Obsah  >>  Politika, politici  >>  Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  147

Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.

XXL
Počet příspěvků: 924
Hlavně pro: Čtenáři
5.6.2018 - 13:56

Běžte se bodnout s Vaším škatulkováním : 
"Levičáci", 
"...díky pravicové vládě"
Kurwa, furt doprava, doleva. Obyčejnej člověk snad po těch letech po "sametu" vidí, že politika a politici napříč celym politickym spektrem, je jen jeden velkej bordel. Nejde o lidi, nejde o národ! Jde jen o ten "pravolevej" boj o koryto.
Cinkli jsme klíčema, konec totality, konec  levice, přišle OF a pravice, z OF uděláme modrýho ptáka, jedeme dál, asi ne podle představ národa, přichází další borci naklonění doleva, kličkujeme jako zajíc před dávkou broků, zprava doleva a furt dokola, lidi chtějí změnu, politickej xyndl reaguje, zase převlíkání kabátů, vznikají další politický uskupení a hnutí, volič je z toho kličkování zpitomělej, chce pořádnou změnu,  většina národa skočí na vábničku, řekne ANO., asi chyba ukazuje se později... 
Dokud se furt bude kvičet za pravici, nebo levici, nikdy se nepůjde rovně, se vztyčenou hlavou....
Děkuju, že mě nebudete škatulkovat doleva či doprava, nechci s tim politickym xyndlem nic mít.
X Xl
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4298
Hlavně pro: Všechny
5.6.2018 - 13:06
http://forum24.cz/bolsevicka-vlada-chce-okradat-okradene-a-tyrane-radeji-by-mela-prosit-za-odpusteni/
Levičáci, holt, nemohou pochopit, že danit vracený majetek - (kdysi ukradený komunisty a v historických souvislostech je zcestné zkoumat jak za tisíciletí kdo k majetku přišel!!!) - nelze!!!
59 miliard, coby finanční náhrada církvím za ty majetky, které již vrátit nelze, jsou tak asi dvě třetiny finančního majetku premiéra v demisi, jenž k polovině tohoto majetku coby člen vlády (ministr financí, nakonec premiérem Sobotkou odvolaný) přišel. Kdyby bývalý estébák Bureš sám církvím onu finanční náhradu poskytl, zbylo by mu ještě téměř třicet miliard!!! Inu - možná, že by se i tímto směrem mohlo postupovat.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
XXL
Počet příspěvků: 924
Hlavně pro: Čtenáři
5.6.2018 - 11:29

Můj dojem je, že po dobu 65 let, jak píšete, církve ze " svého" majetku, který v té době nevlastnily,( protože jim ho komouši ukradli, jak píšete), neplatily pravděpodobně ani žádné daně. Proč jim při vracení majetku daň nenaúčtovat? 
O tom, jak církev k oněm  majetkům přišla lze také polemizovat...

...myslím, že problém u Vás je to, že zdanění navrhuje právě "ta" strana.....
Naposledy upraveno 05.06.2018 - 11:34Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4298
Hlavně pro: Všechny
5.6.2018 - 10:35
http://forum24.cz/snaha-vlady-ano-a-kscm-zdanit-restituce-je-protipravni-a-narazi-na-ustavni-soud/
Komunisti by nejraději znovu znárodňovali a tak to zkoušejí aspoň částečně přes daně - ovšem v rozporu s uzavřenými smlouvami.  Danit vracený majetek - původně ukradený komunisty - nelze! Je to typická komunistická sprostota!!! - Vymýšlejí jak by okradené, kteří se ke zlomku svého původního majetku dostali díky pravicové vládě po zhruba 65 letech - znovu okradli!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
hopes
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Slánské noviny
25.5.2018 - 09:28

Naprostý souhlas.

ANO muselo rezignovat na  jakékoliv sebereflexe, když chce do voleb znovu postavit Berkovce a Zímu, kteří před 4 roky obelhali všechny své voliče.

