Obsah  >>  Školství, zdravotnictví  >>  Nové Lesní MONTESSORI školka ve Slaném
Strana:   1

Nové Lesní MONTESSORI školka ve Slaném

laura458
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Všechny
17.10.2017 - 11:40
Ahojte, aky mate nazor na to, ak vezmem dieta v skorom veku (3roky) do USA na pol roka? ako to ovplyvni jeho vyvoj? Sú nejaké štúdie, ktoré by to podporovali? Chcem ho dať tam aj do škôlky, pripadne na kurzy, môže ho to zmiasť či naopak posunúť tým správnym smerom? Takisto sa chcem spytať na formality ako - malemu dietatu je potrebne vybavit ESTA povolenie alebo stačí ak ho mám len ja? Ďakujem vám
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Elisek
školka
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: Všechny
1.4.2016 - 11:31

Kde?

Elíšek je provozován v krásné secesní budově s nově zrekonstruovanými prostornými místnostmi, které poskytují dětem zázemí pro kreativní, klidové i pohybové činnosti. Součástí prostorů je oplocená venkovní zahrádka s pevným i travnatým povrchem, dětským přístřeškem a prolézačkami. Budova je umístěna v klidné části ,,Ráj,, která sousedí se stromovým parkem Háje, kam chodíme stavět domečky skřítkům, sbírat listí a krmit zvířátka, která nemají přes zimu co jíst.

O Elíškovi?

Elíšek je skupina určena pro děti od 12ti měsíců do 6ti let s kapacitou 12dětí. Tento počet pedagogům umožňuje individuální přístup ke každému dítěti a maximální rozvoj jeho dovedností. O děti se starají hodné a pedagogicky kvalifikované ,,tety,, s několikaletými zkušenostmi ze státních i soukromých školek.

více informací na: www.elisek.czPřílohy:
logo.jpgElisek

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.