Obsah  >>  Politika, politici  >>  Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  144

Zastupitelstvo města aneb to jsme to dopracovali.

PP98
Počet příspěvků: 32
Hlavně pro: Všechny
16.1.2017 - 10:05
A kde jsou tedy ty Bartoníčkovi odpovědi na položené otázky?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 79
Hlavně pro: ringo
16.1.2017 - 09:14

Pane (soudruhu) Peška, od té doby co jste se ťafli na zastupitelstvu, kdy jste pana Bartoníčka inzultoval na jednání v aše animozita k němu stoupla do trapných otázek.(věcně byly zodpovězeny) jsem zvědav co vymyslíte zase dalšího, ale já již na vás reagovat nebudu. Mě stačí když vidím za zastupitelstvu jak i tam vše maříte, skáčete jiným do myšlenek, hádáte se, nectíte řád a nehlásíte se, to vidí hnedle každý.  Napište zde také jak vás lze oslovovat, jak vidíte byl jsem na rozpacích, nebo už nejste soudruh?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2317
Hlavně pro: Všechny
14.1.2017 - 14:31
Homo sapiens sapiens (člověk moudrý, rozumný) je rozumná bytost a jako takový by se měl dokázat zušlechťovat a vést svůj osud a život k lepšímu. Ovšem některým jedincům v tom brání (pro levici zcela typické) nevyrovnané emoce a deformované myšlení. Kdo užívá nesprávné metody -"politrucké"- (pomluvy a útočení za každou cenu) jde špatným směrem a nedosáhne správných a dobrých cílů.
L.Sch.
Naposledy upraveno 15.01.2017 - 15:54Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ringo
Počet příspěvků: 269
Hlavně pro: Yetty
14.1.2017 - 13:16

Jste myslím trochu ujel. Peška se zeptal na 3 otázky, na které Barotníček nedokázal odpovědět. A zjevně z navztekané reakce pana radního, se Peška trefil do černého.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Yetty
chemik
Počet příspěvků: 79
Hlavně pro: všechny
14.1.2017 - 11:14

Tak koukám, že byl komunistický blafuňář Peška chycen ze lži a jeho příznivci ( a možná i on sám, protože používá několik přezdívek a často diskutuje i sám se sebou), teď okolo toho mlží. Ani jeden z anonimů, i přičmrdávače Šmehlíka nedokáže chlapsky přiznat, že zase někdo lhal a znova to byl Peška.

Naposledy upraveno 14.01.2017 - 11:23Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 157
Hlavně pro: L.Šmehlík
12.1.2017 - 22:36

Jojo, svatá pravda. Republiku si rozvracet nedáme, natožpak naše město.

Nezodpovědné živly znesnadňují proces přestavby a rozvoje naší nové slánské demokracie.

Naposledy upraveno 12.01.2017 - 22:39Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
L.Šmehlík
Počet příspěvků: 313
Hlavně pro: rajka, janek a all
12.1.2017 - 19:49

„Zastupitelstvo města Slaný vyzývá svého člena - zastupitele (za KSČM) pana Ladislava Pešku, aby ...... ctil a naplňoval jak zásady dobrých mravů v právním a společenském smyslu, tak i principy politické kultury, a to jak při všech zasedáních zastupitelstva města Slaný, tak i ve vztahu k dalším orgánům a složkám správy města v rámci svého výkonu funkce zastupitele.“ Je: " Dalším porušením dobrých mravů a principů politické kultury " píše pan 1. slánský uvolněný radní Ing. Pavel Bartoníček

Dnes v souvislosti léty 77 min. stoletím slyším a vidím v médiích tehdejší hodnocení chartistů: disidenti a pomahači, kteří nectí.... nenaplňují dobré mravy právní společnosti, jejich politickou kulturou je rozvracet............ i práci orgánů a státní správy, libují si v urážkách a osobních útocích pokleslého charakteru....atp..

Tak jsem se při schvalování  protipeškovského usnesení zastupitelstva ptal: prosím přeložte mi váš návrh do češtiny. Tedy co konkrétně pan Peška nectí, jaké zásady nenaplňuje, jaké dobré mravy porušuje, koho, kdy a jak poklesle a nepravdivě urazil, co a jakým způsobem rozvrací?

