Obsah  >>  Úřady, policie  >>  POLICEJNÍ GAUNEŘI
Strana:   1  2

POLICEJNÍ GAUNEŘI

ahmed
Počet příspěvků: 6
Hlavně pro: generalniinspektor
15.3.2014 - 07:23

Inspektore, Ty šeš klaun. Nic víc, nic míň. :-) Takovej v podstatě hrdobec, kterej si válí tu svojí kuličku viď?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
generalniinspektor
inspektor
Počet příspěvků: 5
Hlavně pro: Honza1234
11.3.2014 - 13:49

„Slibuji na svou čest a svědomí, že při výkonu služby budu nestranný a budu důsledně dodržovat právní a služební předpisy, plnit rozkazy svých nadřízených a nikdy nezneužiji svého služebního postavení. Budu se vždy a všude chovat tak, abych svým jednáním neohrozil dobrou pověst bezpečnostního sboru. Služební povinnosti budu plnit řádně a svědomitě a nebudu váhat při ochraně zájmů České republiky nasadit i vlastní život.“
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
generalniinspektor
inspektor
Počet příspěvků: 5
Hlavně pro: Honza1234
11.3.2014 - 13:46

HONZÍKU 1234 je mi líto ,ale po včerejší žádosti Mgr.SOTÁKOVé Vaše video uvidíte o něco později.

prozatim Vám napíšu  parametry kterými bylo vaše video zaznamenáno:

http://www.spionazni-technika.cz/klicenka-s-kamerou-velmi-verna-kopie-344.html

Klíčenka s kamerou patří mezi nejpraktičtější skryté kamery. Na první pohled vypadá tato klíčenka s kamerou jako běžné klíčky od auta a je naprosto nenápadná. V klíčence je ukryta kamera s rozlišením úctyhodných 1280x720px, což vám umožní natáčet opravdu kvalitní videa. Tato klíčenka s kamerou má oproti jiným špionážním klíčenkám tu výhodu, že je schopna nejen natáčet videa, ale i pořizovat fotografie.

Lens: pinhole

- Still image format: JPEG
- Image resolution: 1280*960
- Video format: AVI
- Video resolution: 720*480
- Built-in rechargeable 280mAh battery
- Valid range: 5~10 meters
- Support up to 8GB TF card
- Charge and data transfer: USB cable
- Plug & Play, no drivers required
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kat
Počet příspěvků: 6
Hlavně pro: maydinlon
10.3.2014 - 09:11
To je sice hezký,že je to i na ulozto,jenže je to jaksi zaheslované,takže k ničemu...pokud tam něco vůbec je,že.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
GRAZL
NENÍ LEGÁLNÍ
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: Honza1234
10.3.2014 - 07:49

Pane HONZO 1234  Váš účelový postoj za OOP ZLONICE  je bezcenný a pokud ho někdo z vašich kolegů vnímá jinak jsou najivní. Přečetl jsem si všechny přízpěvky   a ŠPÍNOU NENÍ OOP zlonice ale policajt ,který byl vzteklý protože mu ujíždělo vozidlo které nedokázal dohonit a málem sám naboural. Je to o té špíně ,která už během cesty na OOP ZLONICE eskortoval zadrženého  za doprovodu sireny a majáku . Ta špína o .které diskutujeme zadrženému už cestou VYHROŽOVALA  že se má zadržený na co těšit. Itohle je ze záznamu zřetelně slyšet stejně jako ,když si na oop vede špína zadrženého do té místnosti bez kamer  kde  spoutaného zadrženého  pěstmi a strkáním hlavou do zdi!  Ta špína se opakovaně svým jednáním dopustila hned několika tr činnu. ZOPAKUJME SI PROSÍ PANE HONZO1234 ...ŠPÍNA NENÍ NA OOP ZLONICE ALE NA JEDNOTLIVCI  KTERY ZPOUTÁVÁ LIDI A POTOM JE BIJE !!! TOHLE JE TA ŠPÍNA VY JSTE TA ŠPÍNA  §§§  PAN ZADRZENÝ UDĚLAL PRŮSERE POLICIE TO VYŠETŘÍ SOUD PŘI PROKÁZÁNÍ ULOŽÍ TREST  TAKHLE TO MÁ BÝT   JE MI NA BLÍTÍ S TEBE TY ŠPÍNO
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Honza1234
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: maydinlon
10.3.2014 - 05:15

 

 

Naposledy upraveno 11.03.2014 - 08:02Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
maydinlon
prodavčka
Počet příspěvků: 15
Hlavně pro: Honza1234
10.3.2014 - 04:18

