Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Nulova tolerance ve Slaném
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  72

Nulova tolerance ve Slaném

Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
6.12.2010 - 22:24
Už toho nechte všichni prosímvás, vždyť je to úplně nesmyslná a planá debata. Potvrzuji zkušenosti pana Viléma. Bylo by třeba alespoň jednu celou generaci Cikánů donutit alespoň k základnímu, u schopnějších ke středoškolskému vzdělání - nedovzdělanost - to je totiž jejich velký problém a hadicap. Jenže odebrat jim děti, dát je do ústavů a vzdělat, prostě nelze. Tím končí veškerá debata. Není to rasismus, ale oni nejsou, až na pár výjimek, bohužel sami schopni sebereflexe a přizpůsobení se životu majoritní společnosti kteréhokoliv státu, kde zrovna žijí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Emil B.
6.12.2010 - 19:42

"Ale překopírovat datum nevyžaduje žádné velké úsilí. "

- to určitě ne, ale když se podepíšete (jakkoli)je jasné co jste psal předtím, potom je v tom pořádek a člověk ví, na koho reaguje.

"Pouze diskutujete, tím myslíte jen tak, bez cíle? "

- Nejsem natolik naivní abych si myslela, že tím že sem něco napíšu něčeho dosáhnu.Spíš se za naše rasisty stydím a snažím se to nějak napravovat ..tak nějak by se to dalo popsat...

"Jak jste došla k té hlouposti: "...je naprosto špatný a zvrhnutí hodný… je zřejmé že jakékoli oponenty se snažíte odsoudit nedá se tedy i toto nazvat jako obrácená diskriminace?? ... Nevím dneska se tak nazývá kde co."?
Jestli takhle uvažujete, pak je s vámi debata stejná jako s tím, kterého jste nazvala opicí. Ale nemyslete si, že mu fandím - odklepl jsem pale dolu, když to udělá víc lidí, admin si všimne. Je to na víc, než smazání příspěvku - zablokoval bych jeho IP. Myslím však, že bez vašich příspěvků by tak daleko nedošel. A to je to "co chtěl básník říct" Lépe to řekl Vilém. Debato, jakou jste zde rozvedla, nikomu neprospíváte. "

- ano takto uvažuji, přesvědčíte mě o opaku? Já si Váš názor vyslechnu, a když bude rozumný, jsem ochotná s ním souhlasit.
Pokud jsem Zeuse popíchla až tak daleko já tak bych byla neuvěřitelně ráda, kdyby dostal BAN!!

Já jsem tuto debatu nerozvedla, to si ostatně můžete zjistit sám.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Emil B.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 19:09

Nejsem Emil ani B. - to bylo jen jako příklad, že do rubriky "Autor" se dá napsat cokoliv. Je asi pohodlnější, když chcete odpovídat někomu a ne reagovat na obsah příspěvku, jen odklepnout jméno. Ale překopírovat datum nevyžaduje žádné velké úsilí.

Pouze diskutujete, tím myslíte jen tak, bez cíle?

Jak jste došla k té hlouposti: "...je naprosto špatný a zvrhnutí hodný… je zřejmé že jakékoli oponenty se snažíte odsoudit nedá se tedy i toto nazvat jako obrácená diskriminace?? ... Nevím dneska se tak nazývá kde co."?
Jestli takhle uvažujete, pak je s vámi debata stejná jako s tím, kterého jste nazvala opicí. Ale nemyslete si, že mu fandím - odklepl jsem pale dolu, když to udělá víc lidí, admin si všimne. Je to na víc, než smazání příspěvku - zablokoval bych jeho IP. Myslím však, že bez vašich příspěvků by tak daleko nedošel. A to je to "co chtěl básník říct" Lépe to řekl Vilém. Debato, jakou jste zde rozvedla, nikomu neprospíváte.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 18:31