A volit ČSSD v čele se Zálomem to může jen člověk, který ztratil vlastní rozum.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Slánské noviny
Počet příspěvků: 226
Hlavně pro: Všechny
24.5.2018 - 15:51

Komunální volby se budou konat 5. a 6. října. Voliči tak zhodnotí počínání politických stran v současném volebním období. Na některé možná čeká nemilé překvapení.

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/rozpory-v-ano-a-upadajici-cssd

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4298
Hlavně pro: Všechny
17.5.2018 - 12:32
Nojo, pan František (Yetty) se dvaktát neúspěšně pokoušel dovymazat příspěvek 16.5. - 09:26, který je - při pohledu pod úhlem ze spodu - stále stínově k přečtení. Byl zřejmě upozorněn na chyby ve svém příspěvku, který pak v celku vyzníval docela hloupě a tak příspěvek smazal; leč stínově, je stále patrný. Ani dva pokusy o úplné smazání (09:32 a 16:10) se nezdařily ...
Můj silně vytištěný a podtržený dodatek v příspěvku 14.5. - 23:39 byl reakcí na chybně uváděnou informaci o hlasování zastupitelstva 17.6. z r. 2009, kde si "Yetty" plete mezi těmi, kteří hlasovali proti APD, pana Šroma, který mezi hlasujícími proti (kterých bylo 5) nebyl, zřejmě s p. Švarcem. Proti nehlasovali ani ti (z obou tehdejších oponentních táborů), kteří v tu chvíli nebyli rozhodnuti pro ani proti a tak se zdrželi hlasování. Byli to pánové - Ing. Šmehlík, Ing. Klas, JUDr. Richtr a Ing. Baroníček.
Ano - jsem stále stejný, jak píše pan František Yetty - jak v názoru politickém, tak především ve snaze uvádět informace správně, bez chyb.
L.Sch. (Schneider)

P.S. - Ještě vysvětlivka jazyková pro pana "F. Yettyho". Je-li někdo žádán, aby se sprostil odpovědi - znamená to, aby odpověděl a nikoli naopak, jak se Yetty zřejmě domnívá. Na snahu o urážky nebudu raději ani reagovat - to jsem již učinil v úplně jiné diskusi (on ví kde).
Naposledy upraveno 17.05.2018 - 13:25Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: janek
16.5.2018 - 09:26

Pane Bartoníčku, mám z toho divný pocit, když po mé větě:  Nebyl jste sám, který nezvedl ruku pro APD, další byli pp. Richter, Šrom, Pánek, a někteří další... zareagoval Čtenář, kterého jsem žádal aby se zdržel odpovědi, že není ten  jež stále na všechno reaguje, kompetentní. I když celé město zná názory jaké mají tito mnou zmiňovaní 4 zastupitelé, Čtenář ale ne. Ten tvrdí že neměli názor i přes to, že ve stenozáznamech tedy diskusích vystupovali jasně.No, svět se vyvíjí, politika mění, názory se vyvíjí, vlády se mění, jen Schneidel je stále stejný.Ten příspěvek je směřovám k panu Bartoníčkovi, omlouvám se ne panu Jankovi.
Naposledy upraveno 16.05.2018 - 16:10Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Bartoníček
15.5.2018 - 14:06

Aha. Tak to jste si tu odpověď nějak popletl. Správně by asi mělo být: Ničím jsem se o toto hřiště nezasloužil, tak proč bych si tam měl přisvojovat nějaké zásluhy, že?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Bartoníček
Počet příspěvků: 121
Hlavně pro: janek
15.5.2018 - 11:04

Milý Janku,

obávám se, že jste nepochopil smysl mé odpovědi, psané Yettymu. Nepláču nad rozlitým mlékem, jen vysvětluji, proč jsem nebyl na otevření oranžového hřiště, a konstatuji, že bych již po komunálních volbách (ačkoliv budou až na podzim a samozřejmě nechci předjímat, jak dopadnou) se současnou dvojicí svých služebních kolegů v koalici nechtěl pokračovat. A to i přes skutečnost, že - jak správně píšete - jsem jim pomáhal do jejich současných funkcí.

