Obsah  >>  Školství, zdravotnictví  >>  Družina na 1. ZŠ Háje
Strana:   1

Družina na 1. ZŠ Háje

Katy
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: Všechny
29.6.2015 - 22:21
Vyjádření paní ředitelky je sice laskavé, ale nijak to neubírá na mém dojmu, že se paní vychovatelky chce škola "zbavit" a nepřipadá mi to ani důstojné ani lidské, obzvlášť v dnešní době. Na druhé straně je dobře, že se i přes snížený pracovní úvazek počet dětí nesnižuje a družina tak bude "efektivnější". Toto rodiče zcela jistě ocení, neboť na jiných školách ve Slaném se družiny naopak rozrůstají a přibírají se další pracovní síly, tak proč zrovna Na Hájích by to mělo být obráceně :-) Děkuji i za ostatní příspěvky do diskuze a těší mne, že si nestojím za svým názorem sama.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
restaurace
Počet příspěvků: 20
Hlavně pro: Všechny
29.6.2015 - 18:58
Já a nejen já, mám tedy taky "malinko" jiné informace a troufám si říci, že přímo z Vaší školy a je jasné, že veřejně se nikdy nepřizná skutečná pravda proč  a za jakých podmínek paní vychovatelka končí a oficiálně se to vždy oddůvodní tak, aby to bylo podle všech skutečností a regulí. Omlouvám se, že nenapíši svůj podpis, ale moje děti ještě tuto školu navštěvují..:-)
Naposledy upraveno 29.06.2015 - 18:59Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
ZŠ Slaný, Pol.vězňů
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Katy
29.6.2015 - 12:23

Vážená paní Katy,

souhlasím s Vámi, že paní vychovatelka, která odchází, je oblíbená a svou práci vykonávala velmi dobře. V příštím školním roce přijímáme stejný počet dětí jako v tomto, pouze provoz družiny musí být efektivnější. Z tohoto důvodu bude pracovní pozice vychovatelky z jednoho úvazku snížena na půl úvazku. Tento požadavek byl i prezentován v rámci volné pracovní pozice. Bylo-li tomu jinak, došlo zřejmě k omylu na straně poskytovatele informací o volných pracovních pozicích.

S pozdravem Věra Bělochová, ředitelka školy

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Katy
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: Všechny
27.6.2015 - 23:45
Zdá se vám logické, že na 1. ZŠ Slaný Na Hájích, dostala výpověď z pracovního poměru dlouholetá, dětmi i rodiči oblíbená vychovatelka, která vedla při družině i několik zájmových kroužků - výpověď je údajně z finančních důvodů školy, ale zároveň škola vypsala inzerát ( Úřad práce Kladno ze dne 26. 6. 2015), kde na stejnou pozici hledají zaměstnankyni, byť na dobu určitou (školní rok)? Dětí v družině neubývá, spíš naopak a finanční důvody, které uvedlo vedení školy, se také úplně na pravdě nezakládají... Zajímají mě názory všech. Děkuji
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.