Obsah  >>  Úřady, policie  >>  Technické služby
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  150

Technické služby

nikdoněkdo
Počet příspěvků: 67
Hlavně pro: Erik Kurach
21.3.2017 - 20:49

pane Kurachu, kdy vám bude 60 let?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Erik Kurach
B.O.M.Ž.
Počet příspěvků: 112
Hlavně pro: Technické sl. Slaný
18.3.2017 - 11:53

Vážený pane inženýre Kučero, konstatování, hodnotící odbornost, či neodbornost provedených prací, ani domnělý výrazný přesah smyslu tohoto diskusního fora považuji za zcela vedlejší. Za zásadní považuji již loni započatou a nedokončenou, zcela diletantsky odfláknutou práci, od níž po necelém 1 dni odešli. Zbyla torza trčících silných větví, nyní již zvolna obrůstajících výhony, zůstal zpola vyvrácený pařez, kterého se od pokácení větrem povaleného stromu více než tři roky absolutně nikdo nevšímá, zůstaly motorovou pilou doslova orvané koruny stromů, plných silných, odumřelých větví, na nichž vyrašení výhonů po léta nehrozí. Stručně řečeno: Přírodní katastrofa na veřejné zeleni, kterou po pachatelích ani nebyl nikdo z odpovědných schopen zkontrolovat. Stromy v parku jsou přestárlé, některé větve na nich proschlé a tudíž nebezpečné a nikoho to absolutně nezajímá. Vážím si práce těch, kteří s neumdlévající trpělivostí uklízejí binec u "V.I.P." popelnic a těch Vašich zaměstnanců a mých spoluobčanů, kteří se starají o vzhled města. "Drvoštěpské komando", jež řádilo bez minimálního zájmu o výsledek vlastní práce v parku s motorovkou, mezi ně dle mého mínění nepatří. Navíc odešli od nedokončené práce a po celý rok máme denně to přírodní zvěrstvo na očích. Vezměte si v pracovní době městem placeného fotografa dopravních značek, (pařez snad vyfotí také) a s někým z Odboru ŽP MÚ Slaný si za pomoci reflexního spraye označte problematické dřeviny. Je  to běžná rutina lesních hospodářů. Mnoho času Vám pro zmíněnou činnost nezbývá, brzy vyraší nové listy. S přáním slunečného jara v řádně udržovaném veřejném prostoru města : Kurach Erik, 59 let. Děkuji !

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 274
Hlavně pro: Erik Kurach
16.3.2017 - 13:49

Vážený pane Kurachu
protože Vaše konstatování, hodnotící odbornost či neodbornost provedených prací přesahuje výrazně smysl tohoto diskusního fora
a řada Vámi zmiňovaných nedostatků přesahuje rámec činnosti Technických služeb
navrhuji Vám krátkou schůzku na dané téma.
termín můžete dohodnout na tel č 312 522345

Kučera

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Erik Kurach
B.O.M.Ž.
Počet příspěvků: 112
Hlavně pro: Ing. Kučera
16.3.2017 - 12:28

Vážený pane řediteli, dovoluji si Vás požádat, zda-li odborně dokončíte diletantský průklest dřevin v parku za ulicí Jana Roháče z Dubé, a zda-li se po rozsáhlé rekonstrukci celého horkovodního systému započne i avizovaná realizace obnovy výsadby zeleně v celé ulici. Rozježděné plochy trávníků od stále většího počtu parkujících automobilů v původních travnatých pásech před domy, plných náletového plevele, připomínají v  současnosti výcvikový polygon pro cvičné jízdy terénních vozidel. Zející torza pomalu obrůstajících pařezů skýtají žalostný pohled z něhož je zcela jasně patrné, že se celý prostor parku pomalu ocitá v pozici dalšího sociálního městského ghetta a nikoho vzhledem k velké vzdálenosti od prominentních satelitních čtvrtí již nějaký "vojenčák" absolutně nebere. Bude se se stávajícím stavem někdo z odpovědných zaměstnanců, neřkuli dokonce vedoucích odboru ŽP, před nástupem vegetačního období zabývat, nebo dožijeme nového jara po dvanácti měsících, kdy se sice podařilo odpovědným zaměstnancům udržet na výplatní listině až do dalšího spadaného listí? Strom, či keř na monitoru PC kanceláře vypadá zcela jinak, než lety zanedbaná a neudržovaná zeleň v rozsáhlém okolí původní cihlové výstavby. Očekávám věcnou a přímou odpověď od placených odborníků, nikoli výmluvy na odbornou nezpůsobilost krátkodobě účelově najatých pachatelů té loňské přírodní katastrofy, s jejímiž následky se denně setkáváme. Dočkáme se zde situace, že výsledek práce bude někdo odpovědný kontrolovat, ještě před proplacením faktur za provedenou činnost?