Nechtěl jsem totiž hlasovat pro nic neříkající floskule.  Bartoníček, Hrabánek, Zálom, Matoušek, Zíma, Berkovec, Šourek, Víšek.....atd. se zachovali jak antichartisté v Národním divadle - bez jakéhokoli vysvětlení návrh usnesení odhlasovali. Vůbec se nedivím, že se nyní máchají ve svých exkrementech a v močálovém ovdzduší na ně sedá obtížný hmyz. L.Š.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 804
Hlavně pro: oms
12.1.2017 - 19:31

Já nějak moc nevím o co tam jde, ale proč má Bartoníček  problém odpovědět rychle? Osobně mě velmi na****, když je na něco lhůta 30 dní a kde kdo to vyřizuje na poslední chvíli. Chtít sedm dní je blbost, ale nevidím důvod proč mu nemohl odpovědět obratem.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2317
Hlavně pro: Všechny
12.1.2017 - 19:30
Tak, předpokládám, že napomenutí zastupitelstva (samozřejmě, částí současné kalice - za neskutečnou aroganci, kterou p. Peška při zasedáních zastupitelstva předvádí, když mnohdy ignoruje napomínání řídícího zasedání a bere si slovo, které mu nebylo uděleno a nehodlá ho, přes upozorňování, přerušit) - nemusí být poslední nepříjemností, která se RNDr. Peškovi může přihodit. Jeho mnohé urážlivé články (již jen v jejich titulcích) v jeho SN, zakládají jednoznačně důvod pro řešení právní cestou pro pomluvu.
L.Sch.

Zvýrazněno pro p. L.Š.
Naposledy upraveno 12.01.2017 - 20:12Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
janek
Počet příspěvků: 157
Hlavně pro: rajka
12.1.2017 - 18:31

Jo, to vypadá, že Peška trefil hřebíček na hlavičku nebo někomu šlápl na hodně velké kuří oko.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
rajka
Počet příspěvků: 62
Hlavně pro: oms
12.1.2017 - 17:59
Usnesení zastupitelstva ohledně pana Pešky je vrchol arogance nynějších vládců města. Dávají najevo svoji moc nevhodným způsobem. Většina občanů města má vůči chování pana Bartoníčka výhrady.  Doufám, že vám občané města Slaného vystaví účet ve volbách.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
oms
Počet příspěvků: 575
Hlavně pro: Všechny
12.1.2017 - 16:25
Další porušení dobrých mravů a principů politické kultury

 

http://oms.slany-2014.cz/2017/01/dalsi-poruseni-dobrych-mravu-principu.html


Když šlápnete do exkrementu, otřete si obuv. Když na vás sedne obtížný hmyz, odeženete ho. V případě zastupitele Pešky je situace těžší. Libuje si totiž v urážkách a osobních útocích velmi pokleslého charakteru. Nejen, že tímto způsobem reaguje při zasedání zastupitelstva, využívá k tomu též internet a elektronickou komunikaci, kde často svá sdělení umísťuje do skryté kopii mnoha dalším adresátům.  I proto dne 19. 12. 2016 přijalo zastupitelstvo města Slaný následující usnesení:

„Zastupitelstvo města Slaný vyzývá svého člena - zastupitele (za KSČM) pana Ladislava Pešku, aby dodržoval Jednací řád zastupitelstva města Slaný, ctil a naplňoval jak zásady dobrých mravů v právním a společenském smyslu, tak i principy politické kultury, a to jak při všech zasedáních zastupitelstva města Slaný, tak i ve vztahu k dalším orgánům a složkám správy města v rámci svého výkonu funkce zastupitele.“

..... 
....
Pavel Bartoníček
uvolněný člen rady města Slaný
Naposledy upraveno 12.01.2017 - 16:25Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2317
Hlavně pro: Všechny
31.12.2016 - 17:22
Hodně štěstí a hlavně zdraví, všem lidem dobré vůle, do příštího roku 2017.

Tato, jedna z nejhezčích budov ve městě si jistě zaslouží do budoucna více pozornosti:
L.Sch.


