Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Nulova tolerance ve Slaném
Strana:   1  ...  65  66  67  68  69  ...  72

Nulova tolerance ve Slaném

dlaždič
Anonymní uživatel
Hlavně pro: ďArtagnan
29.10.2003 - 20:37
nejde o cenzuru, ale o to aby se tato diskuze nemusela na nečí požadavek mazat a znovu někým zavádět.
nevím sice na základě čeho může někdo žádat smazání, ale vypadá to tak, že to může požadovat každý, komu se zdá rasistická. díky tobě a fň se ale nikomu nedivím. ale to tvůj mozek asi jen těžko pochopí. prostě se musíš za každou cenu po někom vozit.
nevím kde se v mém původním příspevku dalo vyčíst jestli mi cikáni vadí nebo ne.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: everyone
29.10.2003 - 20:12
Mrkněte se na

http://www.ihned.cz/1-10072840-13564560-000000_d-fe

Ombudsman má už 88 ouřadů a tvrdí, že se mu do baráku vejde ještě dalších 20. Soudružka Šabatová bude brzy lítat helikoptérou po vzoru soudruha Biĺaka.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: alfonska
29.10.2003 - 16:37
Mrkni se na

http://www.presdvakopce.wz.cz/text/novinky.htm

a zkus napsat, jestli je to pravý vořechový.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jarda Vlk
Anonymní uživatel
Hlavně pro: ďArtagnan
29.10.2003 - 15:55
Chápu všechny, kterým se nelíbí situace panující kolem „RÓMŮ“. Přesto se ale domnívám že příspěvky typu :“do plynu, a vyvraždit tu černou chátru “, nepatří do této diskuse.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
dlaždič
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
29.10.2003 - 12:32
navrhuji aby admin zavedl tzv. moderovanou diskuzi. tedy aby mazal nevhodné příspěvky a místo nich sem dával jenom oznámení o smazáni příspěvku pro jeho nevhodnost, nebo tak něco.slušný lidi můžou dál diskutovat a FŇ bude muset svůj mozek zvracet někde jinde.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
alfonska
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
29.10.2003 - 11:59
Neznáte prosím někdo skupinu Digital Bananas.Ja vím že to není zrovna k tématu...teda vůbec,ale kdyby byl někdo tak laskav....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jarda Vlk
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Administrátora a Vše
28.10.2003 - 23:28
Sleduji tuhle diskusi po celou dobu její existence.
Ale poslední dny jsou i pro mne moc! Kdo z Vás má zkušenosti s „romy“?
Před mnoha lety se na mě díky státnímu aparátu vyřádila jedna rodina a to ZNAČNĚ!!
Ale sakra ani to mi nedává možnost psát takové mentální zvratky, které se tady vyskytují!!! Tímhle jen dokazujete svou nesnášenlivost!
Existují i jiná ¨řešení!
Nejsem jejich ochráncem a plně souhlasím s některými příspěvky, nelíbí se mi zneužívání sociálních možností a dvojí právo.
To mi ale SAKRA nedává právo chovat se jako někdo nadřazený!

Proto žádám administrátora o odstranění této diskuse ze serveru.
Děkuji

Jarda Vlk
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Petr
Anonymní uživatel
Hlavně pro: GTJ
28.10.2003 - 22:56
Souhlasím s tebou. Podle tohohle fóra bych soudil, že Slaný je plný rasistů...
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
GTJ
Anonymní uživatel
Hlavně pro: všechny znalce cikán
28.10.2003 - 21:36
co takhle založit si vlastní forum kluci,třeba "Jak se nejlíp vypořádat se všema co jsou jiný než já a mám z nich strach"? Nebo něco kratšího? Jděte se vycpat knedlíci
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Schunágel
Anonymní uživatel
Hlavně pro: všem
28.10.2003 - 20:17
Naprosto přesně vše vystihuje článek vložený 22.10.2003 a proto si ho dovoluji " omladit ",jelikož si tento článek zaslouží více pozornosti a rád bych si přečetl reakce " ochránců ". Jsem totiž zvědav, jak takováto jednání omluví.