S poděkováním Kurach Erik, 59 let, slánský rodák a občan.

 

Naposledy upraveno 18.03.2017 - 10:24Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
otakar1
Počet příspěvků: 1
Hlavně pro: ing. Kučeru a pí. Paurovo
8.3.2017 - 18:43

Dobrý den,

jménem občanů bydlících v ulici Smetáčkova (komunikace za bytovými domy) děkuji za opravu povrchu vozovky.

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Betyna
Počet příspěvků: 3
Hlavně pro: RK007
2.3.2017 - 19:50

To si pak zlomíte na námraze třeba nohu a TS vám proplatí nemocenskou i bolestné, případně trvalé následky. Bude to pro ně určitě levnější než posyp.


Přílohy:
0hce2zrw.jpg

Naposledy upraveno 02.03.2017 - 19:50Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 274
Hlavně pro: RK007
28.2.2017 - 09:49

Dobrý den

zimní období znamená ,že je zajištěna zimní pohotovost dle Plánu zimní údržby a dle tohoto plánu se provádí i ošetření chodníků a komunikací. Pro tyto účely je zimní období listopad - březen.Pak se provádí tzv.jarní úklid.

Pokud dojde k námraze mimo toto období ,což je málo pravděpodobné
ale stát se to může ,tak se ošetření komunikací ,chodníků a následný úklid řeší operativně. Navíc bude na površích 1 dávka posypu. Tedˇjich tam je ca 20...


ing.Jiří Kučera

ředitel
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 805
Hlavně pro: Technické sl. Slaný
28.2.2017 - 06:49

No a co když bude mrznout v květnu? Třeba na Pankráce, Serváce a Bonifáce?
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 274
Hlavně pro: Majka
28.2.2017 - 06:01

Dobrý den

jarní úklid,jehož součástí je i uklid posypového materiálu se provádí po konci zimního období ,což je v dubnu.
V plánu je jen jeden úklid a proto kdyby došlo po úklidu ještě k námraze a nutnosti sypat už by nezbyly prostředky na následný úklid.
Děkuji za pochopení

Ing.Jiří Kučera
ředitel

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Majka
Počet příspěvků: 30
Hlavně pro: techn.služby
27.2.2017 - 16:03
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy se budou uklízet chodníky od zimního posypu.Někde jsou takové vrstvy kamínků, že se v tom nedá ani jít, aby si člověk neničil boty.Děkuji.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 274
Hlavně pro: tara
27.2.2017 - 09:07

Dobrý den,
dle Vašeho upozornění byli zaměstnanci ,provádející obsluhu košů informováni o nedodržení zákazu jízdy po trávnících.
Všichni sdělili ,že obsluhu košů v místech ,kde jsou trávníky
prováděli od projednání 20.2.pouze ručně.


ing.Jiří Kučera

ředitel

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
tara
Počet příspěvků: 28
Hlavně pro: Technické sl. Slaný
26.2.2017 - 20:45

Vážený pane Kučero,
čtu Vaši odpověď ze dne 27.1.2017 a 20.2.2017 ohledně jízdy po zatravněných plochách. Jak je patrno, zákaz či omezení jízdy po těchto plochách ale nikdo nevzal na vědomí. Tento týden, kdy sníh roztál a půda byla vysloveně promokřená, si vaši zaměstnanci opět " hezky zajezdili" nejen okolo plotu Rákosníčkova hřiště, ale i po celé ploše.
Již od otevření tohoto hřiště takto k oplocení zajíždějí.
Zastaví,vyndají z koše poloprázdný! pytel s odpadky, vloží pytel nový a pak spanilou jízdou po celém hřišti odfrčí pryč.....ať je sucho, či mokro. Proboha, vždyť to hřiště je od silnice pár metrů. To by jim upadly nohy, kdyby udělali pár kroků navíc?!