Dobrý den Viléme,
to Vás šlechtí a vaše úsilí obdivuji a ne, nebudu říkat, že jste to dělali špatně, protože jsem to s vámi nedělala, tudíž nemohu soudit.
Avšak můj názor se nemění a jsem ráda, že mi ho nezazlíváte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 16:03

Dobrý den.
Mýlíte se paní Jano a to velmi.Přesto Vám Váš názor nezazlívám. Musíte se přesvědčit.Z mého života bylo věnováno tomuto,tenkrát cikánskému problému 40 let./slovy čtyřicet/.Bez jediné kladné odezvy. Dělali jsme to špatně,řeknete Vy a páni Kocábové.Není tomu tak.Všechno mají ze zákona.Nemají zájem.Oni jsou pořád stejní,my jsme jiní.Dám Vám radu zdarma.Pokud chcete pro ně něco udělat,začněte sama.Přizpůsobivým nabídněte práci(aktuálně úklid sněhu,sekání trávy,ohlídání Vašeho majetku,složení uhlí atp.)Za nepřizpůsobivými denně!docházet a dohlédnout na odćhod dětí do školy,na ulici přes den oslovovat mládež,která má být ve škole,spojit se se sociálkou,ve večerních hod. procházet herny ap.,spojit se s MP.Založte klub,kroužek,oddíl.Začněte,přesvědčte se,ale pokud se rozhodnete a vytrváte,je to práce na celý život. Přeji Vám hodně zdaru a hezký zbytek dne.
Dnes už těžký skeptik Vilém
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 15:54

"Je vidět, že nevíte, co je pojem diskuse. Nazývat Zeusovy příspěvky v jiných DF omezeností, to sem na tohle DF nepatří. To je jako byste říkala po dvaceti letech tomu svýmu, že při první schůzce s rodiči jste se mamince nezalíbila a dosud si to pamatujete. "

- Já si myslím si stačí přečíst Zeusův příspěvek pod Vámi, ten mluví za vše a nemusíme ani koukat do jiných DF.
Ten Váš příklad je při nejmenším prapodivný.


"Vy si zkrátka nechcete připustit, že Rom makat nebude, děti do školy posílat nebude, ale bude si stěžovat, že ten bílý gadžo ty peníze nedá. "

- Kdopak že si neustále stěžuje???


"Toť vše. A pokud se opravdu stala situace, kdy Vás vykradli, tak je pro mě nepochopitelné, že se jich zastáváte. Tady mi něco nesedí. "

- Ono je totiž jich a jich má cenu Vám to vysvětlovat ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: pro Jana J.
6.12.2010 - 15:40

Je vidět, že nevíte, co je pojem diskuse. Nazývat Zeusovy příspěvky v jiných DF omezeností, to sem na tohle DF nepatří. To je jako byste říkala po dvaceti letech tomu svýmu, že při první schůzce s rodiči jste se mamince nezalíbila a dosud si to pamatujete.

Sice nevíte, co je obrácená diskriminace, ale lidé, kteří se s tím setkávají, to ví až moc dobře.

Vy si zkrátka nechcete připustit, že Rom makat nebude, děti do školy posílat nebude, ale bude si stěžovat, že ten bílý gadžo ty peníze nedá.

Toť vše. A pokud se opravdu stala situace, kdy Vás vykradli, tak je pro mě nepochopitelné, že se jich zastáváte. Tady mi něco nesedí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Zeus
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 14:43

Absolutně mi není jasné jaké pitomosti. Jen holá pravda. Jo další cikánofil se ozval.
CIKÁNI DO PLYNU!!!
Tohle píšu proto, že jednak je to pravda a jednak mého dobrého kamaráda ty připálené toasty poslali do špitálu na ARO a to proto, že po něm chtěli desetikorunu, kterou neměl. A to měl ještě štěstí. Vezmi si je do baráku ty připálený toasty když je máš tak rád a pak uvidíme co bude následovat. Zcela jistě obrátíš v názorech na ně o 360°. A moc bych si přál, aby si takové jako ty vzali ty připálené toasty do parády jako toho našeho dvanáctiletého hocha.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 13:54