S přátelským pozdravem

Pavel Bartoníček

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 177
Hlavně pro: Bartoníček
15.5.2018 - 07:26

Pane Bartoníčku, sice chápu, že tady pláčete nad tím, že vás nepozvali k nějakému společnému focení, a že si pan Hrabánek užívá vlastní sebeprezentace za peníze města. Ale na straně druhé, proč by vás na otevírání nějakého hřiště měl někdo zvát? Vy jste se o něj nějak zasloužil? Samozřejmě, dá se namítat, že se tam promenádovala celá řada těch, co si tam jen přišli na závěr "přihřát svoji polívčičku", a mají podobné nezásluhy jako vy (jako např. starosta Hrabánek a místostarosta Zálom), ale to už si musíte rozmyslet u vás na radnici. Pomáhal jste těmto lidem do jejich dobře placených funkcí, přitom jste moc dobře věděl, co jsou zač. Tak proč ten pláč na rozlitým mlékem? Stačí, aby vás příště vzali do nějakého videa a bude vše v pořádku, zase budete kámoši?
Naposledy upraveno 15.05.2018 - 07:27Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4298
Hlavně pro: Yetty
14.5.2018 - 23:39

Každý si skutečně může přečíst článek P. Šafra (o době absurdní), kdo je ochoten si článek vyhledat, pokud má tu možnost. Já jsem vyňal a použil minimum z onoho článku jen v úvodu - doporučuji tedy k pozornosti všech čtenářů článek celý - stojí to za to.L.Sch.

K hlasování o výstavbě PD ze 17.6. 2009:
PRO bylo 17, PROTI bylo 5 (RNDr. Peška, p. Matějka, Ing. Dosoudil, Mgr. Švarc, p. Pánek) a 4 si názor neutvořili a ZDRŽELI SE hlasování (Ing. Šmehlík, Ing. Klas, JUDr. Richtr, a Ing. Bartoníček).Yetty bytem kdesi v Himalájích či někde Na mítince není holt místní, tak jeho příspěvky nejsou úplně správné a objektivní, jsouce zřejmě tvořeny na zakázku informátora.
Naposledy upraveno 15.05.2018 - 11:33Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: Bartoníček
14.5.2018 - 19:12

Pane Bartoníčku, děkuji za Vaši odpověď. Mě tyto věci začaly zajímat od 17.6.2009, to je zastupitelstva města. Od té doby to trochu sleduji a dělám si obrázek o jednotlivých lidosprávcích jak i mění názory . Toho dne se rozhodovalo - diskutovalo parkování ve městě. Nebyl jste sám, který nezvedl ruku pro APD, další byli pp. Richter, Šrom, Pánek, a někteří další jako pan Peška, přesto 17 hlasy to prošlo. Pro stavbu byl i pan Berkovec.Čekám jak to bude s bývalým okresákem. Líbil by se mě v zastupitelstvu třeba pan Vlasta Tlustý, jako velký patriot Slaného, který každý rok přinesl nejen desítky milionů z porcování medvěda. Je ho škoda. Jsem opravdu zvědav jak to rozdají voliči.  Tak se mějte!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: Erik Kurach
14.5.2018 - 18:49

Erichu, Tvoje autentické články s chutí čtu. Líbí se mě lidé tipu "Co na srdci, to na jazyku". Vím, že se nenudíš a že už i Tvoji předci byli chrabrými vojáky a tak v tom tónu  tahneš dál jejich prapor tady ve Slaném.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: Čtenáři
14.5.2018 - 18:41

Každý si umí přečíst článek Pavla Šafra o Době absurní, a není ho třeba upravovat.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 4298
Hlavně pro: Všechny
14.5.2018 - 14:32
DOBA ABSURDNÍ