Naposledy upraveno 26.02.2017 - 21:01Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1202
Hlavně pro: Grazer1
20.2.2017 - 14:59

Informoval jsem Vás o způsobu dle mého názoru nejlepšího způsobu komunikace se zástupci samosprávy (systému Lepší místo) a na skutečnost, že komunikace v Dolíně jsou v řešení.

V Lepším místě je návrh jednoho občana a uvedená skutečnost, že se v Dolíně bude do komunikací investovat. Akce má pouze obecný název "Komunikace a chodníky". Jde o akci investiční, na tu musí být zpracován projekt. Teprve pak bude zřejmé, kterých komunikací se akce bude týkat a jak. Zde vidím příležitost, aby do řešení mohli občané mluvit. Nemyslím si však, že dostanou přednost cesty mimo obec před silnicemi a chodníky uvnitř obce.

Vedení města je vstřícné k jednání s občany ve věcech stavu města a všech jeho částí a zájem občanů může vyvolat veřejné projednání konkrétní akce. Nedávno bylo veřejně projednáváno například parkování v oblasti ulice Raichlova.

Aby komunikace mezi občany a samosprávou fungovala, je nutná iniciativa obou stran. Vedení města mimo jiné (např. jednání starosty s občany) se k 1. 9. 2016 přihlásilo do systému Lepší místo (soubor PDF s tiskovou zprávou).

Omlouvám se všem, kterým by vadilo, že jsem diskuzi navíc obecně nasměroval jinam. Pokud by někdo na toto téma chtěl v diskuzi pokračovat, tak prosím ZDE. Děkuji.


Vratislav Renner
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Grazer1
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Technické sl. Slaný
20.2.2017 - 13:44

Dobrý den pane Kučera.
Moc jste nás nepotěšil, bohužel předpokládám, že máte pravdu. Uvidíme co příslušný odbor MÚ, na to poví.
Děkuji
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Grazer1
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: R r
20.2.2017 - 13:34

Netuším co mají společného rekreační cesty s obslužní komunikaci mezi domy, kde se nedá projít jinak než v holínkách!
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
R r
Počet příspěvků: 1202
Hlavně pro: Grazer1
20.2.2017 - 13:09

https://www.lepsimisto.cz/tip/zanedbana-cestni-sit

P. S.
20 3007   Slaný ‐ Dolín  ‐  vybudování komunikace a chodníků   2 750,00 tis. Kč


Naposledy upraveno 20.02.2017 - 13:13Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 274
Hlavně pro: Grazer1
20.2.2017 - 13:08

Dobrý den,

Technické služby provádějí opravy komunikací. Stav na Dolíně je dlouhodobě nevyhovující a přesahuje rámec oprav.Situace se ještě zhoršila po instalaci kanalizace. S Vaším požadavkem se prosím obraťte
na Odbor správy majetku ,případně Odbor dopravy a silničního hospodářství Města Slaný.V letošním rozpočtu jsou plánovány prostředky : http://www.meuslany.cz/data…
str.9,pol.20

ing.Jiří Kučera

ředitel
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Technické sl. Slaný
(Moderátor)
Počet příspěvků: 274
Hlavně pro: hlousekmira
20.2.2017 - 12:57

Dobrý den,
obsluha odpadkových košů byla opětovně upozorněna aby
nejezdila vozidly po trávnících.
Děkuji za Vaši pozornost

ing.Jiří Kučera

ředitel

Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Grazer1
Počet příspěvků: 8
Hlavně pro: Všechny
20.2.2017 - 12:20
Dobrý den.Mohlo by město - technické služby něco udělat s místními komunikacemi v obci Dolín? Po projetí popelářů skoro půl metrové koleje, bahno všude... Aby nás "městská" a státní policie "nebuzerovala" za znečišťování ostatních komunikací. Jinak bláto máme všude :-(
Dík
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
RK007
Počet příspěvků: 805
Hlavně pro: hlousekmira
16.2.2017 - 18:47

Pšesně tak. Včera jsem tamtudy šel. Ten kdo takhle jezdí po trávě je normální dobytek. Ředitel TS je zjevně člověk na svém místě. Podobné "banality" ho nezajímají.
Kvalitní příspěvek   Nevhodný příspěvek
Strana:   1  2  3  4  5  6  ...  150
Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.