Přílohy:
fotografie0555.jpg

Naposledy upraveno 31.12.2016 - 17:25Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 804
Hlavně pro: Čtenáři
25.12.2016 - 12:28

Na slovníky se vykašlete. Angličtina totiž na rozdíl od češtiny není jen jedna. Bluererry je borůvka v americké angličtině. Nevím jestli se jedná i o jiný druh, ale tam borůvkám jinak neřeknou. 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2317
Hlavně pro: Všechny
25.12.2016 - 12:05
Tak, překlad názvu skupiny, samozřejmě, je zbytečností - nicméně, myšlenka proč si tak vlastně říkají a co to znamená se jistě vkrádá. Kdysi, jsem byl schopen psát v angličtině, snad i srozumitelně, jednodušší dopisy - leč, jelikož nebyla tehdy příliš šance komunikovat v jazyce, tak, dlouholetým nepoužíváním znalost jazyka velmi utrpí. Nicméně, něco utkvělo a tak nahlédnutím do slovníku (do třech) jsem se utvrdil, že borůvka (borůvky) je v angličtině - bilberry - . Samozřejmě, výraz - blueberry - (volně modrobobule) svádí k volnému překladu - modré jahody, a tak jsou u nás krajově nazývány právě borůvky. Jenže - berry - není výrazem pro jahody, nýbrž, jsou to bobule nebo zrnka - a tak skutečné, červené jahody nejsou - "redberry"-, ale - strawberry. A jelikož - straw - je sláma, brčko, jde - volně přeloženo (Bůhvíproč) vlastně o slámobobule. V každém případě však všude najdeme, že strawberry jsou jahody a bilberry jsou borůvky. Dal jsem si, ale trochu práce a v kapesním slovníčku (o rozměrech 9,5 x 8 cm) z r.1991, je skutečně připuštěno, že by to mohlo znamenat (odvozeno od - blue - modrá - /-berry - bobule/) brusinka, borůvka (což, nakonec, modrá bobule je, že?). V tomtéž slovníčku však samostatně výraz blueberry nenajdete, ale naleznete tam, že brusinka, je crauberry nebo cowberry a borůvka samozřejmě - bilberry. Ve starším slovníku jsem nalezl dokonce výraz pro borůvku/y/ - whortleberry - a tak zůstaňme raději u názvu pro borůvky - bilberry, který nalezneme v každém slovníku.
Souboru - "Blueberry" - přeji ještě mnoho úspěšných vystoupení, zejména těch vánočních - a tak se těšme na to příští - 24.12. 2017 ve 14,00 hod.
Hezké, zbývající, dva svátky vánoční všem lidem dobré vůle.
L.Sch.

P.S. : American english idioms jsou, pravda, mnohdy velmi nesrozumitelné a je třeba jejich význam dobře nastudovat. Stejné je to i s výslovností mnohých slov, která je mnohdy velmi odlišná od anglické - nicméně význam slov, podle slovníků, je na celém světě - USA nevyjímaje - prostě stejný!!!
Naposledy upraveno 28.12.2016 - 15:13Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 804
Hlavně pro: Čtenáři
24.12.2016 - 22:53

Není to Blue berry, ale Blueberry. A to jsou borůvky. Ale jinak překládat název skupiny je docela blbost. 
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2317
Hlavně pro: Všechny
24.12.2016 - 17:58
Mimořádně úspěšné vánoční zpívání, v tradičním podání seskupení "Blue berry" (Modré bobule /či zrnka?/), se dnes 24.12. 2016 uskutečnilo na plném slánském náměstí TGM od 14,00 hod. Málokdy se podaří, aby obecenstvo tak souznělo s učinkujícími.Tentokrát ta situace nastala a mnozí z publika zpívali s učinkujícími a na náměstí vládla skutečně pěkná vánoční atmosféra.


Přílohy:
20161224-142117.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Čtenáři
Počet příspěvků: 2317
Hlavně pro: Všechny
24.12.2016 - 10:02
Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný příští rok - všem lidem dobré vůle.
L.Sch.


Přílohy:
20161220-215439-001.jpg

20161223-214807-001.jpg

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
PP98
Počet příspěvků: 32
Hlavně pro: Všechny
23.12.2016 - 11:22
Jak tady čtu, tak projednávání rozpočtu bylo spíše fraškou než nějakou inteligentní diskusí nad tím, co je pro město Slaný a jeho občany nejlepší.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
hopes
Počet příspěvků: 155
Hlavně pro: Všechny
20.12.2016 - 11:05

kudy chodil, tudy krad,

sociální demokrat

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  144
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.