termity, vubec duvody blize nespecifikuji. Letecke spolecnosti uz mely letiste zarazeny do novych letovych radu, a NIC, zaloby se kupi jedna za druhou.....

Kdo videl vcerejsi pulnocni zpravy na RTL.... Nemci se chystaji vyjet, toz dali zkonttrolovat Volvo do stanice TK, vysledek v poho a pak obesli 3 servisy.
V jednom chteli za opravu 800 Euro, ve druhem 400 Euro , treti jsem nevidel.
To vse ANONYMNE, klidne, odpovedne osoby byly zatmaveny.   Proste udelejte si nazor a zaridte se. Stihli to za 3 minuty
U nas by nasledovaly hystericke reakce..... Servisy nas okradaji..... zrizen by byl Servisni inspektor Hruska v 15 ti dilnem serialu a pekne zostra nafilmovany ksichty. Jenomze na to jsou v Evrope soudy.


Vite, cim to je....   televizni kanaly vysilajici zpravodajstvi nemaji cim naplnit program, takze z kazdeho prdu je u nas problem, ktery vam musi stat nebo nekco okamzite vyresit , ale poradna informovanost  o deni za humny, o kazdodenni realite, to vubec neexistuje, ledazeby se nekonecne serialy stehovaly Evropou.


A pak, mate tu prece ten problem s obchvatem, ze ano..

V chate na rybach v Norsku nepoznate nic, musite umet jazyk, nejlip do mesta par dni bydlet  a mluvit s mistnimi lidmi. Severani tedy obecne moc sdilni nejsou, alespon do okamziku, kdy uvidi chlast urcite.


Vazenej pane, JSME NAPROSTO NORMALNI evropska zeme, jen ti druzi NEHYSTERCI .

A pokud znate americkou realitu, tak tam uz vubec neco takoveho ve zpravach neuvidite, je rozdil  informovat o problemech 10 mio lidi, 100 mio lidi a 280 mio lidi, rozmer tech problemu je naprosto rozdilny a taky problematika a chovani obcanu na Zapadni pobrezi je jina , nez na Vychode.  To jste jiste zjistil, da se to videt i na ulici, zatimco v San Francisku visi prapory gayu po ulicich az na Market Street, v Bostonu by je radeji povesili, samozrejme je to nadnesene
Naposledy upraveno 06.07.2013 - 12:55Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: L.Šmehlík
6.7.2013 - 12:16

Nemate to trochu pomotane v hlave. Ja jsem Smehlika zval nekam na Zastupitelstvo.......
Zvoni vam budik , pane Smehlik
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 328
Hlavně pro: Brutus
6.7.2013 - 11:30
Zdravím Vás, Máte pravdu,  nedržel jsem se tematu diskuzního fora. Také bych rád připomenul, že mne shark zval na diskutované zastupitelstvo konané ve Slaném dne 26.06.2013 - že prý tam dostanu odpověď na své pochybnosti, že se tam dozvím jak zdravé jsou slánské finance. No na tom zastupitelstvu jsem se dozvěděl to, co bylo na tomto foru již popsáno - tedy, že máme nezdravé vedení města a nemocné finance. Nemohu po popletovi chtít aby se nepletl - to je proti přirozenosti. Takže mu jeho "hozenou rukavici " ani nechci připomínat
S pozdravem L.Š.
p.s. dnes se mi dostala do rukou Slánská radnice - no výsměch nám všem. Rath byl břídil.
www.slanske-noviny.cz  zase mají o čem (pochopitelně jako vždy pravdivě) psát
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: L.Šmehlík,RK007
6.7.2013 - 09:51
Souhlasím.Celkem pochopitelně napsané články:-)Když se jedná o diskuzi o zastupitelstvu města Slaný,proč to neprobrat od Portugalska až po Čínu,že?Ještě bych navrhl diskuzi třeba o HDP v Pákistánu nebo Zimbabwe:-)Ať se ti čeští zabedněnci na té jahodě něco přiučí:-)))Pokud něco nevíte,ptejte se brouka Pytlíka:-)Pokud přesto nepochopíte,nezbývá už,než vážně vyměnit těch 90%občanů ČR:-))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Shark
5.7.2013 - 22:55