Tak, jako známe ze školy, dobu kamennou, dobu bronzovou či dobu železnou, tak dnes prožíváme DOBU ABSURDNÍ. Ta naplno začala gigantickou policejní razií v červnu 2013, po níž padla poslední normální demokratická vláda. A ač nebyla nejsilnější či nejpopulárnější, tak od oné razie (kterou můžeme klidně nazvat pučem proti demokracii) nebylo už normální téměř nic! Bude to pět let - tak dlouho už trvá doba absurdní (napsal Pavel Šafr). Doba absurdní plodí i absurdní činy; a tak můžeme být svědky výskytu i absurdních textů, kdy jejich autoři nesmyslně konspirují, kdo s kým "peče" a utváří spojenectví - půl roku před volbami!!!
Zamyšlení, rada, přání (s použitím výňatků z textu E. Tomáše):
Sám před sebou člověk neuteče. Zlo nevyhladíš zlem, musíš je opustit (i když někteří, kteří ho nejsou schopni vnímat a jsou členy zlých uskupení - by mohli být i slušní lidé - leč...?!), vyhnat je ze sebe, musíš opustit zlo pro zlo samo, nejen pro následky nebo příčiny.Odřeknutím se zla lze nalézt pramen dobra. Ochablost a slabost může zmizet, budeme pevní a klidní, plní síly - protože dobří. Některé věci se dějí pro naše touhy, jiné pro naše poučení. Záleží jen na nás, jaké k nim zaujmeme stanovisko. Z prohry se lze poučit, stejně jako z úspěchu. Avšak teprve, neoplývat sebevědomím z úspěchu - to je úspěch, či přijmout většinové kolektivní rozhodnutí a nekonspirovat proti němu - to je úspěch. Každý, skutečně každý, by jistě našel adresáty svých omluv ... a tak, záleží jen a jen na svobodné vůli jednoho každého ...
L.Sch.
Naposledy upraveno 15.05.2018 - 10:11Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Bartoníček
Počet příspěvků: 121
Hlavně pro: Yetty
14.5.2018 - 10:08

Milý Yetty,

na otevření oranžového hřiště jsem nebyl, protože mi pan starosta „opomněl“ tuto informaci sdělit, případně mě pozvat. To se stává pravidelně, jde-li o sportovní akce, které se dostanou do videomagazínu či do Slánské radnice. Dnes kupříkladu je ve Slaném krajské kolo OVOV, které jsem v minulých letech rád navštěvoval a držel palce slánským týmům. Informaci o jeho konání jsem se dnes dozvěděl naprosto náhodně až po odjezdu pana starosty na atletický ovál.

Dá se říci, že tyto kroky jen posilují moje přesvědčení – v případě volebního úspěchu ČSSD a ODS v podzimních volbách, o kterém zde někteří diskutující pochybují – nebýt součástí takového volebního spojenectví.

Co se jednání rady města týče, skutečně se mi zde nedaří kolegy „přesvědčit“ o smysluplnosti návrhů, které předkládám. Ještě štěstí, že v zastupitelstvu města jsou kolegyně a kolegové mým argumentům více nakloněni.

S přátelským pozdravem

Pavel Bartoníček

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
levape
Počet příspěvků: 310
Hlavně pro: ringo
13.5.2018 - 11:14

Také si myslím, že spojenectví ČSSD a ODS na podzim již nikdo volit nebude.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 311
Hlavně pro: Yetty
13.5.2018 - 07:56

Vy si opravdu myslíte, že by ČSSD po propadu  celostátních preferencí a po tom, co tady 4 roky převádí její místní představitelé - Zálom a Víšek, ještě někdo ve Slaném volil?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 93
Hlavně pro: Yetty
12.5.2018 - 22:39

Zapomněl jsem ve svém příspěvku podotknout aby se odpovědi sprostil pan Schneider, který vlastně ani na dotaz neodpověděl. Těch dotazů samozřejmě mám víc, ale ne pro úchyla sedícího u netu neb v hospodě. Za odpověď předem děkuji.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  147
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.