Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Nulova tolerance ve Slaném
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  73

Nulova tolerance ve Slaném

L.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym 3.12.2010 17:16
7.12.2010 - 11:15
Vaše základní, a ještě špatné, vzdělání Vám nezávidím - s tím asi moc velkou díru do světa neuděláte. Jde-li o nějaké tzv. učňovské vzdělání s maturitou, jste bohužel důkazem zhoršující se kvality našeho školství.

Zajímalo by mě, milý Anonyme, jak jsi přišel na to, že mám nízké a špatné vzdělání??? V mém příspěvku jsem žádnou chybu v gramatice, či slohové úpravě neudělala, alespoň jsem si ji nevšimla. Čili Váš soucit opravdu není na místě, mám vysokoškolské vzdělání a jak jste se jistě mohl dočíst, můj příjem je vyšší než 2,5násobek živ. minima.Proto si porodné patrně nezasloužím, že se starám a snažím a státu platím vysoké daně, tak mi je nijak svojí péčí nevrací. Ale jak jsem uváděla, náklady jsou stále dost vysoké, pokud chci být soběstačná a nečekat, že se o mě stát postará, jako o cikány. Ti neplatí nic, vše zničí a pak ještě ty chudinky dostanou nové bydlení, za to, že si staré zničili, tak to se mi opravdu nelíbí.

To že jsem napsala svůj názor na příspěvky Jany J. tak jak si je myslím, je snad svoboda slova. Každýmu, kdo se setkal s cikány a má negativní zkušenost už lezou názory a "obhajoby" Jany J. krkem. My samotní občané je nijak nezmění, to je boj s větrnými mlýny, ti, co chtějí, tak se přizpůsobí a makají, ale ti co nechtějí zapadnout, tak se nesanží, poflakují se a vědí, že stát se o ně postará. A už raného věku učí děti, že nás"gádžů" se bát nemají,ale že se nám mají postavit. Když jsem šla nedávno po chodníku, tak šla proti mě skupinka cikánů, 5 hochů, ve věku cca do 16let, dle mého odhadu podle vzhledu. Byli roztažení přes celý chodník, abych nemusel ado halvní silnice, řekla jsem jim, že chodník patří všem, což sem dělat neměla, hned se na mě osočili, že teď jdou oni a zda nechci do huby nebo ošu.at, takže bohužel po vícero takových zkušenostech, kde byl ukraden můj majetek, ohroženo mé zdraví a má svoboda, tak nemohu mít jiný názor, než , že bez nich by nám bylo lépe a vláda by ušetřila.
A dikutovat o vládě, to je ten samý boj, jako diskutovat o cikánech, ikdyž jsme byli u voleb, tak nás chtěli zase obelstít a dát k moci ty, který už jsme nechtěli, čili rovněž s tím až tak moc udělat nemůžem. Snad jedině jít volit ty, co už mají dost nahrabáno z předešlých funkcí a budou chtít dělat neco pro blahu lidu a státu, což stejně vědět nebudem, zda si nejdou nahrabávat nebo se uklidit na teplé místečko, protože pro nemocnice jsou jako lékaři staří např. p. Svoboda. Podotýkám, je to jen můj osobní názor bez ověření informací, čili spekulace.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: milovník svobody.)
7.12.2010 - 11:02

Milovníku svobody - oni jsou také milovníky svobody, nikdo je přece nebude omezovat v jejich způsobu života! Ale není to spíš anarchie? Oni sice nevědí co to znamená, ale je to prostě jejich způsob života. Pokud by žili na svém území, ať si dělají co chtějí, ale takto, bohužel, dělají problémy všude, kde se vyskytují. Rádi bychom jim pomohli, ale oni musí chtít a to je ten problém - oni se přece nenechají jakkoliv omezovat ve své anarchii (budou dělat co oni zrovna chtějí, bez ohledu na nějaká pravidla (rozuměj zákony), která si vymysleli ti "gadžové")!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Zeus
Anonymní uživatel
Hlavně pro: pes
7.12.2010 - 10:32