HONZO 1234  MYSLÍM SI ŽE TO JSTE VY TEN POLICISTA  S TOHO  VIDEO ZÁZNAMU,  KTERÝ JSEM SI STÁHLA NA  YOU TUBE ,ALE JE TO I NA ULOŽ TO 
A JESTLI JSE TO OPRAVDU VY TAK JSTE UBOŽÁK A POZOR NA VÁS,  PROTOŽE NEZVLÁDÁTE ABSOLUTNĚ SVOJI PRÁCI . TAKOVY POLICAJTI JAKO VY  TO JE HNUS .  VY JSTE TA ŠPÍNA NA OOP
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Honza1234
Počet příspěvků: 2
Hlavně pro: inspektor
7.3.2014 - 15:42
Naposledy upraveno 11.03.2014 - 08:01Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Martin 555
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: generalniinspektor
4.3.2014 - 21:36

Dobrá inspektore ,to už je pak trošku něco jiného když je "nějaký" záznam zvlášt jestli je z něj poznat jde-li o policii.Jestli si toho nevšimli hoši že je "něco" nahrává tak to je velký mínus.Tys to viděl-slyšel a zřejmě tě to přesvědčilo, proto jakoby jednáš v jeho zájmu.Já nic neviděl ani nikoho neznám tak si stále můžu myslet (dokud to někdo jiný nevyřeší-inspekce,soud) že to může být chudák občan který narazil na sebevědomí zvyšující si poldy stejně tak jako někdo kdo se nechoval jak měl a teď pláče.Jinak jsem si to tu přečetl celé tu diskuzi  (a až na jednoho co by dostal v roce 1985 za ty kecy pendrekem a tři dny samovazby na uzavřeném oddělení ale když už teda máme tu demokracii může si  tlachat na netu jak chce a taky koukat na zahranični kriminální seriály) tak děláš pěknou reklamu na linku anonymního svědka že by měli zvážit jako odměnu minimálně diplom "Vzorný propagátor linky" :-) stejně tak potom jestli se zvýšil prodej kamer MD80 máš nárok na provizi:-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
generalniinspektor
inspektor
Počet příspěvků: 5
Hlavně pro: Martin 555
4.3.2014 - 07:26

Martine napsal jsem to podstatné  co jsem si pamatoval ze čtyř hodinového záznamu zahledl  a zaslechl.
Ten chlápek ,který byl předveden měl ve svých osobních věcech 5megpix kameru v podobě autoklíče (k sehnání na internetu za cca 1200kč Vidět toho moc není ,ale slyšet je všechno . Záznam probíhá  z nějakého stolu kde byli všechny věci zadrženého
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Martin 555
Počet příspěvků: 7
Hlavně pro: generalniinspektor
3.3.2014 - 22:14

Tiulek jak z Blesku a nic neříkající odstavec kterému chybí zásadní fakta.Jaky přestupek v dopravě?Přejetí sousedovic kočky?motání se po vozovce v důsledku nevolnosti? opilosti?překročení rychlosti či špatné parkování?Policista ho napadne jen tak z ničeho nic,aby se moc nebránil nasadí mu pouta a ještě jak se zdá ho při tom svlíkne? Pak se teprv snaží předvedený něco říct? V lednu  tězká mrtvice v březnu běžná jízda autem? Policajt zbije skoro padesátiletýho chlápka po mrtvici kterej pak jde vyhledat lékařskou pomoc? STÁT SE TO MOHLO A TAKY NEMUSELO :-) ANI INSPEKTOŘI NEMAJÍ SVÉ DNY :-)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
generalniinspektor
inspektor
Počet příspěvků: 5
Hlavně pro: OOP ZLONICE
3.3.2014 - 15:30
Policejjní gauneři na sebe  NENECHALI DLOUHO ČEKAT . Včera 2.března v odpoledních hodinách byl ZAJIŠTĚN   ( pro přestupek v dopravě)  48letý muž z kladna ,kterého POLICIE ČR převezla  na OOP ZLONICE k podání vysvětlení..... Předvedený muž byl na služebně opakovaně napaden jedním z policistu, zpoután a následně BIT PĚSTMI DO BŘICHA A BEDER .Po celou dobu na policii byl  jen ve spodním prádle bez bot  . Kdýž se předvedený muž snažil mluvit byl okřiknut ...NENÍ TI ROZUMĚT FETÁKU §§§
Pozor omyl předvedenému rozumět opravdu nebylo , protože v lednu prodělal těžkou mozkovou mrtvici a byl před pár dny propuštěn z nemocnice v Kladně.
PROPUŠTĚN BYL KOLEM 23HOD  . NASLEDNĚ VYHLEDAL LÉKAŘSKOU POMOC  BYL ODVEZEN DO NEMOCNICE VE SLANEM .  DNES PROSTŘEDNICTVÍM  STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ PODAL TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA POLICISTY !


