Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Dopravní značení, kruh. objezd a svět. křižovatky
Strana:   1  ...  30  31  32  33  34  35

Dopravní značení, kruh. objezd a svět. křižovatky

pavel
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jakub Procházka
13.8.2004 - 07:46
že nemáš pravdu
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jakub Procházka
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
13.8.2004 - 00:59
Předně bych chtěl poděkovat a pochválit město za dopravní značení, které se v poslední době objevilo na křižovatkách ve našem městě.
Ovšem dle mého názoru by se mělo objevit i na některých méně rušných silnicích. Řada lidí totiž stále neví, jak se řadit a stát na křižovatkách. šipky a čáry postrádám zejména u žel. přejezdu Na Skalkách a u "mexika" (teď už tam možná je, nevím).
Co se týče našeho kruháku, tak o něm bylo už zde napsáno dost. To, že v případě dopravní špičky hrubě nevyhovuje, musí být už snad jasné každému. Jeho velikost je zhruba stejná, jako u kasáren u Benziny. Jen ta hustota dopravy je poněkud odlišná... BTW: Docela by mě zajímalo, jak se kruhák projeví na podzim, kdy se začne stavět a otevře se Kaufland, a rozkope se Ouvalovka a Pražská kvůli el. přípojce k firmě DEMAG. Jestli tam dají semafor nebo podmíněný průjezd, tak se těším na neskonalý zážitek.
Chápu, že je dnes asi nemoderní stavět světelné křižovatky, ale na některých mistech opravdu chybí. U Hamburku: Stojí se tam do prudkého kopce je tam nepřehlený přechod (s tím stáním mají zvláště ženy problémy-kolega, co tam bydlí, tak říká, že tam startuje každá třetí ženská, co jede od kruháku a odbočuje vlevo) a nemusel by tam ráno stát policajt. U okresáku: tam hodně ridičů nechápe přednost, každej se tam nacpe a pak neví koho pustit. (mluvím o situaci kolem 14:30). a kvůli přechodům bych ho dal i ke Grandu. A přitom podle pamětníků na těchto místech světla dřív byly. Je jasné, že toto řešení nepotěší ty, co jezdí o víkendu a mimo špičky, ale většině řidičů by to jistě pomohlo. Když jsem viděl semafor i v takové díře, jako jsou Kralupy, tak mi bylo opravdu smutno.
Co vy na to Slaňáci?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  30  31  32  33  34  35
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.