Tak předně. Nevidím nejmenší důvod, proč bych vám měl připomínat Sládkovce. Za další. Za svůj život jsem procestoval lecos. Nepotřebuju žádnýho chytrolína, který bude přinášet informace o životě v jiných zemích. I když osobně dávám přednost spíš Skandinávii a Severní Americe.   Jistěže nezaměstnané v Portugalsku nezajímá obchvat Slaného. Proč by taky měl. On obchvat Slaného nezajímá ani zaměstnaného Kladeňáka. Což je logické.  Jsem občan České republiky a Slaňák. Takže mně k vašemu velkému překvapení zajímá dění v České republice a pochopitelně ve Slaném. Skotové ať si třeba koupí zlatou sochu královny v kiltu a dudami (hudebním nástrojem). To je jejich problém. Ne můj.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 328
Hlavně pro: shark
5.7.2013 - 19:10
Sharku, Vaši globální pravdu lidé v ČR z té své jahody nejsou sto pochopit (je jich cca 90%) - a Nečasova vláda ( a Vy ) se tomu s rozpaky diví. Jak je to prostě možné??!!." Proč nejsou sto pochopit, že stát (zdrcujícím tempem) zadlužujeme jako osmý nejlevněji".
Rešení : Vyměnit občany ČR.   -   popleto. Mějte se fajn, L.Š.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: RK007
5.7.2013 - 13:54

Co mi to pripomina. Sladkovce.
Nemate tuseni,NEMATE SROVNANI,  jak vypada v evropske zemii chudoba. Pred mesicem jsem v Lisabonu  a Portu, Portugalsko je dle HDP vedle nas, ma ho udajne stejne jako CR na obyvatele. Evidentne tenhle udaj nevyjadruje naprosto nic.  Takovou bidu hned tak nevidite, byl jsem tam i loni,,  na hlavnich lisabonskych namestich jsou rady vybydlenych domu, to je jako kdyby na Vaclavaku byla jedna strana s vytlucenymi okny a zatlucenymi prkny. Nemluve o urovni tech obchodu.  Totez pak vidite i v dalsich ulicich. Tohle je k videni i ve Spanelsku, treba v Madridu ne tolik,  ale v  dalsich spanelskych mestech V obou zemich jsou oblasti, kde je 50 procentni nezamestnanost mezi mladymi lidmi,  kteri maji vysokoskolske vzdelani a umi dva svetove jazyky a jsou ochotni jit za praci tisice kilometru. Letadla z Porta do Norimberka nejsou plana turistu, ale lidi jedoucich za praci, zaplatpanbu ta letenka stoji kolem 20-30 Euro. Bezna nezamestnanost v regionech je 25 procent. To k chudobe.Urcite je zajima obchvat.
Jedte se podivat dolu do Kalabrie, to je taky Evropa, treba takovy Taranto, to byste vejral na vec.

Ted ta predrazeni. Taky  netusite, to se deje samozrejme vsude. V dubnu jsem byl v Edinburku. Skotove si vydobyli pravo na vlastni parlament.  rozhodli se ho postavit.  Byl jsem v nem, delaj tam prohlidky. Zacali v roce 2000 s rozpoctem 40 milionu liber sterlinku a skoncili v roce 2006 s castkou 400 milionu liber sterlinku, to je 13 miliard korun soucasneho kurzu, pred lety to bylo 20 miliard.
Pamatujete, ze libra stala 50 Kc a nyni je za 30........

UZ TO JE DESETINASOBEK,  ale ono to stalo jeste vic nez 400 mio liber

Co na te stavbe ze dreva, betonu a skla mohlo stat JEDNU miliardu nechapu, neni tam  nic z drahych materialu, ostatne si to muzete overit, z Prahy tam doletite za tisicovku 
TO SE DEJE milej zlatej VSUDE,dokonce i ve sporadane Britanii  Jen vy to nechapete a stale koukate z te jahody do krajiny a delate zavery o jakesi ceske vyjimecnosti. A tohle byla stavba pod verejnou TRVALOU kontrolou.  Skotove ani dnes nechapou, kde ty libry jsou.