Cikán ti může vynadat do bílých kurev. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože aby to bylo naopak.
Cikán má právo na stejnou zdravotní péči jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický" a proto to raději nikde neříkejte.
Cikán má právo tvojí vlast pomlouvat v zahraničí, kam emigroval a má pak právo se sem vrátit a žádat u nás znovu podporu a to i za dobu, kdy tu vůbec nebyl a pobíral ji ve valutách.
Cikán má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt nemá vůbec žádné morální právo, zvláště s přihlédnutím k tisícům slušných ale chudých rodin, které neměli to štěstí a nenarodili se jako cikáni.
Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. V případě tvé účinné sebeobrany a nebo náhodou tvého protiútoku na cikána máš tu smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za napadení a co víc - za rasistický útok.
Cikán má právo zneužívat náš sociální systém, protože jsme tak blbí a dovolíme mu to. Pokud to ale již přehání a my již tak svolní nebudem, má cikán právo žalovat naší republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě nezadatelném právu dojit-dojit-dojit vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš T Y.......
Cikán má právo (ne povinnost !!!!!??) chodit do školy a má právo rušit tvého potomka a znehodnocovat kvalitu výuky. Necikánské děti mají povinnost přizpůsobit se jejich životnímu stylu, ne naopak.
Cikán má právo beztrestně prodávat necikánským dětem drogy a to i ve škole, aby je tak deklasoval v jejich přirozené snaze o zdravý vývoj a tím je alespoň trochu přiblížil k svému průměru, to aby se necítili tak "rasově odlišní".
Cikán má právo pořádat své večírky v jakoukoliv hodinu, v jakémkoliv množství a to vždy s volume na MAX. Ty máš pak povinnost držet hubu a samo sebou máš také povinnost ten bordel po nich uklidit.
Cikán má právo na výměnu nebo na generální opravu svého bytu a to v nejdelší periodě max. dvou let. Ty máš povinnost mu to opravit a omluvit se mu za způsobené příkoří, nejlépe přímo na obrazovce CNN.
Cikán má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost placením daní přispívat na úhradu jeho finančních nákladů na jejich tzv. "vychování" a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu - (šetříš jako blbec).
Cikán má právo na volný přístup na veřejné plovárny a to za všech okolností. Případné podezření na rozšiřování prudce infekčních a nebezpečných chorob musí toto zůstat jen podezřením, které pokud se vysloví nahlas nebo nedej bože pokud se takovému jedinci dokonce zabrání k přístupu do plovárny, stane se to trestným činem s kvalifikací "rasizmus nejhrubšího zrna"
Cikán má právo neplatit v hospodách a restauracích. Vymáhání dluhu se kvalifikuje opět jako nepřátelský čin vůči skupině obyvatelstva.
Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu a to za tvoje peníze. Pokusy o obranu se neslučují s právy cikánů na poklidný, slušný a důstojný život v naší zemi.
Cikán má právo "čornout" a posléze používat tvůj majetek jak se mu zlíbí a to kdykoliv. Pokud najdeš cikánskou rodinu s cikáňatama ve svém domě nebo bytě, kam se vlámali, máš povinnost za ně platit nájemné a popřípadě jim poskytnout náhradní ubytování za tvůj byt, případně i koupit jiný byt, pokud se jich chceš ty odporný rasisto ! zbavit.
Cikán má právo předběhnout v čekárně u doktora, nebo v čekárně na sociálním úřadě frontu, protože jakékoliv pokusy o odpor slušných lidí vůči takovému počínání se bude kvalifikovat jako rasistický čin.
Cikáni mají právo na důchod v stejné výši jako máš i ty. To, že jsi celý život pracoval jako blbec tě tímto kvalifikuje blbcem.
Cikáni mají právo na vlastní cikánské pomocníky a asistenty. Tvoje rodina a děti takové právo ale nemají. Ty máš jenom povinnost cikánům uhradit náklady tímto způsobené.
Mluvčí a zástupce cikánského obyvatelstva může být osobou jakékoliv rasy, (vyjma rasu bílou) a to krajně nepřizpůsobivou, nejlépe vícekrát soudně trestanou, nebo ještě lépe úspěšně se nástupu trestu vyhýbající. To aby se ho "ty bílý svině" ještě víc báli.
Cikáni mají nárok na státní pohřeb i s přítomností vysokých státních činitelů. Tito státní činitelé mohou pronášet rasistické řeči proti bílé (zatím) většině.
Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informací o jeho etniku. V případě pokusů o zveřejnění negativních informací o cikánech má právo cenzury.
Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na vydržování cikánů v Čechách. Položky "má dáti - dal" z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zastupitelů a mluvčích .
Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se třeba zjevně jedná o podvod. Strach z obvinění z rasistického přístupu státní správy k našim cikánským - také spoluobčanům - je zoufale veliký a nás daňové poplatníky stojí neskutečně ohromné peníze.
Cikán má právo na mediální kampaně, které mají oblbnout širokou společnost a má právo nám vnutit lži. Pokud se proti tomu někdo obrátí nebo pokud uvede jejich informace na správnou míru, bude pak označen za šiřitele poplašné zprávy a také bude obviněn z rasizmu.
Cikán má právo na tzv. "pozitivní rasizmus" tj. "rasizmus naruby". Ty na něco takového mít právo nikdy nebudeš a to ani v případě možné, podle poměru narození cikánů k ostatním rasám už pravděpodobně jisté cikánské převahy v budoucnu. To se staneš otrokem.
Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva. K tomu slouží jeho mluvčí, kterému jsou ti "bílý blbci" povinni platit kancelář, asistentky (zpravidla 2-3 lehké holky) a veškeré výdaje, včetně výdajů na obživu holek.

