Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Asistenti prevence kriminality
Strana:   1

Asistenti prevence kriminality

Robin
Počet příspěvků: 581
Hlavně pro: Špejblí hlava
24.11.2018 - 16:14

Tam není kamera, která by se dívala na tržiště? Pokud není, tak by o ní mělo město uvažovat, když se místo stává shromaždištěm níže popsaných existencí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Špejblí hlava
Počet příspěvků: 178
Hlavně pro: D3jnA
23.11.2018 - 12:14

Zrušit celou instituci, to APK. Jak vidno, přínos žádný, spíše naopak. Ale ono se není čemu divit.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
D3jnA
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: R r
22.11.2018 - 16:52

Nečekám vůbec nic, netuším jak to chodí ve Slaném, zase tak dlouho tu nebydlím abych mohla tvrdit to co tu píšete, bohužel se o tom začínám přesvědčovat sama... Jen jsem chtěla upozornit na arogantní a nevhodné  chování APK a samozřejmě jsem čekala odpověď ve stylu "oni nic, oni jsou svatí" nic jiného se ani čekat nedalo...a proč jsem to vůbec sem napsala? Protože je to veřejná diskuse a opravdu se mi nelíbí kolem jakých individuí musí můj syn chodit do školy!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R _ r
Počet příspěvků: 1479
Hlavně pro: D3jnA, Marek_Maly
22.11.2018 - 13:59

Navazuji na otázku: "A co čekáte?" a ptám se rovněž, co ještě čekáte, když jste odpověď dostala?

Vratislav Renner
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Marek_Maly
Počet příspěvků: 175
Hlavně pro: Všechny
22.11.2018 - 13:45
A co čekáte? Městská policie je konkrétně ve Slaném naprosto k ničemu. Jejich pomocní APK jsou taková individua, že oni sami jsou podezřelí a to, že se jich ještě město zastává a nebere informaci od občana - tedy od svého živitele vážně je pro Slaný zcela běžné. MPK zrušit - darmožrouti a sběrači pokut od pfracujících, tedy těch, kteří je živí. Ti, kteří systém dojí sociálními dávkami jsou jimi chráněni.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
D3jnA
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: Mentor APK
21.11.2018 - 16:29
Bohužel jsem neměla v tuto dobu mobilní telefon abych danou situaci zdokumentovala, aspoň je to pro mě ponaučení pro příště abych mohla danou situaci řádně zdokumentovat a předložit jako důkazní materiál. Doufám, že aspoň Vámi dané školení pomůže k budoucímu přístupu a chování  APK.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Mentor APK
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: D3jnA
21.11.2018 - 14:19

Vážený anonyme D3jnA, dovolím si reagovat na skutečnosti, které jsou uvedené v diskusním příspěvku a ze kterých plynou různá obvinění směrem k asistentům prevence kriminality (dále je APK). Jediná tvrzení, která lze doložit je skutečnost, že oba APK byli v inkriminovanou dobu skutečně v lokalitě tržnice a hovořili s dětmi z romské komunity a dále lze zcela určitě potvrdit, že se kromě diskuse s dětmi věnovali i kouření, které nebylo zrovna vhodným příkladem, který bychom od APK v době předškolní výuky očekávali. Zbylá tvrzení nelze prokázat a tudíž na ně ani nelze reagovat. Nicméně, naše reakce na prokázané skutečnosti bude taková, že opět proběhne školení APK formou “supervize” MV z odboru PK. Školitel probere s asistenty “opakovaně” etiku a chování při výkonu práce asistentů s důrazem k výkonu jejich preventivní činnosti.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
D3jnA
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: Všechny
21.11.2018 - 08:04
Dnes jsem byla svědkem opravdu nechutneho chování tzv. Asistentů prevence kriminality. Jako by nestačilo, že se tržiště proměnilo středem schůzek všech smazek ze Slaného, kde kouří a hulí trávu děti ze ZŠ než se vydají do školy, zatímco asistenti prevence kriminality (dále jen APK) stojí a pohulakavaji na malé holky ze základky. Opravdu nechutné, chudák holka musela si vyslechnout jakou má rit a podobné narážky. Ráda bych podotkla, že to byly APK, co bydlí v Kreibichove ul. Navíc když byly upozorněni, že je takovéto chování nepřípustné a že od nich 20m daleko 13lety kluk kouří trávu, že by radši měli řešit tyto problémy bylo mi řečeno, že to není jejich starost. Tímto se tedy ptám k čemu tu jsou? Aby stali na rohu? Pocumovali a pohulakavali po nezletilých holkach? A nic neresily? Opravdu Vám policii stojí za to platit takovou "pakaz", která absolutně ignoruje a schválně přehlíží problémy, které by měli řešit? Ba naopak sama je vytváří?
Naposledy upraveno 21.11.2018 - 08:09Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.