O tom, jak se stavi ve Spanelsku, o tamnich vyberovych rizenich vam psat anii nebudu, stejne byste tomu neveril,  napriklad na Kanarech je jedna velka stavebni firma a ta to zakazku proste dostane kdy si vzpomene. Evropska realita vypada trochu jinak, nez jak ji znate.
Naposledy upraveno 05.07.2013 - 13:57Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Shark
5.7.2013 - 12:48

Co mi to jen připomíná... Aha,  už vím, komunisty. Ti nám taky při každé příležitosti vpálili v jakém blahobytu si to žijem a ještě to podpořili obrázky nafouklých umírajících dětí z Afriky.  Možná si žijeme jako prasata v žitě. To ale není důvod, aby u nás stavba silnic byla 5x dražší než v okolních zemích, díky čemuž nejsou peníze na další silnice, třeba na obchvaty. To není důvod, aby někdo za pěníze občanů postavil nesmyslný parkhaus, který nikdo nepotřebuje.  Ano. Neumíráme na ulici hladem, ani nemusíme pít vodu z potoka. To ale rozhodně není zásluha ani ODS, ani KSČ. I když obě tyhle pofiderní organizace by si rádi tuhle vymoženost připsaly na svoje triko.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: xyz
5.7.2013 - 12:30

HDP NEMUZE V ROZVINUTYCH ZEMICH NEUSTALE RUST, JE TO NESMYSL, HDP muze trvale rust jen tam , kde jsou potreby spolecnosti NENAPLNENY, nekde v Cine a rozvojovych zemich.  Vsude jinde lze ocekavat jen oscilace kolem nepatrneho rustu, ostatne treba Nemecko za poslednich 10 let a zejmena v dobe Euro, roste v desetinach procent.  A jak jste nepochopil, to HDP neni pro investora ukazatel spolehlivosti a vyspelosti .  Kdyz nekdo vyrobi vic oceli, neznamena to, ze ma v poradku finace, banky a statni rozpocet, vite_________ Cina roste 10 procent, ale dejte si do tamni banky svoje penize;  Hahaha

A co se tyka dluhopisu. To 8. misto vyjadruje zaroven vysi verejneho dluhu k produkci, tedy K HDP. Zatimnc o Nemecko ma uz 100 procent, Francie jeste vic,  nekteri uz krachuji, tak Ceska republika je nekde kolem 45 procent, to odhaduje z hlavy, lze to nalezt bez problemu.
Tak dobre na tom je jen Svedsko a par dalsich.
Vy taky nemate tuseni.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: RK007
5.7.2013 - 12:21

Pak to plati zejmena pro vas, abyste pochopili , ze existuje TVRDE SROVNANI, ze lze porovnavat stav ekonomik mezi sebou. To je naprosto nezavisle srovnavani, TAM JDE INVESTORUM O JEJICH PRACHY, TO NEJSOU POHADKY ALE TVRDA DATA.

Patrne vam nedochazi, ze Evropa je zmitana NEJVETSI NEZAMESTNANOSTI V HISTORII a tady si stezujete na 9 procent a dokonce vam vy troubove vadi ze nemate obchvat. To je tedy skutecne problem, zejmena na <<<<<<<<<<<<<<<Litomericku.

AZ slezete z jahody a rozhlidnete se kolem, zjistite, ze si zijeme jako prasata v zite

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
xyz
Počet příspěvků: 34
Hlavně pro: Shark
4.7.2013 - 22:39

Ta 8 NEJPOLEHLIVEJSI EKONOMIKA  NA SVETE je vážený pane už 2. rok v recesi, pokles HDP o 2,2 %, na rozdíl od okolních států, kde HDP alespoň trochu rostlo.Takže kdo přijde po Kalouskovi  bude mít těžký úkol napravit chyby, které způsobil. Chlubit se výší úroků dluhopisů je nesmysl, chlubit bychom se mohli, kdyby ekonomika šlapala tak, aby se žádné dluhopisy nemusely vydávat

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 482
Hlavně pro: Všechny
4.7.2013 - 19:19
To by bylo aby se brouk Pytlík nepostavil ke Slánskému tématu tak nějak celosvětově politicky:-))))
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Shark
4.7.2013 - 16:21

Sharku, běžte se postavit třeba do Lázeňské a tamním obyvatelům vyprávějte o úspěších v ekonomice. To nevadí že Slaný nemá severní obchvat. Důležité je, že naše dluhopisy mají osmý nejnižší úrok na světě.  Nechoďte si ale pak na net stěžovat, že vás někdo vzal lopatou mezi oči.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Shark
Počet příspěvků: 2802
Hlavně pro: Všechny
4.7.2013 - 14:02
Bych si dovolil k tomu vasemu tlachani jedno cislo, KTERE OVSEM HOVORI ZA VSE.