Ono taky gadžo znamená nečlověk v přesném překladu, našel jsem si to na pavučině. Takže okrást nečlověka je samozřejmě pro ně chvályhodné.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
pes
Anonymní uživatel
Hlavně pro: lidi
7.12.2010 - 08:47
U věrnamců je to aspoň půl na půl, ale cigoši jsou opravdu z 99,9% hajzlové nepřizpůsobiví. Kdy už to ta Jana pochopí?!A pozor. Oni jsou ve svých rodinách vychováváni k tomu, že okrást bílého gadža je žádoucí, normální či dokonce chválihodné. Nedej Bože, aby cikán pracoval.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
milovník svobody.)
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
7.12.2010 - 08:30
Chtěl bych mít vaši sílu dokola těm tupcům opakovat to samé. Leč bojím se, že to dopadá ne silně neúrodnou půdu. K pousmání je nový argument (velmi často využívaný Zeusem a spol.) o tom, že "Vietnamci mi přeci nevadí, to jsou pracovití a slušní lidé, tak jak můžu být rasista". Vidíte a ono je to s nimi úplně stejné, jako s každým okolo. Je mnoho slušných Vietnamců zakládajících večerky a posílající své děti na slušné školy (kde patří mezi nejlepší žáky) a na druhé straně je mnoho neslušných Vietnamců, vařících v pronajatých bytech piko a zakládajících mega pěstírny konopí. A zas jsme u toho, jsou slušní lidé a neřádi, ale na barvě pleti, či etniku nezáleží. Držím palce Jano, ať vás tady ta anonymní sebranka nesemele.)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
7.12.2010 - 07:39
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
7.12.2010 - 00:06 (nový)
Reagovat
Co si myslíte o novém předělání Anna Baru??Byl jsem tam a je to tam dobré přestali tam chodit cikáni a i záchody jsou konečně čisté a pití docela levné
213.180.53.xxx

zdroj: diskusní forum Anna Bar.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
7.12.2010 - 07:36
Vy si žádný příspěvek, který nesouhlasí s Vaším kladným názorem, vyslechnout nechcete. Takže nemlžte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
7.12.2010 - 07:34

Já myslím, že prapodivný není. Když nevíte kudykam, kritizujete příspěvky Zeuse v jiných DF. A myslím si, že záležitosti staré vytahujete i ve svém soukromí, aspoň mě Vaše příspěvky o tom přesvědčují.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Všechny
6.12.2010 - 22:24
Už toho nechte všichni prosímvás, vždyť je to úplně nesmyslná a planá debata. Potvrzuji zkušenosti pana Viléma. Bylo by třeba alespoň jednu celou generaci Cikánů donutit alespoň k základnímu, u schopnějších ke středoškolskému vzdělání - nedovzdělanost - to je totiž jejich velký problém a hadicap. Jenže odebrat jim děti, dát je do ústavů a vzdělat, prostě nelze. Tím končí veškerá debata. Není to rasismus, ale oni nejsou, až na pár výjimek, bohužel sami schopni sebereflexe a přizpůsobení se životu majoritní společnosti kteréhokoliv státu, kde zrovna žijí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Emil B.
6.12.2010 - 19:42

"Ale překopírovat datum nevyžaduje žádné velké úsilí. "

- to určitě ne, ale když se podepíšete (jakkoli)je jasné co jste psal předtím, potom je v tom pořádek a člověk ví, na koho reaguje.

"Pouze diskutujete, tím myslíte jen tak, bez cíle? "

- Nejsem natolik naivní abych si myslela, že tím že sem něco napíšu něčeho dosáhnu.Spíš se za naše rasisty stydím a snažím se to nějak napravovat ..tak nějak by se to dalo popsat...

"Jak jste došla k té hlouposti: "...je naprosto špatný a zvrhnutí hodný… je zřejmé že jakékoli oponenty se snažíte odsoudit nedá se tedy i toto nazvat jako obrácená diskriminace?? ... Nevím dneska se tak nazývá kde co."?
Jestli takhle uvažujete, pak je s vámi debata stejná jako s tím, kterého jste nazvala opicí. Ale nemyslete si, že mu fandím - odklepl jsem pale dolu, když to udělá víc lidí, admin si všimne. Je to na víc, než smazání příspěvku - zablokoval bych jeho IP. Myslím však, že bez vašich příspěvků by tak daleko nedošel. A to je to "co chtěl básník říct" Lépe to řekl Vilém. Debato, jakou jste zde rozvedla, nikomu neprospíváte. "

- ano takto uvažuji, přesvědčíte mě o opaku? Já si Váš názor vyslechnu, a když bude rozumný, jsem ochotná s ním souhlasit.
Pokud jsem Zeuse popíchla až tak daleko já tak bych byla neuvěřitelně ráda, kdyby dostal BAN!!