S Janou J. naprosto souhlasím. Když je někdo tak zabedněný jako Zeus tak je marné mu něco vysvětlovat. Velmi se zastával pana starosty Nového Bydžova za jeho zevšeobecňující stanovisko vůči Romům. Ale pan starosta pochopil a omluvil se. Takže pokud s ním Zeus sympatizuje, měl by ho následovat a za tady zveřejňované pitomosti se omluvit také. Pokud má intelektuálně na to, aby pochopil.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym 11:33 11:31 11:07
6.12.2010 - 13:47

Názorný příklad, proto, aby bylo jasné na koho reaguji , musím vypisovat čas kdy byl příspěvek odeslán - nezdá se Vám to složité?
Mě opravdu nezajímá kdo, jak se doopravdy jmenuje, ale bylo by dobré vědět, na koho reaguji (jestli už jste třeba psal předtím) v té záplavě Anonymů se člověk ztrácí.. je to takové nepsané pravidlo slušné diskuse teď je ale otázka zda se vůbec slušně chovat chcete.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Emil B.
6.12.2010 - 13:36

Nemyslím si, že bych svůj podle Vás křišťálový boj shodila.
Já jsem se na rozdíl od Vás uchýlila k urážce pouze jednoho konkrétního člověka o kterém si toto myslím, podle toho jak se vyjadřuje - tolik k Zeusovy a jeho omezenosti (i v jiných tématech).

"O co vám vlastně jde, čeho chcete a čeho si myslíte, že dosáhnete?"

- Pouze diskutuji tak jako jiní ale jak vidno jiný názor než ten Váš je naprosto špatný a zvrhnutí hodný… je zřejmé že jakékoli oponenty se snažíte odsoudit nedá se tedy i toto nazvat jako obrácená diskriminace?? ... Nevím dneska se tak nazývá kde co.

"Jsou mezi Romy rasisti? Vychovávají jejich veřejně angažovaní představitelé nevzdělanou romskou většinu k rasizmu (většinu mezi Romy)? Nevyjasnili jsme pojem rasizmus, tak jinak: Vychovávají jejich veřejně angažovaní pžedstavitelé nevzdělanou romskou většinu k nenávisti vůči gádžům? A co s tím dělají politici? Viz např. pan Kocáb. Snažíte se v malém o stejné: ještě víc pobouřit proti Romům."

- Velmi zvláštní formulace co tím chtěl vlastně básník říct?
No, ano i mezi Romy jsou rasisté to jste chtěl slyšet?
Je to rasizmus jako každý jiný - stejně hnusný a podlý jako ze strany "gádžů" a nikam nevede pouze další zlo a podněcování nenávisti, je to špatné ať je to z kterékoliv strany.(což souvisí i s vaší poslední větou.)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 11:33

A teď si protiřečíte. Na jedné straně nás napadáte, že píšeme jako anonymové a z druhé strany po nás nechcete jméno a příjmení. Jaký je rozdíl mezi anonymem a nickem šarlota pičmauzová? Podle mě žádný.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 11:31

Když nevíte kudykam, urážíte. Potřetí opakuji, Jana J. může být jakákoliv Jana Janoušková, Janáčková, Janěková, Janalíková a jánevímkteráještě. Pro mě jste anonymní, takže v tom nevidím žádný rozdíl.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Emil B.
6.12.2010 - 11:07

Možná je JANA B. sama cikánka :-))). Jinak si její názory neumím vysvětlit..
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Emil B.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 10:28

Tak tímhle "... a hlavně se nějak podepište, to snad zvládne i opice (např. Zeus)" jste svůj 'křišťálový boj' hodně shodila! Jste větší nebo menší opice než anonym, který umí napsat "Emil B."?

