Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Jen pro obyvatelku
Téma bylo zamknuto moderátorem nebo zakladatelem tématu
Strana:   1

Jen pro obyvatelku

Obyvatelka
Počet příspěvků: 51
Hlavně pro: Lojza
14.4.2011 - 13:19

Bohužel jste nepochopil smysl mého příspěvku v DF se starostou. Zprávy typu jedna paní povídala, či zprávy vydané agenturou báby hlásí přes plot mě nezajímají.

I kdybych se mohla, jak Vy uvádíte, se zeptat  na správném místě, tak bych to neudělala. Byla jsem vychovávána k tomu, abych ctila soukromí těch druhých. Jsou věci, které člověk těžko sděluje i svým blízkým, to však lidi shánějící senzace a dále je překrucující nechápou.

A znovu opakuji, že člověk, který se v těchto zprávách hnípe, by se měl uvědomit, že to stejné se může stát jemu a nemusí mu to být příjemné.

Pokud by pan starosta uznal za vhodné, napsal by to do diskusního fora. Komunikace v minulosti s ním prostřednictvím DF byla dobrá.

Přejme panu starostovi brzké uzdravení, jak uvedla v DF se starostou přispěvatelka pohoda. A já dodávám, nehledejme zbytečně senzace.

Ať se každý stará o to své a ostatní nechá  na pokoji.

P.S. Jen bych Vám přála, abyste to hnípání do svého soukromí a sdělování nepravdivých informací zažil na vlastní kůži. Pak byste možná mluvil jinak. Ale komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.

Naposledy upraveno 14.04.2011 - 13:22Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lojza
Počet příspěvků: 989
Hlavně pro: Všechny
14.4.2011 - 07:38
Měla jste se zeptat na správném místě jestli jste trouba, ne to další...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.