Cikán má právo znát svá práva..
Cikán nemá povinnost znát své povinnosti.
Ty máš právo držet hubu a povinnost platit, platit, platit.... a nechat se cikány - rádoby humanisty - urážet !

Díky za článek a za myšlenky.
S pozdravem
Schunágel
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
lojza
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Petr Šíma
28.10.2003 - 10:33
ŠÍMA,Ty jsi asi stejnej parazit jako oni,protože dement tvého formátu tu může vyblejt takový bezduchý sračky jako ty.Místo psychiatrie bych ti doporučil sídliště Chanov abys pochopil slovo rasismus a sionistický termín"Nulová tolerance".
Pak poznáš co to je když tě cikáni terorizují, okrádají,zamořují tvoji rodinu drogami,vystavují tě nebezpečí žloutenky a jejich infekcí. Až budeš bydlet třeba v Chanově, neopovažuj se si potom stěžovat na "chudáčky Romy"protože tě pak budou stíhat za rasismus a takoví stejní idioti jako ty budou moralizovat o tom,že když si nenecháš srát od cikánů na hlavu, tak seš prostě nácek.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Johny
Anonymní uživatel
Hlavně pro: ďArtagnan
28.10.2003 - 10:24
Ono by stačilo, kdyby sklapli ty "ochránci lidských práv" a viděl bys ten mazec. Takhle se každej starosta bojí jim jen zkřížit vlas,protože se okamžitě ozve banda anarchistů, ombudsmanů a podobnejch ignorantů a v lepším případě starosta přijde jen o místo ( viz. Kladno )
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
27.10.2003 - 10:47
Nenaplňují výroky Kotrbů, Poláků, Pecinů, Chalupových apod. skutkovou podstatu rasismu? Nesegregují lidi na základě jejich příslušnosti k různým etnikům?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Tonda z Kladna.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: everyone
27.10.2003 - 10:36
Prima nadpis článku rasových segregátorů na www.dzeno.cz:

Nedostali práci. Byli Romové.

Jak by se vám, nevážení rasoví segregátoři, líbila věta: "Nedostali sociální podporu. Nebyli Cikáni." ???
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Petr Šíma
Anonymní uživatel
Hlavně pro:
27.10.2003 - 10:29
Takový jako ty by měli být zavření v psychiatrické léčebně a nepouštět mezi normální lidi.
Tím se nezastávám cikánů. Taky se mi nelíbí jejich způsob života a chování u nás, ale zrovna tak se mi nelíbí chování nácků jako jsi ty. A pro vás je tady program nulové tolerace.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
zvedavec_z_CT1
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Ostravák
26.10.2003 - 16:41
Po přečtení stvého příspěvku sem cítil zvláštní smutek, asi to bylo tím že máš (bohužel) pravdu. Já jsem jeden z těch, co jak jen to bude možné odcestují za prací ... víš proč? Protože 100 000 a 40 000 za stejně odvedenou práci je dost velký rozdíl. Dokud se v našem státě budou vyplácet každému na požádání sociální příplatky svůj názor nezměním. Kdysi zde byl návrh že aby někdo mohl dostávat přídavky, musel dokázat že má vážné sociální problémy, ihned se zvedla vlna odporu, která tvrdila, že toto je jednání je nedůstojné a ponižující ... mám takové heslo "Práce bude o kdyby jsem měl chodníky zametat" ... kdyby jsem byl socka, tak jak by jsem si mohl vyskakovat ? ...