Já jsem tuto debatu nerozvedla, to si ostatně můžete zjistit sám.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Emil B.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 19:09

Nejsem Emil ani B. - to bylo jen jako příklad, že do rubriky "Autor" se dá napsat cokoliv. Je asi pohodlnější, když chcete odpovídat někomu a ne reagovat na obsah příspěvku, jen odklepnout jméno. Ale překopírovat datum nevyžaduje žádné velké úsilí.

Pouze diskutujete, tím myslíte jen tak, bez cíle?

Jak jste došla k té hlouposti: "...je naprosto špatný a zvrhnutí hodný… je zřejmé že jakékoli oponenty se snažíte odsoudit nedá se tedy i toto nazvat jako obrácená diskriminace?? ... Nevím dneska se tak nazývá kde co."?
Jestli takhle uvažujete, pak je s vámi debata stejná jako s tím, kterého jste nazvala opicí. Ale nemyslete si, že mu fandím - odklepl jsem pale dolu, když to udělá víc lidí, admin si všimne. Je to na víc, než smazání příspěvku - zablokoval bych jeho IP. Myslím však, že bez vašich příspěvků by tak daleko nedošel. A to je to "co chtěl básník říct" Lépe to řekl Vilém. Debato, jakou jste zde rozvedla, nikomu neprospíváte.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 18:31

Dobrý den Viléme,
to Vás šlechtí a vaše úsilí obdivuji a ne, nebudu říkat, že jste to dělali špatně, protože jsem to s vámi nedělala, tudíž nemohu soudit.
Avšak můj názor se nemění a jsem ráda, že mi ho nezazlíváte.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 16:03

Dobrý den.
Mýlíte se paní Jano a to velmi.Přesto Vám Váš názor nezazlívám. Musíte se přesvědčit.Z mého života bylo věnováno tomuto,tenkrát cikánskému problému 40 let./slovy čtyřicet/.Bez jediné kladné odezvy. Dělali jsme to špatně,řeknete Vy a páni Kocábové.Není tomu tak.Všechno mají ze zákona.Nemají zájem.Oni jsou pořád stejní,my jsme jiní.Dám Vám radu zdarma.Pokud chcete pro ně něco udělat,začněte sama.Přizpůsobivým nabídněte práci(aktuálně úklid sněhu,sekání trávy,ohlídání Vašeho majetku,složení uhlí atp.)Za nepřizpůsobivými denně!docházet a dohlédnout na odćhod dětí do školy,na ulici přes den oslovovat mládež,která má být ve škole,spojit se se sociálkou,ve večerních hod. procházet herny ap.,spojit se s MP.Založte klub,kroužek,oddíl.Začněte,přesvědčte se,ale pokud se rozhodnete a vytrváte,je to práce na celý život. Přeji Vám hodně zdaru a hezký zbytek dne.
Dnes už těžký skeptik Vilém
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 15:54

"Je vidět, že nevíte, co je pojem diskuse. Nazývat Zeusovy příspěvky v jiných DF omezeností, to sem na tohle DF nepatří. To je jako byste říkala po dvaceti letech tomu svýmu, že při první schůzce s rodiči jste se mamince nezalíbila a dosud si to pamatujete. "

- Já si myslím si stačí přečíst Zeusův příspěvek pod Vámi, ten mluví za vše a nemusíme ani koukat do jiných DF.
Ten Váš příklad je při nejmenším prapodivný.


"Vy si zkrátka nechcete připustit, že Rom makat nebude, děti do školy posílat nebude, ale bude si stěžovat, že ten bílý gadžo ty peníze nedá. "

- Kdopak že si neustále stěžuje???


"Toť vše. A pokud se opravdu stala situace, kdy Vás vykradli, tak je pro mě nepochopitelné, že se jich zastáváte. Tady mi něco nesedí. "

- Ono je totiž jich a jich má cenu Vám to vysvětlovat ?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: pro Jana J.
6.12.2010 - 15:40

Je vidět, že nevíte, co je pojem diskuse. Nazývat Zeusovy příspěvky v jiných DF omezeností, to sem na tohle DF nepatří. To je jako byste říkala po dvaceti letech tomu svýmu, že při první schůzce s rodiči jste se mamince nezalíbila a dosud si to pamatujete.