Ceske statni dluhopisy jsou v soucasnosti 8 NEJLEVNEJSI NA SVETE. predstihly i dluhopisy USA, je to historicky rekord.  Po strance ekonomicke je to historicky uspech, ktery nema obdobu.
Tusim, ze mnohym to nic nerika a nevedi , neznaji tu vypovidaci hodnotu.
Ty dluhopisy maji totiz tak nizky urok................ 8. nejnizsi na svete .
Vyse uroku se ridi DUVEROU V EKONOMIKU . Tam kde je riziko, urok stoupa, plati se tzv. rizikova prirazka. Stoupa az tam, kde kolem 7 procent se stava dluhopis dlouhodobe nesplatitelny a vede ke statnimu bankrotu, viz uroky Recka a aktualne Portugalska
Takze panove, klidne plkejte o poslancich, o Open kartach a dalsich problemech ALE  ZAROVEN VEZTE

ZIJETE V DOBE , KDY JE CESKA EKONOMIKA POVAZOVANA ZA 8 NEJMENNE RIZIKOVOU, ZA 8 NEJPOLEHLIVEJSI  NA SVETE

Konkretni dopad pro statni rozpocet;;;;;;;   TEN , KDO PRIJDE po Kalouskovi, bude mit NIZSI DLUHOVOU SLUZBU ASI o 20- 30 miliard rocne,  to jsou penize usetrene na tom, ze kupci ceskych dluhopisu ve svete dostanou menne na urocich................. Je to castka , ktera se usetri v rozpoctu.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 23:34

Tím nepopulárním opatřením máte na mysli co? Stíhání tří exposlanců z důvodů korupce, nebo snad šéfování vojenské kontrarozvědky milenkou Nečase? Pak tady máme poslance Wolfa. Furt nic? ODS má dokonce mezi sebou poslance, kteří obohatili náš slovník. Takové odklánění peněz před manželkou..... No a pak tady máme známé kauzy pražské ODS. Open Card, Olympiáda, Blanka..... prodloužení trasy A, abcence trasy D, nákup tramvají které nikdo nepotřebuje a na které město nemá. No a nakonec nepopulární pakhaus ve Slaném.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2564
Hlavně pro: Všechny
1.7.2013 - 23:12
No jistě, Vaše propaganda (tedy poškozování protivníka), je na úrovni. Dlouhodobé politrucké školení přináší konečně ovoce v té jednodušeji ovlivnitelné (tedy větší) části populace, že? Tak, jistě, nepopulární opatření preference nezvedají, tak to je - budete muset zadlužení statu holt zdvojnásobit než to pochopí také ta střední část populace! Bohužel to bude zase, pokud to tak dopadne, nepříjemné zdržení! To je nevýhoda demokracie - doufejme, že se Vám nepodaří ji zničit úplně! Věřím, že se Vám nepodaří ani to zdržení.
Glosátor.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
1index
Počet příspěvků: 54
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 21:46

Víte, Vy jste byl opravdu ten třetí den v baru. Tvrdit, že volební preference ODS srazil prezident a levice a nepřiznat opravdový důvod propadu svalováním na ostatní, může opravdu volič ODS z řad inteligence, tedy s vyšším IQ - jak píšete.
A ten Váš vtip - kdo jde v současné době do hajzlu je nabíledni :-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 806
Hlavně pro: Čtenáři
1.7.2013 - 17:51

Máte pravdu. ODS má voliče především z řad inteligence, kteří si k vaší smůle nenechají do nekonečka tentočkovat na hlavu. Když jim něco slíbíte, tak to také musíte splnit. Inteligentní člověk nepotřebuje vaše právní rozbory. Inteligentní člověk si rozbor udělá sám. Levice má tu výhodu, že jí volí tradiční voliči z řad sociálně slabších obyvatel, kterých, a tady by měla jít skromnost stranou, i vaší zásluhou hodně přibývá.    Jen bych vás rád upozornil na to, že v listopadu 89 ovládala KSČ dobře vyzbrojenou armádu, SNB a Lidové Milice, což byli mnohdy cvoci, kteří by neváhali, v případě potřeby, použít zbraň.   Co se v té situaci dalo dělat? Jedině zasedout ke kulatému stolu. Naštěstí obě strany byly rozumné.   Kde jste byl vy v té době bojovníku?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  141  142  143  144  145  146
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.