už se těším jak z tohohle Kocourkova jménem ČR vypadnu ... třeba do Irska ... možná se na důchod vrátím ... možná ... možná kdyý zde nastoupí vláda rozumu a spravedlnosti!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Johnny
Anonymní uživatel
Hlavně pro:
25.10.2003 - 15:54
Tvůj příspěvek se mi zdá celkem rasistickej a díky tobě se pak po Slansku.cz vozí šašci, jako Štěpán Kotrba, anarchista Polák a podobní "ochránci". To, že někdo začal dělat pořádek se mi nezdá jako rasismus a já osobně panu starostovi držím palce. Nechal bych pana Kotrbu párkrát projít v noci po Slaném, nebo bych ho ubytoval vedle Mexika, pokud by to přežil, šel by třeba šaškovat někam jinam.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Ostravák
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
24.10.2003 - 10:13
Mám si balít kartáček a pyžamo ?! Dostalo se mi "cti" , že si pan Š. Kotrba "vypůjčil" můj přízpěvek z této diskuse do svých "BListů". Ne že bych nebyl polichocen, ovšem nevím v jaké spojitosti jsem se octl pod jeho "VÝSTRAHOU A VÝZVOU" ? JE TO SNAD "DŮKAZ" ?! Ano, přízpěvek je kritický a kousavý, jenže není ani "rasistický" ani "podněcovačný". Tedy vlastně ano ! Ale svým způsobem ! Podněcovačný k protiakci proti "kotrbovcům" ! Jak jsem tam uvedl, vlastenectví ve své čisté podstatě je v ČR stařec upnutý na lůžku, ležící v kómatu ! Kdo ho do něj dostal, vždy´t po "sameťáku" to byl vitální mladík, jak je možné, že za desetiletí je z něj nemohoucí troska ? Co jsme z ČR za ta léta udělali ? Jak to, že většina mladé inteligence k tomuto státu nic necítí a těší se jen na dobu, kdy odtud konečně vypadne ? Proč se národní hrdost vzedme jen po medaili hokejistů? Protože jsme ze státu udělali klientelistický a elitářský stát ! Právo není uplatňováno a vymáháno pro každého stejně ! Kdo za sebou nemá nějakého "aktivistu" či "zviditelňovače" ba dokonce "ombucmana" (bléé to je slovo !) je degradován na póvl, který v druhé řadě může čekat až na něj dojde řada a ubelhaná spravedlnost, ulítaná kolem sorty č.1 si najde trochu času. Paní Nováková s nemocným dítětem, které potřebuje speciální léčbu, která se s rodiči tísní někde v 1+1 protože všechno prodala a prachy dala za léčbu, nikdy nebude mediální hvězdou ! Nikdy nedostane přidělen žádný byt, nikdy nedostane žádnou mimořádnou sociální dávku ani statisícové odškodné ! U ní jednoduše zaklepal exekutor a šupty, byla na ulici ! U ní nebudou nikdy nocovat senátoři a u paneláku parkovat Audiny "ochránců práv" protože je šedou myší, obyčejnou Novákovou, jakých jsou staticíce! To není sólokapr pro BListy, není to vhodné diskusní téma do kavárny pro partičku "intelektuálů", když zaparkují své Audiny ! Levičácká banda udělala z naší vlasti Bronx, kde vládne chaos, nesvoboda, třídní selekce, politický marasmus a elitářství. Ba z udržování tohoto stavu si určitá sorta lidí udělala výnosný byznys ! Neprůhledné "nadace" či organizace "Za něčí práva" skýtají supermožnosti si v tichu vegetit! Jenže se zapomíná, že stát by měl být supervizorem nad právy VŠECH ! Nepotřebujeme ombucmany, ani jiné "ochránce" potřebujeme funkční a spravedlivý stát, stát na nějž by mohli být lidé hrdí ! Za jehož vlajku by byli ochotni se bít a krvácet ! A tento stát socanského chaosu rozhodně takovým není ! Po pravdě řečeno, zkuste se lidí zeptat, co by řekli na to, kdyby třeba Německo vzalo svou armádu a celou ČR anektovalo ! Nic ! Nikdo by neriskoval ani kůří oko! Ba ještě dost lidí by si řeklo, že konečně tu bude pořádek ! Chce to totiž radikálně vymést celý chlív, ne jen "demokraticky" zajišťovat aby se všichni vysřídali u korýtka! Jenže zastánců vymetání je málo, zato "ochránců", kteří svoje ovečky vodí ke korýtku a sami se při tom nalemtají, těch je tady dostatek !
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro:
24.10.2003 - 08:12
seš nechutnej ubožák
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
GTJ
Anonymní uživatel
Hlavně pro:
23.10.2003 - 22:50
Chudák zůstane chudákem i kdyby trakaře padaly.
Já bych zase chtěl jen tak mimochodem říct,že tenhle web není zvědavej na nějakýho majitele prasečáku (byť s velice vzácným chovem čínských černých prasátek,i když doporučoval bych přajít na větší plemena). Od toho vyprávět nám jaká byla zabíječka,kolik jitrniček a prejtu bylo,od toho jsou weby pro řezníky. Kupříkladu www.ku.cz
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  65  66  67  68  69  ...  72
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.