Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Nulova tolerance ve Slaném
Strana:   1  ...  68  69  70  71  72  73

Nulova tolerance ve Slaném

Cibulitis
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
14.10.2003 - 01:09
Z Kotrby, Bárty a podobných je mi na zvracení. Jeden z posledních článků na stránkách blisty.cz má název: Past sklapla, začíná válka paragrafů. Jestli by nestálo za to, udělat veřejnou sbírku Slaňáků pro město na kvalitního právníka, který právně rozšmelcuje všechny zainteresované pány, kteří se ohánějí paragrafy. Je může sponzorovat rómská komunita. Třeba by kvůli tomu konečně začala pracovat. Stažení odkazu na Slánsko.cz bylo chytré. Alespoň se ukázalo, že inteligence provozovatele je vyšší, než p. Kotrby. Diskuze není smazána, ale najdete ji na oficiálních stránkách městského úřadu. Www.meuslany.cz - položka Diskuzní fóra - a tam už najdete starou dobrou diskuzi SLÁNSKÁ RADNICE - Nulová tolerance. Předpokládám, že město se mailu od p. Kotrby nezalekne a neodstraní ji. Každopádně držím palce starostovi i ostatním členům vedení města, kteří se kvůli vymáhání pravedlnosti dostali pod palbu rádoby-politiků a novinářů, kteří se nedokáží zabývat skutečnými problémy.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Matouš
Anonymní uživatel
Hlavně pro: pana Hůlu
13.10.2003 - 23:18
V jednom z posledních příspěvků byl odkaz na jakési Romské stránky, na kterých je i diskuze. Třeba by bylo možné se tam přestěhovat s Nulovou tolerancí. Provozovatele těchto stránek pánové Kotrba & spol nebudou třeba považovat za poněcovatele.....
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Lubos
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
13.10.2003 - 21:34
Je zajimave ze kamarad Kotrby,Pecina,se tak vehementne ohanel ustavou ohledne svobody projevu pri schvalovani teroristickeho utoku z 11 zari.Puvodni diskuze odhalila BListy jako neschopne kvalitni novinariny a informovani o deni ve Slanem.Za to se Kotrba vs Pecina msti.Jsou to šašci.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  68  69  70  71  72  73
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.