O co vám vlastně jde, čeho chcete a čeho si myslíte, že dosáhnete?

Co je podle vás rasizmus a jak se liší od obyčejného zevšeobecňování?

Jsou mezi Romy rasisti? Vychovávají jejich veřejně angažovaní představitelé nevzdělanou romskou většinu k rasizmu (většinu mezi Romy)? Nevyjasnili jsme pojem rasizmus, tak jinak: Vychovávají jejich veřejně angažovaní pžedstavitelé nevzdělanou romskou většinu k nenávisti vůči gádžům? A co s tím dělají politici? Viz např. pan Kocáb. Snažíte se v malém o stejné: ještě víc pobouřit proti Romům.

Cikán je podle Romů nadávka, budiž. U nich je nadávka nám gádža. Přesto se v jejich učebnici vyskytují věty jako: "Gádžovka je tlustá", "Gádžovka je zlá" (možná jen "není hodná", již si nepamatuji).
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 10:08

Koukám, že je to marné, to už bych své příspěvky mohla rovnou kopírovat aby, jste je měl stále na očích a doufat že pochopíte, toho se ale asi nedočkám.
Zeus píše blbosti, ale alespoň se podepíše, tím má nad vámi navrch, Vy jste ještě hluboko pod jeho úroveň, když nedokážete vyplnit XY (nikdo po Vás nechce jméno ani příjmení). Což svědčí o Vaší úrovni jednání.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 09:53

Z každého Vašeho příspěvku je jasné, že se jich zastáváte. Oni přizpůsobiví mezi nimi moc nejsou a když ano, s těmi tousty, jak trefně říká Zeus, nemají nic společného. Proč tak nutně vyžadujete podpis? Vždyť ani Vy nemusíte ve skutečnosti být Jana J. Já po Vás žádnou odpověď nechci. V mém příspěvku, viz níže, žádný přímý dotaz na Vás učiněn není. Takže se neskrývejte za nutnost odpovědět, když to není po Vás přímo vyžadováno.

Z Vašeho posledního příspěvku je vidět, že Vám dochází argumenty, proti většině. Tak si v rámci svého nízkého jednání vyšlápnete na Zeuse. Hezké.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Zeus
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 08:15

Tak zaprvé, nevím kdo je uvás opice a zadruhé ti přizpůsobiví, kteří to mají těžké právě díky rasismu, rasismu naruby, jsme my Češi. Tak to je a ne jinak. Přitáhli jsem nepozvaní tak ať táhnou odkud přišli. Jistě jste slyšelao tom dvanáctiletém klučinovi, kterého ty připálené toasty surově zbili jenom proto, že byl bílý. A to jako není rasismus? Ano, kdyby to bylo naopak tak toho budou média plná nejmíň půl roku a budou psát jaký byl ten cikánský kluk chudinka. No vida a o tom našem zbitém hochovi se už vůbec nemluví a nepíše. Pořád říkám nejsem rasista, a to vůbec, ale proti tomuhle etniku tím rasistou budu vždycky.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 08:00

Zato Vy jste vše pochopil rychlostí blesku že? Proboha kde píšu, že se zastávám nepřizpůsobivých? Naopak zastávám se těch přizpůsobivých, kteří to mají velmi těžké díky rasizmu…
Tahle diskuse už mě nebaví, pokud na mě chcete reagovat a chcete odpověď. Tak prosím argumenty, názory a hlavně se nějak podepište, to snad zvládne i opice (např. Zeus)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 07:37

Bohužel jste nepochopila vůbec nic. Stále se zastáváte nepřizpůsobivých občanů, přestože lidi jsou proti stylu jejich života. A je dost divné, že je obhajujete, i když Vás několikrát ve Vaší nepřítomnosti navštívili. Zkrátka chcete změnit něco, co změnit nejde. Marná Vaše snaha.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  72
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.