Sice nevíte, co je obrácená diskriminace, ale lidé, kteří se s tím setkávají, to ví až moc dobře.

Vy si zkrátka nechcete připustit, že Rom makat nebude, děti do školy posílat nebude, ale bude si stěžovat, že ten bílý gadžo ty peníze nedá.

Toť vše. A pokud se opravdu stala situace, kdy Vás vykradli, tak je pro mě nepochopitelné, že se jich zastáváte. Tady mi něco nesedí.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Zeus
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym
6.12.2010 - 14:43

Absolutně mi není jasné jaké pitomosti. Jen holá pravda. Jo další cikánofil se ozval.
CIKÁNI DO PLYNU!!!
Tohle píšu proto, že jednak je to pravda a jednak mého dobrého kamaráda ty připálené toasty poslali do špitálu na ARO a to proto, že po něm chtěli desetikorunu, kterou neměl. A to měl ještě štěstí. Vezmi si je do baráku ty připálený toasty když je máš tak rád a pak uvidíme co bude následovat. Zcela jistě obrátíš v názorech na ně o 360°. A moc bych si přál, aby si takové jako ty vzali ty připálené toasty do parády jako toho našeho dvanáctiletého hocha.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 13:54

S Janou J. naprosto souhlasím. Když je někdo tak zabedněný jako Zeus tak je marné mu něco vysvětlovat. Velmi se zastával pana starosty Nového Bydžova za jeho zevšeobecňující stanovisko vůči Romům. Ale pan starosta pochopil a omluvil se. Takže pokud s ním Zeus sympatizuje, měl by ho následovat a za tady zveřejňované pitomosti se omluvit také. Pokud má intelektuálně na to, aby pochopil.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Anonym 11:33 11:31 11:07
6.12.2010 - 13:47

Názorný příklad, proto, aby bylo jasné na koho reaguji , musím vypisovat čas kdy byl příspěvek odeslán - nezdá se Vám to složité?
Mě opravdu nezajímá kdo, jak se doopravdy jmenuje, ale bylo by dobré vědět, na koho reaguji (jestli už jste třeba psal předtím) v té záplavě Anonymů se člověk ztrácí.. je to takové nepsané pravidlo slušné diskuse teď je ale otázka zda se vůbec slušně chovat chcete.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Jana J.
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Emil B.
6.12.2010 - 13:36

Nemyslím si, že bych svůj podle Vás křišťálový boj shodila.
Já jsem se na rozdíl od Vás uchýlila k urážce pouze jednoho konkrétního člověka o kterém si toto myslím, podle toho jak se vyjadřuje - tolik k Zeusovy a jeho omezenosti (i v jiných tématech).

"O co vám vlastně jde, čeho chcete a čeho si myslíte, že dosáhnete?"

- Pouze diskutuji tak jako jiní ale jak vidno jiný názor než ten Váš je naprosto špatný a zvrhnutí hodný… je zřejmé že jakékoli oponenty se snažíte odsoudit nedá se tedy i toto nazvat jako obrácená diskriminace?? ... Nevím dneska se tak nazývá kde co.

"Jsou mezi Romy rasisti? Vychovávají jejich veřejně angažovaní představitelé nevzdělanou romskou většinu k rasizmu (většinu mezi Romy)? Nevyjasnili jsme pojem rasizmus, tak jinak: Vychovávají jejich veřejně angažovaní pžedstavitelé nevzdělanou romskou většinu k nenávisti vůči gádžům? A co s tím dělají politici? Viz např. pan Kocáb. Snažíte se v malém o stejné: ještě víc pobouřit proti Romům."

- Velmi zvláštní formulace co tím chtěl vlastně básník říct?
No, ano i mezi Romy jsou rasisté to jste chtěl slyšet?
Je to rasizmus jako každý jiný - stejně hnusný a podlý jako ze strany "gádžů" a nikam nevede pouze další zlo a podněcování nenávisti, je to špatné ať je to z kterékoliv strany.(což souvisí i s vaší poslední větou.)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Anonym
Anonymní uživatel
Hlavně pro: Jana J.
6.12.2010 - 11:33

A teď si protiřečíte. Na jedné straně nás napadáte, že píšeme jako anonymové a z druhé strany po nás nechcete jméno a příjmení. Jaký je rozdíl mezi anonymem a nickem šarlota pičmauzová? Podle mě žádný.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  ...  3  4  5  6  7  ...  73
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.