OZNAMTE  NEZÁKONNÉ  JEDNÁNÍ  POLICIE ČR NA Tel: 974 839 734
A NEBO ANONYMNĚ  Email: operacni@gibs.cz


s pozdravem inspektor
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Brutus
Počet příspěvků: 496
Hlavně pro: kafe
14.2.2014 - 21:07

Můžete prosím nějak definovat pojem "Lehčí forma výslechu"?Co tím máte konkrétně na mysli?
Naposledy upraveno 14.02.2014 - 21:08Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: kafe
14.2.2014 - 06:24

Názor že má policajt z někoho vymlátit přiznání?   Tak předně přiznání není podstatné, nakonec jen málokterý odsouzený se k něčemu přiznal.   U brutálního přepadení pachatelé zanechávají na oběti svoje stopy DNA, na oděvu otisky prsků. Naštěstní nežijeme ve středověku (v době vyšetřovalete Grebeníčka) kdy se obviněný přiznal v mučírně.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: RK007
13.2.2014 - 22:58

Tohle je diskuze,takže každý má nárok na svůj názor.Lehčí forma výslechu,neznamená brutalitu.No a až Vás přepadnou tady u nás ve Slaném,poničí Vám tak fazonu,že skončíte na invalidním vozíku,tak copak budete říkat,až policie řekne,bohužel pane Ti grázlové co mají trestní minulost velkou,tak se k ničemu nepřiznali.Takže se trochu zamyslete,jaká pak bude vaše reakce.Je rozdíl kriminálník a malý zlodějíček.Ta blbá,nedávno chytla jednoho malého zlodějíčka,který sám od sebe vysypal,proč a jak.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: Bzuk
13.2.2014 - 06:19

Vosel seš ty. Zboží si můžeš klidně strčit do trenek.  Policajt tady není od toho aby někoho na služebně mlátil. Občas si o tu přesdržku vyloženě říkají i policajti. Je taky členové jejich inspekce nebijou. Není nejmenší důvod aby se tak chovali i oni. Jakej je důvod aby policajt přitvrdil? Ví moc dobře (má na to školu), že vynucené přiznání je neplatné.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Bzuk
Počet příspěvků: 18
Hlavně pro: RK007
12.2.2014 - 21:54

A ty zas budeš pěknej vosel :-) když někdo řekne že sem něco ukradl v obchodě tak mu ukažu tašku a učtenku a je vyřešeno kdo má co skrývat bude tu ostatní označovat za blby. :-)

 

Na jednu stranu se remcá že policie nevyšetří to či ono, ale na druhou stranu když trošku přitvrdí tak je z toho zle. Jasně nic se nesmí přehánět, ale někteří ČEŠI si kolikrát o přesdržku vyloženě říkají. :-)

 

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 808
Hlavně pro: kafe
12.2.2014 - 21:31

Vy budete evidentně pěkně blbá. Takže když vás někdo označí jako zlodějku v obchodě, tak vás policajti budou moct lehce zmydlil. Nuní tutí neplatí. Oni už z vás to přiznání vymlátí. Tak jako soudruzi od Gestapa, nebo z StB. Fakt nechápu jak může v 21. století někdo žvatlat podobné kraviny.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
kafe
Počet příspěvků: 111
Hlavně pro: generalniinspektor
12.2.2014 - 20:35

Víte co je smutné?že kriminalita stoupá a grázlové se nám smějí do očí.Sorry,ale já osobně,bych lehčí formu výslechu použila.Nuní tutí neplatí.To máte jako s našimi hodnými občany,tmavé pleti,taky to jsou chudinky že?Luxuxsní vězení,lážo plážo,naše daně.Co vlastně teda chcete.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
generalniinspektor
inspektor
Počet příspěvků: 5
Hlavně pro: lasa
11.2.2014 - 21:07

To máte pravdu , mám stejný názor na věc.
Ovšem mějme oči otevřené a nenechme se mílit , že na policii nebo poblíž policisty jsme v bezpečí
protože nejmocnější gauner je ten v uniformě. Fandím  policistum GIBS jejich dumyslnosti a profesonalitě .  RADA  minikamera MD80 720x480 video audio za 399 kč
( http://wigishop.cz/mini-kamera-md80-720x480)
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.